• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złącza i systemy uszczelniania

Wyniki dla

Złącza i systemy uszczelniania - Import eksport

 1. HAARMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Technika węży i uszczelnień. Już od 1994 roku, firma Haarmann zajmuje się sprzedażą produktów z obszaru techniki przewodów wężowych i uszczelniania. Nasi klienci działają w różnych branżach przemysłu, tj. np. budowy kotłów, spalania, techniki medycznej, przemysłu spożywczego, montażu przemysłowego, techniki samolotowej i kosmicznej, budowy statków, produkcji AGD, hut, hut szkła itd. Nasi stali klienci zwracają się do nas jako do głównego dostawcy produktów seryjnych oraz w kwestiach konserwacji urządzeń produkcyjnych. Często współpracujemy z klientami nad rozwiązaniami problemów i wspieramy ich naszym know-how już na etapie przygotowywania prototypu. Nasz zmotywowany zespół jest do Państwa dyspozycji, jeśli chodzi o znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania. Pracujemy w sposób zorientowany na konkretny projekt i chętnie pomożemy Państwu przy wyborze materiałów odpowiednich do danego obszaru zastosowania.

 2. BILLI DICHTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji i sprzedaży następujących uszczelek: uszczelnienia pierścieniem ślizgowym, szczeliwa, wytłaczane uszczelki płaskie, PTFE (Teflon®), uszczelki grafitowe, uszczelki spiralne, uszczelnienia płaskie. Dysponujemy dużym magazynem. Zdecydowana większość uszczelek standardowych jest dostępna w magazynie prawie we wszystkich kombinacjach materiałowych i praktycznie we wszystkich wymiarach (ponad 80 000 części).

 3. RAVENSBERGER WACHS-CHEMIE BERNHARD SEIDEL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Nasza gama wyrobów o konsystencji od lekko lepkiej do ciastowatej pakowana jest obecnie w saszetki od 5 do 15 gr, w tubki aluminiowe o pojemności 5 ml, w małe i duże naboje o pojemności 60 / 150 / 310 ml oraz w worki z folią rurową o pojemności od 300 do 600 ml. Produkujemy, napełniamy i pakujemy produkty chemiczno-techniczne w sektorze cieczy w różne aluminiowe i plastikowe butelki, puszki, kanistry i pojemniki metalowe o minimalnej zawartości 5 ml, 100, 250, 500, 1000 i 1500 ml, jak również w duże pojemniki o pojemności 20, 30, 60, 200 litrów i do 1000 litrów. Produkujemy również nasze wyroby pod marką klienta dla przemysłu, handlu i biznesie. RWC-Gastronomie-Service - wszystko w dziedzinie gastronomicznych opraw oświetleniowych: Dekoracyjne lampy stołowe i akcesoria, parafinowy olej opałowy dla gastronomii w 13 kolorach.

 4. GMN PAUL MÜLLER INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Prawie 100-letnie doświadczenie i najwyższa precyzja: już w 4. pokoleniu zarządu, norymberskie przedsiębiorstwo rodzinne GMN Paul Müller Industrie GmbH & Co. KG produkuje wysoce precyzyjne łożyska kulkowe, wrzeciona maszyn, koła pasowe natryskowe, uszczelnienia bezdotykowe i napędy elektryczne. Duża część z nich jest wykonywana na zamówienie dla specjalnych zastosowań zgodnie z życzeniami naszych klientów i jest wykorzystywana w szerokim zakresie zastosowań na wiele różnych sposobów. Koncentrujemy się jednak również na dalszych i nowych rozwiązaniach, ponieważ nasza wizja jest stale ukierunkowana na przyszłość. Produkcja próbek odbywa się już w warunkach seryjnych, ponieważ jest to jedyny sposób na zagwarantowanie identycznej jakości od samego początku produkcji seryjnej. Jednak podstawą i jednym z najważniejszych czynników sukcesu GMN są przede wszystkim wykwalifikowani i zaangażowani pracownicy, którzy kompetentnie doradzają zainteresowanym stronom i klientom przed, w trakcie i po dokonaniu zakupu.

 5. BOYD CORPORATION GMBH

  Niemcy

  Boyd Corporation GmbH jest innowacyjnym przetwórcą z 50-letnim doświadczeniem w obróbce materiałów niemetalicznych. Ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Ta maksyma i nasze innowacyjne procesy produkcyjne zawsze gwarantują optymalną jakość Państwa produktów. Symbioza kreatywności i zaangażowania na rzecz jakości definiuje i inspiruje nasz udany model biznesowy. Na całym świecie codziennie ufa nam wielu klientów z najróżniejszych branż. Podstawą precyzyjnego wytwarzania produktów dostosowanych do potrzeb klienta jest kompleksowy system zarządzania jakością, a także zmotywowany, elastyczny i kompetentny zespół. Nasz asortyment obejmuje elementy wykrawane i gięte dostosowane do potrzeb klienta, takie jak: izolacja, ochrona przed kurzem, uchwyty na szczotki, osłony, folie dyfuzyjne, tarcze, uszczelki, podkładki, wkładki, prowadnice, przekładki, osłony, absorbery akustyczne, części samoprzylepne i folie ochronne.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RUDOLF STÖFFL GES.M.B.H. TECHNISCHE PRODUKTE

  Austria

  Innowacyjny, kompetentny i uczciwy ...mając to na uwadze, nieduży zespół pod kierownictwem Rudolfa Stöffla założył w 1989 roku austriacką firmę RUDOLF STÖFFL GmbH. Stale rozwijająca się firma z siedzibą w Holzhausen już od początku wypracowała sobie renomę na rynku jako nieodzowny dostawca w swej dziedzinie. Stöffl GmbH zajmuje się głównie dystrybucją i rozwojem szerokiej gamy systemów łączeń i złączy gumowo-metalowych dla handlu i przemysłu. Zdrowy rozwój przedsiębiorstwa i rosnąca akceptacja na rynku stwarzają warunki do skutecznej ekspansji nowych grup produktów. Oferujemy klientom : Profile z PCV do ochrony krawędzi, profile uszczelniające, gumy piankowe, elementy z tworzyw sztucznych, takie jak zatyczki formowane do rur lub elementy zamykające, części znormalizowane jako uchwyty, przepusty kablowe i połączenia śrubowe, specjalne komponenty do systemów przenośnikowych. Grupy produktów zostały rozszerzone o węże z tworzyw sztucznych, wyroby z PU oraz profile ochronne i maty gumowe.

 2. KLINGER AG EGLISWIL

  Szwajcaria

  Twόj specjalista w zakresie wysokotemperaturowych laminatów uszczelniających i płyt powlekanych gumą, firma Klinger AG Egliswil, założona w 1980 roku, jest członkiem działającej na całym świecie grupy KLINGER. Jest to centrum kompetencyjne dla wysokotemperaturowych płyt uszczelniających wykonanych z grafitu elastycznego i miki, jak również dla płyt powlekanych gumą. Urządzenie badawcze do pomiaru odkształceń materiałów uszczelniających, uszczelek, grafitu, grafitu, miki, milamu i polistyrenu.

 3. FRANK EUROPE GMBH

  Niemcy

  Opatentowany system gablot FRANK Vitrinen System - System gablot FRANK opiera się na unikalnej technologii wtykowej sprawiającej, że śruby i uszczelki są zbędne i umożliwiającej doskonałą ochronę przed kurzem oraz hermetyczność – a przez to lepszą konserwację. Cienkie paski aluminiowe są precyzyjnie wstawiane w profile krawędzi szyb. Listwy profilowe są zintegrowane równo z powierzchnią i tylko tak szerokie, jak połączenie krawędzi 8 mm dwóch szyb. Rezultatem jest stabilne, dopasowane do kształtu połączenie, które można w każdej chwili ponownie rozdzielić. Gabloty FRANK są wykonane ze szkła, akrylu lub innych podobnych materiałów. Wszystkie materiały są połączone za pomocą tych samych profili łączących. Oznacza to, że różne materiały mogą być łączone. Prefabrykowana gablota FRANK jest dostarczana w opakowaniu i gotowa do montażu. Gablotę może z łatwością zmontować i zdemontować jedna osoba.

 4. GASKET TECHNOLOGY ITALY

  Włochy

  Gasket Italy to firma o 40-letniej tradycji w sektorze uszczelek przemysłowych, która rozwija się, aby sprostać wyzwaniom ciągle zmieniającej się międzynarodowej rzeczywistości biznesowej. To co oferujemy, to po prostu najlepsza jakość dopasowana do klienta. Nasze know-how zdobywane przez wiele lat pozwala nam produkować artykuły o wysokiej precyzji - owoc ciągłych prac w zakresie badań i rozwoju, mających na celu stałe podnoszenie ich jakości. W naszym bogatym katalogu znajdują się tylko i wyłącznie produkty o potwierdzonej jakości. Gwarantujemy, że zostały w pełni wyprodukowane we Włoszech z surowców i półproduktów pochodzących wyłącznie z Europy. Produkcja na dużą skalę uszczelnień przemysłowych spiralnych, metaloplastycznych, uszczelnień ring joint, metalowych, wycinanych (bez azbestu, grafit, korek, guma, PTFE), dławnicowych.

 5. DEKA PLASTIC LTD

  Turcja

  Założone w 1991 roku, przedsiębiorstwo Deka Plastic Packing Solutions z Istambułu, Turcja, jest pionierem w produkcji opakowań. Gwarantujemy efektywne wykorzystanie surowców, takich jak LDPE, MDPE, HDPE, PE, PA i EVOH dzięki naszym maszynom, sprawnie pracującym w technologii wytłaczania i produkującym setki ton miesięcznie. Ponadto, dzięki naszym urządzeniom technicznym, aktywnie działamy na rzecz efektywnego wykorzystania zasobów i ochronie środowiska, minimalizując ilości odpadów. Nasza produkcja opakowań obejmuje różne dziedziny, takie jak: •Opakowania artykułów spożywczych •Opakowania żywności suchej•Opakowania środków czystości•Opakowania tekstylne•Opakowania sklepowe•Opakowania w postaci toreb•Opakowania elastyczne•Opakowania w rolce i wiele innych do odkrycia na naszej witrynie www! Nasz dział badań i rozwoju wnosi wkład do naszej technologii produkcji w ramach kompleksowego zarządzania jakością. Naszą misją jest osiągnięcie 100% satysfakcji klienta. Z uwagi na świadomość ekologiczną i naturalną wrażliwość naszej firmy, stosujemy najnowszą technologię z wykorzystaniem nieszkodliwych dla zdrowia materiałów. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 1. LIMA SRL - INDUSTRIAL PLASTICS SOLUTIONS

  Włochy

  LIMA zajmuje się produkcją i handlem uszczelek przemysłowych i artykułów technicznych wykonywanych z materiału termoplastycznego, TECHNOPOLIMERÓW o wysokiej wydajności oraz każdego materiału elastometrycznego. Firma tworzy nie tylko produkty standardowe, lecz także szczegóły według rysunku, z tworzywa sztucznego (m.in. PTFE, POM, PA, PE, PVC, PEEK, PP, PCTFE i gum) poprzez precyzyjną obróbkę mechaniczną przy użyciu maszyn CNC. LIMA wykonuje produkty ze specjalnych materiałów termoplastycznych, wymaganych przede wszystkim w zastosowaniach krytycznych i szczególnych sektorach, np. z ABS, FEP, PFA, PPS, PBT, PSU, PAI i PEI. LIMA obrabia zarówno materiały czyste, jak i obciążone: wśród najbardziej pożądanych i używanych związków znajdują się: brąz, szkło, ceramika, karbografit, węgiel, talk, stal nierdzewna, disiarczek molibdenu, grafit, fluorek wapnia, sole mineralne, mika, włókno szklane, włókno węglowe i żywica poliestrowa.

 2. MOVINGROUP S.R.L.

  Włochy

  Firma opracowuje i sprzedaje uszczelnienia z tworzyw sztucznych oraz niestandardowe komponenty przemysłowe. Ponadto dysponuje wykwalifikowanym zespołem, o doświadczeniu i umiejętnościach technicznych zdobywanych w branży uszczelek i obróbki tworzyw sztucznych przez ponad 30 lat. Movingroup obsługuje wielkie firmy z sektora stoczniowego, małe i średnie firmy z branży komponentów hydraulicznych, producentów maszyn do robót ziemnych, producentów instalacji przemysłowych oraz wiele innych przedsiębiorstw. ISO 9001: możliwość śledzenia każdej dostawy.

 1. ELAFORM GMBH

  Niemcy

  Firma ELAFORM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Brieselang, Niemcy.

 2. ELASTOMETALL GMBH

  Niemcy

  Firma ELASTOMETALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Ottersweier, Niemcy.

 3. SICO TECH GMBH

  Niemcy

  Firma SICO TECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Waltershausen, Niemcy.

 4. TECHKON GUMMITECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma TECHKON GUMMITECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Igersheim, Niemcy.

 5. GUMMI-NOLLER-MAIER

  Niemcy

  Firma GUMMI-NOLLER-MAIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 6. STRAEHLE GUMMIFORMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma STRAEHLE GUMMIFORMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Köngen, Niemcy.

 7. SAS STRAUB ARMATUREN SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma SAS STRAUB ARMATUREN SERVICE GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Dorsten, Niemcy.

 8. TP BLAU GMBH

  Niemcy

  Firma TP BLAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. LÖSING GMBH TECHNISCHE GUMMIPRESSEREI

  Niemcy

  Firma LÖSING GMBH TECHNISCHE GUMMIPRESSEREI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Hagen, Niemcy.

 2. DOLLEX.DICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

  Firma DOLLEX.DICHTUNGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 3. WICO WICHMANN, OTTO & CIE GMBH + CO. KG

  Niemcy

  Firma WICO WICHMANN, OTTO & CIE GMBH + CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Wenden, Niemcy.

 4. ERHARD F. TÖPFER TECHNISCHE GUMMIWAREN E.K.

  Niemcy

  Firma ERHARD F. TÖPFER TECHNISCHE GUMMIWAREN E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Salzhausen/oelstorf, Niemcy.

 5. ISO-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma ISO-CHEMIE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Aalen, Niemcy.

 6. PIOFLEX KUNSTSTOFF IN FORM GMBH

  Niemcy

  Firma PIOFLEX KUNSTSTOFF IN FORM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Denzlingen, Niemcy.

 7. PTFE COMPETENCE CENTER GMBH

  Niemcy

  Firma PTFE COMPETENCE CENTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Großenhain, Niemcy.

 8. BERLUX LEUCHTEN GMBH BY RIDI GROUP

  Niemcy

  Firma BERLUX LEUCHTEN GMBH BY RIDI GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Zeuthen, Niemcy.

 9. BESCHE GMBH

  Niemcy

  Firma BESCHE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Pierścienie uszczelniające, Techniczne wyroby gumowe, Kauczuk i wyroby pochodne, Uszczelki gumowe, maty do stajni, maty zbierające zanieczyszczenia, Pierścienie uszczelniające, połączenia guma-metal, i Części formowane z gumy. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 10. RUDOLF SCHWARZ GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RUDOLF SCHWARZ GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Ma siedzibę w Siegelsbach, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Złącza i systemy uszczelniania - Import eksport

Liczba wyników

1021 Przedsiębiorstwa