• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny

Wyniki dla

Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny - Import eksport

 1. JANKOWSKI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma JANKOWSKI GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Horhausen, Niemcy.

 2. LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LEPPERT FEDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Remshalden, Niemcy.

 3. JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma JOUHSEN-BÜNDGENS MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytwarzanie i przeciąganie drutu - maszyny. Ma siedzibę w Stolberg, Niemcy.

 4. TECNO IMPIANTI SRL

  Włochy

  1979Firma Tecno Impianti Srl projektuje i produkuje w swoich zakładach w Valgreghentino (Lecco wytłaczarki oraz drobny sprzęt dla warsztatow, gdzie wykorzystywane są śruby i wkręty oraz łańcuchy, linie do przędzarek na zimno dla sektora budowlanego oraz różne systemy walcowania dla innych branż. Dostarczamy poziome i pionowe ciągarki monoblokowe, poziome i pionowe zwijarki, automatyczne zwijarki podwójne pionowe, maszyny wskazujące, hydrauliczne popychacze, odwijarki zwojów, ładowarki, ciągarki liniowe, ciągarki zimnowalcowane do produkcji drutu do siatek elektrospawanych, odkamieniacze mechaniczne, dozowniki smaru, skrzynki prowadzące, proste ciągarki wielostopniowe. Maszyny są montowane z najlepszym sprzętem i działają w ponad 50 krajach. Jesteśmy w stanie zaoferować zarówno rozwiązania standardowe jak i dostosowane do potrzeb klienta.

 5. DMH DICHTUNGS- UND MASCHINENHANDEL GMBH

  Austria

  Firma DMH SYSTEM zapewnia kompletne systemy uszczelniania od jednego dostawcy, od określenia potrzeb do gotowej uszczelki tak, aby szybko i łatwo spełniać wymagania klientów. Sukces jest możliwy dzięki współdziałaniu poszczególnych komponentów, w połączeniu z zasobami własnymi firmy. DMH SYSTEM składa się z następujących działów: - maszyny DMH - oprogramowanie i narzędzia DMH - półprodukty DMH - uszczelki DMH. Odbiorcom naszych maszyn oferujemy stale rozwijane oprogramowanie, wszelkie narzędzia do obsługi naszych urządzeń, a także kompleksowy serwis i program szkoleń prowadzonych przez naszych wysoko wykwalifikowanych techników. Produkcja półfabrykatów, obecnie z ponad 50 różnych materiałów, jest wspierana przez zakładowe laboratorium oraz dział kontroli jakości. DMH stawia sobie za cel stałe podnoszenie jakości i dostarczenie klientom nowych rozwiązań.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WIRECON MACHINERY GMBH

  Niemcy

  WIRECON oferuje Państwu odpowiedni produkt lub usługę dla każdego rodzaju wymagań. Niezależnie od tego, czy chodzi o nowe instalacje, używane maszyny, modernizację czy też serwis i doradztwo w zakresie ukierunkowanego wzrostu wydajności. Z firmą WIRECON znajdujesz się po właściwej stronie dzisiaj i w przyszłości: wymienić stare na nowe, ograniczone możliwości na maksymalną elastyczność, a zbyt wolną przepustowość na zyskowną wydajność. WIRECON wspiera Państwa na każdym kroku - od planowania projektu do uruchomienia i demontażu. Tak łatwo można zainwestować w pomyślną przyszłość. Zakres naszych usług obejmuje: Maszyny i moduły, przebudowy i akcesoria, doradztwo i usługi. Oferujemy Państwu rozwiązania dostosowane do każdego budżetu. Dzięki naszemu asortymentowi produktów i usług jesteśmy Twoim partnerem w celu zabezpieczenia i zwiększenia Twojej produktywności.

 2. TECNOLOGIA DEL CABLE Y ALUMINIO S. L. (TECALSA)

  Hiszpania

  Założone i rozwijane przez doświadczonych profesjonalistów z branży technologii kabli, pracujących wcześniej w dziś już nieistniejącej firmie TECALSA, przedsiębiorstwo REISUCAL S.L. specjalizuje się i przeznacza swoje wyroby przede wszystkim dla przemysłu kablowego. Doświadczenie naszych techników, monterów i operatorów, kumulujących ponad 30 lat pracy w branży kabli, gwarantuje odpowiednią i natychmiastową odpowiedź na wszystkie rodzaje projektów.

 3. TREFILERIA ALISEDA SL

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji wszelkiego rodzaju krat metalowych z dużym doświadczeniem w branży. Produkcja i zakładanie siatek metalowych, siatek na ogrodzenia, siatek dla bydła, ogrodzeń do polowań, wytwórnia drutu, prosty splot, żelazny drut kolczasty i żelazny drut komercyjny.

 4. ÁP-TECHNOLOGY KFT

  Węgry

 5. WITECH, WIRE TECHNOLOGIES

  Hiszpania

 1. WEPARTO GMBH

  Szwajcaria

 2. ZT- ITALY SRL

  Włochy

 1. KOCABEY MACHINERY

  Turcja

 2. PROMILLS SRL

  Włochy

 3. ARCUS ELEKTROTECHNIK ALOIS SCHIFFMANN GMBH

  Niemcy

 4. WITECHS

  Holandia

 5. FRASAN WIRE DRAWING DIES

  Hiszpania

 6. XINSHENG MACHINERY

  Chiny

 7. USTUN MACHINERY

  Turcja

 8. KODHELI MAKINA

  Turcja

 1. PLEUGER GMBH

  Niemcy

 2. SHENG CHYEAN ENTERPRISE

  Tajwan R.O.C.

 3. FIB BELGIUM

  Belgia

 4. CHINA HENGDE WIRE MESH CO., LTD.

  Chiny

 5. RYKO ARBEITSPLATZEINRICHTUNGEN GMBH

  Niemcy

 6. CUMMINS GENERATOR TECHNOLOGIES GERMANY GMBH

  Niemcy

 7. ANPING JUNCHI WIRE DRAWING MACHINERY CO., LTD.

  Chiny

 8. WDT S.R.L.

  Włochy

 9. JANKOWSKI GMBH & CO. KG

  Niemcy

 10. WIREX DIES & STEEL INDIA PVT. LTD.

  Indie

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo