• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyroby cukiernicze przemysłowe

Wyniki dla

Wyroby cukiernicze przemysłowe - Import eksport

 1. SEPA SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SEPA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, wyrób cukierniczy, produkt cukierniczy, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, i ciastkarnia. Ma siedzibę w Pieve Porto Morone, Włochy.

 2. AMERICAN DESSERTS

  Francja

  AMERICAN DESSERTS produkuje pieczone wyroby cukiernicze głęboko mrożone: desery amerykańskie lub francuskie, cookies, brownies, mufinki, crumbles, tarty itd. Nasze desery i wyroby cukiernicze bez GMO, pakowane luzem lub pojedynczo, mogą być przygotowane na podstawie własnych receptur klienta oraz z użyciem opakowań klienta lub specjalnych etykiet. Nasze produkty są przeznaczone dla wszelkiego typu obiektów gastronomicznych: punkty handlowe, stołówki, catering lotniczy i kolejowy, piekarnie-cukiernie lub systemy dystrybucji automatycznej.

 3. BRIOCHES FONTENEAU

  Francja

  Partner wielkiej dystrybucji, przedsiębiorstwo Brioches Fonteneau produkuje bułki brioche i słodkie wypieki viennoiserie pod własną marką “Ma Boul’Ange”, a także pod markami dystrybutorów, eksponując w ten sposób walory produktów lokalnych Wandei. Dzięki swoim dwóm bazom produkcyjnym, firma Brioches Fonteneau dysponuje narzędziem pracy zarazem elastycznym, nowoczesnym i wydajnym. Ciągle unowocześniana, pozwala dostosować wytwarzane produkty do rytmu zapotrzebowania, zachowując jednocześnie swoje doświadczenie i wiedzę w dziedzinie piekarnictwa, odpowiadające najsurowszym wymaganiom.

 4. DELY GAUFRES SRL

  Belgia

  Dely Wafels oferuje gamę gofrów belgijskich mrożonych. Nasze główne hasła to jakość, łatwość użycia i elastyczność. W 2001 r. Ellen Tournois i Davy Van Poucke zakładają Dely Wafels, aby móc oferować gofry brukselskie jak nawiększej rzeszy smakoszy. Zachowując elastyczność firmy rodzinnej, Dely Wafels rozwinęła się, stając się producentem gofrów brukselskich uznanym na całym świecie. Rygorystyczna i pełna pasji dla swojej działalności, firma dostosowuje się do oczekiwań klientów.

 5. F.B.F. SPA

  Włochy

  F.B.F. jest spółką Grupy Bauli, wiodącego przedsiębiorstwa branży przekąsek we Włoszech, lidera w produkcji wyrobów z wyrośniętego ciasta ptysiowego. Produkuje i dystrybuuje croissanty, fagottini, warkocze, aż po najnowszą specjalność, czyli croissant bez cukru, panini z kawałkami czekolady i fagottini z podwójnie wyrabianego ciasta. W lokalach siedziby FBF produkuje pandoro, panettoni i colombes.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EXCELSIOR SNC DI TARALLO LUIGI

  Włochy

  Ograniczona produkcja typowych ciastek sycylijskich, pieczonych przez ciastkarnię sycylijską prowadzoną przez rodzinę, która przygotowuje ciastka na miejscu, specjalnie dla was, jak tylko otrzyma wasze zamówienie przez Internet lub telefonicznie. Dlatego nie dostarczamy ciastek do ciastkarni, a tylko osobom prywatnym, dla których przygotowujemy nasze ciasta indywidualnie.

 2. CANNOLI DI SICILIA PENNISI

  Włochy

  Przedsiębiorstwo zostało założone przed około 20-u laty z inicjatywy i ducha przedsiębiorczości Sebastiano Pennisi. Następnie, od około 10-u lat, zakład rzemieślniczy wyspecjalizował się w produkcji ciastek cannoli siciliani, nieustannie poprawiając jakość, stając się cenionym najpierw przez swoich klientów, a następnie przez wszystkich tych, którzy skosztowali jego produktów, odkrywając cały smak, delikatność i aromaty.

 3. PRODUCTOS VIRGEN DEL BREZO SA

  Hiszpania

  Rozkosz zmysłów. Przemysłowe wyroby cukiernicze i pieczywo trwałe. Ciastka francuskie, biszkopty, produkty dietetyczne i gotowe.

 4. DIMOBA

  Hiszpania

  Dimoba dostarcza wszystkie rodzaje profesjonalnego sprzętu dla branży piekarniczej, ciastkarskiej i restauracyjnej. Kliknij na naszą stronę po dalsze informacje.

 5. FORCHY PATISSIER SA

  Francja

  Firma FORCHY PATISSIER SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze przemysłowe, Wyroby czekoladowe, Wyroby cukiernicze przemysłowe, Wyroby czekoladowe, słodkie wyroby cukiernicze, i wyroby cukiernicze z owocami. Ma siedzibę w Yvetot, Francja.

 1. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Firma KYIVKYI BKK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pieczywo - wyroby ciastkarskie, i Pieczywo - wyroby ciastkarskie. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 2. PATISSERIE FABIÉ

  Francja

  Firma PATISSERIE FABIÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Saint Julien Aux Bois, Francja.

 1. CD S.A.

  Polska

  Firma CD S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach uzupełnianie, i śmietana do produkcji czekolady. Ma siedzibę w Warszawa, Polska.

 2. ITH

  Tunezja

  Firma ITH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Sahloul Sousse, Tunezja.

 3. HACI KASIM OGULLARI

  Turcja

  Firma HACI KASIM OGULLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. COMIDA MUNDIAL FOOD

  Hiszpania

  Firma COMIDA MUNDIAL FOOD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pizze mrożone, i Pizze mrożone. Ma siedzibę w Sevilla, Hiszpania.

 5. BAISERS SUCRES

  Francja

  Firma BAISERS SUCRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach kontrolka jakości produktów spożywczych, i Świeże mrożone wyroby cukiernicze. Ma siedzibę w Bagnolet, Francja.

 6. DULYMAZ S.L.L

  Hiszpania

  Firma DULYMAZ S.L.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Chałwa, owoce z marcepana, ciasto wielkanocne, i produkt ekologiczny. Ma siedzibę w Malagón, Hiszpania.

 7. REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L.

  Hiszpania

  Firma REPOSTERIA SAMPEDRO, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Collado Villalba, Hiszpania.

 8. DITTO FOOD IND CO

  Iran

  Firma DITTO FOOD IND CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Oshnavieh, Iran.

 1. PIDY

  Belgia

  Firma PIDY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, przygotowywanie przyjęć, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i przygotowanie do deserów dla placówek żywienia zbiorowego. Ma siedzibę w Ieper, Belgia.

 2. PASTELERÍA GIMAR

  Hiszpania

  Firma PASTELERÍA GIMAR, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, żywność, wyrób cukierniczy, i ciasto piaskowe. Ma siedzibę w Molina De Segura - Murcia, Hiszpania.

 3. GOFRESMANNEKENPIS

  Hiszpania

  Firma GOFRESMANNEKENPIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach wafelki. Ma siedzibę w La Nucia, Hiszpania.

 4. BAILLON & CIE

  Francja

  Firma BAILLON & CIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach ciasto. Ma siedzibę w Brioux sur Boutonne, Francja.

 5. 2F FAST&FRESH

  Turcja

  Firma 2F FAST&FRESH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach ciastka czekoladowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. WRIGHTS PIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma WRIGHTS PIES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze przemysłowe, i Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Crewe, Zjednoczone Królestwo.

 7. FLOREPI SNC

  Francja

  Firma FLOREPI SNC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze. Jest również obecna w dziedzinach Mrożonki, Wyroby cukiernicze przemysłowe, Mrożonki, ciasta mrożone, i Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Guignicourt, Francja.

 8. CUPIELLO

  Włochy

  Firma CUPIELLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Ma siedzibę w Napoli, Włochy.

 9. BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER)

  Belgia

  Firma BAKKERIJ DOCKX (CEREAL CENTER), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby piekarskie przemysłowe, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, Chleb, Wyroby piekarskie przemysłowe, Pieczywo, chleb, wyroby piekarskie i cukiernicze, Drożdżówki, rożki, słodkie bułeczki i podobne wyroby piekarskie, i Chleb. Ma siedzibę w Nijlen, Belgia.

 10. AMC SYSTEM TECHNOLOGY SUZHOU CO., LTD

  Stany Zjednoczone

  Firma AMC SYSTEM TECHNOLOGY SUZHOU CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby cukiernicze przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach tunele mrożące. Ma siedzibę w Suzhou, Stany Zjednoczone.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyroby cukiernicze przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

4991 Przedsiębiorstwa