• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • złącza dylatacyjno-kompensacyjne- żelazne

Wyniki dla

Złącza dylatacyjno-kompensacyjne- żelazne - Import eksport

 1. FELLNER BODENSYSTEME FÜR GEWERBE UND INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FELLNER BODENSYSTEME FÜR GEWERBE UND INDUSTRIE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 2. TROEGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TROEGER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Veitshöchheim, Niemcy.

 3. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Brodziki, Narzędzia budowlane przenośne, zasilane, Galanteria łazienkowa, Szafki łazienkowe, Meble łazienkowe, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Brodziki, szafki łazienkowe i toaletki, i Narzędzia budowlane przenośne, zasilane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. 3KS PROFILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma 3KS PROFILE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Simbach, Niemcy.

 5. MÜLLER FUGENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MÜLLER FUGENSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Rammenau, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ESN BAUPROFILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ESN BAUPROFILE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Dietersburg, Niemcy.

 2. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rosja

  Invention Production Center LLC (IPC) jest producentem stali nierdzewnej i rur żelaznych, armatur przemysłowych do budowy rurociągów gazu i ropy. Główną działalnością IPC jest opracowywanie oraz wprowadzanie technologii i urządzeń do produkcji rur i przewodów rurowych wykonanych ze stali z wewnętrzną i zewnętrzną powłoką antykorozyjną; budowa rurociągów i przewodów z permanentnym kuciem armatur rurowych; produkcja nieżelaznych armatur rur i zaworów; produkcja rur stalowych pokrytych polietylenem i wewnętrznie powlekanych armatur; produkcja i dostawa wysokociśnieniowych wkładek elektroizolacyjnych do ochrony przed prądami błądzącymi i korozją elektrochemiczną. Przedsiębiorstwo oferuje metalowe rury i rurociągi, gotowe do instalacji; dostosowywanie produktu do projektu klienta; nakładanie powłok antykorozyjnych; instalowanie urządzeń do monitorowania wahań napięcia; doradztwo i wsparcie techniczne; kontrola pod kątem zgodności z normami lokalnymi.

 3. ALUBAU-METALLBAU SONNLEITNER E.U.

  Austria

  Firma ALUBAU-METALLBAU SONNLEITNER E.U., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Böheimkirchen, Austria.

 4. PRO-FIL KUNSTSTOFF GMBH

  Austria

  Firma PRO-FIL KUNSTSTOFF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Wernberg, Austria.

 5. KÖLBL WOLFGANG - DIENSTLEISTUNGS BAU- UND ABDICHTUNGSHANDEL

  Austria

  Firma KÖLBL WOLFGANG - DIENSTLEISTUNGS BAU- UND ABDICHTUNGSHANDEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Trumau, Austria.

 1. NIEWIELITH BODENSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma NIEWIELITH BODENSYSTEME GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Laer, Niemcy.

 2. LECO LAGERTECHNIK AG

  Szwajcaria

  Firma LECO LAGERTECHNIK AG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Nussbaumen B. Baden, Szwajcaria.

 1. ISURKAI, S.L.

  Hiszpania

  Firma ISURKAI, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach kompensatory z gumy, i szczeliny dylatacyjne. Ma siedzibę w Sondika, Hiszpania.

 2. SEIRIS-SA

  Francja

  Firma SEIRIS-SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach kompensatory cieplne, i metalowe złącza kompensacyjne. Ma siedzibę w Le Coudray Montceaux, Francja.

 3. NEXA S.P.A.

  Włochy

  Firma NEXA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Drobnica żelazna, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, i Drobnica żelazna. Ma siedzibę w Zocco Di Erbusco, Włochy.

 4. MACOGA METAL EXPANSION JOINTS

  Hiszpania

  Firma MACOGA METAL EXPANSION JOINTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach metalowe złącza kompensacyjne. Ma siedzibę w Ordenes, Hiszpania.

 5. CORTARTEC, LDA

  Portugalia

  Firma CORTARTEC, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach zakotwienie, i szczeliny dylatacyjne. Ma siedzibę w Calle Neville, Portugalia.

 6. ĐURO ĐAKOVIĆ KOMPENZATORI D.O.O.

  Chorwacja

  Firma ĐURO ĐAKOVIĆ KOMPENZATORI D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Jest również obecna w dziedzinach szczeliny dylatacyjne. Ma siedzibę w Slavonski Brod, Chorwacja.

 7. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  Włochy

  Firma L.G. LAVORAZIONE GOMMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bergamo, Włochy.

 8. ZETAEFFE S.N.C. DI MAURIZIO FUMAGALLI E C.

  Włochy

  Firma ZETAEFFE S.N.C. DI MAURIZIO FUMAGALLI E C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Cambiago, Włochy.

 1. ELCOMIN S.R.L.

  Włochy

  Firma ELCOMIN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Paratico, Włochy.

 2. GUARNITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma GUARNITALIA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Paese, Włochy.

 3. EFFEGI S.R.L.

  Włochy

  Firma EFFEGI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Uszczelki gumowe, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Palazzolo Sull'oglio, Włochy.

 4. EUROGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma EUROGOMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bosisio Parini, Włochy.

 5. EME S.N.C. DI ANTONIO CIRILLO & C.

  Włochy

  Firma EME S.N.C. DI ANTONIO CIRILLO & C., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Arese, Włochy.

 6. F.P. MODENA S.R.L.

  Włochy

  Firma F.P. MODENA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Bastiglia, Włochy.

 7. BADANO MELCHIORRE & C.

  Włochy

  Firma BADANO MELCHIORRE & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 8. UNIGOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma UNIGOMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Villongo, Włochy.

 9. FCE GOMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma FCE GOMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Złącza i systemy uszczelniania. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Uszczelki gumowe, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne. Ma siedzibę w Turate, Włochy.

 10. RO - RA S.R.L.

  Włochy

  Firma RO - RA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych, Złącza dylatacyjno-kompensacyjne, żelazne, i Złącza dylatacyjno-kompensacyjne z metali kolorowych. Ma siedzibę w Castelli Calepio, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo