• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby gumowe do budownictwa

Wyniki dla

Wyroby gumowe do budownictwa - Import eksport

 1. HEMOGUM

  Serbia

  Verified by europages badge

  Firma HEMOGUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia, Wyroby gumowe do budownictwa, Techniczne wyroby gumowe, Uszczelki gumowe, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Formy do tworzyw sztucznych, i Wulkanizacja kauczuku - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Čačak, Serbia.

 2. SCTE NORMANDE D'APPLICATION DU CAOUTCHOUC (SNAC)

  Francja

  Firma Société Normande d'Application du Caoutchouc (S.N.A.C.) produkuje formowane łożyska mostowe elastomerowe i elementy przemysłowe, takie jak łożyska podporowe z obręczą, łożyska podporowe z elastomeru, podpory przesuwne, płyty ślizgowe, podpory z folią PTFE (Teflon), podpory do pomostów mostowych, podpory nieprzesuwne, łożyska podporowe taśmowe. Nasze zakłady produkują podpory neoprenowe certyfikowane CE typu A, B, C, D, E, F. S.N.A.C. produkuje łożyska podporowe elastomerowe o gwarantowanej jakości wykonania. Receptury polichloroprenów sformułowane przez naszych techników, mistrzowstwo wykonania naszych mieszanek, dbałość o obróbkę stalowych obręczy, precyzja pracy naszych współpracowników wniesiona w przygotowanie i formowanie wzorców zapewnia wykonanie zgodnie z normą NF EN 1337-3, ale przede wszystkim zadowolenie naszych klientów i trwałość zrealizowanych robót. Kontrole wewnętrzne i zewnętrzne przeprowadzane są na każdym etapie produkcji zgodnie z C.P.U. (zakładowa kontrola produkcji) poziom 1 według normy NF EN 1337-3. Surowce są starannie dobierane i identyfikowalne. Przed wysyłką przeprowadzamy drobiazgową kontrolę wizualną, wymiarową i identyfikowalności elementów. S.N.A.C. przywiązuje dużą wagę do terminów dostaw produktów, aby w pełni zadowolić swoich klientów.

 3. PROFIS LTD

  Grecja

  PROFIS LTD – grecka firma produkcyjna, realizująca ambitne cele i spełniająca wysokie standardy jakości produkcji od 1970 r. Specjalizuje się w kształtownikach PCV i mocowaniach, profilach: współwytłaczanych z tworzyw sztucz., sztywnych, wodoszczelnych, specjal. do drewnianych ościeżnic okiennych i drzwiowych, uszczelek PCV do szkła i syst. aluminiowych. Oferuje kształtowniki z tworzyw sztucz. do profili gumowych, sztywnych i współwytłaczanych PCV, kołnierzy do szklanych paneli do aluminium, profili gumowych i z twardego tworzywa sztucz. wykorzystyw. w budown., robotach publicz. oraz w gosp.dom.

 4. LERG SA

  Polska

  Firma LERG SA powstała już w 1937 roku, wtedy jeszcze pod nazwą Lignoza SA. Nowo powstała wytwórnia w Pustkowie zajęła się produkcją żywic poliestrowych, które do dzisiaj cieszą się ogromną popularnością w wielu gałęziach przemysłu tj. odlewnictwo, czy też przemysł gumowy. LERG SA oferuje wiele odmian żywic np. poliestrowe, nowolakowe, odlewnicze , żywice do tworzyw warstwowych. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu w produkcję, firma została nagrodzona wieloma trofeami jakości i rzetelności. Są to „Jakość Roku 2012”, „Złoto Godło Jakości” i wiele innych. Firma stawia na jakość, dokładność i wyznaje zasadę „Szybszy może więcej”.

 5. TEDESCHI GOMMA SINTETICA S.R.L.

  Włochy

  Firma TEDESCHI GOMMA SINTETICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe do budownictwa, Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe do budownictwa, kule kauczukowe, i uszczelki przemysłowe. Ma siedzibę w Cadelbosco Di Sopra, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EKO SISTEM

  Serbia

  Firma EKO SISTEM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Koła i rolki gumowe, płytki gumowe, Koła i rolki gumowe, i Guma po recyklingu. Ma siedzibę w Petrovaradin, Serbia.

 2. A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S

  Dania

  Firma A.A.G AALBORG GUMMIVAREFABRIK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe do budownictwa, Usługi przybrzeżne, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Wyroby gumowe do budownictwa, Usługi przybrzeżne, i artykuły z kauczuku dla przemysłu wydobywczego. Ma siedzibę w Nørresundby, Dania.

