• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złącza dylatacyjno-kompensacyjne- żelazne

Wyniki dla

Złącza dylatacyjno-kompensacyjne- żelazne - Import eksport

 1. FELLNER BODENSYSTEME FÜR GEWERBE UND INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FELLNER BODENSYSTEME FÜR GEWERBE UND INDUSTRIE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. TROEGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TROEGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Veitshöchheim, Niemcy.

 3. 3KS PROFILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3KS PROFILE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Simbach, Niemcy.

 4. MÜLLER FUGENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÜLLER FUGENSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Rammenau, Niemcy.

 5. ESN BAUPROFILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESN BAUPROFILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Dietersburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rosja

  Invention Production Center LLC (IPC) jest producentem stali nierdzewnej i rur żelaznych, armatur przemysłowych do budowy rurociągów gazu i ropy. Główną działalnością IPC jest opracowywanie oraz wprowadzanie technologii i urządzeń do produkcji rur i przewodów rurowych wykonanych ze stali z wewnętrzną i zewnętrzną powłoką antykorozyjną; budowa rurociągów i przewodów z permanentnym kuciem armatur rurowych; produkcja nieżelaznych armatur rur i zaworów; produkcja rur stalowych pokrytych polietylenem i wewnętrznie powlekanych armatur; produkcja i dostawa wysokociśnieniowych wkładek elektroizolacyjnych do ochrony przed prądami błądzącymi i korozją elektrochemiczną. Przedsiębiorstwo oferuje metalowe rury i rurociągi, gotowe do instalacji; dostosowywanie produktu do projektu klienta; nakładanie powłok antykorozyjnych; instalowanie urządzeń do monitorowania wahań napięcia; doradztwo i wsparcie techniczne; kontrola pod kątem zgodności z normami lokalnymi.

 2. KÖLBL WOLFGANG - DIENSTLEISTUNGS BAU- UND ABDICHTUNGSHANDEL

  Austria

  Firma KÖLBL WOLFGANG - DIENSTLEISTUNGS BAU- UND ABDICHTUNGSHANDEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Trumau, Austria.

 3. NIEWIELITH BODENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma NIEWIELITH BODENSYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Laer, Niemcy.

 4. ALUBAU-METALLBAU SONNLEITNER E.U.

  Austria

  Firma ALUBAU-METALLBAU SONNLEITNER E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Böheimkirchen, Austria.

 5. LECO LAGERTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma LECO LAGERTECHNIK AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Nussbaumen B. Baden, Szwajcaria.

 1. PRO-FIL KUNSTSTOFF GMBH

  Austria

  Firma PRO-FIL KUNSTSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Wernberg, Austria.

 2. NEXA S.P.A.

  Włochy

  Firma NEXA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Drobnica żelazna, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, i Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Zocco Di Erbusco, Włochy.

 1. ISURKAI, S.L.

  Hiszpania

  Firma ISURKAI, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach kompensatory z gumy, i szczeliny dylatacyjne. Ma siedzibę w Sondika, Hiszpania.

 2. SEIRIS-SA

  Francja

  Firma SEIRIS-SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach kompensatory cieplne, i metalowe złącza kompensacyjne. Ma siedzibę w Le Coudray Montceaux, Francja.

 3. MACOGA METAL EXPANSION JOINTS

  Hiszpania

  Firma MACOGA METAL EXPANSION JOINTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach metalowe złącza kompensacyjne. Ma siedzibę w Ordenes, Hiszpania.

 4. ĐURO ĐAKOVIĆ KOMPENZATORI D.O.O.

  Chorwacja

  Firma ĐURO ĐAKOVIĆ KOMPENZATORI D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach szczeliny dylatacyjne. Ma siedzibę w Slavonski Brod, Chorwacja.

 5. CORTARTEC, LDA

  Portugalia

  Firma CORTARTEC, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach zakotwienie, i szczeliny dylatacyjne. Ma siedzibę w Calle Neville, Portugalia.

 6. G.S HIGH-TECHER CO., LTD.

  Korea Południowa

  Firma G.S HIGH-TECHER CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach szczeliny dylatacyjne, i złączki do rur. Ma siedzibę w Busan, Korea Południowa.

 7. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  Włochy

  Firma L.G. LAVORAZIONE GOMMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 8. TECNOGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOGOMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Uszczelki gumowe, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Montebello Vicentino, Włochy.

 1. HPS S.R.L.

  Włochy

  Firma HPS S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 2. AMPLA S.R.L.

  Włochy

  Firma AMPLA S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Aicurzio, Włochy.

 3. UNIGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma UNIGOMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Villongo, Włochy.

 4. LORENZ GOM S.R.L.

  Włochy

  Firma LORENZ GOM S.R.L., roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Drobnica żelazna, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, i Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Villongo, Włochy.

 5. GOLDEN EAGLE FLUID MACHINERY CO., LTD

  Chiny

  Firma GOLDEN EAGLE FLUID MACHINERY CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Zhangjiagang, Chiny.

 6. COEMI S.R.L.

  Włochy

  Firma COEMI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Drobnica żelazna, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Peschiera Borromeo, Włochy.

 7. EUROGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROGOMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bosisio Parini, Włochy.

 8. BADANO MELCHIORRE & C.

  Włochy

  Firma BADANO MELCHIORRE & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 9. MICROTEM S.N.C. .

  Włochy

  Firma MICROTEM S.N.C. ., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w La Spezia, Włochy.

 10. GUIN TECHNOLOGY S.R.L.

  Włochy

  Firma GUIN TECHNOLOGY S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Castelli Calepio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo