• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. PLASTFIT PVC PROFILE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Plastfit PVC Profil jest szybko rozwijającą się i działającą od ponad 30 lat w Turcji firmą produkującą wytłaczane rozwiązania uszczelniające z PCV, TPE i TPV. Firma projektuje i produkuje typy uszczelek stosowanych w dziesiątkach różnych obszarów, przede wszystkim w wewnętrznych drzwiach pokojowych, drzwiach zewnętrznych, drzwiach przeciwpożarowych i oknach w swojej fabryce w Hadımköy, Stambule. Firma opracowała model biznesowy nastawiony na rozwiązania, co pozwala nam myśleć wielowymiarowo i szybko osiągać konkretne wyniki dla wielu rozwiązań uszczelniających. Priorytetem Plastfit jest wprowadzenie w życie najbardziej precyzyjnych rozwiązań uszczelniających dla najbardziej krytycznych zastosowań swoich klientów. Jednakże Plastfit jest zaangażowany w misję, ponieważ rozumie, jak ważny jest każdy z jego produktów dla produktu końcowego i stara się, aby każdy produkt był częścią całości. Plastfit stale aktualizuje swój park maszynowy i linię produkcyjną, aby zapewnić swoim klientom stałą jakość produktów i stale ulepszać najnowsze innowacje. Stosując zasadę dostarczania precyzyjnych rozwiązań uszczelniających jako wartość podstawową, firma dąży do tego, aby stać się zaufanym dostawcą dla długoterminowych partnerstw. Wizją firmy jest dostarczenie zrównoważonych rozwiązań w zakresie uszczelnień do wszystkich potrzeb, poprzez aktualizację naszego doświadczenia w sposób, który zawsze modernizuje. Tak długo, jak Plastfit działa dla branży rozwiązań w zakresie uszczelniania, gwarantujemy, że dopasujemy się do Państwa biznesu. #wefitanywhere

 3. ALPIN RUBBER AND PLASTIC TECHNOLOGIES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w ALPIN Rubber and Plastic Technologies, wiodącej firmie w dziedzinie wysokiej jakości rozwiązań z gumy i tworzyw sztucznych, dumną z siedziby w Turcji. Od gumowych wytłoczek po plastikowe formy - nasza zróżnicowana oferta produktów spełni Państwa potrzeby. Koncentrując się na doskonałości, innowacyjności i zadowoleniu klientów, z satysfakcją przekraczamy oczekiwania. W ALPIN Rubber and Plastic Technologies specjalizujemy się w dostarczaniu dostosowanych do potrzeb rozwiązań z gumy i tworzyw sztucznych dla różnych branż, w tym aluminium, szkła, transportu, żywności, maszyn, motoryzacji, wagonów i maszyn rolniczych. Nasze doświadczenie zapewnia wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo w różnych zastosowaniach. Nasza wyspecjalizowana linia produktów obejmuje gumowe wytłoczki, uszczelki, złącza, profile, uszczelniacze, części z tworzyw sztucznych, wytłoczki, produkty wtryskowe i formy. Oprócz naszej szerokiej gamy produktów, oferujemy opcje dostosowane do unikalnych specyfikacji i wymagań klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników ściśle współpracuje z każdym klientem, aby opracować rozwiązania dostosowane do jego konkretnych potrzeb, zapewniające niezrównaną wydajność i niezawodność. Od projektu do realizacji, jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku, zapewniając spersonalizowaną obsługę, terminową dostawę i ciągłe wsparcie, aby zagwarantować Państwa satysfakcję. Prosimy o kontakt już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz usługach i pozwolić nam pomóc Państwu w osiągnięciu celów bez obawy.

 4. MARIS FRATELLI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Wiodący producent wytłaczarek dwuślimakowych współbieżnych, ze ślimakami samoczyszczącymi o złożonej budowie, do kompandowania i granulacji materiałów takich jak m.in. SBS/SEBS/TPV-PVC, kompozyty, mączka drzewna itp., materiały kompozytowe wzmacniane włóknem szklanym, włóknem karbonowym, włóknami naturalnymi, przedmieszki pigmentów organicznych, nieorganicznych i dodatków, klejów termotopliwych i rozpuszczalnikowych, mieszanek gumy naturalnej i syntetycznej, polimerów do wytłaczania reaktywnego, materiałów polimerowych i materiałów pochodzących z recyklingu.

 5. WESTLAKE PLASTICS EUROPE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma WESTLAKE PLASTICS EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, formowanie materiałów termoplastycznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, formowanie termiczne tworzyw sztucznych, Termoformowanie tworzyw sztucznych, Produkcja tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Tourcoing, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEXTR

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DEXTR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach wytłaczanie kształtowników plastikowych, i co-extrusion. Ma siedzibę w Wevelgem, Belgia.

 2. IGPA RESIDUOS SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma IGPA RESIDUOS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Granulaty do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, pcv, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, giętkie rury z plastiku, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, Recykling granulatów z tworzyw sztucznych, i granulat PVC. Ma siedzibę w Arenys De Mar, Hiszpania.

 3. EXTRUPLESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma EXTRUPLESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych, Rury z tworzyw sztucznych, wytłaczania tworzyw sztucznych, i Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa. Ma siedzibę w La Muela-Zaragoza, Hiszpania.

 4. VITAL PARTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma VITAL PARTS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, elementy mebli, elementy przemysłowe, Produkcja podzespo?ów, Formowanie niestandardowe, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Cz??ci i podzespo?y z tworzyw sztucznych, Komponenty do przewodów, i feet for furniture. Ma siedzibę w Maidstone, Zjednoczone Królestwo.

 5. SOPREX PROFIL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SOPREX PROFIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Kształtowniki okienne z tworzyw sztucznych, Sztywne kształtowniki z PVC, Kształtowniki z tworzyw sztucznych, wytłaczane, wytłaczanie kształtowników plastikowych, Extruded profiles, kształtowniki plastikowe współwytłaczane, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, i kształtowniki dla budownictwa. Ma siedzibę w Rehau, Niemcy.

 1. WOLFF KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WOLFF KUNSTSTOFFE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Mörlenbach, Niemcy.

 2. FLEXOPLAST S. L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FLEXOPLAST S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Rury z tworzyw sztucznych, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Rury z tworzyw sztucznych, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, kształtowniki sztywne, i kształtowniki elastyczne i rury. Ma siedzibę w L'hospitalet De Llobregat, Hiszpania.

 1. EMS BAUSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Firma EMS oferuje profile aluminiowe i z tworzyw sztucznych, jak np. profile narożnikowe, listwy przypodłogowe, listwy płaskie - płaskowniki, pręty rurowe lub pręty okrągłe, rury czworokątne, profile rurowe, profile okładzinowe, płyty, blachy, jak również profile techniczne według specyfikacji klienta. Wszystkie artykuły wykonywane są z wysokiej jakości surowców produkcji niemieckiej zgodnie z normą DIN/ISO 9001: 2008. Odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV tworzywa sztuczne. W naszej ofercie mamy szeroki wybór stopów aluminium.

 2. FLUORTEK INC.

  Niemcy

  Od 1980 roku FLUORTEK dostarcza węże i przewody precyzyjne wiodącym na świecie producentom urządzeń medycznych. Specjalizujemy się w wyrobie i rozwoju niestandardowych elementów tłoczonych. Nasz zespół towarzyszy Ci od etapu rozwoju po etap produkcji, kładąc nacisk na szybkie i ekonomiczne rozwiązania. Każdy wytłoczony produkt jest wykonany według specyfikacji klienta. Jako jeden z wiodących na świecie producentów niestandardowych rur i przewodów z PTFE dla branży medycznej FLUORTEK oferuje wyjątkową gamę wytłoczek z PTFE. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP. Uwzględniamy przy tym specyficzne wymagania klienta dotyczące kolorów i wypełniaczy nieprzepuszczających promieniowania. FLUORTEK jest jedną z niewielu firm na świecie, która wytłacza szeroki asortyment elementów z tworzyw fluoropolimerowych, takich jak FEP, PFA, PCTFE, ETFE, PVDF, ECTEF i EFEP.

 3. MANUPLAST

  Francja

  Manuplast, przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych, specjalizujące się w opakowaniach i elementach tworzyw sztucznych wykonywanych poprzez wytłaczanie z rozdmuchem i wtryskiwanie. Manuplast oferuje także usługę wykańczania produktów (HSM, obróbka wykańczająca, sitodruk, montaż). Manuplast może wykonywać elementy techniczne na specjalne zamówienie oraz prototypy i makiety. Manuplast posiada certyfikaty ISO 9001 i TS16949. Gama produkcji przedsiębiorstwa jest szeroka: Opakowania specyficzne i spersonalizowane; Części techniczne, takie jak zbiorniki, kadzie, gąsiory, przewody powietrza, dopływ, rezonatory; Elementy struktury i ochrony (obudowy, moduły meblowe, podłoga, siedzenia, ..); Rury i mieszki (tuby do konfekcjonowania i napełniania, mieszki przegubowe, amortyzatory, przewody powietrza…); Urządzenia bezpieczeństwa ruchu drogowego, pływaki, boje (sygnalizacja drogowa, oznaczenie placu budowy, pływaki basenowe, boje morskie…). Wyroby poddawane obróbce przez Manuplast są eksportowane do USA, Meksyku i Europy.

 4. THERMOPLAST PROFILS SAS

  Francja

  THERMOPLAST PROFILS fabrique des profils en plastique destinés aux secteurs d’activité suivants: budownictwo, rolnictwo, przemysł elektryczny, chłodnictwo. Przedsiębiorstwo posiada moderny i skutecznie działający park maszynowy i dostarcza profile o wadze od 5 do 4.100g na metr bieżący i o długości do 7, 5m, w krótkich i średnich seriach. Dzięki doskonałym środkom kontroli, nasza produkcja podlega nieustannej optymalizacji, zachowując stały poziom niezawodności i system jakości zgodny z normą NF.

 5. AQUATECHNIK GROUP SPA

  Włochy

  Aquatechnik produkuje i sprzedaje systemy do instalacji sanitarnych, ogrzewania, klimatyzacji i sprężonego powietrza dla instytucji cywilnych lub zakładów przemysłowych. Metody wytłaczania i formowania wtryskowego. Rury i złączki do instalacji hydraulicznych i grzewczych.

 6. GNEUSS KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Maszyny do przetwórstwa i recyklingu tworzyw sztucznych. Produkcja wytłaczarek, technika próżniowa, technika sterowania, filtry topliwe, czujniki ciśnienia, czujniki temperatury, systemy bezpieczeństwa, akcesoria.

 7. FLEXPLAS

  Turcja

  Firma FLEXPLAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, maszyny do wytłaczania tworzyw sztucznych, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 8. MYTECH LTD

  Bułgaria

  Firma MYTECH LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach folia kauczukowa, uszczelki przemysłowe, arkusze z tworzyw sztucznych, i pierścienie uszczelniające okrągłe. Ma siedzibę w Varna, Bułgaria.

 1. OZGUR RUBBER

  Turcja

  Firma OZGUR RUBBER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Uszczelki gumowe, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Uszczelki gumowe, i Złącza i uszczelki. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 2. BELLAFORM GMBH

  Niemcy

  Firma BELLAFORM GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wytłaczanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, kształtowanie termiczne płyt z tworzyw sztucznych, i przetwarzanie i recykling tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Gau-Algesheim, Niemcy.

 3. EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD

  Rumunia

  Firma EXTRUDERE MANUALE / ROBOTI PRELATE / SUFLANTE AER CALD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, Generatory (wytwornice) ciepłego powietrza, Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia, i Generatory (wytwornice) ciepłego powietrza. Ma siedzibę w Stefanestii De Jos, Ilfov, Rumunia.

 4. FIG PLÁSTICOS

  Portugalia

  Firma FIG PLÁSTICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zona Industrial En 1 Norte, Portugalia.

 5. NEMITZ KUNSTSTOFF-ADDITIVE GMBH

  Niemcy

  Firma NEMITZ KUNSTSTOFF-ADDITIVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, ppigmenty masterbatch dla tworzyw sztucznych, domieszki do tworzyw sztucznych, Odlewanie techniczne części z tworzyw sztucznych, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Altenberge, Niemcy.

 6. PROFIALIS EXTRUSION

  Francja

  Firma PROFIALIS EXTRUSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Profile plastikowe do stolarki PCW, i wytłaczanie kształtowników plastikowych. Ma siedzibę w Clerval, Francja.

 7. AMP ESTRUSIONE MATERIE PLASTICHE

  Włochy

  Firma AMP ESTRUSIONE MATERIE PLASTICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rodengo Saiano, Włochy.

 8. DELSTAR INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DELSTAR INTERNATIONAL LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach siatki tłoczone. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 9. EDGE TRIMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EDGE TRIMS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Stonehouse, Zjednoczone Królestwo.

 10. INDUSTRIEVERTRETUNG K.P. KÖPPEN EXTRUSIONPARTNER

  Niemcy

  Firma INDUSTRIEVERTRETUNG K.P. KÖPPEN EXTRUSIONPARTNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Rüsselsheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1783 Przedsiębiorstwa