• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby garncarskie dekoracyjne

Wyniki dla

Wyroby garncarskie dekoracyjne - Import eksport

 1. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Holandia

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV specjalizuje się w imporcie szerokiej gamy produktów pochodzących z całego świata. Niezależnie od tego, czy poszukują Państwo unikalnego pomysłu na życie, czy też potrzebują pomocy w wytworzeniu konkretnego produktu, nasz oddany zespół jest zawsze do Państwa dyspozycji. Słowo "nie" nie należy do naszego słownictwa; Dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, które dokładnie odpowiadają Państwa wymaganiom. Nasze możliwości obejmują także pozyskiwanie ekskluzywnych produktów wyłącznie na potrzeby klientów. Nasza zróżnicowana oferta produktów obejmuje towary takie jak kwiaty, kosmetyki, paczki bożonarodzeniowe i szerokie spektrum produktów szybko zbywalnych (FMCG). Jesteśmy biegli w negocjowaniu umów, które zaspokajają unikalne specyfikacje każdej firmy.W naszym zaangażowaniu w zrównoważony rozwój odgrywamy również kluczową rolę w recyklingu. Przekształcamy używaną odzież w nowe, innowacyjne produkty, takie jak torby czy spersonalizowana odzież. Jeśli chodzi o zapotrzebowanie na aparaturę medyczną i dentystyczną, można polegać na naszym wyspecjalizowanym dziale, który spełni wszystkie wymagania. Jeśli chodzi o produkty spożywcze, nasz dział jest przygotowany do pozyskiwania szerokiej gamy produktów, zarówno mrożonych, jak i świeżych, w tym warzyw i ryb. Sprzedajemy wyłącznie produkty wytwarzane w sposób etyczny, zapewniając, że są one wytwarzane bez korzystania z pracy dzieci i gwarantując uczciwe wynagrodzenie wszystkim pracownikom uczestniczącym w produkcji. Poza tym, aktywnie staramy się tworzyć możliwości zatrudnienia dla rodzin i przyczyniać się do wzrostu gospodarczego regionów, w których działamy.

 2. VAN DER GUCHT POTTERY & BAMBOO NV

  Belgia

  Van der Gucht pottery & bamboo jest dostawcą najlepszych donic i wysokiej jakości drzewek bożonarodzeniowych. Jesteśmy firmą rodzinną z ponad 135-letnim doświadczeniem w produkcji i dystrybucji najwyższej klasy donic. Van der Gucht pottery and bamboo oferuje jedną z najbardziej kompletnych gam produktów w Europie.

 3. MÉMÉ POTERIE

  Francja

  Firma MÉMÉ POTERIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyroby garncarskie dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach miska do kuskusa, import of pottery, artykuły do barów, restauracji, hoteli, i zastawy dla kateringu. Ma siedzibę w Joigny, Francja.

 4. LES POTS COQ

  Francja

  Firma LES POTS COQ, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Meble i akcesoria ogrodowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, garnki, Garden decorations, Wyroby garncarskie dekoracyjne, i import of pottery. Ma siedzibę w Plestin-Les-Grèves, Francja.

 5. CERAMICA RUSILLO

  Hiszpania

  Firma CERAMICA RUSILLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika dekoracyjna. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, artykuł z ceramiki, akcesoria do dekoracji ogrodu, Wyroby garncarskie dekoracyjne, i nursery worker equipment. Ma siedzibę w Bailén, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EMILE HENRY

  Francja

  Firma EMILE HENRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, Wyroby garncarskie dekoracyjne, barbecue, i profesjonalne grille ogrodowe. Ma siedzibę w Marcigny, Francja.

 2. LA POTERIE LARDINOIS

  Belgia

  Firma LA POTERIE LARDINOIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Kamionka stołowa, Naczynia i garnki gliniane, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Kamionka stołowa, przedmioty z terakoty, Naczynia i garnki gliniane, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Bouffioulx, Belgia.

 3. POTERIE BIRON W

  Belgia

  Firma POTERIE BIRON W, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby garncarskie dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach serwis do herbaty, cukiernica, waza na zupę, i wyroby rękodzielnicze. Ma siedzibę w Chatelet, Belgia.

 4. DILLE & KAMILLE

  Belgia

  Firma DILLE & KAMILLE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, Zabawki i gry, Przybory kuchenne, Wyroby garncarskie dekoracyjne, dekoracja wnętrza, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 5. TÖPFERSTUDIO KATHREIN

  Austria

  Firma TÖPFERSTUDIO KATHREIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, i Sanitarne urządzenia łazienkowe. Ma siedzibę w Innsbruck, Austria.

 1. ARTEOLOGIC

  Hiszpania

  Firma ARTEOLOGIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyroby garncarskie dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ceramiczne, kursy ceramiki, produkcja rzemieślnicza, ceramic decoration, i Płytki ceramiczne. Ma siedzibę w Villasana De Mena, Hiszpania.

 2. TERRECOTTE ITALIANE SRL

  Włochy

  Firma TERRECOTTE ITALIANE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby garncarskie dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach wazy z terakoty wysokiej jakości. Ma siedzibę w Badoere Di Morgano, Włochy.

 1. CLAUDIA PÖLLINGER

  Niemcy

  Firma CLAUDIA PÖLLINGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy rzeźbione, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Uroczystości i święta - artykuły dekoracyjne, Drewno - artykuły i elementy rzeźbione, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, i Uroczystości i święta - artykuły dekoracyjne. Ma siedzibę w Georgenberg, Niemcy.

 2. PECCHINI SLU

  Hiszpania

  Firma PECCHINI SLU, roku i działającą w sektorze Wystawy sklepowe - artykuły dekoracyjne. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, Statki - wyposażenie i umeblowanie wnętrz, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Ceramika dekoracyjna, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Statki - wyposażenie i umeblowanie wnętrz, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i Ceramika dekoracyjna. Ma siedzibę w Caldes De Malavella - Girona, Hiszpania.

 3. GEALANTIS GMBH

  Niemcy

  Firma GEALANTIS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Kryształy, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, i Kryształy. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. MICHEL KERAMIKBEDARF

  Szwajcaria

  Firma MICHEL KERAMIKBEDARF, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Obróbka cieplna stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, Emalie, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Piece i kominy przemysłowe, Piece do ceramiki i emalii, Emalie, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 5. SEBASTIAN KLOSE

  Niemcy

  Firma SEBASTIAN KLOSE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Kryształy, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, i Kryształy. Ma siedzibę w Asbach, Niemcy.

 6. KARL HEINZ HENTSCHKE

  Niemcy

  Firma KARL HEINZ HENTSCHKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Drewno tarcicowe i konserwowane, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Szkółki hodowlane i leśne, Drewno tarcicowe i konserwowane, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Falkenberg, Niemcy.

 7. SCHÖDEL-MÜLLER & NOWKA GBR

  Niemcy

  Firma SCHÖDEL-MÜLLER & NOWKA GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Kryształy, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, i Kryształy. Ma siedzibę w Erlangen, Niemcy.

 8. ADRIAN HEYMANS

  Austria

  Firma ADRIAN HEYMANS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - artykuły i elementy rzeźbione, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Zabawki i gry, Drewno - artykuły i elementy rzeźbione, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Rennweg, Austria.

 1. GUIDO ZENKE

  Niemcy

  Firma GUIDO ZENKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kwiaciarstwo, ogrodnictwo. Jest również obecna w dziedzinach Szkółki hodowlane i leśne, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Szkółki hodowlane i leśne, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Kerken, Niemcy.

 2. LA LINEA CERAMICHE

  Szwajcaria

  Firma LA LINEA CERAMICHE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Kryształy, Szkło artystyczne, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Kryształy, i Szkło artystyczne. Ma siedzibę w Riva S. Vitale, Szwajcaria.

 3. FRANZ SCHUH GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma FRANZ SCHUH GESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Wyroby gumowe, Wyroby dekoracyjne cynowe, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Wyroby gumowe, i Wyroby dekoracyjne cynowe. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 4. KERAMIKATELIER MICHAEL TANNHÄUSER

  Niemcy

  Firma KERAMIKATELIER MICHAEL TANNHÄUSER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Kryształy, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, i Kryształy. Ma siedzibę w Sonsbeck, Niemcy.

 5. TÖPFEREI PETER LÖSEL

  Niemcy

  Firma TÖPFEREI PETER LÖSEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Kryształy, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Sanitarne urządzenia łazienkowe, i Kryształy. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 6. TÖPFEREI PIEZONKA

  Niemcy

  Firma TÖPFEREI PIEZONKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Kryształy, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Sanitarne urządzenia łazienkowe, i Kryształy. Ma siedzibę w Burg, Niemcy.

 7. ROBERT SCHWEIZER KERAMISCHE INDUSTRIEFUSSBÖDEN GMBH

  Niemcy

  Firma ROBERT SCHWEIZER KERAMISCHE INDUSTRIEFUSSBÖDEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, i Ceramika dekoracyjna. Ma siedzibę w Aichwald, Niemcy.

 8. MANFRED WEIGEL

  Niemcy

  Firma MANFRED WEIGEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Kryształy, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, i Kryształy. Ma siedzibę w Dickenschied, Niemcy.

 9. ANGEL COMPANY SRL

  Rumunia

  Firma ANGEL COMPANY SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Piaskowiec, Masy szpachlowe, Płytki ceramiczne, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Piaskowiec, Masy szpachlowe, Płytki ceramiczne, i Wyroby garncarskie dekoracyjne. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 10. TÖPFERZENTRUM BLEZINGER TOMSU DONALD KUNSTHANDWERKS- & TOURISTIK GMBH

  Niemcy

  Firma TÖPFERZENTRUM BLEZINGER TOMSU DONALD KUNSTHANDWERKS- & TOURISTIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza. Jest również obecna w dziedzinach Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, Kryształy, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Wyroby garncarskie dekoracyjne, Ceramika dekoracyjna, i Kryształy. Ma siedzibę w Weinsberg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo