• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. PLASTFIT PVC PROFILE

  Turcja

  Plastfit PVC Profil jest szybko rozwijającą się i działającą od ponad 30 lat w Turcji firmą produkującą wytłaczane rozwiązania uszczelniające z PVC, TPE i TPV. Firma projektuje i produkuje typy uszczelek stosowanych w dziesiątkach różnych obszarów, przede wszystkim w wewnętrznych drzwiach pokojowych, drzwiach zewnętrznych, drzwiach przeciwpożarowych i oknach w swojej fabryce w Hadımköy, Stambule. Firma opracowała model biznesowy zorientowany na rozwiązania, co pozwala nam myśleć wielowymiarowo i szybko osiągać konkretne wyniki dla wielu rozwiązań uszczelniających. Priorytetem Plastfit jest wprowadzenie w życie najbardziej precyzyjnych rozwiązań uszczelniających dla najbardziej krytycznych zastosowań swoich klientów. Jednakże Plastfit jest zaangażowany w misję, ponieważ rozumie, jak ważny jest każdy z jego produktów dla produktu końcowego i stara się, aby każdy produkt był częścią całości. Plastfit stale aktualizuje swój park maszynowy i linię produkcyjną, aby zapewnić swoim klientom stałą jakość produktów i stale ulepszać najnowsze innowacje. Stosując zasadę dostarczania precyzyjnych rozwiązań uszczelniających jako wartość podstawową, firma dąży do tego, aby stać się zaufanym dostawcą dla długoterminowych partnerstw. Wizją firmy jest dostarczenie zrównoważonych rozwiązań uszczelniających do wszystkich potrzebnych punktów poprzez aktualizację naszego doświadczenia w sposób, który zawsze modernizuje. Tak długo, jak Plastfit działa dla branży rozwiązań uszczelniających, gwarantujemy, że dopasujemy się do Twojego biznesu. #wefitanywhere

 3. MARIS FRATELLI SPA

  Włochy

  Wiodący producent wytłaczarek dwuślimakowych współbieżnych, ze ślimakami samoczyszczącymi o złożonej budowie, do kompandowania i granulacji materiałów takich jak m.in. SBS/SEBS/TPV-PVC, kompozyty, mączka drzewna itp., materiały kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym, włóknem karbonowym, włóknami naturalnymi, przedmieszki pigmentów organicznych, nieorganicznych i dodatków, klejów termotopliwych i rozpuszczalnikowych, mieszanek gumy naturalnej i syntetycznej, polimerów do wytłaczania reaktywnego, materiałów polimerowych i materiałów pochodzących z recyklingu.

 4. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francja

 5. EXTRUPLESA

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VITAL PARTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

 2. SOPREX PROFIL GMBH

  Niemcy

 3. WOLFF KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

 4. JAPAN STEEL WORKS EUROPE GMBH

  Niemcy

 5. DETLEV GENG PROJEKTIERUNG-PLASTIKMASCHINENBAU

  Niemcy

 1. FLEXOPLAST S. L.

  Hiszpania

 2. EMS BAUSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Firma EMS oferuje profile aluminiowe i z tworzyw sztucznych, jak np. profile narożnikowe, listwy przypodłogowe, listwy płaskie - płaskowniki, pręty rurowe lub pręty okrągłe, rury czworokątne, profile rurowe, profile okładzinowe, płyty, blachy, jak również profile techniczne według specyfikacji klienta. Wszystkie artykuły wykonywane są z wysokiej jakości surowców produkcji niemieckiej zgodnie z normą DIN/ISO 9001: 2008. Odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV tworzywa sztuczne. W naszej ofercie mamy szeroki wybór stopów aluminium.

 1. FLUORTEK INC.

  Niemcy

  Od 1980 roku FLUORTEK dostarcza węże i przewody precyzyjne wiodącym na świecie producentom urządzeń medycznych. Specjalizujemy się w wyrobie i rozwoju niestandardowych elementów tłoczonych. Nasz zespół towarzyszy Ci od etapu rozwoju po etap produkcji, kładąc nacisk na szybkie i ekonomiczne rozwiązania. Każdy wytłoczony produkt jest wykonany według specyfikacji klienta. Jako jeden z wiodących na świecie producentów niestandardowych rur i przewodów z PTFE dla branży medycznej FLUORTEK oferuje wyjątkową gamę wytłoczek z PTFE. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP. Uwzględniamy przy tym specyficzne wymagania klienta dotyczące kolorów i wypełniaczy nieprzepuszczających promieniowania. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP.

 2. MANUPLAST

  Francja

  Manuplast, przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizujące się w opakowaniach i elementach tworzyw sztucznych wykonywanych poprzez wytłaczanie z rozdmuchem i wtryskiwanie. Manuplast oferuje także usługę wykańczania produktów (HSM, obróbka wykańczająca, sitodruk, montaż). Manuplast może wykonywać elementy techniczne na specjalne zamówienie oraz prototypy i makiety. Manuplast posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949. Gama produkcji przedsiębiorstwa jest szeroka: Opakowania specyficzne i spersonalizowane; Części techniczne, takie jak zbiorniki, kadzie, gąsiory, przewody powietrza, dopływ, rezonatory; Elementy struktury i ochrony (obudowy, moduły meblowe, podłoga, siedzenia, ..); Rury i mieszki (tuby do konfekcjonowania i napełniania, mieszki przegubowe, amortyzatory, przewody powietrza…); Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, pływaki, boje (sygnalizacja drogowa, oznaczenie placu budowy, pływaki basenowe, boje morskie…). Wyroby poddawane obróbce przez Manuplast są eksportowane do USA, Meksyku i Europy.

 3. NINGBO JIANGDONG ROOTS INTERNATIONAL CO., LTD.

  Chiny

  Profesjonalni dostawcy odlewów ciśnieniowych, odlewów piaskowych, elementów kutych, elementów tłoczonych, produktów poddanych obróbce i produktów wytwarzanych z różnego rodzaju materiałów, szczególnie z metalu.

 4. AQUATECHNIK GROUP SPA

  Włochy

  Aquatechnik produkuje i sprzedaje systemy do instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji i sprężonego powietrza dla instytucji cywilnych lub zakładów przemysłowych. Metody wytłaczania i formowania wtryskowego. Rury i złączki do instalacji hydraulicznych i grzewczych.

 5. GNEUSS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Maszyny do przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych. Produkcja wytłaczarek, technika próżniowa, technika sterowania, filtry topliwe, czujniki ciśnienia, czujniki temperatury, systemy bezpieczeństwa, akcesoria.

 6. EVERFLON POLYMER CO.,LTD

  Chiny

 7. FLEXPLAS

  Turcja

 8. MYTECH LTD

  Bułgaria

 1. BELLAFORM GMBH

  Niemcy

 2. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Rumunia

 3. FIG PLÁSTICOS

  Portugalia

 4. MERPLAST PLASTIC PROFILES, TUBES AND DYES IND. TRADE. CO. LTD.

  Turcja

 5. TAKIMSAN MACHINERY

  Turcja

 6. SAPRONIT SA

  Francja

 7. REIFENHÄUSER GMBH & CO. KG MASCHINENFABRIK

  Niemcy

 8. COPERION GMBH

  Niemcy

 9. EDGE TRIMS

  Zjednoczone Królestwo

 10. MINIGRIP GRIP PAK SRL

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1841 przedsiębiorstwa