• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny

Wyniki dla

Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny - Import eksport

 1. LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Remshalden, Niemcy.

 2. JANKOWSKI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JANKOWSKI GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Horhausen, Niemcy.

 3. TECNO IMPIANTI SRL

  Włochy

  1979Firma Tecno Impianti Srl projektuje i produkuje w swoich zakładach w Valgreghentino (Lecco wytłaczarki oraz drobny sprzęt dla warsztatow, gdzie wykorzystywane są śruby i wkręty oraz łańcuchy, linie do przędzarek na zimno dla sektora budowlanego oraz różne systemy walcowania dla innych branż. Dostarczamy poziome i pionowe ciągarki monoblokowe, poziome i pionowe zwijarki, automatyczne zwijarki podwójne pionowe, maszyny wskazujące, hydrauliczne popychacze, odwijarki zwojów, ładowarki, ciągarki liniowe, ciągarki zimnowalcowane do produkcji drutu do siatek elektrospawanych, odkamieniacze mechaniczne, dozowniki smaru, skrzynki prowadzące, proste ciągarki wielostopniowe. Maszyny są montowane z najlepszym sprzętem i działają w ponad 50 krajach. Jesteśmy w stanie zaoferować zarówno rozwiązania standardowe jak i dostosowane do potrzeb klienta.

 4. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Austria

  Firma DMH SYSTEM zapewnia kompletne systemy uszczelniania od jednego dostawcy, od określenia potrzeb do gotowej uszczelki tak, aby szybko i łatwo spełniać wymagania klientów. Sukces jest możliwy dzięki współdziałaniu poszczególnych komponentów, w połączeniu z zasobami własnymi firmy. DMH SYSTEM składa się z następujących działów: - maszyny DMH - oprogramowanie i narzędzia DMH - półprodukty DMH - uszczelki DMH. Odbiorcom naszych maszyn oferujemy stale rozwijane oprogramowanie, wszelkie narzędzia do obsługi naszych urządzeń, a także kompleksowy serwis i program szkoleń prowadzonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych techników. Produkcja półfabrykatów, obecnie z ponad 50 różnych materiałów, jest wspierana przez zakładowe laboratorium oraz dział kontroli jakości. DMH stawia sobie za cel stałe podnoszenie jakości i dostarczenie klientom nowych rozwiązań.

 5. WIRECON MACHINERY GMBH

  Niemcy

  WIRECON oferuje Państwu odpowiedni produkt lub usługę dla każdego rodzaju wymagań. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe instalacje, używane maszyny, modernizację czy też serwis i doradztwo w zakresie ukierunkowanego wzrostu wydajności. Z firmą WIRECON znajdujesz się po właściwej stronie dzisiaj i w przyszłości: wymienić stare na nowe, ograniczone możliwości na maksymalną elastyczność, a zbyt wolną przepustowość na zyskowną wydajność. WIRECON wspiera Państwa na każdym kroku - od planowania projektu do uruchomienia i demontażu. Tak łatwo można zainwestować w pomyślną przyszłość. Zakres naszych usług obejmuje: Maszyny i moduły, przebudowy i akcesoria, doradztwo i usługi. Oferujemy Państwu rozwiązania dostosowane do każdego budżetu. Dzięki naszemu asortymentowi produktów i usług jesteśmy Twoim partnerem w celu zabezpieczenia i zwiększenia Twojej produktywności.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARNO FUCHS GMBH

  Niemcy

  Od początku założenia naszej firmy przez Arna Fuchsa w roku 1950 jesteśmy w stałym kontakcie z klientami. Na początku rozmawialiśmy o materiałach izolacyjnych do silników elektrycznych i transformatorów. Dzisiaj informujemy naszych klientów na całym świecie o możliwościach konfekcjonowania kabli. W szczególności przy małych i średnich seriach jesteśmy właściwym partnerem w zakresie indywidualnych rozwiązań. Partnerstwo z ponad 40 producentami stanowi podstawę obszernej i efektywnej opieki nad klientem. Naszym celem jest fachowe doradzanie, dostarczanie maszyn wysokiej jakości i zapewnianie Państwu doskonałej obsługi. Przekonajcie się Państwo sami! Nasze produkty: maszyny do usuwania izolacji i zaciskarki; maszyny do zdejmowania izolacji z kabli; maszyny przycinania kabli na długość ; maszyny do przycinania na długość; narzędzia do zdejmowania izolacji; narzędzia do zaciskania; maszyny do usuwania izolacji z drutu; maszyny do przycinania drutu na długość; maszyny specjalne dla przemysłu produkcji kabli; noże do maszyn do obróbki kabli

 2. TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA)

  Hiszpania

  Założone i rozwijane przez doświadczonych profesjonalistów z branży technologii kabli, pracujących wcześniej w dziś już nieistniejącej firmie TECALSA, przedsiębiorstwo REISUCAL S.L. specjalizuje się i przeznacza swoje wyroby przede wszystkim dla przemysłu kablowego. Doświadczenie naszych techników, monterów i operatorów, kumulujących ponad 30 lat pracy w branży kabli, gwarantuje odpowiednią i natychmiastową odpowiedź na wszystkie rodzaje projektów.

