• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby kowalskie

Wyniki dla

Wyroby kowalskie - Import eksport

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turcja

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. została założona w 1983 roku w celu wykonywania masowej produkcji wyrobów z kutego żelaza, jako pierwsza w swojej branży w Turcji. Firma wprowadziła system zapewniania jakości ISO 9001 i uzyskała certyfikat w 1999 roku, z dumą stając się pierwszym na świecie producentem kutego żelaza certyfikowanym ISO 9001. Spółka rozrosła się w dużą rodzinę z 250 dealerami zlokalizowanymi w każdym punkcie Turcji. Dzięki dedykowanej sekcji produkcji maszyn, firma jest w stanie; -budować niektóre maszyny specjalne -tworzyć linie produkcji masowej -produkować / odnawiać matryce używane w produkcji -przeprowadzać konserwację i naprawy wszystkich maszyn. Z centrum projektowym pod tym samym dachem produkujemy; •KUTE BALUSTRADY •GIĘTE BALUSTRADY •ELEMENTY Z ŻELAZA KUTEGO NA GORĄCO •CZĘŚCI KUTE NA GORĄCO •OSTRZA KUTE NA GORĄCO •ŻYRANDOLE I ELEMENTY OŚWIETLENIA •KUTE PORĘCZE / PROFILE •POKRYWY NA SŁUPY •LIŚCIE OZDOBNE •ARKUSZE OZDOBNE •WYCINANE ARKUSZE METALOWE •BLACHY FORMOWANE •AKCESORIA MONTAŻOWE •METALOPLASTYKĘ (PIRUDEM). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. BROCKHAUS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Witamy! Od 1921 roku Grupa BROCKHAUS dostarcza odkuwki wysokiej jakości dla wszystkich gałęzi przemysłu. Przywiązujemy szczególną wagę do ukierunkowanych i kompetentnych porad udzielanych naszym klientom od samego początku. Ponieważ można jak najbliżej dopasować kontury odkuwki do pożądanego kształtu końcowego podczas opracowywania elementów, możliwe jest zredukowanie kosztów obróbki do minimum. ZAWIERZ NAM! Oferujemy indywidualne rozwiązania dla Twoich produktów w sprawdzonej jakości BROCKHAUS.

 3. RICHTER FORMTEILE GMBH

  Niemcy

  Dzięki naszym zakładom produkcyjnym na całym świecie możemy wykorzystywać indywidualne kompetencje i lokalne tradycje, które gwarantują najwyższą jakość i opłacalność. Opierając się na naszym doświadczeniu i wiedzy fachowej w zakresie różnych procesów odlewaniczych możemy zaproponować Wam optymalne rozwiązanie: odlewanie precyzyjne, spiekanie, MIM, odlewanie piaskowe, odlewanie kokilowe, odlewanie matrycowe, odlewanie wtryskowe tworzyw sztucznych oraz odlewanie podzespołów – włącznie z obróbką skrawaniem i wykończeniem powierzchni. Nasi pracownicy profesjonalnie doradzą Wam przy opracowywaniu podzespołów. Chętnie weźmiemy udział w finansowaniu Waszych wyrobów i ich przechowaniu. Nie musicie się też martwić kwestiami prawnymi u międzynarodowych dostawców: Jako Wasz niemiecki partner w dziedzinie przepisów prawnych zajmujemy się całym procesem. Zaufaj ponad 30-letniemu doświadczeniu i kompetencjom technicznym – dla precyzji w najbardziej wydajnej formie.

 4. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portugalia

 5. FER & NOX

  Belgia

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCHÖNLEITNER BAU GMBH

  Austria

 2. ING. ROMAN GOTTSCHLICH STAHLHANDEL

  Austria

 3. FERRONNERIE H PONCELET SPRL

  Belgia

 4. FAB PRO.WORK

  Austria

 5. RCOLI BONOMO DEI FRATELLI ERCOLI SRL

  Włochy

 1. VIRO SCHMIEDETEILE FORGING GMBH

  Niemcy

 2. TARTLER ZELTE AG

  Niemcy

 1. HDB INSTANDHALTUNG VON MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH

  Austria

 2. BIAT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 3. L'ARTE DEL FERRO DI VINCENZO SPEDALE

  Włochy

  Od lat, fabryka wyrobów żelaznych Vincenzo Speciale zajmuje się obróbką żelaza, aluminium i stali metodą rzemieślniczą. Z biegiem czasu, firma poszerzyła swoją produkcję koncentrując się na produkcji grilli ogrodowych (barbecue) i spersonalizowanych wózków na targi, dla handlu detalicznego i osób prywatnych. Nasze wózki są naszym głównym atutem: są projektowane indywidualnie, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Kilka miesięcy temu otworzyliśmy salon wystawowy.

 4. ROMI FABBRO MONZA SAS

  Włochy

  Fabbro. Całodobowy serwis awaryjny zamków i kurtyn metalowych 24/24. Zajmujemy się między innymi: otwieraniem zablokowanych drzwi, wymianą zamków i odblokowaniem, wymianą kurtyn metalowych i montażem drzwi pancernych.

 5. DIESSE ARTMEL SAS DI D'AMBROSIO BERARDINO & C.

  Włochy

  Przedsiębiorstwo DIESSE ARTMEL S.A.S. posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie obróbki żelaza, dla przemysłu oraz dla sektora cywilnego i jest również wyspecjalizowane w projektowaniu, realizacji i konserwacji stolarki z PCV, z drewna, z aluminium z wykrawaniem termicznym, ościeżnic i okiennic w różnych kolorach.

 6. ROMI FABBRO BERGAMO SAS

  Włochy

  Usługi ślusarskie. Całodobowa naprawa zamków i rolet antywłamaniowych. Oferujemy takie usługi, jak: otwieranie zablokowanych drzwi, wymiana zamków i odblokowanie, wymiana rolet antywłamaniowych i montaż drzwi pancernych. W trosce o ochronę konsumentów, zostaliśmy oficjalnym członkiem "Konsorcjum włoskich ślusarzy", od którego otrzymaliśmy certyfikat na wszystkie nasze kosztorysy i ceny.

 7. D'ACIERNO TEKNOLOGY

  Włochy

 8. WOLFSGRUBER SRL

  Włochy

 1. SME MOLLIER

  Francja

 2. EROK CNC SERVICE / SPINDELSERVICE HAMBURG

  Niemcy

 3. TEWS MASCHINEN UND STAHLBAU GMBH

  Niemcy

 4. GAIA SRL

  Włochy

 5. SCHLOSSEREI MOSER GMBH

  Austria

 6. BALLAN UND BRÜSCHKE WERKZEUG UND MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

 7. HAMME MAKINE A.S.

  Turcja

 8. HE-TECHNIK INH. HERMANN EISENFÜHRER

  Austria

 9. ARTDECO LLC

  Ukraina

 10. BLUMATECH AG

  Szwajcaria