• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy

Wyniki dla

Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy - Import eksport

 1. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie AGRI SECA Agriculture Machinery, wiodącym producencie wysokiej jakości maszyn rolniczych z siedzibą w Turcji od 1976 roku. Nasza szeroka gama najwyższej klasy maszyn do sadzenia, w tym sadzarek do cebuli i czosnku, zaspokaja różnorodne potrzeby rolników na całym świecie. Poznaj nasz najnowocześniejszy asortyment: -sadzarka do nasion bobu -sadzarka do czosnku -sadzarka do cebuli -maszyna uprawowa -uniwersalna sadzarka do nasion -sadzarka do warzyw W AGRI SECA dążymy do wprowadzania innowacji w rolnictwie poprzez integrację technologii i tradycyjnego rzemiosła. Każda maszyna jest starannie wykonana, aby zapewnić niezawodność, wydajność i maksymalną skuteczność w terenie. Naszą misją jest zapewnienie rolnikom potrzebnych narzędzi, aby odnieść sukces w dzisiejszym stale zmieniającym się krajobrazie rolniczym. Niezależnie od tego, czy jesteś drobnym rolnikiem, czy zarządzasz dużymi gospodarstwami rolnymi, AGRI SECA Agriculture Machinery jest Twoim zaufanym partnerem w zakresie zrównoważonego rozwoju i dobrobytu. Dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości i zadowolenia klientów, rewolucjonizujemy praktyki rolnicze jedną maszyną na raz. Nawiąż współpracę z AGRI SECA Agriculture Machinery i poczuj różnicę w jakości, wydajności i niezawodności. Dołącz do nas w kultywowaniu sukcesu i kształtowaniu przyszłości rolnictwa.

 2. DOM W OGRODZIE

  Polska

  Głównym profilem naszej działalności jest detaliczna i hurtowa sprzedaż iglaków, krzewów i innych roślin zarówno ogrodowych, jak i domowych. Świadczymy również usługi ogrodnicze, takie jak sadzenie roślin i urządzanie ogrodu. Bogate doświadczenie jakie zdobyliśmy na przestrzeni lat jest gwarancją najwyższego poziomu świadczonych przez nas usług i wysokiej jakości oferowanych produktów. dysponujemy również własnym transportem, dzięki czemu dostawa roślin przebiega sprawnie i terminowo. Chętnie służymy wszelką pomocą w wyborze i załadunku roślin rabatowych, ogrodowych, liściastych, choinek w doniczkach, a także akcesoriów i narzędzi ogrodniczych oraz innego asortymentu. Nasza firma świadczy również usługi ogrodnicze związane z projektowaniem, zakładaniem, urządzaniem i pielęgnacją roślin oraz ogrodów.

 3. MTD POLAND SP. Z O.O.

  Polska

  Przedsiębiorstwo MTD to jeden z czołowych producentów wysokiej jakości sprzętu ogrodniczego: WOLF GARTEN, MTD oraz CUB CADET. W ofercie Mtdsklep.pl kupić można taki towar jak: glebogryzarki, kosiarki listwowe, krawędziarki do trawnika, narzędzia ogrodowe multi-star, pilarki spalinowe i nożyce do żywopłotu. Proponujemy firmowe wyposażenie dla ogrodników i pasjonatów ogrodnictwa w najlepszych cenach. Na tle innych wyróżnia nas błyskawiczne wykonanie zleceń a także profesjonale doradztwo w doborze odpowiedniego narzędzi i akcesoriów do pielęgnacji ogrodów.

 4. SKLEP OGRODNICZY

  Polska

  Sklep ogrodniczy Internetowy sklep ogrodniczy Zajmujemy się sprzedażą artykułów ogrodniczych takich jak nawozy granulowane, nawozy płynne oraz nawóz naturalny ( obornik bydlęcy, kurzy ), środki ochrony roślin, nasion warzyw, nasion kwiatów, nasion ziół, nasion traw, cebulek kwiatowych wiosennych i jesiennych, bylin, krzewów róż. W naszym sklepie ogrodniczym można kupić także środki przeciw gryzoniom, owadom, agrowłókniny, folie ogrodniczą, rękawiczki ogrodnicze, ziemię ogrodniczą. Kiedy jest lato i susza sklep ogrodniczy poleca zraszacze, konewki węże do podlewania i nawadniania ogrodów. Nasz sklep ogrodniczy dysponuje w sprzedaży narzędzia ogrodnicze: grabie, miotłograbie, spulchniacze, haczki, szpadle, łopaty, sekatory, piły ręczne, nożyce do trawy i żywopłotu, widły.Sklep ogrodniczy powstał w 2005 roku prowadząc sprzedaż detaliczną na lokalnym rynku, w związku z tym dbając o naszych klientów wyszliśmy im na przeciw uruchamiając internetowy sklep ogrodniczy, ( e-ogrodniczy )

 5. COSERWA

  Francja

  Firma COSERWA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, machinery for plant nurseries, materiały dla szkółek leśnych, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, i Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Hagenbach, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGASAAT® GMBH

  Niemcy

  Firma AGASAAT® GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, Korzenie, aromaty, Sadzonki, cebulki, materiały siewne, żywność, i sorgo. Ma siedzibę w Neukirchen-Vluyn, Niemcy.

 2. SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL

  Rumunia

  Firma SC POIENI FRUCTE DE PADURE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Rolnictwo - import-export, Plantacje, Drzewa owocowe, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Rolnictwo - import-export, Plantacje, i Drzewa owocowe. Ma siedzibę w Girov, Rumunia.

 3. POZITIF TOHUM

  Turcja

  Firma POZITIF TOHUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach pomidory, melon, i bakłażany. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 4. SANTA FE 420 SC

  Hiszpania

  Firma SANTA FE 420 SC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach konopie, artykuły ogrodowe, aparaty oświetleniowe, i karmy dla żółwi. Ma siedzibę w Santa Fe, Hiszpania.

 5. OASEEDS

  Hiszpania

  Firma OASEEDS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Benidorm, Hiszpania.

 1. Q-AGRO GMBH

  Niemcy

  Firma Q-AGRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach eksport, nasiona, nawozy, i Professional advisory services. Ma siedzibę w Quedlinburg, Niemcy.

 2. LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN

  Hiszpania

  Firma LINDA-SEEDS.COM - HANFSAMEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach nasiona, organic seeds, nasiona dla rolnictwa, i konopie. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 1. XURRI TERRES VEGETALS S.L.-TERVEX

  Hiszpania

  Firma XURRI TERRES VEGETALS S.L.-TERVEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach kamienie dekoracyjne. Ma siedzibę w Cassa De La Selva, Hiszpania.

 2. IGEA PRO SRL

  Włochy

  Firma IGEA PRO SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 3. SAALET APS

  Dania

  Firma SAALET APS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach rozsiewacze. Ma siedzibę w Ulstrup, Dania.

 4. VAN DER AUWERA

  Belgia

  Firma VAN DER AUWERA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, i garnki. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 5. TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S

  Dania

  Firma TEXAS ANDREAS PETERSEN A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Drewno - galanteria drewniana, Ciągniki i przyczepy rolnicze, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, i Drewno - galanteria drewniana. Ma siedzibę w Odense S, Dania.

 6. VERDALIA

  Hiszpania

  Firma VERDALIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Sant Feliu De Llobregat, Hiszpania.

 7. SCARYBIRD

  Francja

  Firma SCARYBIRD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach środki do dezynsekcji. Ma siedzibę w Saint Berain, Francja.

 8. VREDO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma VREDO DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Evessen, Niemcy.

 1. REBSCHULE STEINMANN E.K

  Niemcy

  Firma REBSCHULE STEINMANN E.K, roku i działającą w sektorze Towarzystwa kulturalno-oświatowe. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Sommerhausen, Niemcy.

 2. LELY NEDERLAND

  Holandia

  Firma LELY NEDERLAND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Maassluis, Holandia.

 3. J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma J. LAMBERT & SÖHNE GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Meble i akcesoria ogrodowe, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Meble i akcesoria ogrodowe, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 4. CESPLAY

  Hiszpania

  Firma CESPLAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach sztuczna trawa. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. GGG DÜSING GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma GGG DÜSING GMBH & CO KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Gelsenkirchen, Niemcy.

 6. SCHREIBERS SAATZUCHT GMBH

  Niemcy

  Firma SCHREIBERS SAATZUCHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Söllingen, Niemcy.

 7. SEDOS, S.R.O.

  Słowacja

  Firma SEDOS, S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Krakovany, Słowacja.

 8. WESTLAND HORTICULTURE LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WESTLAND HORTICULTURE LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Belfast, Zjednoczone Królestwo.

 9. PRODANA SEEDS A/S

  Dania

  Firma PRODANA SEEDS A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, i Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Odense Sv, Dania.

 10. FLEURALIA SA

  Hiszpania

  Firma FLEURALIA SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy, i Wysiew i sadzenie - sprzęt ogrodniczy. Ma siedzibę w Vilassar De Mar, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo