• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytłaczanie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Wytłaczanie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. BORNEMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Bornemann GmbH jest średniej wielkości przedsiębiorstwem zarządzanym przez właściciela w branży znakowania i narzędzi specjalnych. Nasze narzędzia wytłaczarki oraz nasze produkty z zakresu technologii frezowania i erozji znajdują zastosowanie w wielu różnych sektorach, takich jak przemysł narzędziowy, motoryzacyjny, chemiczny i farmaceutyczny oraz w inżynierii mechanicznej. Dzięki naszej dodatkowej specjalizacji w sektorze usług związanych z znakowaniem laserowym i grawerowaniem laserowym, mogą Państwo korzystać z szerokiej i zróżnicowanej oferty usług. Dzięki nam mogą Państwo liczyć na ponad 50-letnie doświadczenie, innowacyjność i jakość, dobrze wyszkolonych specjalistów oraz stale aktualizowany park maszynowy, Bornemann Signiertechnik to najwyższa jakość: technologia grawerowania, technika laserowa, frezowania i erodowania oraz technologia znakowa.

 2. KREMSER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy partnerami w zakresie narzędzi do tłoczenia dla przemysłu uszlachetniania papieru i tworzyw sztucznych. Produkujemy narzędzia do tłoczenia suchego i tłoczenia folii na gorąco każdego rodzaju. 35-letnie doświadczenie w połączeniu z najnowszymi technologiami CAD i CNC czynią nas kompetentnym i solidnym partnerem. Wieloletni i zmotywowani pracownicy gwarantują wysoką jakość i optymalne produkty. Dziś firma jest renomowanym dostawcą znanych firm z branży artykułów piśmienniczych, branży kosmetycznej, samochodowej i opakowań.

 3. TELESIS MARKIERSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TELESIS MARKIERSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 4. R+K LOEPFE AG RINGMARKIERUNGSGERÄTE

  Szwajcaria

  Firma R + K Loepfe AG została założona ponad 20 lat temu. Od samego początku specjalizowała się w wytłaczaniu na gorąco. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy dla Państwa kompetentnym partnerem. R + K Loepfe AG działa na różnych rynkach w Europie oraz na innych kontynentach. Jeśli są Państwo zainteresowani dystrybucją naszych produktów w swoim kraju, prosimy o kontakt. Wytłaczanie na gorąco przy użyciu folii to proces suchy, podczas którego znak jest nanoszony na przedmiot w sposób powierzchniowy lub liniowy za pomocą narzędzia i pigmentowanej folii, pod wpływem nacisku, temperatury i czasu.

 5. BAIER GMBH + CO KG MASCHINENFABRIK

  Niemcy

  Firma BAIER GMBH + CO KG MASCHINENFABRIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, Wykrawanie metali - obrabiarki, Wytłaczanie metali - obrabiarki, maszyny do odlewania na gorąco, drukowanie na gorąco, i Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Rudersberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHARLES DE MUNTER

  Belgia

  Firma CHARLES DE MUNTER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytłaczanie metali - obrabiarki, Zwijanie metali - maszyny, Wykrawanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Zwijanie metali - maszyny. Ma siedzibę w Zwijnaarde, Belgia.

 2. EURODIEC

  Francja

  Firma EURODIEC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, i Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nangins, Francja.

 3. ELB-SCHLIFF WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma ELB-SCHLIFF WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, Wytłaczanie metali - obrabiarki, i szlifierki przemysłowe. Ma siedzibę w Aschaffenburg, Niemcy.

 4. DECOFOR

  Francja

  Firma DECOFOR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, Wytłaczanie metali - obrabiarki, wytłaczanie metali, tłoczenie, i Maszyny DO TŁOCZANIA. Ma siedzibę w Garches, Francja.

 5. PERNUMA GMBH KENNZEICHNUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Firma PERNUMA GMBH KENNZEICHNUNGSSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Laupheim, Niemcy.

 1. FÄHRENKÄMPER GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma FÄHRENKÄMPER GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Löhne, Niemcy.

