• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby piekarskie przemysłowe

Wyniki dla

Wyroby piekarskie przemysłowe - Import eksport

 1. BISCOTTES ROGER

  Francja

  Verified by europages badge

  Roger Sarret, syn piekarza, najpierw robił sucharki przede wszystkim jako sposób na przypomnienie zapomnianych odczuć, przyjemności sprzed lat, ponowne nauczenie się i cieszenie małymi codziennymi przyjemnościami. 65 lat później Roger jest nadal na rynku, liczba klientów, wiernych jakości, powiększyła się, a produkcja rzemieślnicza znacznie wzrosła bez uszczerbku dla kryteriów jakości. Produkujemy dla marek rozprowadzanych przez MDD. autorska gama produktów, pełna obsługa.

 2. TISSAGE BASTIEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TISSAGE BASTIEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały nietkane, włóknina. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Tkaniny do zastosowań rolno-spożywczych, Wyroby piekarskie przemysłowe, Płótna spożywcze, i cloths for cheese. Ma siedzibę w Caudry, Francja.

 3. GUENTHER BAKERIES BELGIUM

  Belgia

  Przedsiębiorstwo Guenther Bakeries Belgium specjalizuje się w produkcji bułek do hamburgerów. Jego najważniejszym klientem jest McDonalds, zaś dostawy przeznaczone są do restauracji w całym Beneluksie. Jego oferta jest wyjątkowo zróżnicowana: oprócz bułek do hamburgerów klasycznych, obejmuje wszystkie możliwe warianty bułek do hamburgerów, takich jak Big Mac, Bigger Big Mac, Mc Rib, itp. W dodatku, możliwe jest zastosowanie rozwiązania dostosowanego do potrzeb każdego klienta. Wysoka jakość i bezpieczeństwwo żywnościowe spodlegają surowym wymaganiom.

 4. BRIOCHES FONTENEAU

  Francja

  Partner wielkiej dystrybucji, przedsiębiorstwo Brioches Fonteneau produkuje bułki brioche i słodkie wypieki viennoiserie pod własną marką “Ma Boul’Ange”, a także pod markami dystrybutorów, eksponując w ten sposób walory produktów lokalnych Wandei. Dzięki swoim dwóm bazom produkcyjnym, firma Brioches Fonteneau dysponuje narzędziem pracy zarazem elastycznym, nowoczesnym i wydajnym. Ciągle unowocześniana, pozwala dostosować wytwarzane produkty do rytmu zapotrzebowania, zachowując jednocześnie swoje doświadczenie i wiedzę w dziedzinie piekarnictwa, odpowiadające najsurowszym wymaganiom.

 5. ROBERTO INDUSTRIA ALIMENTARE SRL

  Włochy

  Firma Roberto założona w 1962, to piekarnia przemysłowa znajdująca się w regionie Trévise. Roberto Alimentare srl z wielkim zaangażowaniem i pasją wybiera swoje własne składniki. Zdobyliśmy uznanie dzięki jakości naszych wyrobów zajmujących dzisiaj jedno z pierwszych miejsc zarówno we Włoszech jak i za granicą. Roberto to innowacyjna firma, czerpiąca swoją siłę z solidnych korzeni. Jakość naszych wyrobów to nasz największy atut.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS

  Włochy

  Firma MACCALLI GIANFRANCESCO & C. SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mrożone produkty piekarskie, i mrożony chleb. Ma siedzibę w Covo, Włochy.

 2. BAKER'S STANDARD LTD.

  Bułgaria

  Firma BAKER'S STANDARD LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 3. FORBANMETAL

  Hiszpania

  Firma FORBANMETAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Blachy i formy do wypieków, płyty nieprzywierające, formy, Trays, i Blachy i formy do wypieków. Ma siedzibę w Terrassa, Hiszpania.

 4. NOVEPAN

  Francja

  Firma NOVEPAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Lomme, Francja.

 5. LA PARISIENNE DE BAGUETTE

  Francja

  Firma LA PARISIENNE DE BAGUETTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Aubervilliers, Francja.

 1. BIONATIS - NOVEPAN

  Francja

  Firma BIONATIS - NOVEPAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach rolnictwo biologiczne. Ma siedzibę w Haute Rivoire, Francja.

 2. PANIFICIO BIROLO SNC DI VITALI ERMINIO & C

  Włochy

  Firma PANIFICIO BIROLO SNC DI VITALI ERMINIO & C, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach podłużne bułeczki. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 1. ALGOMAK

  Macedonia Północna

  Firma ALGOMAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mrożone produkty piekarskie, mrożony chleb, i rożki lodowe. Ma siedzibę w Sveti Nikole, Macedonia Północna.

 2. LES DELICES DES 7 VALLEES

  Francja

  Firma LES DELICES DES 7 VALLEES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, i Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Aubigny En Artois, Francja.

 3. LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS

  Belgia

  Firma LEVENS COOKING & BAKING SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, i Piekarnictwo - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 4. L'ECOPAIN D'IGNACE

  Belgia

  Firma L'ECOPAIN D'IGNACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, babki maślane i bułeczki wiedeńskie, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Ma siedzibę w Enghien, Belgia.

 5. PRODUCTOS ATOCHA

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOS ATOCHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Leganés, Hiszpania.

 6. ORIZON WEST

  Belgia

  Firma ORIZON WEST, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, mleczarnie, mrożony chleb, Mrożonki, i zaopatrzenie dla chłodni. Ma siedzibę w Staden, Belgia.

 7. A.D.P. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.D.P. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Riccione, Włochy.

 8. A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA

  Portugalia

  Firma A PANIFICADORA DE SANTO ANDRE, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Żywność i napoje - składniki, Wyroby piekarskie przemysłowe, sweets, Żywność i napoje - składniki, i piekarnia. Ma siedzibę w Vila Nova De Santo Andre, Portugalia.

 1. HEIDINGER GMBH

  Niemcy

  Firma HEIDINGER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Hotel, Wyroby piekarskie przemysłowe, Konserwy mięsne, wędliny i szynki w puszkach, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Hotel. Ma siedzibę w Frankfurt, Niemcy.

 2. BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN

  Belgia

  Firma BAKKERIJGRONDSTOFFEN LAEREMANS-VERCAMMEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach mrożone produkty piekarskie, i barwniki. Ma siedzibę w Gelrode, Belgia.

 3. DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A.

  Hiszpania

  Firma DESARROLLOS ALIMENTARIOS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach segregatory. Ma siedzibę w Azuqueca De Henares, Guadalajara, Hiszpania.

 4. EUROPIZZA SRL

  Włochy

  Firma EUROPIZZA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach wyroby piekarskie, i bazy do pizzy. Ma siedzibę w Foligno, Włochy.

 5. BANDEJAS COMETA,S.L

  Hiszpania

  Firma BANDEJAS COMETA,S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Yeles(toledo), Hiszpania.

 6. MENISSEZ SAS

  Francja

  Firma MENISSEZ SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach bagietki. Ma siedzibę w FEIGNIES, Francja.

 7. PANIFICADORA REGIONAL DA VERMELHA

  Portugalia

  Firma PANIFICADORA REGIONAL DA VERMELHA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Żywność i napoje - składniki, Wyroby piekarskie przemysłowe, Żywność i napoje - składniki, i piekarnia. Ma siedzibę w Vermelha, Portugalia.

 8. L' EPI DU ROUERGUE SARL

  Francja

  Firma L' EPI DU ROUERGUE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach industrial pastries, sałatki, i babki maślane i bułeczki wiedeńskie. Ma siedzibę w La Loubière, Francja.

 9. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgia

  Firma BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Chleb, Wyroby piekarskie przemysłowe, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Chleb. Ma siedzibę w Nijlen, Belgia.

 10. LINWOODS BULK INGREDIENTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma LINWOODS BULK INGREDIENTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby piekarskie przemysłowe. Ma siedzibę w Armagh, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyroby piekarskie przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

5493 Przedsiębiorstwa