• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyposażenie szkół

Wyniki dla

Wyposażenie szkół - Import eksport

 1. ARTERIOR KOMPLEX KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Arterior Komplex Kft. specjalizuje się w projektowaniu i aranżacji wnętrz zgodnie z życzeniami klienta, produkcji, projektowaniu i dystrybucji mebli designerskich od 2014 roku. Należymy do Grupy Linea, obecnej na rynku węgierskim od ponad 30 lat, zatrudniającej ponad 150 pracowników i osiągającej roczne obroty rzędu 22 milionów EURO. Arterior oferuje ekspertyzę, odpowiednio do Twoich wymagań technicznych i potrzeb dekoracyjnych, poprzez opracowanie najlepszego rozwiązania dla Twojego projektu i dokładnego kosztorysu. Doradzamy naszym klientom w kwestiach technicznych, wyborze materiału i zarządzania czasem. Dysponujemy biurami projektów i rozwoju technicznego, które zapewniają nam know-how, niezbędne do spełnienia wymagań odpowiadających Twoim standardom. Dzięki naszym urządzeniom produkcyjnym, realizujemy projekty pod klucz dla hoteli, a także sektorów detalicznego i mieszkaniowego. Stosujemy najnowocześniejsze technologie do wykonywania naszych przedsięwzięć. Dostawcą naszych maszyn jest jeden z czołowych, światowych producentów. W zależności od potrzeb, możemy zaoferować prototypy, produkcję wielkoseryjną i artykuły na specjalne zamówienie klienta. W skład naszego wykwalifikowanego personelu wchodzą architekci, inżynierowie przemysłu drzewnego i projektanci wnętrz. Działamy w sektorze B2B, a naszymi klientami są głównie: instytucje rządowe i publiczne/ firmy międzynarodowe/ przedsiębiorstwa inwestycyjne sektora nieruchomości/architekci, projektanci i projektanci wnętrz. Towarzyszymy naszym partnerom od fazy studium technicznego po instalację na miejscu. Nasz zespół, władający wieloma językami (Francuski, Angielski, Niemiecki, Włoski) jest w stanie odpowiedzieć na Twoje pytania w dowolnym miejscu w Europie.

 2. DANAKOL

  Polska

  Verified by europages badge

  DANAKOL od lat doskonali swoją wiedzię fachową w zakresie projektowania i produkcji mebli szkolnych, przedszkolnych, biurowych i mieszkaniowych. Dostarczamy meble na zamówienie, spełniające potrzeby placówek oświatowych, jak również indywidualne wymagania. Nasze kolekcje mebli powstają na podstawie własnych projektów, rysunków techniczych, zdjęć i szkiców dostarczonych przez klientów. Oprócz naszego bogatego portfolio mebli szkolnych, naszą mocną stroną jest tworzenie wysokiej klasy mebli do biur, powierzchni handlowych, centrów wystawowych i dla domu. Wiele z naszych linii mebli na zamówienie jest dystrybuowanych przez naszych partnerów do szkół i przedszkoli w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o wprowadzanie zmian i produkcję mebli w różnych ilościach. Większość naszych kolekcji mebli jest starannie pakowana i zabezpieczana w odpowiednich kartonach zapewniających bezpieczną dostawę do klienta. Nasza firma wyposażona jest w duży park maszyn, w tym nowoczesne obrabiarki CNC. Rozpoczęcie cyklu produkcyjnego przebiega według skrupulatnie opracowanego protokołu: •Zapoznanie się z wymaganiami i oczekiwaniami klienta (rysunki, zdjęcia, dokumentacja techniczna itp.). •Ustalenie rodzaju materiałów na elementy mebli oraz rozwiązań technicznych. •Wstępna wycena w porównaniu z oczekiwaniami budżetowymi klienta. •Stworzenie prototypu. •Zatwierdzenie prototypu i ostateczne ustalenie ceny. •Wdrożenie do masowej produkcji.

 3. PHILIPP KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Philipp Kunststofftechnik GmbH to mała rodzinna firma produkcyjna z północno-wschodniej Saksonii specjalizująca się od 20 lat w przetwarzaniu poliuretanów. Korzystając z najnowszej technologii wysokociśnieniowej, poliuretanowe krawędzie bezpieczeństwa PUR są łączone z materiałem bazowym nośnika z pozytywnym dopasowaniem. Oprócz blatów z obrzeżami poliuretanowymi niestandardowe rozwiązania w zakresie stołów można również uzyskać dzięki blatom stołowym wykonanym z kompaktowego materiału (laminatu HPL). Wspieramy również naszych klientów w realizacji elementów formowanych z poliuretanu. Philipp Kunststofftechnik GmbH jest kompetentnym partnerem od pierwszego pomysłu na produkt, poprzez prototypym aż do gotowego produktu seryjnego.

 4. MAGNITO EU LTD.

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma MAGNITO EU LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble restauracyjne i barowe. Jest również obecna w dziedzinach Stoły i krzesła do użytku zbiorowego, Stoły i krzesła, Meble domowe, Hotele - wyposażenie meblowe, Wyposażenie szkół, Meble ogrodowe, meble o nowoczesnych liniach, obróbka stali, i akcesoria do mebli. Ma siedzibę w Gabrovo, Bułgaria.

 5. TISCHKÖNIG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TISCHKÖNIG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stoły i krzesła. Jest również obecna w dziedzinach Fotele i krzesła biurowe, Meble biurowe, Wyposażenie szkół, Stoły drewniane, stoły składane, biurka, Fotele i krzesła biurowe, krzesła obrotowe, i wysokie stołki kontuarów. Ma siedzibę w Kirchenlamitz, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DOS E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DOS E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Reichenbach, Niemcy.

 2. JOLLY-HEAP SVITLANA SAPUNOVA

  Polska

  Jesteśmy producentem innowacyjnych Edukacyjnych miękkich klocków magnetycznych. Zastosowanie: Edukacja ( Przedszkola, szkoły) Rozrywka ( Sale zabaw, Hotele, Restauracje) Fizjoterapia Integracja Sensoryczna Najważniejsze atrybuty: MAGNETYZM Przyjemne przyciąganie, łatwe połączenie, stabilność konstrukcji. LEKKOŚĆ I MIĘKKOŚĆ Wszystkie elementy produktu są duże i wygodne do uchwycenia oraz miękkie i przyjemne. BEZPIECZEŃSTWO Kostki JollyHeap nie wyrządzą szkody dzieciom, ponieważ są miękkie i nie mają ostrych krawędzi. WIELOFUNKCYJNOŚĆ Wiele zastosowań: budynek, samochód, wieża, meble… Zbuduj swoje marzenie! CICHE W ZABAWIE Wykonane z miękkiego materiału, który nie emituje hałasu. Jedyny hałas z zabawy – to śmiech dzieci. TRWAŁOŚĆ I UŻYTECZNOŚĆ Kostki wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego materiału, a także poddane gruntownej kontroli jakości. Kontrola i certyfikacja Klocki magnetyczne „JollyHeap” są zgodne z wymaganiami Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE w sprawie bezpieczeństwa zabawek, poprzez spełnienie odpowiednich wymagań norm: PN-EN 71-1, PN-EN 71-2, PN-EN 71- 3.

 3. BELSI

  Rosja

  Rosyjska marka projektanta mebli BELSI została utworzona w 2011 roku. Kreatorzy projektu Alexey Sibilev i Nataliya Sibileva w swojej pracy kierują się zasadą "Kochaj sztukę i rozkoszuj się wzorem". Pierwszym produktem była deska do prasowania wbudowana w lustro. Współpraca z Akademią Wzornictwa umożliwiła seryjną produkcję studentckiego prototypu krzesła Szkieletu, po czym rozwinęła się kolekcja mebli. Artykuły są obecnie dostępne w Danii, Szwecji, Iranie, Nowej Zelandii, Japonii i Korei. Ukoronowaniem współpracy z projektamtem I. Legchatov jest krzesło do yogi BRAHMA. Zostało zaprezentowane na rosyjskim stoisku dekoracji ELLE na iSaloni Moskwa. Projekt BELSI ZOO jest serią foteli bujanych dla dzieci i dorosłych przedstawiającą 8 zwierząt. Za główny cel stawiamy sobie rozwój współczesnego wzornictwa rosyjskiego na rynku międzynarodowym. Uczestniczyliśmy w światowych wystawach, takich jak IMM Kolonia, Index w Dubaju, Canton Fair, Shanghai Furniture, Gift Show Tokio, Kofurn Seul.

 4. PLAYSTAND

  Kazachstan

  Firma PlayStand opracowuje interaktywne zestawy narzędzi edukacyjnych do edukacji przedszkolnej wraz z powiązanym oprogramowaniem oraz tworzy interaktywne technologie dla nauczycieli. Firma opracowała następujące interaktywne zestawy edukacyjne: •Interaktywna piaskownica, która wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość do przekształcania piasku w teren z jeziorami, górami i dolinami. •Interaktywna ścianka wspinaczkowa - ścianka z zaczepami i szelkami bezpieczeństwa wzbogacona o projekcję obrazu, która gryfikuje proces wspinania. •Podłoga interaktywna “Magium” z projekcją obrazu, czujnikami ruchu i wysokości do gier zespołowych. •Interaktywny zestaw do ćwiczeń fizycznych ze ścianą wyczuwającą ruch, w którą można rzucać piłki, aby wykonywać zadania z interaktywnych gier. •Zajęcia Play and Grow (Graj i rozwijaj się), w których dzieci używają gestów ciała do sterowania grą na ekranie. Sprzęt interaktywny do rozwijania miękkich i twardych kompetencji i umiejętności u dzieci jest produkowany przez Play Stand we własnym zakładzie produkcyjnym w Rosji.

 5. PLUSH NEST

  Polska

  Jesteśmy Polską Firmą tworzącą Baseny z kulkami, pufy, maty czy foteliki – wszystko stworzyliśmy po to, aby wspierać rozwój dzieci i zapewnić im kreatywną przestrzeń do zabawy i nauki. Ręcznie tworzymy wyjątkowy asortyment, dedykowany najmłodszym. Naszą misją jest dawanie radości i wspieranie rozwoju dzieci przez dostarczanie w pełni bezpiecznych, estetycznych oraz funkcjonalnych artykułów. Wszystkie nasze produkty są produkowane w Polsce – posiadamy własną, sprawdzoną bazę produkcyjną. Nasze produkty łączą w sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność i oryginalny design. Są wykonane z certyfikowanych, bezpiecznych materiałów i komponentów.

 1. RAAMI

  Polska

  Od 1999 r Jesteśmy producentem i dystrybutorem wysokiej jakości produktów własnych, surowce do ich produkcji sprowadzamy z całej Europy, między innymi: Hiszpanii, Portugalii, Niemiec, Austrii i Litwy. Jednak większość półproduktów jest dostarczana od polskich rodzimych producentów. Eksportujemy nasze produkty do wielu krajów UE. PRODUKUJEMY: 1) Tablica korkowa - niezastąpiona pomocnica każdego biura, szkoły, pokoju . 2) Tablica tekstylna - niezastąpiona jakość i kolorystyka. 3) Tablice sucho ścieralno - magnetyczne - wszelkie druki przypniesz pod ręka na magnesach, informacje łatwe do zapisania/usuwania. 4) Tablice szklane suchościeralne - idealne dla nowoczesnych wnętrz, ale najważniejszą zaletą jest estetyka, łatwość ścierania wpisów bez użycia dodatkowych płynów 5) Tablice szkolne, kredowe, czarne, zielone lub suchościeralne. Naszym głównym celem jest zadowolenie wszystkich naszych klientów ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY. www.raami.eu

 2. AKTIN SP. Z O.O

  Polska

  Aktin oferuje nowoczesne wyposażenie do szkół i nowoczesne technologie edukacyjne dla wszystkich placówek oświatowych. Firma istnieje na rynku od 1996 r. Przez ten czas pozyskała doświadczenie w kompletowanie w gotowe rozwiązania placówek edukacyjnych. Firma zrealizowała do tej pory ponad 350 pracowni językowych i ponad 5000 tablic interaktywnych. Aktin wychodząc naprzeciw rozwoju edukacji wprowadza coraz to nowsze rozwiązania tablic interaktywnych, cyfrowych pracowni językowych czy też pracowni terminalowych. Dzięki nowoczesnym i interaktywnym produktom firmy, szkolenie staje się bardziej atrakcyjne. Info: https: //aktin.pl/

 1. TESORA

  Polska

  Tesora to firma, która pomaga dzieciom w rozwoju. Jest to przedsiębiorstwo rozprowadzające wysokiej jakości zabawki edukacyjne oraz pomoce dydaktyczne przeznaczone dla placówek oświatowych, jak i osób prywatnych. W katalogu znajdują się materiały dla dzieci w różnych grupach wiekowych. Klienci mogą nabyć wyroby dla maluchów: 0-3 lata: zabawki, których zadaniem jest kształtowanie umiejętności poznawczych pozwalających np. na rozpoznawanie kształtów, a także uczące utrzymania koncentracji. Do wyboru są np. pchacze, klocki, puzzle, grzechotki, maty edukujące itp.; 4-6 lat: w tej kategorii znajdują się np. instrumenty, bardziej zaawansowane klocki czy puzzle do nauki analizy informacji; 7+: do przyswajania zasad komunikacji. Są to m.in. gry językowe. Przedsiębiorstwo oferuje również artykuły dla dorosłych. Nabyć można materiały do pracowni przedszkolnych, szkolnych oraz uniwersytetów, akcesoria do integracji sensorycznej, specjalistyczne narzędzia do zajęć logopedycznych, dysleksyjnych, pedagogicznych i wielu innych.

 2. SPACEFORME

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPACEFORME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach siedzenia dla szkół, krzesełka dla dzieci, i krzesła dla szkół. Ma siedzibę w Ellesmere Port, Zjednoczone Królestwo.

 3. ALDEKON

  Turcja

  Firma ALDEKON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport mebli i wyrobów drewnianych. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, projektowanie stadionów, i Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 4. ERNUR OFFICE & SCHOOL FURNITURE

  Turcja

  Firma ERNUR OFFICE & SCHOOL FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, biura dla szkół, meble i fotele biurowe, warsztaty dydaktyczne dla szkół, i Meble szkolne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. ALBEDO EDUCATIONAL FURNITURE

  Turcja

  Firma ALBEDO EDUCATIONAL FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, producent mebli biurowych, wyposażenie dla szkół, Meble szkolne, i biurka dla szkół. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. AKYAZI SCHOOL OFFICE

  Turcja

  Firma AKYAZI SCHOOL OFFICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tablice ścienne. Jest również obecna w dziedzinach Przyrządy naukowe i materiały dydaktyczne, Wyposażenie szkół, Papeteria - artykuły szkolne, office fittings, Przyrządy naukowe i materiały dydaktyczne, Wyposażenie szkół, i Papeteria - artykuły szkolne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. MIR OFFICE FURNITURE

  Turcja

  Firma MIR OFFICE FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, Szpitale - meble, Wyposażenie szkół, i Szpitale - meble. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 8. ADEM KOC PLASTIK

  Turcja

  Firma ADEM KOC PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach szafy szkolne, biurka dla szkół, i drewno do wykończeń. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. FETA EDUCATIONAL EQUIPMENT CENTER

  Turcja

  Firma FETA EDUCATIONAL EQUIPMENT CENTER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach ławki dla szkół, i warsztaty szkoleniowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 2. SARPES FOREIGN TRADE LTD. CO.

  Turcja

  Firma SARPES FOREIGN TRADE LTD. CO., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Silosy metalowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, Wyposażenie szkół, Silosy metalowe, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, laboratorium naukowe, i Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 3. AIZEN FURNITURE

  Turcja

  Firma AIZEN FURNITURE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie przedszkoli, projektowanie mebli, meble biurowe, furniture for hotels, i Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. YALCINKAYA SCHOOL & OFFICE FURNITURE

  Turcja

  Firma YALCINKAYA SCHOOL & OFFICE FURNITURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach ławki dla szkół, i meble i fotele biurowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. AADIA ONLINE SHOP

  Niemcy

  Firma AADIA ONLINE SHOP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Meble kuchenne, Meble kuchenne, meble biurowe, i meble do salonów. Ma siedzibę w Gerstungen, Niemcy.

 6. PRECISE MOBILYA&DEKORASYON

  Turcja

  Firma PRECISE MOBILYA&DEKORASYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Meble i akcesoria ogrodowe, krzesła do domów - biur, meble biurowe i sklepowe, i Meble i akcesoria ogrodowe. Ma siedzibę w ISTANBUL, Turcja.

 7. BACKWINKEL GMBH

  Niemcy

  Firma BACKWINKEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Meble szkolne. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie szkół, Przyrządy naukowe i materiały dydaktyczne, Wyposażenie szkół, i Przyrządy naukowe i materiały dydaktyczne. Ma siedzibę w Hattingen, Niemcy.

 8. AIZEN FURNITURE

  Turcja

  Firma AIZEN FURNITURE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach krzesła dla szkół. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. PERGEL EDUCATION METERAILS

  Turcja

  Firma PERGEL EDUCATION METERAILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach stoły. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 10. POLUOSTROV

  Ukraina

  Firma POLUOSTROV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Ma siedzibę w Kiev, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo