• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny

Wyniki dla

Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

 1. BREYER GMBH MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Precyzja i doświadczenie to właściwy mix dla zadowolonych klientów. Precyzja jest dla nas czymś więcej niż tylko dokłanością wymiarów. W BREYER termin ten oznacza dokładność we wszystkich obszarach. Od precyzyjnego planowania, poprzez produkcję najwyższej klasy i jakość, po terminowość dostaw. W ten sposób precyzja BREYER, dzięki bogatemu doświadczeniu, ma wielostronne znaczenie: Jest to prawdziwa obietnica dla naszych klientów. BREYER to: Jakość - made in Germany. Twoje korzyści z technologii produkcji BREYER: Własne oprogramowanie 3D, nowoczesne centra tokkarskie i frezarskie, idealne warunki do wyrobu pojedyńczych elementów i małych serii, rozwiązania specjalne, wieloletnie doświadczenie w budowie instalacji i dostawach just-in-time. Najważniejszą zaletą BREYER jest połączenie wszystkich komponentów produkcyjnych w zakresie działań jednego partnera, zapewniającego precyzję, kompetencje i niezawodność.

 2. OMIPA SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Kompletne linie do wytłaczania płyt, taśm, folii, profili o strukturze komórkowej, tworzyw sztucznych, walory optyczne, płyta uniwersalna. Rodzinna firma zatrudnia 140 pradowników i odpowada na potrzeby rynku międzynarodowego profesjonalnie i kompetentnie. Od powstania projektu po obsługę posprzedażną Omipa oferuje swoim klientom na całym świecie pomoc techniczną i wiedzę fachową niezbędnąm, aby sprostać wymaganiom rynku.

 3. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Extruded pipes, Sztywne kształtowniki z PVC, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Blankenfelde-Mahlow, Niemcy.

 4. W. MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W. MÜLLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 5. DALAKER KUNSTSTOFFMASCHINEN KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DALAKER KUNSTSTOFFMASCHINEN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Horb, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PMH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PMH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Hennef, Niemcy.

 2. CLEXTRAL

  Francja

  Korzystając ze swojej wiedzy w zakresie wytłaczania bivis, Clextral, dział grupy Legris Industries, dostarcza w pełni kompletne linie produkcyjne na swoje trzy kluczowe rynki: Przemysł spożywczy i karma dla zwierząt: linie do produkcji płatków śniadaniowych, przekąsek, produktów spożywczych, białek włóknistych, produktów dla zwierząt domowych i ryb hodowlanych, semoliny na kuskus, makaronów spożywczych. Ekologia: przetwarzanie surowców pochodzenia naturalnego, takich jak masa celulozowa na banknoty, opakowania ulegające biodegradacji, polimery wzmocnione naturalnymi włóknami, włókna roślinne, biopaliwa, produkty poddane biorafinacji, techniczne tworzywa sztuczne. Przemysł produktów w proszku: nowatorskie rozwiązania do produkcji innowacyjnych produktów w proszku, przy wykorzystaniu dużo mniejszej energii. Clextral projektuje i produkuje od 50 lat wysoce precyzyjne pompy dozujące DKM dla sektora energetycznego i chemicznego. Jesteśmy obecni na 5 kontynentach, wspierając naszych klientów w 89 krajach.

 3. EXTRUDEX KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Nazwa EXTRUDEX oznacza innowacyjne rozwiązania technologii wytłaczania ślimakowego – historia sukcesu przedsiębiorstwa ze Szwabii, które z małego rozrosło się i stało wiodącym światowym producentem wytłaczarek jednoślimakowych oraz kompletnych instalacji do wytłaczania. Zakresy zastosowań obejmują branżę medyczną, zaopatrzenia, sanitarną i motoryzacyjną. Inne zastosowania to urządzenia do granulowania lub instalacje do pokrywania. Ścisła współpraca z instytutami naukowymi, uniwersytetami i producentami surowców sprawiła, że program ofertowy EXTRUDEX obejmuje dziś szerokie spektrum, przy czym każde wykonanie jest dopasowane do używanego materiału oraz specyficznego zastosowania. Również jako pojedyncze podzespoły do obróbki materiałów specjalnych jednostki procesowe EXTRUDEX są stosowane na maszynach wydmuchowych znanych producentów w kraju i za granicą do produkcji wielowarstwowych produktów wydrążonych.

 4. CCA GMBH

  Niemcy

  Laserowe urządzenie pomiarowe służy do pomiaru rzędowego średnicy i owalności rury po pierwszym zbiorniku próżni. Wartości pomiarowe są przetwarzane przez elektronikę dzięki czemu można wykonać rzędową regulację tulei kalibracyjnej. W ten sposób można stale monitorować średnicę i owalność rury oraz nastawiać minimalną wartość zadaną. Trwałe, niedrogie, absolutnie efektywne

 5. FLEXPLAS

  Turcja

  Firma FLEXPLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, maszyny do wytłaczania tworzyw sztucznych, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. KMS-PT, S.R.O.

  Słowacja

  Firma KMS-PT, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, Granulaty do tworzyw sztucznych, producent ekologicznych środków czyszczących dla przemysłu, Obróbka tworzyw sztucznych, i Formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Presov, Słowacja.

 2. GMR ENDÜSTRI TEKNIK

  Turcja

  Firma GMR ENDÜSTRI TEKNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płyty z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, tworzywa sztuczna akrylowe, i Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 1. PLAMEX MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma PLAMEX MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Kelberg, Niemcy.

 2. ADD-CHEM GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma ADD-CHEM GERMANY GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Langenselbold, Niemcy.

 3. GARGIULO GMBH

  Niemcy

  Firma GARGIULO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Nehren, Niemcy.

 4. FARTROUVEN R&D, LDA

  Portugalia

  Firma FARTROUVEN R&D, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Souto Da Carpalhosa, Portugalia.

 5. ADREMAC MAKINA

  Turcja

  Firma ADREMAC MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach krajalnice do kauczuku, wytłaczarki, obróbka dzwonów, i Linia do wytłaczania. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. KMD PLASTIFIZIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KMD PLASTIFIZIERUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, maszyny do wytłaczania tworzyw sztucznych, twin screw extruders, tkaniny z mikrofibry, i Import-eksport obrabiarek. Ma siedzibę w Lübeck, Niemcy.

 7. AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA.

  Portugalia

  Firma AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Tworzywa sztuczne - surowce, instalacje przemysłowe, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Ma siedzibę w Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 8. KRAUSSMAFFEI BERSTORFF

  Niemcy

  Firma KRAUSSMAFFEI BERSTORFF, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczarki, i wytłaczarki do gumy. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 1. CARTRIDGE HEATER BY MAXIWATT

  Stany Zjednoczone

  Firma CARTRIDGE HEATER BY MAXIWATT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, wykonanie na miarę, i Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Miami, Stany Zjednoczone.

 2. BELLAFORM GMBH

  Niemcy

  Firma BELLAFORM GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, kształtowanie termiczne płyt z tworzyw sztucznych, i przetwarzanie i recykling tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Gau-Algesheim, Niemcy.

 3. MEKUMA MECKLENBURGISCHE KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma MEKUMA MECKLENBURGISCHE KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Königsfeld, Niemcy.

 4. EURASIA HEAT & HEATER SYSTEM

  Turcja

  Firma EURASIA HEAT & HEATER SYSTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. TIMAFLEX

  Holandia

  Firma TIMAFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Ermelo, Holandia.

 6. PLASTIC PROCESSING MACHINERY MANUFACTURING INDUSTRY LTD

  Turcja

  Firma PLASTIC PROCESSING MACHINERY MANUFACTURING INDUSTRY LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Machine manufacturing, wytłaczarki do granulatu, wytłaczarki, i wytłaczarki do gumy. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. CKT KUNSTSTOFFVERARBEITUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma CKT KUNSTSTOFFVERARBEITUNGSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, tworzywa sztuczne - produkcja i obróbka, injection compound, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Mittweida, Niemcy.

 8. JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, twin screw extruders, wytłaczarki, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 9. COLLIN LAB & PILOT SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma COLLIN LAB & PILOT SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Walcownie - maszyny i urządzenia, Walcownie - maszyny i urządzenia, i opakowania dla tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Maitenbeth, Niemcy.

 10. ELES MAKINA CO.

  Turcja

  Firma ELES MAKINA CO., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach stacje obsługi corona. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

Liczba wyników

310 Przedsiębiorstwa