• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny

Wyniki dla

Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

 1. BREYER GMBH MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Precyzja i doświadczenie to właściwy mix dla zadowolonych klientów. Precyzja jest dla nas czymś więcej niż tylko dokłanością wymiarów. W BREYER termin ten oznacza dokładność we wszystkich obszarach. Od precyzyjnego planowania, poprzez produkcję najwyższej klasy i jakość, po terminowość dostaw. W ten sposób precyzja BREYER, dzięki bogatemu doświadczeniu, ma wielostronne znaczenie: Jest to prawdziwa obietnica dla naszych klientów. BREYER to: Jakość - made in Germany. Twoje korzyści z technologii produkcji BREYER: Własne oprogramowanie 3D, nowoczesne centra tokkarskie i frezarskie, idealne warunki do wyrobu pojedyńczych elementów i małych serii, rozwiązania specjalne, wieloletnie doświadczenie w budowie instalacji i dostawach just-in-time. Najważniejszą zaletą BREYER jest połączenie wszystkich komponentów produkcyjnych w zakresie działań jednego partnera, zapewniającego precyzję, kompetencje i niezawodność.

 2. OMIPA SPA

  Włochy

  Kompletne linie do wytłaczania płyt, taśm, folii, profili o strukturze komórkowej, tworzyw sztucznych, walory optyczne, płyta uniwersalna. Rodzinna firma zatrudnia 140 pradowników i odpowada na potrzeby rynku międzynarodowego profesjonalnie i kompetentnie. Od powstania projektu po obsługę posprzedażną Omipa oferuje swoim klientom na całym świecie pomoc techniczną i wiedzę fachową niezbędnąm, aby sprostać wymaganiom rynku.

 3. KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH

  Niemcy

  Firma KUNSTSTOFF-EXTRUSION LEHMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - opakowania, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, Extruded pipes, Sztywne kształtowniki z PVC, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Blankenfelde-Mahlow, Niemcy.

 4. W. MÜLLER GMBH

  Niemcy

  Firma W. MÜLLER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Troisdorf, Niemcy.

 5. JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH

  Niemcy

  Firma JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, twin screw extruders, wytłaczarki, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, i Linia do wytłaczania. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PMH GMBH

  Niemcy

  Firma PMH GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Hennef, Niemcy.

 2. DALAKER KUNSTSTOFFMASCHINEN KG

  Niemcy

  Firma DALAKER KUNSTSTOFFMASCHINEN KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Horb, Niemcy.

 3. CLEXTRAL

  Francja

  Korzystając ze swojej wiedzy w zakresie wytłaczania bivis, Clextral, dział grupy Legris Industries, dostarcza w pełni kompletne linie produkcyjne na swoje trzy kluczowe rynki: Przemysł spożywczy i karma dla zwierząt: linie do produkcji płatków śniadaniowych, przekąsek, produktów spożywczych, białek włóknistych, produktów dla zwierząt domowych i ryb hodowlanych, semoliny na kuskus, makaronów spożywczych. Ekologia: przetwarzanie surowców pochodzenia naturalnego, takich jak masa celulozowa na banknoty, opakowania ulegające biodegradacji, polimery wzmocnione naturalnymi włóknami, włókna roślinne, biopaliwa, produkty poddane biorafinacji, techniczne tworzywa sztuczne. Przemysł produktów w proszku: nowatorskie rozwiązania do produkcji innowacyjnych produktów w proszku, przy wykorzystaniu dużo mniejszej energii. Clextral projektuje i produkuje od 50 lat wysoce precyzyjne pompy dozujące DKM dla sektora energetycznego i chemicznego. Jesteśmy obecni na 5 kontynentach, wspierając naszych klientów w 89 krajach.

 4. EXTRUDEX KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Nazwa EXTRUDEX oznacza innowacyjne rozwiązania technologii wytłaczania ślimakowego – historia sukcesu przedsiębiorstwa ze Szwabii, które z małego rozrosło się i stało wiodącym światowym producentem wytłaczarek jednoślimakowych oraz kompletnych instalacji do wytłaczania. Zakresy zastosowań obejmują branżę medyczną, zaopatrzenia, sanitarną i motoryzacyjną. Inne zastosowania to urządzenia do granulowania lub instalacje do pokrywania. Ścisła współpraca z instytutami naukowymi, uniwersytetami i producentami surowców sprawiła, że program ofertowy EXTRUDEX obejmuje dziś szerokie spektrum, przy czym każde wykonanie jest dopasowane do używanego materiału oraz specyficznego zastosowania. Również jako pojedyncze podzespoły do obróbki materiałów specjalnych jednostki procesowe EXTRUDEX są stosowane na maszynach wydmuchowych znanych producentów w kraju i za granicą do produkcji wielowarstwowych produktów wydrążonych.

 5. CCA GMBH

  Niemcy

  Laserowe urządzenie pomiarowe służy do pomiaru rzędowego średnicy i owalności rury po pierwszym zbiorniku próżni. Wartości pomiarowe są przetwarzane przez elektronikę dzięki czemu można wykonać rzędową regulację tulei kalibracyjnej. W ten sposób można stale monitorować średnicę i owalność rury oraz nastawiać minimalną wartość zadaną. Trwałe, niedrogie, absolutnie efektywne

 1. FLEXPLAS

  Turcja

 2. KMS-PT, S.R.O.

  Słowacja

 1. GMR ENDÜSTRI TEKNIK

  Turcja

 2. ADD-CHEM GERMANY GMBH

  Niemcy

 3. PLAMEX MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 4. GARGIULO GMBH

  Niemcy

 5. FARTROUVEN R&D, LDA

  Portugalia

 6. ADREMAC MAKINA

  Turcja

 7. KMD PLASTIFIZIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

 8. CARTRIDGE HEATER BY MAXIWATT

  Stany Zjednoczone

 1. KRAUSSMAFFEI BERSTORFF

  Niemcy

 2. AGI - AUGUSTO GUIMARÃES & IRMÃO, LDA.

  Portugalia

 3. MEKUMA MECKLENBURGISCHE KUNSTSTOFFMASCHINEN GMBH

  Niemcy

 4. BELLAFORM GMBH

  Niemcy

 5. ZHANGJIAGANG CITY YILI MACHINERY CO., LTD

  Chiny

 6. PLASTIC PROCESSING MACHINERY MANUFACTURING INDUSTRY LTD

  Turcja

 7. TIMAFLEX

  Holandia

 8. EXTREMPLAST BT.

  Węgry

 9. DONGGUAN TAIZHENG WIRE MACHINE CO.,LTD

  Chiny

 10. PLASTICS & MECHANICAL TECHNOLOGIES

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

Liczba wyników

375 Przedsiębiorstwa