• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyposażenie przedszkoli

Wyniki dla

Wyposażenie przedszkoli - Import eksport

 1. FR. KREUTZFELDT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  W środkowej Szwajcarii Holsztyńskiej, pośród rozległych lasów bukowych leży Ascheberg. W tym pełnym uroku krajobrazie Schleswig-Holstein znajdziesz naszą firmę, która produkuje od ponad 150 lat. Zaczęliśmy od gięcia drewna bukowego i jesionowego, aby robić z nich koła do wagonów i powozów. Dzisiaj jesteśmy odnoszącym sukcesy specjalistą od formowanych produktów drewnianych. Miłość do produktu z naturalnego surowca jakim jest "drewno" jest z nami przez cały czas. Nasza wiedza fachowa wywodzi się z umiejętności zespołu wybranych specjalistów. Ich prawdziwy instynkt w radzeniu sobie z fornirami jest naszym kapitałem. Ich dogłębna wiedza na temat reagowania fornirów podczas formowania pozwala znaleźć rozwiązania dla wszelkich projektów klientów. Jesteśmy znani z wysokiej jakości wykonania. Oczywiście stosujemy również nowoczesne komputerowe techniki obróbki.

 2. DANAKOL

  Polska

  Verified by europages badge

  DANAKOL od lat doskonali swoją wiedzię fachową w zakresie projektowania i produkcji mebli szkolnych, przedszkolnych, biurowych i mieszkaniowych. Dostarczamy meble na zamówienie, spełniające potrzeby placówek oświatowych, jak również indywidualne wymagania. Nasze kolekcje mebli powstają na podstawie własnych projektów, rysunków techniczych, zdjęć i szkiców dostarczonych przez klientów. Oprócz naszego bogatego portfolio mebli szkolnych, naszą mocną stroną jest tworzenie wysokiej klasy mebli do biur, powierzchni handlowych, centrów wystawowych i dla domu. Wiele z naszych linii mebli na zamówienie jest dystrybuowanych przez naszych partnerów do szkół i przedszkoli w całej Unii Europejskiej. Jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o wprowadzanie zmian i produkcję mebli w różnych ilościach. Większość naszych kolekcji mebli jest starannie pakowana i zabezpieczana w odpowiednich kartonach zapewniających bezpieczną dostawę do klienta. Nasza firma wyposażona jest w duży park maszyn, w tym nowoczesne obrabiarki CNC. Rozpoczęcie cyklu produkcyjnego przebiega według skrupulatnie opracowanego protokołu: •Zapoznanie się z wymaganiami i oczekiwaniami klienta (rysunki, zdjęcia, dokumentacja techniczna itp.). •Ustalenie rodzaju materiałów na elementy mebli oraz rozwiązań technicznych. •Wstępna wycena w porównaniu z oczekiwaniami budżetowymi klienta. •Stworzenie prototypu. •Zatwierdzenie prototypu i ostateczne ustalenie ceny. •Wdrożenie do masowej produkcji.

 3. UNI.WERKE INH. CIRCO KUNATH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma UNI.WERKE INH. CIRCO KUNATH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 4. LARS LAJ POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Lars Laj powstała w Danii i rozwinęła swoją działalność na terenie całej Europy. Place zabaw Lars Laj to najwyższej jakości, innowacyjne i certyfikowane urządzenia zabawowe. Naszą misją jest stworzyć dzieciom bezpieczne miejsce zabaw, które zapewni im wszechstronny rozwój. Projektujemy i produkujemy drewniane place zabaw wykonane z drewna modrzewiowego lub drewna robinii akacjowej. W ofercie posiadamy także metalowe urządzenia. Wśród naszych produktów znajdują się: zestawy wielofunkcyjne, urządzenia do wspinaczki, zjeżdżalnie, piaskownice, bujaki, zestawy integracyjne, huśtawki, karuzele, piaskownice, domki do zabawy i wiele innych. Dzięki modułowemu systemowi, nasze place dają Państwu możliwość dowolnego ich zestawiania i komponowania. Pozwala to na dostosowanie naszych produktów do Waszych potrzeb. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo. Jakość i bezpieczeństwo produkcji jest kontrolowana i co roku certyfikowana przez niemiecką jednostkę certyfikująca TÜV, zgodnie z normą DIN EN 1176, której odpowiednikiem jest polska norma PN EN 1176. Firma Lars Laj uzyskała także certyfikat ISO 9001: 2015. Doskonała jakość materiałów, których używamy oraz staranne wykonanie stawiają firmę Lars Laj w czołówce światowych producentów placów zabaw. Nasze produkty nie tylko wyglądają świetnie przez wiele lat, ale równie długo spełniają swoje funkcje.