 3. TREFILERIA ALISEDA SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji wszelkiego rodzaju krat metalowych z dużym doświadczeniem w branży. Produkcja i zakładanie siatek metalowych, siatek na ogrodzenia, siatek dla bydła, ogrodzeń do polowań, wytwórnia drutu, prosty splot, żelazny drut kolczasty i żelazny drut komercyjny.

 4. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Węgry

  Firma ÁP-TECHNOLOGY KFT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Walcówka, drut walcowany żelazny. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Hutnictwo - maszyny i urządzenia, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Nyíregyháza, Węgry.

 5. WITECH, WIRE TECHNOLOGIES

  Hiszpania

  Firma WITECH, WIRE TECHNOLOGIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Galvanized Wire. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. WEPARTO GMBH

  Szwajcaria

  Firma WEPARTO GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Zug, Szwajcaria.

 2. ZT- ITALY SRL

  Włochy

  Firma ZT- ITALY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach szpularki do przewodów, konserwacja urządzeń oraz maszyn do ciągnięcia drutu metalowego, wyposażenie do urządzeń i maszyn do ciągnienia drutu metalowego, i urządzenia i maszyny do ciągnienia drutu metalowego. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 1. MAFIL

  Francja

  Firma MAFIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach maszyny narzędzia, obrabiarki, obrabiarki, i naprawy obrabiarek. Ma siedzibę w La Madeleine, Francja.

 2. KOCABEY MACHINERY

  Turcja

  Firma KOCABEY MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach wyposażenie do urządzeń i maszyn do ciągnienia drutu metalowego, i kable elektryczne. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 3. PROMILLS SRL

  Włochy

  Firma PROMILLS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Udine, Włochy.

 4. USTUN MACHINERY

  Turcja

  Firma USTUN MACHINERY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Silivri / Istanbul, Turcja.

 5. MOS ENGINEERING AG

  Szwajcaria

  Firma MOS ENGINEERING AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Mellingen, Szwajcaria.

 6. WITECHS

  Holandia

  Firma WITECHS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i maszyny do obróbki i powierzchniowej obróbki wykończeniowej metali, i szczotkowanie metalu. Ma siedzibę w Hengelo, Holandia.

 7. KODHELI MAKINA

  Turcja

  Firma KODHELI MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach drut kolczasty, i sztyfty metalowe. Ma siedzibę w 42050, Turcja.

 8. FRASAN WIRE DRAWING DIES

  Hiszpania

  Firma FRASAN WIRE DRAWING DIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Miranda De Ebro, Hiszpania.

 1. JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Stolberg, Niemcy.

 2. WPF GMBH

  Niemcy

  Firma WPF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Resory i sprężyny. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Egloffstein, Niemcy.

 3. HKS LUBRICANTS GMBH

  Niemcy

  Firma HKS LUBRICANTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Smary przemysłowe, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Smary przemysłowe. Ma siedzibę w Eislingen, Niemcy.

 4. BECK AUTOMATION GMBH

  Niemcy

  Firma BECK AUTOMATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Programowanie komputerowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Programowanie komputerowe, Przyrządy pomiarowe i nastawcze elektryczności i innych energii, i Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 5. E. ON NETZ GMBH

  Niemcy

  Firma E. ON NETZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, ELECTRIC EQUIPMENT, Energia elektryczna - produkcja, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, ELECTRIC EQUIPMENT, Energia elektryczna - produkcja, i Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Bayreuth, Niemcy.

 6. SAS ENGINEERING AND PLANNING

  Włochy

  Firma SAS ENGINEERING AND PLANNING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach kable metalowe ciągnione na zimno. Ma siedzibę w Suello (lc), Włochy.

 7. DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG

  Niemcy

  Firma DIEHL AKO STIFTUNG & CO. KG STANDORT NÜRNBERG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, ELECTRIC EQUIPMENT, Energia elektryczna - produkcja, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, ELECTRIC EQUIPMENT, Energia elektryczna - produkcja, i Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 8. VOLKER SCHÄUFELE

  Niemcy

  Firma VOLKER SCHÄUFELE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria. Ma siedzibę w Sulzfeld, Niemcy.

 9. CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH

  Niemcy

  Firma CADELECTRONIC DEVELOPMENTPRODUCTION GMBH, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ELECTRIC EQUIPMENT, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, ELECTRIC EQUIPMENT, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, i Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Hofstetten, Niemcy.

 10. FIB BELGIUM

  Belgia

  Firma FIB BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piece i kominy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny, i wire drawing machine. Ma siedzibę w Tubize, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo