• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby piekarskie przemysłowe

Wyniki dla

Wyroby piekarskie przemysłowe - Import eksport

 1. BISCOTTES ROGER

  Francja

  Verified by europages badge

  Roger Sarret, syn piekarza, najpierw robił sucharki przede wszystkim jako sposób na przypomnienie zapomnianych odczuć, przyjemności sprzed lat, ponowne nauczenie się i cieszenie małymi codziennymi przyjemnościami. 65 lat później Roger jest nadal na rynku, liczba klientów, wiernych jakości, powiększyła się, a produkcja rzemieślnicza znacznie wzrosła bez uszczerbku dla kryteriów jakości. Produkujemy dla marek rozprowadzanych przez MDD. autorska gama produktów, pełna obsługa.

 2. TISSAGE BASTIEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TISSAGE BASTIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały nietkane, włóknina. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Tkaniny do zastosowań rolno-spożywczych, Wyroby piekarskie przemysłowe, Płótna spożywcze, i cloths for cheese. Ma siedzibę w Caudry, Francja.

 3. BRIOCHES FONTENEAU

  Francja

  Partner wielkiej dystrybucji, przedsiębiorstwo Brioches Fonteneau produkuje bułki brioche i słodkie wypieki viennoiserie pod własną marką “Ma Boul’Ange”, a także pod markami dystrybutorów, eksponując w ten sposób walory produktów lokalnych Wandei. Dzięki swoim dwóm bazom produkcyjnym, firma Brioches Fonteneau dysponuje narzędziem pracy zarazem elastycznym, nowoczesnym i wydajnym. Ciągle unowocześniana, pozwala dostosować wytwarzane produkty do rytmu zapotrzebowania, zachowując jednocześnie swoje doświadczenie i wiedzę w dziedzinie piekarnictwa, odpowiadające najsurowszym wymaganiom.

 4. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Guenther Bakeries Belgium specjalizuje się w produkcji bułek do hamburgerów. Jego najważniejszym klientem jest McDonalds, zaś dostawy przeznaczone są do restauracji w całym Beneluksie. Jego oferta jest wyjątkowo zróżnicowana: oprócz bułek do hamburgerów klasycznych, obejmuje wszystkie możliwe warianty bułek do hamburgerów, takich jak Big Mac, Bigger Big Mac, Mc Rib, itp. W dodatku, możliwe jest zastosowanie rozwiązania dostosowanego do potrzeb każdego klienta. Wysoka jakość i bezpieczeństwwo żywnościowe spodlegają surowym wymaganiom.

 5. ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL

  Włochy

  Firma Roberto założona w 1962, to piekarnia przemysłowa znajdująca się w regionie Trévise. Roberto Alimentare srl z wielkim zaangażowaniem i pasją wybiera swoje własne składniki. Zdobyliśmy uznanie dzięki jakości naszych wyrobów zajmujących dzisiaj jedno z pierwszych miejsc zarówno we Włoszech jak i za granicą. Roberto to innowacyjna firma, czerpiąca swoją siłę z solidnych korzeni. Jakość naszych wyrobów to nasz największy atut.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS

  Włochy

  Firma MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mrożone produkty piekarskie, i mrożony chleb. Ma siedzibę w Covo, Włochy.

 2. BAKER'S STANDARD LTD.

  Bułgaria

  Firma BAKER'S STANDARD LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 3. TRILLI S.R.L.

  Włochy

  Firma TRILLI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach piekarnia, panettone, świeże wyroby cukiernicze, i produkt cukierniczy. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 4. FORBANMETAL

  Hiszpania

  Firma FORBANMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, płyty nieprzywierające, formy, Trays, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 5. NOVEPAN

  Francja

  Firma NOVEPAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Lomme, Francja.

 1. LA PARISIENNE DE BAGUETTE

  Francja

  Firma LA PARISIENNE DE BAGUETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Aubervilliers, Francja.

 2. VIGNOLA S.R.L.

  Włochy

  Firma VIGNOLA S.R.L., roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach piekarnia, piekarnie, zaopatrzenie dla restauracji, i cukiernia. Ma siedzibę w Cisternino, Włochy.

 1. BIONATIS - NOVEPAN

  Francja

  Firma BIONATIS - NOVEPAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach rolnictwo biologiczne. Ma siedzibę w Haute Rivoire, Francja.

 2. PRODUCTOS ATOCHA

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOS ATOCHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Leganés, Hiszpania.

 3. EUROPIZZA SRL

  Włochy

  Firma EUROPIZZA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach wyroby piekarskie, i bazy do pizzy. Ma siedzibę w Foligno, Włochy.

 4. ALGOMAK

  Macedonia Północna

  Firma ALGOMAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mrożone produkty piekarskie, mrożony chleb, i rożki lodowe. Ma siedzibę w Sveti Nikole, Macedonia Północna.

 5. A.D.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.D.P. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Riccione, Włochy.

 6. MENISSEZ SAS

  Francja

  Firma MENISSEZ SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach bagietki. Ma siedzibę w FEIGNIES, Francja.

 7. BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN

  Belgia

  Firma BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mrożone produkty piekarskie, i barwniki. Ma siedzibę w Gelrode, Belgia.

 8. ORIZON WEST

  Belgia

  Firma ORIZON WEST, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, mleczarnie, mrożony chleb, Mrożonki, i zaopatrzenie dla chłodni. Ma siedzibę w Staden, Belgia.

 1. PANIFICIO BIROLO SNC DI VITALI ERMINIO & C

  Włochy

  Firma PANIFICIO BIROLO SNC DI VITALI ERMINIO & C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podłużne bułeczki. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 2. DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A.

  Hiszpania

  Firma DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach segregatory. Ma siedzibę w Azuqueca De Henares, Guadalajara, Hiszpania.

 3. LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS

  Belgia

  Firma LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 4. L'ECOPAIN D'IGNACE

  Belgia

  Firma L'ECOPAIN D'IGNACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, babki maślane i bułeczki wiedeńskie, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Ma siedzibę w Enghien, Belgia.

 5. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgia

  Firma BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Chleb, Wyroby piekarskie przemysłowe, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Chleb. Ma siedzibę w Nijlen, Belgia.

 6. PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA

  Portugalia

  Firma PAFIGAL - PADARIA FIGUEIRAS, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze przemysłowe, mrożony chleb, i Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 7. BANDEJAS COMETA,S.L

  Hiszpania

  Firma BANDEJAS COMETA,S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Yeles(toledo), Hiszpania.

 8. L' EPI DU ROUERGUE SARL

  Francja

  Firma L' EPI DU ROUERGUE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach industrial pastries, sałatki, i babki maślane i bułeczki wiedeńskie. Ma siedzibę w La Loubière, Francja.

 9. HEIDINGER GMBH

  Niemcy

  Firma HEIDINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Hotel, Wyroby piekarskie przemysłowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Hotel. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 10. LINWOODS BULK INGREDIENTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LINWOODS BULK INGREDIENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Armagh, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyroby piekarskie przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

5580 Przedsiębiorstwa