 5. JOLLY-HEAP SVITLANA SAPUNOVA

  Polska

  Jesteśmy producentem innowacyjnych Edukacyjnych miękkich klocków magnetycznych. Zastosowanie: Edukacja ( Przedszkola, szkoły) Rozrywka ( Sale zabaw, Hotele, Restauracje) Fizjoterapia Integracja Sensoryczna Najważniejsze atrybuty: MAGNETYZM Przyjemne przyciąganie, łatwe połączenie, stabilność konstrukcji. LEKKOŚĆ I MIĘKKOŚĆ Wszystkie elementy produktu są duże i wygodne do uchwycenia oraz miękkie i przyjemne. BEZPIECZEŃSTWO Kostki JollyHeap nie wyrządzą szkody dzieciom, ponieważ są miękkie i nie mają ostrych krawędzi. WIELOFUNKCYJNOŚĆ Wiele zastosowań: budynek, samochód, wieża, meble… Zbuduj swoje marzenie! CICHE W ZABAWIE Wykonane z miękkiego materiału, który nie emituje hałasu. Jedyny hałas z zabawy – to śmiech dzieci. TRWAŁOŚĆ I UŻYTECZNOŚĆ Kostki wykonane z wytrzymałego i bezpiecznego materiału, a także poddane gruntownej kontroli jakości. Kontrola i certyfikacja Klocki magnetyczne „JollyHeap” są zgodne z wymaganiami Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2009/48/WE w sprawie bezpieczeństwa zabawek, poprzez spełnienie odpowiednich wymagań norm: PN-EN 71-1, PN-EN 71-2, PN-EN 71- 3.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. QUALI - CITE

  Francja

  QUALI-Cité® jest producentem instalacji na place zabaw ze stali nierdzewnej i aluminium. Firma projektuje i produkuje najwyższej klasy sprzęt do zabawy na świeżym powietrzu: gry wielofunkcyjne, zjeżdżalnie, gry wiosenne, karuzele, huśtawki... Dla każdej grupy wiekowej sprzęt do zabawy jest wykonany na miarę: - Dla małych dzieci (żłobki, szkoły, przedszkola) struktury o mocnych walorach zabawowych i tematycznych. - Dla starszych dzieci (parki publiczne), gry rozwijające cechy fizyczne, równowagę i sprawność fizyczną. - Struktury integracyjne dla dzieci upośledzonych fizycznie lub umysłowo, które promują mieszanie społeczne. Oprócz sprzętu do zabawy, QUALI-Cité oferuje również: - szeroką gamę boisk wielofunkcyjnych (Stadion Miejski) w wersji metalowej, metalowo-drewnianej i metalowo-hPL. - Sprzęt do ćwiczeń ulicznych (kaletniki). Świat QUALI-Cité®: sprzęt do zabawy i wypoczynku na świeżym powietrzu do wspólnego użytku.

 2. PLUSH NEST

  Polska

  Jesteśmy Polską Firmą tworzącą Baseny z kulkami, pufy, maty czy foteliki – wszystko stworzyliśmy po to, aby wspierać rozwój dzieci i zapewnić im kreatywną przestrzeń do zabawy i nauki. Ręcznie tworzymy wyjątkowy asortyment, dedykowany najmłodszym. Naszą misją jest dawanie radości i wspieranie rozwoju dzieci przez dostarczanie w pełni bezpiecznych, estetycznych oraz funkcjonalnych artykułów. Wszystkie nasze produkty są produkowane w Polsce – posiadamy własną, sprawdzoną bazę produkcyjną. Nasze produkty łączą w sobie bezpieczeństwo, funkcjonalność i oryginalny design. Są wykonane z certyfikowanych, bezpiecznych materiałów i komponentów.

 3. ATON FURNITURE LLC

  Rosja

  Fabryka Aton to nowa, szybko rozwijająca się firma zajmująca się wytwarzaniem mebli dziecięcych. Oferujemy przewijaki, łóżeczka dla niemowląt, łóżka młodzieżowe oraz inne meble do pokoju dziecięcego. Główne elementy przewagi konkurencyjnej naszej fabryki to szeroka gama modeli i rozwiązań kolorystycznych, wysoka jakość za rozsądną cenę, a także własne unikalne projekty i rozwiązania inżynieryjne. Oferujemy indywidualne podejście do każdego klienta, aby zbudować długoterminowe i wzajemne korzystne partnerstwo. Obecnie priorytetem naszego zkładu jest promowanie eksportu łóżek dziecięcych, komód i przewijaków. Tworzymy meble funkcjonalne, modne i nowoczesne. Wiele naszych pomysłów staje się trendami na rynku rosyjskim i za granicą. Zapraszamy do współpracy hurtownie, sieci handlowe, dystrybutorów regionalnych oraz wszystkich zainteresowanych naszymi produktami.

 4. SZYCIE MONTESSORI

  Polska

  Świetny sklep internetowy, który powstał z potrzeby serca. Materiały Montessori, które oferuje, to przydatne szczególnie przedszkolom i szkołom podstawowym przedmioty i pomoce naukowe. Wykorzystują je głównie placówki edukacyjne, których program nauczania zainspirowany jest metodą wynalezioną przez włoską lekarkę Marię Montessori, która stwierdziła, że najlepsze dla rozwoju dziecka jest jego dokładna obserwacja, edukacja nieinwazyjna, a także personalne podejście do każdego dziecka, które skutkuje lepszym, a równocześnie przyjemniejszym dla dzieci i dorosłych, rozwojem i wzrostem młodego człowieka. Materiały Montessori to każdy produkt, który wspomaga ten rozwój, bez agresywnego szufladkowania czy uogólniania. Dzieci bawiąc się i używając tych przedmiotów - rozwijają się w swoim indywidualnym tempie. Zdecydowanie ze sklepu z materiałami Montessori mogą skorzystać też osoby prywatne! Rodzice, którzy są zainteresowani ofertą Szycia Montessori również mogą znaleźć coś odpowiedniego dla swoich pociech, ponieważ sklep oferuje tylko bezpieczne i przydatne produkty.

 5. PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE LATAWCE DMUCHAWCE

  Polska

  Wychowanie i nauka młodego człowieka to ogromna odpowiedzialność zarówno dla rodzica, jak i pedagoga, dlatego warto poświęcić czas, aby wybrać idealny ośrodek edukacyjny dla dziecka. Przedszkole Niepubliczne „Latawce dmuchawce” to przedszkole oraz prywatny żłobek w Poznaniu. Dwa ośrodki w jednym miejscu stanowią ułatwienie dla rodziców posiadających dzieci w różnym wieku. W położonym na poznańskich Naramowicach przedszkolu realizowane są założenia szkoły pedagogicznej stworzonej przez Marię Montessori. Wychowywanie dzieci zgodnie z tą metodą pozwala na zaangażowanie emocji, zmysłów i logicznego myślenia już we wczesnej edukacji. Tym samym jest to sposób na wszechstronny rozwój młodego człowieka przy jednoczesnym pielęgnowaniu jego indywidualności. Cechą, która wyróżnia Przedszkole Niepubliczne „Latawce Dmuchawce” jest zwrócenie szczególnej uwagi na kwestię przyrody w codziennych zajęciach wychowawczych. Dzieci uczą się otaczającego ich świata, przeprowadzają eksperymenty, opiekują się i chronią środowisko - jest to forma pobudzania świadomości ekologicznej u podopiecznych, oraz rozwijania wrażliwości. Zarówno przedszkole, jak i żłobek zostały zaprojektowane w taki sposób, aby wzbudzać chęć do odkrywania nowego poprzez zabawę; ponadto przestronne wnętrza i stonowane kolory sprzyjają komfortowi i skupieniu.

 1. RIEGER 10 SEKUNDEN BETTCHEN

  Niemcy

  Producent mebli dziecięcych do hoteli, lokali gastronomicznych, przedszkoli i klinik, łóżka dziecięce układane jedno na drugim lub rozkładane w 10 sekund, składane przewijaki, wysokie krzesełka układane jedno na drugim, krzesełka dziecięce, wyposażenie przedszkoli, meble do przedszkoli i żłóbków, łózka dziecięce do szpitali, rozkładane przewijaki naścienne, stoliki do przewijania, łóżka drewniane, łóżka dziecięce, meble do pokoi hotelowych, meble dziecięce i inne produkty.

 2. NIEPUBLICZNY ŻŁOBEK "MOTYLKOWA KRAINA" KRAKÓW

  Polska

  Nasz żłobek, znajduję się w Krakowie - w dzielnicy stare miasto. Bez problemu można do nas dojechać, przed żlobkiem znajduje się 8 miejsc parkingowych. Wydaje się, że nasza lokalizacja nie sprzyja kameralnej atmosferze, jednak żłobek znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od hałaśliwych ulic i dymu spalin.

 1. NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE JĘZYKOWO ARTYSTYCZNE MAŁY ŚWIAT

  Polska

  Przedszkole w Józefowie Mały Świat od lat jest w czołówce najbardziej popularnych przedszkoli. Doskonały dobór zajęć plastyczny i bogate wyposażenie pozwala na rozwój artystyczny każdego dziecka.

 2. KID UNIVERS PRO

  Francja

  Firma KID UNIVERS PRO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie przedszkoli, Wyposażenie przedszkoli, artykuły związane z bezpieczeństwem dzieci, soft play area, i ochrona i bezpieczeństwo niemowląt. Ma siedzibę w Elne, Francja.

 3. MÖBELWERK NIESKY GMBH

  Niemcy

  Firma MÖBELWERK NIESKY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Niesky, Niemcy.

 4. 123MOEBEL.DE

  Niemcy

  Firma 123MOEBEL.DE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Michelstadt / Vielbrunn, Niemcy.

 5. GOYDALKA TM

  Ukraina

  Firma GOYDALKA TM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Jest również obecna w dziedzinach meble drewniane, i łóżka dziecinne i młodzieżowe. Ma siedzibę w Bogorodchany, Ivano-Frankovsk Region, Ukraina.

 6. AIZEN FURNITURE

  Turcja

  Firma AIZEN FURNITURE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie przedszkoli, projektowanie mebli, meble biurowe, furniture for hotels, i Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. CTCI HOLZDESIGN GMBH

  Niemcy

  Firma CTCI HOLZDESIGN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Malliß, Niemcy.

 8. KINDER UNIVERSELL VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma KINDER UNIVERSELL VERTRIEBSGESELLSCHAFT MBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Weinböhla, Niemcy.

 1. PANQUBE

  Polska

  Firma PANQUBE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Jest również obecna w dziedzinach meble na zewnątrz. Ma siedzibę w Wrocław, Polska.

 2. KADEE

  Belgia

  Firma KADEE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Jest również obecna w dziedzinach trampoliny dla instalacji sportowych, trampoliny do użytku wewnętrznego, baseny, i baseny prywatne. Ma siedzibę w Oud-Turnhout, Belgia.

 3. VEMAKIDS

  Ukraina

  Firma VEMAKIDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Irpin, Ukraina.

 4. HOUTPLEZIER

  Holandia

  Firma HOUTPLEZIER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zabawy ogrodowe - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, Wyposażenie przedszkoli, Parki miejskie - urządzenia do gier i zabaw, drewniane place zabaw, Wyposażenie przedszkoli, i place zabaw. Ma siedzibę w Ede, Holandia.

 5. EGE YELKEN EGITIM ARACLARI

  Turcja

  Firma EGE YELKEN EGITIM ARACLARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie szkół. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, Wyposażenie przedszkoli, ławki dla szkół, Meble szkolne, i Wyposażenie przedszkoli. Ma siedzibę w Imir, Turcja.

 6. MYTIBO GMBH

  Szwajcaria

  Firma MYTIBO GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Jest również obecna w dziedzinach artykuły do szopek. Ma siedzibę w Grenchen, Szwajcaria.

 7. HANS-PETER FRITSCHE

  Niemcy

  Firma HANS-PETER FRITSCHE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, Wyposażenie przedszkoli, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Meble szkolne, Wyposażenie przedszkoli, Papeteria - artykuły, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Vaihingen, Niemcy.

 8. KINDERSPIELEWELT

  Szwajcaria

  Firma KINDERSPIELEWELT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Drewno - galanteria drewniana, Wyposażenie przedszkoli, Papeteria - artykuły, Odzież dziecięca i niemowlęca, Drewno - galanteria drewniana, Wyposażenie przedszkoli, Papeteria - artykuły, i Odzież dziecięca i niemowlęca. Ma siedzibę w Seedorf, Szwajcaria.

 9. CONSTANCY GMBH

  Niemcy

  Firma CONSTANCY GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wyposażenie przedszkoli. Jest również obecna w dziedzinach wiklinowe dodatki meblowe, i meble dla przedszkoli. Ma siedzibę w Jena, Niemcy.

 10. MARTIN BURKART

  Szwajcaria

  Firma MARTIN BURKART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Drewno - galanteria drewniana. Jest również obecna w dziedzinach Meble szkolne, Wyposażenie przedszkoli, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, Ogrodzenia i bramy, Meble szkolne, Wyposażenie przedszkoli, Drzwi i bramy przemysłowe i budynków użyteczności publicznej, i Ogrodzenia i bramy. Ma siedzibę w Rain, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo