• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby kowalskie

Wyniki dla

Wyroby kowalskie - Import eksport

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turcja

  Verified by europages badge

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. została założona w 1983 roku w celu wykonywania masowej produkcji wyrobów z kutego żelaza, jako pierwsza w swojej branży w Turcji. Firma wprowadziła system zapewniania jakości ISO 9001 i uzyskała certyfikat w 1999 roku, z dumą stając się pierwszym na świecie producentem kutego żelaza certyfikowanym ISO 9001. Spółka rozrosła się w dużą rodzinę z 250 dealerami zlokalizowanymi w każdym punkcie Turcji. Dzięki dedykowanej sekcji produkcji maszyn, firma jest w stanie; -budować niektóre maszyny specjalne -tworzyć linie produkcji masowej -produkować / odnawiać matryce używane w produkcji -przeprowadzać konserwację i naprawy wszystkich maszyn. Z centrum projektowym pod tym samym dachem produkujemy; •KUTE BALUSTRADY •GIĘTE BALUSTRADY •ELEMENTY Z ŻELAZA KUTEGO NA GORĄCO •CZĘŚCI KUTE NA GORĄCO •OSTRZA KUTE NA GORĄCO •ŻYRANDOLE I ELEMENTY OŚWIETLENIA •KUTE PORĘCZE / PROFILE •POKRYWY NA SŁUPY •LIŚCIE OZDOBNE •ARKUSZE OZDOBNE •WYCINANE ARKUSZE METALOWE •BLACHY FORMOWANE •AKCESORIA MONTAŻOWE •METALOPLASTYKĘ (PIRUDEM). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BROCKHAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy! Od 1921 roku Grupa BROCKHAUS dostarcza odkuwki wysokiej jakości dla wszystkich gałęzi przemysłu. Przywiązujemy szczególną wagę do ukierunkowanych i kompetentnych porad udzielanych naszym klientom od samego początku. Ponieważ można jak najbliżej dopasować kontury odkuwki do pożądanego kształtu końcowego podczas opracowywania elementów, możliwe jest zredukowanie kosztów obróbki do minimum. ZAWIERZ NAM! Oferujemy indywidualne rozwiązania dla Twoich produktów w sprawdzonej jakości BROCKHAUS.

 3. RICHTER FORMTEILE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki naszym zakładom produkcyjnym na całym świecie możemy wykorzystywać indywidualne kompetencje i lokalne tradycje, które gwarantują najwyższą jakość i opłacalność. Opierając się na naszym doświadczeniu i wiedzy fachowej w zakresie różnych procesów odlewaniczych możemy zaproponować Wam optymalne rozwiązanie: odlewanie precyzyjne, spiekanie, MIM, odlewanie piaskowe, odlewanie kokilowe, odlewanie matrycowe, odlewanie wtryskowe tworzyw sztucznych oraz odlewanie podzespołów – włącznie z obróbką skrawaniem i wykończeniem powierzchni. Nasi pracownicy profesjonalnie doradzą Wam przy opracowywaniu podzespołów. Chętnie weźmiemy udział w finansowaniu Waszych wyrobów i ich przechowaniu. Nie musicie się też martwić kwestiami prawnymi u międzynarodowych dostawców: Jako Wasz niemiecki partner w dziedzinie przepisów prawnych zajmujemy się całym procesem. Zaufaj ponad 30-letniemu doświadczeniu i kompetencjom technicznym – dla precyzji w najbardziej wydajnej formie.

 4. BASAK LAZER

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od momentu powstania w 1983 r. firma Basak Laser konsekwentnie ustanawia standardy branżowe jako wiodący producent specjalizujący się w precyzyjnej obróbce blachy i jej zastosowaniu. Nasz różnorodny zakres usług obejmuje: •Laser światłowodowy • Prasa krawędziowa • Gięcie cylindryczne • Cięcie nożycami • Spawanie argonem • Spawanie aluminium • Produkcja spawana • Cięcie laserowe kutego żelaza • Więcej informacji, w tym dotyczących modułowego, kutego żelaza, można znaleźć na naszej stronie internetowej! Basak Laser rozszerza swoją doskonałość na produkcję maszyn i części zamiennych, zaspokajając potrzeby różnorodnych sektorów, w tym motoryzacyjnego, morskiego i wind/eskalatorów, poprzez naszą spółkę zależną, Basak Machine. Naszą wizją jest podniesienie naszej pozycji jako firmy z najwyższej półki, znanej z niezłomnego zaangażowania w jakość i wydajność, zapewniającej zadowolenie naszych pracowników, dostawców i cenionych klientów. Jesteśmy niezłomni w naszym zobowiązaniu do pozostawania w czołówce postępu technologicznego i wspierania kultury innowacji. Ponadto jesteśmy dumni z naszej produkcji sprzętu kempingowego, pod naszą drugorzędną marką Basak Camping. Nasze podejście oparte na współpracy z klientami pozostaje kamieniem węgielnym konsekwentnego dostarczania wyjątkowych rozwiązań projektowych. Prosimy o kontakt z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji i nawiązać owocny dialog odnośnie Państwa zapytań.

 5. FER & NOX

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma FER & NOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo artystyczne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Konstrukcje metalowe lekkie, Ogrodzenia i bramy, Kowalstwo artystyczne, Kowalstwo przemysłowe i budowlane, Konstrukcje metalowe lekkie, i Ogrodzenia i bramy. Ma siedzibę w Evere, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Wyroby kowalskie, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Schody i poręcze, metalowe struktury nośne dla konstrukcji, Siatki metalowe, konstrukcje przemysłowe, Wyroby kowalskie, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Gavião-V.n. De Famalicão, Portugalia.

 2. ALKA METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma ALKA METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodzenia i bramy, Szermierka - wyposażenie i sprzęt, Ogrodzenia i bramy, Szermierka - wyposażenie i sprzęt, steel barriers, giętarki do prętów i kształtowników, frezarki drogowe, bariery, i szyny do urządzeń do obróbki metali. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 3. ING. ROMAN GOTTSCHLICH STAHLHANDEL

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ING. ROMAN GOTTSCHLICH STAHLHANDEL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Bruck An Der Leitha, Austria.

 4. SCHÖNLEITNER BAU GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SCHÖNLEITNER BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w St. Georgen Im Attergau, Austria.

 5. FERRONNERIE H PONCELET SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma FERRONNERIE H PONCELET SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 1. FAB PRO.WORK

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma FAB PRO.WORK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Linz, Austria.

 2. ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ERCOLI BONOMO DEI F.LLI ERCOLI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - formowanie i wykrawanie, obróbka żelaza, żelazo kute, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, stal kuta, surowce i materiały gotowe dla budownictwa, artykuł z kutego żelaza, obróbka metali, i kute płaskowniki stalowe. Ma siedzibę w Bienno, Włochy.

 1. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie na ciepło. Jest również obecna w dziedzinach Aluminium i stopy aluminium, Stopy aluminium, Armatura sieci gazowej, Armatura rurociągowa przemysłowa, Wyroby kowalskie, aluminiowe elementy kute, odkuwki matrycowe z aluminium, odkuwki matrycowe z mosiądzu, i mosiężne elementy kute. Ma siedzibę w Villingen-Schwenningen, Niemcy.

 2. BIAT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BIAT GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Attendorn, Niemcy.

 3. HDB INSTANDHALTUNG VON MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HDB INSTANDHALTUNG VON MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Marchtrenk, Austria.

 4. TARTLER ZELTE AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TARTLER ZELTE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Lützelbach, Niemcy.

 5. EUSKAL FORGING SA

  Hiszpania

  Zajmujemy się przede wszystkim produkcją pierścieni kutych i walcowanych bez szwu do średnicy 8 000 mm i maksymalnej wagi 45 t, mogąc obrabiać i przycinać całą naszą gamę wyrobów walcowanych. W uzupełnieniu, produkujemy wyroby kute swobodnie, do maksymalnej wagi 10 ton. Produkty: Kołnierze wg podanego rysunku. Kołnierze pod fundamenty off-shore. Kołnierze do wież z turbiną wiatrową. Pierścienie orientacyjne Tuleje do łożysk.

