• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyposażenie kuchni dla gastronomii

Wyniki dla

Wyposażenie kuchni dla gastronomii - Import eksport

 1. BSN TRADING

  Belgia

  BSN TRADING jest firmą specjalizującą się w sprzedaży hurtowej elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, narzędzi, zabawek dla dzieci oraz artykułów kuchennych. Od momentu powstania, BSN TRADING stara się dostarczać swoim klientom produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Firma posiada szeroką gamę produktów, od drobnego sprzętu elektrycznego AGD, po duże urządzenia, narzędzia do majsterkowania, zabawki dla dzieci i akcesoria kuchenne. Różnorodność tego asortymentu pozwala klientom znaleźć wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu, zapewniając wygodne rozwiązanie dla swoich potrzeb w zakresie zaopatrzenia. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 3. KID CATERING EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KID CATERING EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, lady chłodnicze, urządzenia do przemysłowego pieczenia żywności, i instalacje i sprzęt chłodniczy dla przemysłu napojów. Ma siedzibę w Ness, Zjednoczone Królestwo.

 4. HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR

  Niemcy

  Firma HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Ma siedzibę w Eutin Ot Neudorf, Niemcy.

 5. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francja

  Firma SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Paris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SARO GASTRO-PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Firma SARO GASTRO-PRODUCTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Ma siedzibę w Emmerich, Niemcy.

 2. ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C.

  Włochy

  Firma ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach warsztaty chłodnicze, komory chlodnicze, kuchnie przemysłowe, i urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Figline E Incisa Valdarno, Włochy.

 3. SAT GRANDI CUCINE

  Włochy

  Firma SAT GRANDI CUCINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, kuchnie przemysłowe, Kuchenki i piece kuchenne, kuchnie profesjonalne, i kuchnie dla społeczności. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 4. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgia

  Firma A.Z HORECA EQUIPEMENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, instalowanie kuchni profesjonalnych, naprawy lad chłodniczych, i konserwacja lad chłodniczych. Ma siedzibę w Lodelinsart (charleroi), Belgia.

 5. ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME

  Austria

  Firma ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Ma siedzibę w Breitenfurt Bei Wien, Austria.

 1. INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI

  Polska

  Firma INNPRO powstała w 2013 roku pod nazwą RCpro, swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów rekreacyjnych. Nowoczesne spojrzenie na biznes, elastyczne działanie w szybko zmieniającym się świecie oraz zaangażowanie i motywacja, wyróżniają nas na rynku dystrybucyjnym. Istotnym momentem w rozwoju firmy było wprowadzenie do oferty marki DJI wraz z ich pierwszym modelem drona, DJI Phantom 1. Aktualnie, po 8 latach współpracy firma INNPRO jest ekskluzywnym dystrybutorem marki DJI w Polsce. Obecnie INNPRO to ponad 150 pracowników (w kilku lokalizacjach w Polsce), ponad 1000 partnerów handlowych (w Polsce oraz innych krajach UE), kilkadziesiąt marek w ofercie oraz magazyn o powierzchni ok. 8000 m2. Sami określamy siebie jako VAD - Value Added Distributor nowej generacji. Poza standardową wartością dodaną w dystrybucji oraz kompleksową obsługą marek, kładziemy duży nacisk na partnerstwo oraz rezultaty długofalowe. Naszym głównym celem jest tworzenie silnych i wiodących w swojej kategorii brandów, a także osiągnięcie pozycji kluczowego partnera dystrybucyjnego przy jednoczesnym zagwarantowaniu atrakcyjnej oferty pozwalającej na dalszy rozwój naszych partnerów handlowych. Aktualna oferta produktowa liczy już ponad 4000 indeksów i jest nieustannie poszerzana o nowe brandy oraz nowe kategorie produktowe.

  Wszystkie wyroby na "wyposażenie kuchni dla gastronomii"

 2. PANEM INTERNATIONAL

  Francja

  W 1969 r. PANEM stworzył pierwszą komorę do kontroli fermentacji. Przeznaczona dla profesjonalnych piekarni i cukierni, ta innowacja technologiczna zrewolucjonowała zawód, zarówno jeśli chodzi o komfort pracy jak i regularność produkcji. Od tamtej chwili PANEM INTERNATIONAL stale rozwija rozwiązania, które bez względu na dziedzinę działalności, przynoszą innowacje, solidność, praktyczność i zyskowność, przy jednoczesnym jakości wyrobów końcowych. Odpowiadamy na zapotrzebowanie branży chłodniczej dostarczając wyroby pozwalające na szybkie głębokie mrożenie, fermentację kontrolowaną, składowanie chłodnicze obieg pozytywny lub negatywny, szybkie chłodzenie lub głębokie mrożenie. W stosunku do każdej potrzeby, każdej sytuacji, PANEM projektuje, testuje i wprowadza rozwiązania na miarę”. Posiadamy wewnętrzny dział usług ciesielskich. Produkujemy systemy półek sklepowych we wszystkich dziedzinach techniki i odpowiadające wymaganiom chłodnictwa wentylowanego dla profesjonalistów z branży piekarniczo-cukierniczej.

 1. FRANKELIA SRL

  Włochy

  Pełne umeblowanie dla hoteli, barów, restauracji i punktów zbiorowego żywienia. Meble do biura. Sprzedaż i pomoc techniczna w zakresie instalacji kuchni przemysłowych, profesjonalnych, kuchni dla punktów zbiorowego żywienia, chłodziarek przemysłowych, zmywarek, profesjonalnego sprzętu dla punktów zbiorowego żywienia, narzędzi i maszyn profesjonalnych dla barów, restauracji, hoteli i punktów zbiorowego żywienia. Sprzedaż i pomoc techniczna w zakresie lodówek do użytku naukowego dla banków krwi, aptek, laboratoriów analiz i do transportu organów.

 2. M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS

  Grecja

  M&M Professional Cooking Devices powstała w 1974 roku i do dzisiaj ma tę samą formę prawną. Zaplecze produkcyjne, będące naszą własnością, o powierzchni 3500 m2 obejmuje linię produkcyjną, magazyn, biura i salon wystawowy z pełnym asortymentem naszych produktów w tym elektryczne grille z pojemnikiem na wodę, elektryczne frytkownice pojedyncze i podwójne, kuchenki, sprzęt restauracyjny, multi grille, płyty do naleśników, frytkownice, grille elektryczne wodne. Rozwijamy się i poszukujemy hurtowników dla naszych produktów

 3. CARLSEN BALTIC, UAB

  Litwa

  Carlsen Baltic to wiodący na rynku producent samochodów gastronomicznych (food truck) i lekkich nadwozi samochodów chłodniczych służących do dostaw żywności mrożonej, schłodzonej i o różnych temperaturach. Firma Carlsen, założona w Danii w 1885 roku, posiada wieloletnie doświadczenie w branży i dysponuje obecnie ponad 15 000 lekkich samochodów dostawczych. Firma pomaga klientom uzyskać największą możliwą ładowność i wyższą opłacalność przewozu ich towarów, zapewniając jednocześnie stabilność temperaturową w każdych warunkach.

 4. MARIANO ITALIANO

  Polska

  Firma Mariano Italiano specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie i serwisie ekspresów do kawy. Celem firmy jest zaproponowanie przede wszystkim wysokiej jakości markowych urządzeń, które zapewniają najwyższą jakość parzenia kawy zachowując jednocześnie powtarzalność przygotowywania napojów. Oferowane ekspresy są intuicyjne w obsłudze i wyposażone są w wiele przydatnych, nowoczesnych funkcji. Mariano Italiano oferuje także kawę ziarnistą importowaną z Włoch gatunków Arabica i Robusta, które świetnie nadają się do automatycznych ekspresów ciśnieniowych. Firma prowadzi punkty serwisowe dla wszystkich marek ekspresów do kawy w Pszczynie i Katowicach.

 5. STEAK ROCK

  Polska

  Czym jest STEAK ROCK Sposób podawania dań na rozgrzanym kamieniu lawowym. Idealnie nadaje się do potraw takich jak steki, owoce morza, ryby i warzywa. Grillowanie na kamieniu lawowym można spotkać na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością w hotelach, restauracjach, klubach golfowych i typowych steak house. Ta niezwykle zdrowa metoda smażenia wydobywa z potraw niespotykane smaki i aromaty, wprawiając w zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Wystarczą trzy kroki do przygotowania wyśmienitej potrawy: Rozgrzać kamień Położyć na kamieniu kawałek mięsa Całość podać na stół Sekret STEAK ROCK: Najważniejszym elementem całego zestawu jest specjalnie dobrany kamień z lawy wulkanicznej. Wydobywany z południowego zbocza, jednego z pięciu najniebezpieczniejszych wulkanów świata, położonego na Półwyspie Apeńskim

 6. MARATHON BARBARA JAKUBOWSKA

  Polska

  Zapraszamy do naszej hurtowni internetowej po najwyższej jakości wyposażenie gastronomii. W ofercie posiadamy urządzenia i meble gastronomiczne do restauracji, pizzerii, barów, stołówek oraz małej gastronomii. Klienci mogą zaopatrzyć się u nas w piece konwekcyjne i konwekcyjno-parowe - Rational SCC 61 oraz inne sprzęty stanowiące nieodzowne wyposażenie lokalu gastronomicznego. Proponujemy Państwu najwyższej jakości garnki i sztućce gastronomiczne, frytownice, warniki do wody, patelnie elektryczne uchylne, także takie przydatne akcesoria jak naczynia kuchenne i płyny do zmywarek gastronomicznych. Naszym Klientom oferujemy artykuły pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów takich jak Rational, Hendi, Stalgast, TomGast, RM Gastro, Plastmet czy Classeq. Produkowane przez nich urządzenia są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności. W sklepie GastroMarathon nabyć można m.in. porcelanę RAK, szkło Libbey, tabletki Rational oraz podgrzewacze i pojemniki GN.

 7. SCHNITZELMASTER GMBH

  Niemcy

  Ręczna maszynka do kotletów Schnitzelmaster dla gastronomów, sklepów mięsnych i firm cateringowych – automatyczna maszynka do kotletów Schnitzelmaster do kuchni przemysłowych i rzeźni. Można rozbić kotlety, to głośna i brudząca praca, lub „spulchnić“ mięso, jakość mięsa nie ulega polepszeniu, mięso jest siekane. Różnicę robi Schnitzelmaster. „Mastern®“ to szczególny proces skruszania mięsa (możne być stosowany do wszystkich kawałków mięsa bez kości), w którym włókna mięsa są rozciągane bez zrywania, charakter świeżego mięsa zostaje zachowany.

 8. KAPPS STORE

  Polska

  Firma Kapps Store od wielu lat wybiera dla swoich klientów doskonałe produkty, które ozdobią mieszkanie i uczynią życie każdego użytkownika przyjemniejszym. Kapps Store to sklep internetowy oferujący przede wszystkim wysokiej jakości garnki austriackiej firmy Riess. Kapps Store jest przedstawicielem w Polsce tej marki od ponad 10 lat. Doskonałe garnki emaliowane, rondelki, patelnie z powłoką ceramiczną Riess zdobyły zaufanie klientów, są dobrej jakości i cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z rozszerzoną ofertą sklepu Kapps Store na stronie internetowej https: //kapps-store.pl/ . Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Sklep Kapps Store oferuje również wyposażenie jadalni - unikatową i designerską ceramike, piękne szkło, dzbanki, szklanki i kieliszki. Klienci doceniają także lustra metalowe, półki, wazony, donice i chodniki. Lubią również od lat tureckie ręczniki hammam i frotte. W ofercie Kapps Store znajdziemy m.in.: garnki emaliowane, garnki ceramiczne, garnki indukcyjne, garnki na gaz, czajniki z gwizdkiem, lustro z półką, meble skandynawskie, dywany bawełniane. Zapraszamy do kontaktu z firmą Kapps Store: telefonicznie, mailowo oraz osobiście w godzinach od 8: 00 - 12: 00 w siedzibie przy ul.Poznańska 98, w Ożarowie Mazowieckim (05-850).

 1. GASTRO-POL SYLWIA NOWAK

  Polska

  Firma oferuje kompleksowe wyposażenie gastronomiczne kuchni profesjonalnej, jak i domowej. Zaopatrujemy lokale użytkowe, restauracje, bary, pizzerie, piekarnie i cukiernie, bufety, ale także szkoły, przedszkola, żłobki, hotele itd. W ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt od czołowych dostawców takich jak Stalgast, Hendi, RM Gastro, Rational czy Soda Pluss. Zaopatrujemy firmy na obszarze Głogowa, ale także w takich miastach, jak Lubin, Legnica, Wrocław, Polkowice, Wschowa, Zielona Góra, Nowa Sól. Działamy na obszarze całego powiatu głogowskiego i województwa Dolnośląskiego. Nasz nowoczesny sklep internetowy oferuje aktualne i najniższe ceny producentów - sprzedajemy towary taniej, niż po cenach katalogowych naszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz przemyślanych zakupów! Oferujemy montaż, serwis, dostawę - także bezpłatną powyżej konkretnego pułapu cenowego - oraz profesjonalne doradztwo w kwestii wyposażenia, aranżowania, użytkowania i konserwacji sprzętu gastronomicznego.

 2. DE KOBRA

  Belgia

  Firma De Kobra to Twój wyłączny adres w dziedzinie usług i systemów wentylacji kuchennej. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu firma De Kobra proponuje ofertę dostosowaną dla wszystkich profesjonalistów z branży HoReCa oraz kuchni dla placówek zbiorowych: komfort bez kompromisu, oszczędności energii, poszanowanie środowiska naturalnego, bezpieczeństwo i solidne usługi. De Kobra ciągle poszukuje nowych technik w dziedzinie systemów wentylacji kuchennej. Wynik: usługi lepszej jakości, mniejsze zużycie energii, większy komfort, większe bezpieczeństwo.

 3. HOT AND COLD EQUIPMENT LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Hot & Cold Equipment Ltd ma ponad 32 lata doświadczenia w branży urządzeń gastronomicznych. Dostrarczamy szeroki asortyment urządzeń w tym także lodówki i zamrażarki, piekarniki i płyty kuchenne, regały, zestawy przygotowawcze, naczynia kuchenne i stołowe oraz wiele innych produktów i urządzeń a także usług dla profesjonalnych firm w branży gastronomicznej i cateringowej w Wielkiej Brytanii i Europie. Komory chłodnicze dostarczane są w wymiarach według wymagań, podobnie jak lodówki i zamrażarki.

 4. LAVEO.PL

  Polska

  Laveo to produkty do kuchni i łazienki. Jest to marka produktów stylowych i nowoczesnych. Produkty Laveo to również jakość i wyjątkowy styl, który zapewni idealny wystrój wnętrzu. W sprzedaży takie produkty jak: baterie kuchenne i łazienkowe, okapy, akcesoria kuchenne i łazienkowe, zlewozmywaki stalowe i granitowe, części zamienne, ceramika sanitarna, natryski, odwodnienia liniowe. Firma zapewnia serwis pogwarancyjny i fachowe porady. Wejdź na stronę: https: //laveo.pl/ i zobacz kolekcje produktów.

 5. COMITOR SP. Z O.O.

  Polska

  Comitor to firma oferująca podstawowe wyposażenie do kuchni. Firma istnieje na rynku od 1994 r. i jest importerem także wielu znanych marek jak np.: Blanco, Echtermann, Dudson. Produkty Comitor są ekskluzywne, profesjonalne a także nowoczesne. W asortymencie sprzedaży znajduje się również nowoczesne wyposażenie do gastronomii a ponadto: zlewozmywaki, okapy kuchenne, płyty grzewcze, baterie, akcesoria, piekarniki. Cała ofertę można zobaczyć na stronie: https: //comitor.pl/. Produkt można też w łatwy sposób zamówić przez internet i otrzymać go do domu.

 6. PREMIUMGASTRO

  Polska

  Każdy lokal gastronomiczny musi być wyposażony w ogromną ilość różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów, by mógł świadczyć swoje usługi i robić to dobrze. Sklep internetowy premiumgastro.pl jest w tym wielką pomocą, gdyż w jego ofercie przedsiębiorcy z branży gastronomicznej znaleźć mogą wszystko, co tylko może im być potrzebne w tej działalności, od mebli i urządzeń gastronomicznych, aż po środki czystości. Pozwala to usprawnić pracę pracowników, zachować przyjemne otoczenie, które odpowiada gościom oraz przepisom, a także świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Co można znaleźć? Oferta premiumgastro.pl jest bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej propozycje dla restauracji, pizzerii, kawiarni czy bufetów. Są to urządzenia chłodnicze, propozycje z obszaru AGD czy pomniejsze akcesoria, jak blachy do pieczenia czy miesiarki. Wśród propozycji można też znaleźć wiele produktów, które nie zawsze są niezbędne, ale ich posiadanie jest olbrzymim ułatwieniem w codziennej pracy, jak na przykład maszyna dzieląco-zaokrąglająca dedykowana dla pizzerii. Każdy posiadacz lokalu gastronomicznego powinien więc zapoznać się z tym asortymentem.

 7. DIAMOND EUROPE

  Belgia

  Od 1985 roku Diamond® przyczynia się do rozwoju w sektorze profesjonalnego sprzętu kuchennego i chłodniczego; renoma i sukces odniesiony przez markę, wspierane przez nowoczesną oranizację, stawia firmę Diamond® Europe na liście TOP 5 dystrybutorów europejskich z obrotami rocznymi przekraczającymi 30 mln euro. W ostatnich latach dystrybucja produktów Diamond® wykroczyła poza granice Europy, rozszerzając się na rynki światowe. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, posiadamy gęstą sieć 1200 sprzedawców - instalatorów łączących profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje, de manière à proposer rozwiązania na miarę. Filozofia firmy Diamond® : ułatwić Ci pracę przy jednoczesnym ciągłym zwiększaniu produktywności, wszystko po mniejszych kosztach. Nasze wartości: poszanowanie klienta, poszanowanie współpradowników, poszanowanie środowiska naturalnego.

 8. NET.TRADING

  Polska

  Każdego, kto poszukuje ciekawych artykułów do domu mamy zaszczyt zachęcić do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej firmy NET.trading. Znajdziecie tutaj wyposażenie do domu akie jak na przykład: komplety garnków, formy do pieczenia, kawiarki, sitka do kuchni, kubki, a oprócz tego również różnego rodzaju elementy do użycia w kuchni. To nie wszystko, w sklepie firmy NET.trading odnaleźć możemy także artykuły ogrodowe takie jak: meble i lampy ogrodowe, baseny ogrodowe, produkty do utrzymania porządku w domu, ciekawe meble i dużo, dużo więcej! Niesamowicie atrakcyjne koszty zakupów, wyjątkowa oferta towarów, tania dostawa, jak również dobre opinie od Klientów są idealnymi powodami, aby sprawdzić ofertę NET trading. Sprawdź i dodaj do ulubionych!

 9. INSTANCO CONCEPT

  Polska

  Projektujemy, tworzymy i dostarczamy koncepty gastronomiczne dla restauracji i inwestycji. Przy każdym projekcie i realizacji koncentrujemy się na wizji naszych Klientów w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta, który otrzymuje wysoką jakość produktów i skuteczne rozwiązania. W naszym asortymencie znajdą Państwo najwyższej jakości koncepty gastronomiczne oraz profesjonalny sprzęt i meble gastronomiczne. Wszystko dopasowane do potrzeb specyfikacji każdej restauracji. Oferujemy także pojedyncze meble i sprzęt dla gastronomii, które znajdują się bezpośrednio w naszych magazynach. Jesteśmy firmą z nowoczesnym podejściem do technologii i biznesu. Naszą misją jest tworzenie funkcjonalnych i ergonomicznych rozwiązań, wysokiej jakości urządzeń oraz konceptów do gastronomii sektora Fast Food. Pragniemy zmieniać branżę konceptów gastronomicznych tworząc rozwiązania technologiczne odpowiadające na potrzeby rynku polskiego oraz europejskiego, stając się Liderem branży w kraju i za granic.

 10. VIALLI DESIGN

  Polska

  Vialli Design to polski internetowy sklep z akcesoriami do jadalni i kuchni. W ofercie sklepu można odnaleźć produkty codziennego użytku takie jak szklanki o różnej wielkości i przeznaczeniu, filiżanki, karafki na wodę, lunchboxy, sztućce, pojemniki i organizery kuchenne, ociekacze, lunchboxy, termosy, miski, stojaki na noże, młynki do kawy, zaparzacze do kawy, szklane słomki oraz inne niezbędniki, wykorzystywane w codziennej pracy przy przygotowaniu posiłków. Wyposażenie kuchni jest tworzone zgodnie z aktualnymi trendami w wykończeniu wnętrz. Wszystko po to, by asortyment podążał za żywą modą i był atrakcyjny dla klientów. Poznaj produkty, które odświeżą wystrój w Twoim domu. Odwiedź stronę marki i odkryj wyjątkowe wyposażenie kuchni, które możesz kupić poprzez zamówienie z dostawą do domu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyposażenie kuchni dla gastronomii - Import eksport

Liczba wyników

1471 Przedsiębiorstwa