 2. ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN HERKNER

  Niemcy

  Firma ELEKTROMECHANISCHE WERKSTÄTTEN HERKNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały, Znakowanie, kodowanie i etykietowanie, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Oprawa introligatorska - maszyny i materiały, i Kserokopia, reprografia - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Webau, Niemcy.

 1. WZM WERKZEUGMASCHINEN RÖTTERS

  Niemcy

  Firma WZM WERKZEUGMASCHINEN RÖTTERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Szlifierki, Wytłaczanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Szlifierki. Ma siedzibę w Kaarst, Niemcy.

 2. ASD AUTOMATION UND SONDERMASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma ASD AUTOMATION UND SONDERMASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, reduktory ze śrubą bez końca, Wytłaczanie metali - obrabiarki, i reduktory epicykloidyczne. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. SOCIETE MALOSSE

  Francja

  Firma SOCIETE MALOSSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach obróbka drutu, obróbka zindywidualizowana, kotlarstwo spawanie automatyczne, i podwykonawstwo w spawaniu automatycznym. Ma siedzibę w L Horme, Francja.

 4. BPLMO

  Francja

  Firma BPLMO, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Vigneux De Bretagne, Francja.

 5. ROITHER MASCHINENBAU GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma ROITHER MASCHINENBAU GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, Prostowanie elementów metalowych - maszyny, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Wytłaczanie metali - obrabiarki, Prostowanie elementów metalowych - maszyny, i Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Ma siedzibę w Seewalchen Am Attersee, Austria.

 6. FRANZ HOPPE GMBH

  Niemcy

  Firma FRANZ HOPPE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem urządzeń przemysłowych, Wytłaczanie metali - obrabiarki, Wynajem urządzeń przemysłowych, i Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Korschenbroich, Niemcy.

 7. FRIOBAL

  Hiszpania

  Firma FRIOBAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach suszarki z cyklem chłodzenia, i Instalacja urządzeń automatycznych. Ma siedzibę w Fuente De Cantos, Hiszpania.

 8. PMF GMBH

  Niemcy

  Firma PMF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie. Ma siedzibę w Schweix, Niemcy.

 1. POLYCELL KOREA

  Korea Południowa

  Firma POLYCELL KOREA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Seoul, Korea Południowa.

 2. TOMACO INTRO SP Z O O

  Polska

  Firma TOMACO INTRO SP Z O O, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, Piły taśmowe i przecinarki, Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Piły taśmowe i przecinarki. Ma siedzibę w Radomsko, Polska.

 3. ECKOLD AG

  Szwajcaria

  Firma ECKOLD AG, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Trimmis, Szwajcaria.

 4. NU TYPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NU TYPE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Axminster, Zjednoczone Królestwo.

 5. TCG GMBH NORTE WERKZEUGMASCHINEN

  Niemcy

  Firma TCG GMBH NORTE WERKZEUGMASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Wygniatanie metali - obrabiarki, Wytłaczanie metali - obrabiarki, Wygniatanie metali - obrabiarki, i Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Gütersloh, Niemcy.

 6. MAKITA WERKZEUG GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma MAKITA WERKZEUG GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, Wytłaczanie metali - obrabiarki, Import-eksport obrabiarek, i Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 7. MANFRED KERGER GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma MANFRED KERGER GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Affalterbach, Niemcy.

 8. A. & O. KRETSCHMER WERKZEUGMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma A. & O. KRETSCHMER WERKZEUGMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Sulzheim, Niemcy.

 9. GROB-WERKE BURKHART GROB E. K.

  Niemcy

  Firma GROB-WERKE BURKHART GROB E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Mindelheim, Niemcy.

 10. AUTOMATOR GMBH MARKIERUNGSSYSTEME

  Niemcy

  Firma AUTOMATOR GMBH MARKIERUNGSSYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie metali - obrabiarki, i Wytłaczanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Böblingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wytłaczanie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

7766 Przedsiębiorstwa