 6. L'ARTE DEL FERRO DI VINCENZO SPEDALE

  Włochy

  Od lat, fabryka wyrobów żelaznych Vincenzo Speciale zajmuje się obróbką żelaza, aluminium i stali metodą rzemieślniczą. Z biegiem czasu, firma poszerzyła swoją produkcję koncentrując się na produkcji grilli ogrodowych (barbecue) i spersonalizowanych wózków na targi, dla handlu detalicznego i osób prywatnych. Nasze wózki są naszym głównym atutem: są projektowane indywidualnie, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Kilka miesięcy temu otworzyliśmy salon wystawowy.

 7. ROMI FABBRO MONZA SAS

  Włochy

  Fabbro. Całodobowy serwis awaryjny zamków i kurtyn metalowych 24/24. Zajmujemy się między innymi: otwieraniem zablokowanych drzwi, wymianą zamków i odblokowaniem, wymianą kurtyn metalowych i montażem drzwi pancernych.

 8. ROMI FABBRO BERGAMO SAS

  Włochy

  Usługi ślusarskie. Całodobowa naprawa zamków i rolet antywłamaniowych. Oferujemy takie usługi, jak: otwieranie zablokowanych drzwi, wymiana zamków i odblokowanie, wymiana rolet antywłamaniowych i montaż drzwi pancernych. W trosce o ochronę konsumentów, zostaliśmy oficjalnym członkiem "Konsorcjum włoskich ślusarzy", od którego otrzymaliśmy certyfikat na wszystkie nasze kosztorysy i ceny.

 1. DIESSE ARTMEL SAS DI D'AMBROSIO BERARDINO & C.

  Włochy

  Przedsiębiorstwo DIESSE ARTMEL S.A.S. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obróbki żelaza, dla przemysłu oraz dla sektora cywilnego i jest również wyspecjalizowane w projektowaniu, realizacji i konserwacji stolarki z PCV, z drewna, z aluminium z wykrawaniem termicznym, ościeżnic i okiennic w różnych kolorach.

 2. D'ACIERNO TEKNOLOGY

  Włochy

  Firma D'ACIERNO TEKNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach bramy, schody, dodatki z kutego żelaza do dekoracji wnętrza, i drzwi i okna. Ma siedzibę w Grottolella, Włochy.

 3. NIKOLA PANTOVIC

  Serbia

  Firma NIKOLA PANTOVIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kowalstwo artystyczne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kowalskie, krata żelazna, wyroby artystyczne z żelaza kutego, Wyroby kowalskie, i balustrada żelazna. Ma siedzibę w Vrnjacka Banja, Serbia.

 4. STR TRABAJOS METÁLICOS

  Hiszpania

  Firma STR TRABAJOS METÁLICOS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, konstrukcje metalowe, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, i spawanie. Ma siedzibę w Santa Margarida De Montbui-Igualada, Hiszpania.

 5. WOLFSGRUBER SRL

  Włochy

  Firma WOLFSGRUBER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach portale z żelaza wierconego udarowo, i siatki metalowe. Ma siedzibę w Brunico, Włochy.

 6. GAIA SRL

  Włochy

  Firma GAIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby kowalskie, Wyroby kowalskie, pergole żelazne, meble wiszące żelazne, i Zadaszenie. Ma siedzibę w San Quirico D'orcia, Włochy.

 7. TEWS MASCHINEN UND STAHLBAU GMBH

  Niemcy

  Firma TEWS MASCHINEN UND STAHLBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Düren, Niemcy.

 8. SCHLOSSEREI MOSER GMBH

  Austria

  Firma SCHLOSSEREI MOSER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Wörgl, Austria.

 9. EROK CNC SERVICE / SPINDELSERVICE HAMBURG

  Niemcy

  Firma EROK CNC SERVICE / SPINDELSERVICE HAMBURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 10. SME MOLLIER

  Francja

  Firma SME MOLLIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby kowalskie. Jest również obecna w dziedzinach Kowalstwo artystyczne, Budownictwo - roboty wykończeniowe, Kowalstwo artystyczne, Budownictwo - roboty wykończeniowe, i ślusarstwo. Ma siedzibę w Belleroche, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo