• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby dekoracyjne fajansowe

Wyniki dla

Wyroby dekoracyjne fajansowe - Import eksport

 1. GAYAFORES

  Hiszpania

  Ponad wiek doświadczenia wystroju w najróżniejszych stylach, tworzeniu niezapomnianych klimatów. Ostateczna gwarancja oparta na wyrobie ceramicznym najwyższej jakości i urody. Specjalizujemy się w pokryciach z kamionki i białej masy.

 2. TRENCADIS INNOVACIÓN

  Hiszpania

  Projektowanie i produkcja form mozaikowych Trencadis. .Wielka różnorodność motywów, materiałów i kolorów... Trencadis marmur, ceramika, mozaika na ścianach i fryzach. Okładziny z ceramiki. Dekoracja Trencadis.

 3. MUDEJAR ARTESANOS JUNTOS

  Hiszpania

  KREACJA ARABSKA ALHAMBRA, tynki, dekoracje gipsowe, rzeźbienie w drewnie, rzaźba, ceramika malowana, kryształ, rzeźbienie w skórze, intarsja, kucie żelaza i miedzi, odlewy z żeliwa i brązu, malarze, sztukateria ścienna, malarstwo dekoracyjne, elewacje bielone wapnem, płytki ozdobne Grenada, freski, polichromie z użyciem pigmentów.

 4. MERCURY VULCAN

  Hiszpania

  Mercury Vulcan jest firmą rodzinną z siedzibą w Logroño (Hiszpania). Jesteśmy firmą specjalizującą się w sektorze sztuki i antyków, na naszej stronie można znaleźć antyki z całego świata. Proponujemy również inne elementy, takie jak ceramika dekoracyjna, która jest dziełem hiszpańskich ceramików i garncarzy. Importujemy również szkło czeskie z Republiki Czeskiej.

 5. BADIART

  Hiszpania

  Dostawca: Ceramika, porcelana i fajans: produkty dla przemysłu. Ceramika: Płyty i wykładziny. Ceramika do dekoracji. Ceramika dekoracyjna. Druk cyfrowy na ceramice.Relief z ceramiki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CERAMICA LEY

  Hiszpania

  Firma CERAMICA LEY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kamionka stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne, Galerie sztuki, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Rysunek, sztuka graficzna i plastyczna – przybory i materiały piśmienne, Galerie sztuki, i artykuły kolekcjonerskie. Ma siedzibę w Peratallada, Hiszpania.

 2. ANGULO CERAMIC ART

  Hiszpania

  Firma ANGULO CERAMIC ART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, posadzka ręcznie zdobiona, Wywieszki, szyldy i tabliczki firmowe i zawodowe, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Mijas, Hiszpania.

 3. DOBRUSH PORCELAIN FACTORY

  Białoruś

  Firma DOBRUSH PORCELAIN FACTORY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Porcelana stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Zastawa stołowa, porcelana, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Zastawa stołowa, i porcelana dla barów. Ma siedzibę w Dobrush, Białoruś.

 4. PORCELLANE ARTISTICHE DI CAPODIMONTE

  Włochy

  Firma PORCELLANE ARTISTICHE DI CAPODIMONTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach porcelana z capodimonte, centrum stołu z porcelany, ceramika capodimonte, i przedmioty z ceramiki artystycznej. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 5. DELAVIESCA LATERAMEN, S.L.

  Hiszpania

  Firma DELAVIESCA LATERAMEN, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, Ceramika dekoracyjna, ceramika ręcznie zdobiona, wyposażenie z ceramiki artystycznej, Prezenty, pamiątki i artykuły reklamowe, i Ceramika dekoracyjna. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 1. KUTAHYA CINI SANAYI

  Turcja

  Firma KUTAHYA CINI SANAYI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach Porcelana dekoracyjna, płytki z terakoty wykonane ręcznie, Porcelana dekoracyjna, urządzenia do produkcji płytek ceramicznych, i płytki marmurowe. Ma siedzibę w Kutahya, Turcja.

 2. MADE IN EUROPA

  Hiszpania

  Firma MADE IN EUROPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Antyki i antykwariaty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Szkło hartowane, Wyroby dekoracyjne fajansowe, czeskie szkło, monety kolekcjonerskie, i Szkło hartowane. Ma siedzibę w Logroño-La Rioja, Hiszpania.

 1. JOÃO ANTONIO FIGUEIREDO FALCAO

  Portugalia

  Firma JOÃO ANTONIO FIGUEIREDO FALCAO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach artykuły do szopek, i dodatki meblowe. Ma siedzibę w Barcelos, Portugalia.

 2. PEDRO BELTRÁN

  Hiszpania

  Firma PEDRO BELTRÁN, roku i działającą w sektorze Ceramiczne płytki wykładzinowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika budowlana, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika budowlana, mozaiki, i kostka brukowa. Ma siedzibę w Bonares-Huelva, Hiszpania.

 3. MAÏA CERÁMICA CREATIVA

  Hiszpania

  Firma MAÏA CERÁMICA CREATIVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach talerze zdobione, artykuł z ceramiki, i artykuły z porcelany emaliowanej. Ma siedzibę w Premià De Dalt,, Hiszpania.

 4. TALHAS, HERANÇA E TRADIÇÃO - OLARIA LDA

  Portugalia

  Firma TALHAS, HERANÇA E TRADIÇÃO - OLARIA LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach Zadaszenia i namioty na wydarzenia handlowe. Ma siedzibę w Asseiceira, Portugalia.

 5. CERAMICA ARTISTICA SEVILLANA A.GONZALEZ,S.L.

  Hiszpania

  Firma CERAMICA ARTISTICA SEVILLANA A.GONZALEZ,S.L., roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika dekoracyjna, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika dekoracyjna, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w El Viso Del Alcor, Hiszpania.

 6. DEARTIS - COMERCIO E INDUSTRIA DE CERAMICA ARTISTICA, LDA

  Portugalia

  Firma DEARTIS - COMERCIO E INDUSTRIA DE CERAMICA ARTISTICA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach Fajans stołowy, Ceramika dekoracyjna, Fajans stołowy, i Ceramika dekoracyjna. Ma siedzibę w Porto De Mos, Portugalia.

 7. NOVO DESIGN

  Turcja

  Firma NOVO DESIGN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Marmur. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, ceramika, bloki z ceramiki, Wyroby dekoracyjne fajansowe, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Kütahya, Turcja.

 8. ED CARRELAGE

  Belgia

  Firma ED CARRELAGE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika budowlana, układanie płytek, Wyroby dekoracyjne fajansowe, i zewnętrzne brukowanie przemysłowe. Ma siedzibę w Vaulx, Belgia.

 1. DEA CAPODIMONTE S.A.S.

  Włochy

  Firma DEA CAPODIMONTE S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Calvizzano, Włochy.

 2. REAL FABBRICA DI CAPODIMONTE

  Włochy

  Firma REAL FABBRICA DI CAPODIMONTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Nola, Włochy.

 3. CARNESECCHI FIORENZO

  Włochy

  Firma CARNESECCHI FIORENZO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Pistoia, Włochy.

 4. UNICER SL

  Hiszpania

  Firma UNICER SL, roku i działającą w sektorze Wyroby dekoracyjne fajansowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramiczne płytki wykładzinowe, Ceramika dekoracyjna, Ceramiczne płytki wykładzinowe, i Ceramika dekoracyjna. Ma siedzibę w Alcora, Hiszpania.

 5. SEZ'S HANDMADE

  Turcja

  Firma SEZ'S HANDMADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ozdoby, bibeloty. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika dekoracyjna, ceramika, Wyroby dekoracyjne fajansowe, i Ceramika dekoracyjna. Ma siedzibę w Kütahya, Turcja.

 6. POINT FUSION

  Francja

  Firma POINT FUSION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Fajans stołowy. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Cabrières D'Aigues, Francja.

 7. TRE P S.P.A.

  Włochy

  Firma TRE P S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Bagnatica, Włochy.

 8. TABLE TOP PORCELLANE S.A.S.

  Włochy

  Firma TABLE TOP PORCELLANE S.A.S., roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Sesto Fiorentino, Włochy.

 9. BIFFI VERONICA

  Włochy

  Firma BIFFI VERONICA, roku i działającą w sektorze Zastawa stołowa. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, Wyroby dekoracyjne fajansowe, Ceramika, porcelana i fajans przemysłowy, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Lodi, Włochy.

 10. CERAMICA ARTISTICA CAMPOS SL

  Hiszpania

  Firma CERAMICA ARTISTICA CAMPOS SL, roku i działającą w sektorze Ceramika artystyczna. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby dekoracyjne fajansowe, i Wyroby dekoracyjne fajansowe. Ma siedzibę w Gines, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo