• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby gumowe

Wyniki dla

Wyroby gumowe - Import eksport

 1. ARUBIS

  Belgia

  Verified by Europages badge

  Arubis jest Państwa partnerem w dziedzinie części zamiennych do maszyn do przesiewania. Prosimy odwiedzić naszą stronę web, by poznać całą naszą gamę kulek do sit i naszych części zamiennych. Prosimy o kontakt, by otrzymać zindywidualizowaną ofertą cenową. Duży zapas piłeczek z naturalnego kauczuku, neoprenu, silikonu lub poliuretanu jest do dyspozycji. Piłeczki z termoplastycznego poliuretanu (tpu), polyacetal (delrin) lub nylonu są również w zapasie.

  Witryna www Open In New icon
 2. REINLE GUMMI & KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Pomysły w dobrych rękach. Od 2000 roku Reinle Technik GmbH posiada certyfikat zgodności z normą jakości DIN EN ISO 9001. Od wielu lat dostarczamy indywidualne rozwiązania naszym partnerom z branży inżynierii przemysłowej, motoryzacyjnej i elektrycznej. Dzięki najnowocześniejszym technikom produkcji, elastyczności, szybkości i kompetencjom, a także zaangażowaniu wszystkich pracowników, pomysły i wymagania są przekształcane w precyzyjne części techniczne z gumy i tworzyw sztucznych. Produkujemy i przetwarzamy dla Państwa: części tłoczone - profile - części formowane - części wykończone akrylem - tworzywa sztuczne - elastomery - materiały komórkowe - szkło akrylowe. Dostarczamy Państwu techniczne produkty budowlane: pianki do montażu, izolacji cieplnej i akustycznej, silikony do zastosowań specjalnych, taśmy nośne, blachy korkowe do układania w stosy.

  Witryna www Open In New icon
 3. KARL TRESKE GMBH GUMMI- UND KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Karl Treske GmbH jest hurtownią techniczną z siedzibą w Berlinie od 1909 roku, zajmującą się sprzedażą produktów z gumy i tworzyw sztucznych cięściowo własnej produkcji. Nasi klienci wywodzą się z przemysłu, handlu i administracji publicznej w Europie i na świecie. Do sprzedawanych przez nas i produkowanych wyrobów należą m.in. uszczelki, profile gumowe i z tworzyw sztucznych, rolki gumowe, mieszki, kształtki gumowe, części z PTFE, płyty gumowe, silikonowe, Klingersil i z tworzyw sztucznych, guma komórkowa i gąbka gumowa, wykładziny podłogowe, a także specjalne maty dla koni i maty do stanowisk pracy. Ponadto w ofercie znajdują się profile z gumy i gumy piankowej, taśmy z gumy komórkowej, osłony krawędzi i profile okienne, różne złącza gumowo-metalowe, węże PCV i silikonowe, węże do wody pitnej, oleju mineralnego i sprężonego powietrza, kleje i uszczelniacze oraz wiele innych produktów. Wiedza naszych pracowników przekazywana poprzez osobiste, kompleksowe i kompetentne doradztwo, jak również wieloletnie doświadczenie naszej firmy przyczyniają się do wysokiego poziomu zadowolenia klientów.

  Witryna www Open In New icon
 4. ELKO GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Jako niezawodna i technicznie doświadczona firma w dziedzinie techniki gumowo-metalowej i poliuretanu jesteśmy zawsze gotowi doradzić naszym klientom. Jakość, niezawodność dostaw, dobry stosunek ceny do jakości i wysoka elastyczność to nasze atuty. Zaopatrujemy klientów na całym świecie we wszystkich gałęziach przemysłu, np. w budowie maszyn, budowie pojazdów, technice chłodniczej, obróbce materiałów, przemyśle elektrycznym, maszynach rolniczych, przemyśle pompowym, budowie przyrządów pomiarowych, ochronie środowiska. Nasz dobrze zaopatrzony magazyn z wieloma standardowymi wzorami gwarantuje najkrótsze terminy dostaw zarówno dla małych ilości, jak i dla dużych serii. Specjalne wzory, których nie ma w magazynie, mogą być dostarczone w ciągu 3-4 tygodni. Przekonaj się o naszej solidności, niezawodności dostaw i naszych uczciwych cenach.

  Witryna www Open In New icon
 5. COOPER STANDARD TECHNICAL RUBBER GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Cooper Standard Technical Rubber jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w dziedzinie produkcji, przetwórstwa i sprzedaży produktów kauczukowych wysokiej jakości. Wiedza wynikająca z tradycji połączona ze zobowiązaniem najwyższej jakości we wszystkich dziedzinach oraz konsekwentny serwis to gwarancja dalszego umacniania naszej pozycji. Przedsiębiorstwo, wcześniej pod firmą Metzeler Technical Rubber Systems, zostało przejęte w roku 2007 przez Cooper Standard Automotive, a w roku 2013 nazwę zmieniono na obecną. W ramach naszych zakresów działalności oferujemy klientom szeroką paletę produktów i rozwiązań najwyższej jakości: mieszanki, materiały na metry, podłogi lotnicze oraz profile wytłaczane. Nastawienie na potrzeby klientów to podstawa dobrze funkcjonujących i długotrwałych partnerstw z naszymi odbiorcami.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. JUNTA POLYMERS

  Belgia

  Verified by Europages badge

  Junta Polymers to firma założona w 2003 roku i od tego czasu rozwinęła się w średniej wielkości firmę rodzinną przekazywaną z ojca na syna. Jej kompetencje obejmują opracowywanie, porodukcję różnych wyrobów gumowych i ich dystrybucję w Europie. Oczywiście nasi klienci są w centrym naszych starań, a nasz wyspecjalizowany zespół współpracuje z nimi w celu znalezienia odpowiednich rozwiązań. Dzięki naszej wiedzy technicznej w dziedzinie kauczuku opartej na 25-letnim doświadczeniu, a także dzięki powierzchni magazynowej sięgającej 5000 m², oferujemy naszym klientom szybką obsługę w całej Europie. Junta Polymers gwarantuje jakość i obsługę, jakiej oczekujesz o lidera rynkowego, i to po konkurencyjnych cenach! Junta Polymers, Twój partner zapewniający współpracę w pełnym zaufaniu.

  Witryna www Open In New icon
 2. JB RUBBER & INDUSTRIE BV

  Holandia

  Verified by Europages badge

  JB RUBBER & INDUSTRIE BV jest wyspecjalizowanym dostawcą usług przemysłowych w zakresie produktów gumowych i przemysłowych. JB Rubber & Industrie BV dostarcza od prawie 25 lat przemysłowi morskiemu i mechanicznemu duży pakiet produktów najwyższej jakości. Naszą siłą jest nasza wiedza i żadne pytanie nie jest dla nas zbyt szalone. Staramy się znaleźć rozwiązanie, patrząc na problem z perspektywy klienta. Nasz magazyn składa się z ponad 10.000 pozycji, z których możemy czerpać. JB Rubber & Industrie BV dostarcza węże przemysłowe marki Alfagomma w różnych kształtach i rozmiarach. Dla każdej branży i zastosowania dostępny jest odpowiedni wąż. Duże stany magazynowe, szybka dostawa i wysoka jakość - to właśnie zaleta JB Rubber & Industrie BV. Czas dostawy nigdy nie jest wyjątkowo długi, dzięki krótkim liniom dostaw i prawie wyłącznie europejskim dostawcom, nawet gdy niespodziewanie nie mamy czegoś na stanie. Nowa strona internetowa została zaprojektowana tak, abyś mógł dotrzeć do poszukiwanego artykułu lub arkusza danych za pomocą zaledwie kilku kliknięć. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać dodatkowe informacje!

  Witryna www Open In New icon
 3. LAUSITZ ELASTE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Lausitz Elaste GmbH to firma z ponad 80-letnim doświadczeniem w zakresie rozwoju i produkcji. Produkujemy według Państwa rysunków i służymy fachowym doradztwem już w fazie projektowania. Lausitz Elaste jest Państwa kompetentnym partnerem we wszystkich obszarach technologii gumy, od indywidualnych rozwiązań specjalnych po przemysłową produkcję seryjną. Na powierzchni produkcyjnej ok. Na powierzchni produkcyjnej ok. 3500 m² projektujemy i produkujemy wysokiej jakości produkty z elastomerów dla wszystkich możliwych obszarów zastosowań. Nasz asortyment obejmuje profile, artykuły formowane, mieszanki gumowo-metalowe, mieszanki gumowo-plastikowe oraz ramy z wtryskiwanymi lub wstępnie uformowanymi narożnikami. Nasza firma ma certyfikaty DIN EN ISO 9001 i DIN 14 001. Uszczelnianie, tłumienie, rozdzielanie, łączenie ... i wiele więcej! Zorientowanie na klienta i elastyczność - to właśnie oznacza Lausitz Elaste. Dla nas oznacza to doradztwo, konstruktywne wsparcie, niezależne globalne zaopatrzenie w wymagane komponenty, jak również krótkie ścieżki komunikacji i podejmowania decyzji.

  Witryna www Open In New icon
 4. ACE STOSSDÄMPFER GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Tłumimy wszystko, spełniamymy nie tylko wasze oczekiwania. ACE jest światowej renomy specjalistą w dziedzinie technologii tłumienia przemysłowego – z przedstawicielstwami w 45 krajach na wszystkich kontynentach. ACE odnosi sukcesy na rynku niemieckim od 1978 roku. Tylko tutaj 25 inżynierów pracuje codziennie nad dalszym rozwojem gamy produktów. Klienci ACE korzystają z dogłębnie przemyślanych rozwiązań, cennych innowacji i wzorowej obsługi w zakresie technologii tłumienia. Dzięki bliskiej współpracy z wiodącymi firmamii inżynierii mechanicznej, niemiecki oddział ACE stał się pionierem postępu technicznego. Korzyści dla klientów są oczywiste: kompetentne doradztwo techniczne na miejscu i przez telefon, projekty dostosowane do specyficznych potrzeb klienta, dostwa bez minimalnej ilości danego elementu i w możliwie najkrótszym terminie, przemyślane i funkcjonalne akcesoria montażowe, realistyczne ceny

  Witryna www Open In New icon
 5. GAMBIT LUBAWKA SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by Europages badge

  Producent materiałów uszczelniających i termoizolacyjnych. Produkcja i sprzedaż wysokiej jakości, przyjaznych środowisku naturalnemu produktów uszczelkarskich i termoizolacyjnych. Współpraca ze światowymi producentami zapewnia najwyższą jakość stosowanych surowców, ale również pozwala na ciągłe doskonalenie produktów. Własne laboratoria badawcze, wysoko wykwalifikowana kadra techniczna oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają na dostarczanie naszym klientom produktów i usług o najwyższej jakości.

  Witryna www Open In New icon
 1. RHIMEX.COM

  Holandia

  Verified by Europages badge
 2. URM - UNIVERSAL RUBBER MANUFACTURING NV

  Belgia

  Verified by Europages badge
 3. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Węgry

  Verified by Europages badge
 4. GEFICCA SA

  Francja

  Verified by Europages badge
 5. HIJOS DE VICENTE SEMPERE SL

  Hiszpania

  Verified by Europages badge
 6. ANTIRUTSCHMATTE24.DE

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 7. LUDWIG EBERT FACHBETRIEB FÜR BETÄTIGUNGSZÜGE

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 8. WTB - WAGNER TECHNIK BERLIN, INH. FLORIAN WAGNER

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 9. SCHÄFERROLLS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 10. LBJ ELASTOMER GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 1. FENDER GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 2. GEBR. HORST GUMMIWARENFABRIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. DIETRICH TEIGLER NACHF. GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 4. GELBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 5. A.G.E.A. SNC

  Włochy

  Verified by Europages badge
 6. FIBERPLAST GROUP

  Holandia

  Verified by Europages badge
 7. EURASIABELTS INTERNATIONAL TRADING GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 8. PWG PRÄZISIONSWALZEN PRODUKTIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 9. PH GUMMITECHNIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 10. SCHOMBURG & GRAF GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
Filtry

Wyniki dla

Wyroby gumowe - Import eksport

Liczba wyników

15 546 przedsiębiorstwa