• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby gumowe

Wyniki dla

Wyroby gumowe - Import eksport

 1. ARUBIS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Arubis jest partnerem w dostawie części zamiennych do przesiewaczy i jest zdeterminowany, aby zbudować silną pozycję w zakresie gumowych i plastikowych części zamiennych do wszystkich typów przesiewaczy w Europie. Ponad 20 lat doświadczenia jest gwarancją właściwego doboru części zamiennych do przesiewaczy. Duży zapas kulek z naturalnego kauczuku, neoprenu, silikonu lub poliuretanu jest do dyspozycji. Kulki z termoplastycznego poliuretanu (tpu), polyacetalu (delrin) lub nylonu są również dostępne w naszym zapasie. Arubis opracowuje również części zamienne na zamówienie. Zapraszamy do przesłania próbki wraz z wymaganiami do naszego biura w Brukseli, abyśmy mogli przygotować bezpłatny kosztorys i ofertę. Głęboko wierzymy, że nasza jakość i cena przekonają Państwa do współpracy z Arubis w zakresie wszystkich gumowych i plastikowych części zamiennych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, by poznać całą naszą gamę kulek do sit i naszych części zamiennych. Prosimy o kontakt, by otrzymać zindywidualizowaną ofertą cenową.

 2. HOLCIM TECHNICAL SOLUTIONS AND PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Holcim Technical Solutions and Products GmbH jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie produkcji, przetwórstwa i sprzedaży produktów kauczukowych wysokiej jakości. Wiedza wynikająca z tej tradycji w połączeniu z dbałością o najwyższą jakość we wszystkich obszarach oraz konsekwentną orientacją na usługi dają gwarancję dalszego umacniania naszej pozycji. W ramach naszych obszarów biznesowych obejmujących mieszanki, wykładziny i podłogi samolotowe oferujemy naszym klientom kompleksową gamę wysokiej jakości produktów i rozwiązań. Zorientowanie na klienta postrzegamy jako podstawę dobrze funkcjonującej i długotrwałej współpracy z naszymi klientami. Uznana jakość produktów, niezawodność dostaw i doskonały stosunek ceny do wydajności to kolejne narzędzia wspólnego sukcesu z naszymi partnerami. Dzięki intensywnym i bliskim kontaktom z klientem oraz rozwojowi i produkcji w naszym zakładzie w Mannheim (Engineered and Made in Germany) zapewniamy szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów z korzyścią dla naszych klientów. Rozwój i produkcja w Niemczech

 3. REINLE GUMMI & KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pomysły w dobrych rękach. Od 2000 roku Reinle Technik GmbH posiada certyfikat zgodności z normą jakości DIN EN ISO 9001. Od wielu lat dostarczamy indywidualne rozwiązania naszym partnerom z branży inżynierii przemysłowej, motoryzacyjnej i elektrycznej. Dzięki najnowocześniejszym technikom produkcji, elastyczności, szybkości i kompetencjom, a także zaangażowaniu wszystkich pracowników, pomysły i wymagania są przekształcane w precyzyjne części techniczne z gumy i tworzyw sztucznych. Produkujemy i przetwarzamy dla Państwa: części tłoczone - profile - części formowane - części wykończone akrylem - tworzywa sztuczne - elastomery - materiały komórkowe - szkło akrylowe. Dostarczamy Państwu techniczne produkty budowlane: pianki do montażu, izolacji cieplnej i akustycznej, silikony do zastosowań specjalnych, taśmy nośne, blachy korkowe do układania w stosy.

 4. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

 5. KARL TRESKE GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Treske GmbH jest hurtownią techniczną z siedzibą w Berlinie od 1909 roku, zajmującą się sprzedażą produktów z gumy i tworzyw sztucznych cięściowo własnej produkcji. Nasi klienci wywodzą się z przemysłu, handlu i administracji publicznej w Europie i na świecie. Do sprzedawanych przez nas i produkowanych wyrobów należą m.in. uszczelki, profile gumowe i z tworzyw sztucznych, rolki gumowe, mieszki, kształtki gumowe, części z PTFE, płyty gumowe, silikonowe, Klingersil i z tworzyw sztucznych, guma komórkowa i gąbka gumowa, wykładziny podłogowe, a także specjalne maty dla koni i maty do stanowisk pracy. Ponadto w ofercie znajdują się profile z gumy i gumy piankowej, taśmy z gumy komórkowej, osłony krawędzi i profile okienne, różne złącza gumowo-metalowe, węże PCV i silikonowe, węże do wody pitnej, oleju mineralnego i sprężonego powietrza, kleje i uszczelniacze oraz wiele innych produktów. Wiedza naszych pracowników przekazywana poprzez osobiste, kompleksowe i kompetentne doradztwo, jak również wieloletnie doświadczenie naszej firmy przyczyniają się do wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIOLA GOMMA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Viola Antonio srl: od roku 1957 produkuje gumowe podkładki pod płozy do koparek, minikoparek, buldożerów spychaczy gąsienicowych; gumowe płozy do maszyn do wykańczania i frezowania asfaltu, a także gumowe podkładki pod podpory do koparko-ładowarek. Projektowanie i produkcja gumowych płóz i podkładek pod płozy przebiegają w sposób całkowicie autonomiczny, począwszy od rysunku produktu aż do oceny w warunkach polowych przed przejściem do produkcji na skalę przemysłową.

 2. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Wszystkie wyroby na "wyroby gumowe"
 3. RHIMEX.COM

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma RHIMEX.COM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Żaluzje rolowane, elektryczne, Kształtowniki z gumy, Elementy osłony krawędziowej, epdm, Wyroby gumowe, pokrycia przeciwsłoneczne, i Żaluzje rolowane, elektryczne. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 4. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Rury gumowe, Uszczelki gumowe, Wyroby gumowe, formowanie w kauczuku, Wyroby z silikonu, Produkcja profili specjalnych, kształtowniki z kauczuku, i Profile silikonowe. Ma siedzibę w Pásztó, Węgry.

 5. URM - UNIVERSAL RUBBER MANUFACTURING NV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma URM - UNIVERSAL RUBBER MANUFACTURING NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelki gumowe, elastyczne przewody gumowe, Części formowane z gumy, Kształtowniki z gumy, guma metal, wtryskiwanie gumy, W??e silikonowe, stal guma, i wyroby z neoprenu i NBR. Ma siedzibę w Melsbroek, Belgia.

 1. GEFICCA SA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GEFICCA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych, Gumowe artykuły medyczne, Gąbki gumowe przemysłowe, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Techniczne wyroby gumowe, i Gumowe części i artykuły do samochodów i pojazdów transportowych. Ma siedzibę w Cosne Sur Loire Cedex, Francja.

 2. LARKIS SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma LARKIS SP. Z O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, uszczelki, profile, Złącza i uszczelki, Injection moulding, Wyroby gumowe, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, i Części formowane z gumy. Ma siedzibę w Dobczyce, Polska.

 1. HIJOS DE VICENTE SEMPERE SL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma HIJOS DE VICENTE SEMPERE SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk i wyroby pochodne. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wyroby gumowe, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, guma, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Guma i tworzywa sztuczne, Wyroby gumowe, puder z kauczuku, i formowanie w kauczuku. Ma siedzibę w Cañada-Alicante, Hiszpania.

 2. LUDWIG EBERT FACHBETRIEB FÜR BETÄTIGUNGSZÜGE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LUDWIG EBERT FACHBETRIEB FÜR BETÄTIGUNGSZÜGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Wehrheim, Niemcy.

 3. LBJ ELASTOMER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LBJ ELASTOMER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Linsengericht, Niemcy.

 4. WTB - WAGNER TECHNIK BERLIN, INH. FLORIAN WAGNER

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WTB - WAGNER TECHNIK BERLIN, INH. FLORIAN WAGNER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. FENDER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FENDER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Heidenau, Niemcy.

 6. ANTIRUTSCHMATTE24.DE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ANTIRUTSCHMATTE24.DE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Wenden, Niemcy.

 7. SCHÄFERROLLS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHÄFERROLLS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Renningen, Niemcy.

 8. PIX GERMANY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PIX GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach pasy klinowe, Pasy zębate, Variable speed V belts, koła pasowe, pasy transmisyjne, kosiarka, kombajny, pasy zębate z kauczuku, i pasy trapezowe z kauczuku. Ma siedzibę w Paderborn, Niemcy.

 1. GELBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GELBAU GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Niederkassel, Niemcy.

 2. DIETRICH TEIGLER NACHF. GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIETRICH TEIGLER NACHF. GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. SCHOMBURG & GRAF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHOMBURG & GRAF GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 4. PH GUMMITECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PH GUMMITECHNIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Bad Berleburg, Niemcy.

 5. WESTLAND GUMMIWERKE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WESTLAND GUMMIWERKE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 6. HEMOGUM

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma HEMOGUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Wyroby gumowe do budownictwa, Techniczne wyroby gumowe, Uszczelki gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Čačak, Serbia.

 7. CHAPUT SPRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma CHAPUT SPRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rury i przewody rurowe z gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe, Gąbki gumowe przemysłowe, Produkcja części technicznych z kauczuku zgodnie z potrzebami klienta, Wtórne przetwarzanie gumy i plastiku, i gumowe elementy mechaniczne. Ma siedzibę w Gembloux, Belgia.

 8. KBW WALZENSERVICE GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KBW WALZENSERVICE GBR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Ma siedzibę w Burghaslach, Niemcy.

 9. SCHMITZ FOAM SUPPLY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma SCHMITZ FOAM SUPPLY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Pianki gumowe i z tworzyw sztucznych, Gąbki gumowe przemysłowe, Pianki z tworzyw sztucznych, guma piankowa, pianka do pakowania, taśmy z pianki, poliuretan porowaty, tworzywa sztuczne piankowe giętki, i opakowania z polistyrenu ekspandowanego. Ma siedzibę w Roermond, Holandia.

 10. PERSTORP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PERSTORP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe, środek chemiczny, środki chemiczne dla przemysłu gumowego, Wyroby gumowe, i substancje smarującyce. Ma siedzibę w Castellanza, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyroby gumowe - Import eksport

Liczba wyników

14 039 Przedsiębiorstwa