 3. GUMMIMATTENPROFI ALEXANDER SCHARLA

  Niemcy

  Firma GUMMIMATTENPROFI ALEXANDER SCHARLA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie, anti-slip mats, i Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Ma siedzibę w Aalen-Ebnat, Niemcy.

 4. INTEREXPRESS

  Holandia

  Firma INTEREXPRESS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Wapenveld, Holandia.

 5. SADIK PLASTIK

  Turcja

  Firma SADIK PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. PROTEZIONI IN GOMMA DI CAZZARO

  Włochy

  Firma PROTEZIONI IN GOMMA DI CAZZARO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Merlengo Di Ponzano Veneto, Włochy.

 2. CPLC - COMPAGNIE PARISIENNE DE LINOLÉUM ET DE CAOUTCHOUC

  Francja

  Firma CPLC - COMPAGNIE PARISIENNE DE LINOLÉUM ET DE CAOUTCHOUC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach układanie podłóg, Floor covering, i powłoka ścienna. Ma siedzibę w Neuilly sur Seine, Francja.

 1. EAC GROUP HOLDINGS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EAC GROUP HOLDINGS LIMITED, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Greater Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 2. FLEXIRUB

  Francja

  Firma FLEXIRUB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach uszczelnienie od wody. Ma siedzibę w Saint-Thurial, Francja.

 3. MPC

  Belgia

  Firma MPC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk i wyroby pochodne, Wyroby gumowe do budownictwa, Kauczuk i wyroby pochodne, sylikon, kauczuk poliuretanowy, i Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Battice, Belgia.

 4. RESINE INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma RESINE INDUSTRIALI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. JANSSEN TRACK

  Belgia

  Firma JANSSEN TRACK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach bloki wykonawcze, spawanie, i instalacje hydrauliczne. Ma siedzibę w Gent-Zeehaven, Belgia.

 6. TINAZ KAUCUK

  Turcja

  Firma TINAZ KAUCUK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach epdm. Ma siedzibę w 4 Levent, Turcja.

 7. TRIGO,SA

  Hiszpania

  Firma TRIGO,SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. E-COVA SRL

  Włochy

  Firma E-COVA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Casalmaggiore, Włochy.

 1. CMC CASA SAS

  Włochy

  Firma CMC CASA SAS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe do budownictwa, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Posadzki podniesione, Dywany i wykładziny podłogowe, Wyroby gumowe do budownictwa, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Posadzki podniesione, i Dywany i wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Grosseto (gr), Włochy.

 2. UNION FOAM SPA

  Włochy

  Firma UNION FOAM SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby gumowe do budownictwa, Izolacja termiczna - materiały, Wyroby gumowe do budownictwa, acoustic insulation - materials, i Izolacja termiczna - materiały. Ma siedzibę w Bellusco, Włochy.

 3. ACTIVE SURFACES CB

  Hiszpania

  Firma ACTIVE SURFACES CB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Almoradi, Hiszpania.

 4. VULKANIZACIJA KOREN - GUMA KOREN

  Słowenia

  Firma VULKANIZACIJA KOREN - GUMA KOREN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kauczuk. Jest również obecna w dziedzinach Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe do budownictwa, Gumowe artykuły medyczne, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Wyroby gumowe do budownictwa, Gumowe artykuły medyczne, i Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie. Ma siedzibę w Cirkovce, Słowenia.

 5. SC PRELAST PROD SRL

  Rumunia

  Firma SC PRELAST PROD SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty i folia gumowa. Jest również obecna w dziedzinach Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe do budownictwa, Kauczuk - przeróbka i półprodukty, Techniczne wyroby gumowe, Wyroby gumowe do budownictwa, i Kauczuk - przeróbka i półprodukty. Ma siedzibę w Tg.neamt, Rumunia.

 6. EVERPADS B.V.

  Holandia

  Firma EVERPADS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Schiedam, Holandia.

 7. DAK FOLIE DISTRI

  Belgia

  Firma DAK FOLIE DISTRI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia dachowe, Wyroby gumowe do budownictwa, Pokrycia dachowe, i Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 8. SAVATECH D.O.O.

  Słowenia

  Firma SAVATECH D.O.O., roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach Przenośniki taśmowe, i Przenośniki taśmowe. Ma siedzibę w Kranj, Słowenia.

 9. SC.RINOPROFIL.SRL

  Rumunia

  Firma SC.RINOPROFIL.SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Ma siedzibę w Suceava, Rumunia.

 10. THE RUBBER COMPANY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE RUBBER COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe do budownictwa. Jest również obecna w dziedzinach kauczuk. Ma siedzibę w Godalming, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo