• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyposażenie restauracji

Wyniki dla

Wyposażenie restauracji - Import eksport

 1. FASTGAS

  Holandia

  FastGas jest jednym z największych europejskich producentów nabojów do kremów z podtlenkiem azotu premium. Wysoka jakość odgrywa zasadniczą rolę na rynku N2O. Dlatego też nasza firma gwarantuje wysoką jakość swoich produktów, aby wyjść naprzeciw potrzebom klientów, zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dostarczanie podtlenku azotu złej jakości może być bardzo niebezpieczne. W związku z tym istnieje wiele wymagań określonych przez Unię Europejską. Wykorzystanie podtlenku azotu i jego transport są przez nie ściśle kontrolowane. Pomijając fakt, że dobrze jest w dzisiejszych czasach troszczyć się o środowisko, będące priorytetem, o który nasza firma chce opierać swoją działalność, stanowi ono ekonomiczny atut. Zalecamy szukanie producenta sprzedającego duże naboje do kremów z podtlenkiem azotu. W przypadku małych (7.5g) nabojów do kremów potrzebujesz 85 nabojów do kremów, by uzyskać tę samą ilość podtlenku azotu, odpowiadającą nabojowi do kremów 615g. Pozwala to naszym klientom zaoszczędzić na kosztach pakowania, przestrzeni magazynowej i kosztach transportu. Jeżeli nasz sklep internetowy nie oferuje ilości, których potrzebujesz, stanie się dystrybutorem może być doskonałym rozwiązaniem, jedynie poprzez wypełnienie formularza dystrybutora na naszej stronie www. Jako pierwszy dowiesz się o zmianach cen i ofertach specjalnych. Zawsze proponujemy Ci najlepszą możliwą cenę i upewniamy się, że Twojej firmie nie zabraknie zapasów! Będziesz w bezpośrednim kontakcie z naszymi dyrektorami ds. sprzedaży, którzy pomogą Ci zarządzać zamówieniami i odpowiedzą na Twoje pytania. Nie wahaj się skontaktować się z nami!

 2. CEYLAN GMBH DÖNER KEBAB EQUIPMENT

  Niemcy

  Ceylan jest producentem wysokiej jakości krajarek do kebaba i posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie wyposażenia urządzeń do przygotowania kebaba, noży do kebaba i sprzętu do grillowania. Nasza oferta obejmuje produkcję wysokiej jakości krajarek do kebaba, sprzętu do grillowania, jak również prowadzenie na całym świecie sprzedaży urządzeń gastronomicznych do ponad 80 krajów. Naszymi markami są CEYLAN®, Devran®, Heran® i Seymen®, a wyznacznikiem naszego działania jest oferowanie produktów wyróżniających się jakością i wydajnością oraz świadczenie usług serwisowych

 3. GASTRO-POL SYLWIA NOWAK

  Polska

  Firma oferuje kompleksowe wyposażenie gastronomiczne kuchni profesjonalnej, jak i domowej. Zaopatrujemy lokale użytkowe, restauracje, bary, pizzerie, piekarnie i cukiernie, bufety, ale także szkoły, przedszkola, żłobki, hotele itd. W ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt od czołowych dostawców takich jak Stalgast, Hendi, RM Gastro, Rational czy Soda Pluss. Zaopatrujemy firmy na obszarze Głogowa, ale także w takich miastach, jak Lubin, Legnica, Wrocław, Polkowice, Wschowa, Zielona Góra, Nowa Sól. Działamy na obszarze całego powiatu głogowskiego i województwa Dolnośląskiego. Nasz nowoczesny sklep internetowy oferuje aktualne i najniższe ceny producentów - sprzedajemy towary taniej, niż po cenach katalogowych naszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz przemyślanych zakupów! Oferujemy montaż, serwis, dostawę - także bezpłatną powyżej konkretnego pułapu cenowego - oraz profesjonalne doradztwo w kwestii wyposażenia, aranżowania, użytkowania i konserwacji sprzętu gastronomicznego.

 4. DIAMOND EUROPE

  Belgia

  Od 1985 roku Diamond® przyczynia się do rozwoju w sektorze profesjonalnego sprzętu kuchennego i chłodniczego; renoma i sukces odniesiony przez markę, wspierane przez nowoczesną oranizację, stawia firmę Diamond® Europe na liście TOP 5 dystrybutorów europejskich z obrotami rocznymi przekraczającymi 30 mln euro. W ostatnich latach dystrybucja produktów Diamond® wykroczyła poza granice Europy, rozszerzając się na rynki światowe. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, posiadamy gęstą sieć 1200 sprzedawców - instalatorów łączących profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje, de manière à proposer rozwiązania na miarę. Filozofia firmy Diamond® : ułatwić Ci pracę przy jednoczesnym ciągłym zwiększaniu produktywności, wszystko po mniejszych kosztach. Nasze wartości: poszanowanie klienta, poszanowanie współpradowników, poszanowanie środowiska naturalnego.

 5. KOMIN - FLEX SP. Z O.O.

  Polska

  Od ponad 20 lat produkujemy wyroby ze stali nierdzewnej dla branży kominowej, wentylacyjnej i budownictwa. Posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001 i każdy produkt jest nadzorowany przez System Zakładowej Kontroli Jakości. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i zdobytą wiedzę zaprojektowaliśmy i wprowadziliśmy do produkcji system gazowych promienników (ogrzewaczy) VULKAN, który ma zastosowanie m.in. w restauracjach i hotelach, oraz szereg wyrobów z kategorii dom i ogród

  Wszystkie wyroby na "wyposażenie restauracji"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HORECASHOP - JACOBY

  Belgia

  HORECASHOP.net jest kulinarnym e-butikiem, w którym znajdziesz cały profesjonalny sprzęt i pełne wyposażenie dla branży gastronomicznej i amatorów dobrej kuchni, od sztuki kulinarnej po kompletne wyposażenie Twojej kuchni. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w dostawach sprzętu dla hoteli, restauracji, cateringu, rzeźników, do masarni, itp. Odkryj i surfuj w naszej witrynie www !

 2. HOTELMARKET SRL

  Włochy

  Naze przedsiębiorstwo wyróżnia się wysoką jakością oferowanych przez siebie produktów, w branżach mebli do wnętrz/zewnętrznych, artykułów plażowych, siedzeń barowych, przedmiotów dekoracyjnych, drobnego sprzętu, struktur ogrodowych, obić i bielizny stołowej. Nasza struktura dysponuje 3 000 m² powierzchni ekspozycyjnej, na której znajdziesz rozwiązania służące wyjściu naprzeciw Twoim wszystkim wymaganiom.

 3. SPIRITSANDWINE.EU

  Włochy

  Spiritsandwinea ma na celu bycie wzorcem sprzedaży online wina, likierów, ginu i whisky oryginalnych i najwyższej jakości. nasze doświadczenie w tej dziedzinie i znajomość różnych gatunkówn sprawiają, że nasz katalog sprzedaży online jest doskonałą wizytówką tego, co jest najlepsze w branży. Możecie wybrać pośród najlepszych butelek takich trunków jak: gin, likier, whisky, teauila, szampan, mezcal, rum, wóda, bitter, brandy!

 4. MATORECA

  Belgia

 5. KARACASAN

  Turcja

 1. VESTA LLC

  Rosja

 2. YAMANLAR METAL INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Turcja

 1. COCINAHORECA.COM

  Hiszpania

 2. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Holandia

 3. GASTRO - HAAL, S.R.O.

  Słowacja

 4. NUOVA ARREDI NEGOZI SRLS

  Włochy

 5. BIOKAN

  Grecja

 6. MILORD-SOUS-VIDE

  Francja

 7. MATERIELPIZZADIRECT

  Francja

 8. ABATTOIR ETTELBRUCK

  Luksemburg

 1. TSIEN YEN IMPORT EXPORT GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. MKNIVES

  Belgia

 3. CHOMETTE BENELUX

  Belgia

 4. MAGNIBÉRIA

  Portugalia

 5. GASTROHOME DE JONG

  Holandia

 6. GRANDICUCINEITALIA DI SAVIT S.R.L.

  Włochy

 7. S.L. PROJECTS

  Belgia

 8. ART STEEL S.A.

  Grecja

 9. VENDI-HUNGÁRIA KFT.

  Węgry

 10. ATMAR HORECA LTD

  Bułgaria