• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyposażenie kuchni dla gastronomii

Wyniki dla

Wyposażenie kuchni dla gastronomii - Import eksport

 1. BSN TRADING

  Belgia

  Verified by europages badge

  BSN TRADING jest firmą specjalizującą się w sprzedaży hurtowej elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego, narzędzi, zabawek dla dzieci oraz artykułów kuchennych. Od momentu powstania, BSN TRADING stara się dostarczać swoim klientom produkty wysokiej jakości po konkurencyjnych cenach. Firma posiada szeroką gamę produktów, od drobnego sprzętu elektrycznego AGD, po duże urządzenia, narzędzia do majsterkowania, zabawki dla dzieci i akcesoria kuchenne. Różnorodność tego asortymentu pozwala klientom znaleźć wszystko, czego potrzebują w jednym miejscu, zapewniając wygodne rozwiązanie dla swoich potrzeb w zakresie zaopatrzenia. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. GINGENROOTS SRL

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GINGENROOTS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Piece piekarskie, Piece piekarskie, maszyny dla producentów makaronu, lada chłodnicza do sprzedaży lodów, frytkownice, i Sprzęt do gotowania. Ma siedzibę w Anderlecht, Belgia.

 3. FAC FABBRICA AFFETTATRICI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Krajalnica model S220/AF, wykonana ze stopu aluminium poddanego obróbce przez anodowanie, to synonim szybkiej konserwacji i absolutnej higieny. Regulator szerokości cięcia od 0 do 15 mm jest bardzo czuły i pozwala na regulację do 1/10. Łatwa do zamontowania ostrzałka upraszcza pracę użytkownika, gwarantując przez długi czas idealne cięcie wyrobów.

 4. ZBUDUJPRZYCZEPE.PL (ZPTRAILERS)

  Polska

  Verified by europages badge
 5. HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARALD CLAUS GROSSKÜCHENANLAGEN GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Ma siedzibę w Eutin Ot Neudorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KID CATERING EQUIPMENT

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma KID CATERING EQUIPMENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, lady chłodnicze, urządzenia do przemysłowego pieczenia żywności, i instalacje i sprzęt chłodniczy dla przemysłu napojów. Ma siedzibę w Ness, Zjednoczone Królestwo.

 2. FRAMACO SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FRAMACO SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach instalowanie kuchni profesjonalnych, kuchnie profesjonalne, instalowanie restauracji, i meble dla restauracji. Ma siedzibę w Frepillon, Francja.

 3. SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SYNERGIES AGENCEMENT REFRIGERATION CUISSON, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury, Piekarnictwo - maszyny i sprzęt, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Meble sklepowe, i Odkażanie powietrza dla sal białych szpitalnych - systemy i procedury. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ALEX DI MANFRONI DALIDA E FIGLI S.N.C., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach warsztaty chłodnicze, komory chlodnicze, kuchnie przemysłowe, i urządzenia elektrycznego sprzętu gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Figline E Incisa Valdarno, Włochy.

 5. A.Z HORECA EQUIPEMENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma A.Z HORECA EQUIPEMENTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, instalowanie kuchni profesjonalnych, naprawy lad chłodniczych, i konserwacja lad chłodniczych. Ma siedzibę w Lodelinsart (charleroi), Belgia.

 1. SAT GRANDI CUCINE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAT GRANDI CUCINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Kuchenki i piece kuchenne, kuchnie przemysłowe, Kuchenki i piece kuchenne, kuchnie profesjonalne, i kuchnie dla społeczności. Ma siedzibę w Perugia, Włochy.

 2. ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ROBERT A. PUSKAS GMBH - MENUT SPEISENVERTEILSYYSTEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Ma siedzibę w Breitenfurt Bei Wien, Austria.

 1. INNPRO ROBERT BŁĘDOWSKI

  Polska

  Firma INNPRO powstała w 2013 roku pod nazwą RCpro, swoją działalność rozpoczęła od dystrybucji modeli RC oraz dronów rekreacyjnych. Nowoczesne spojrzenie na biznes, elastyczne działanie w szybko zmieniającym się świecie oraz zaangażowanie i motywacja, wyróżniają nas na rynku dystrybucyjnym. Istotnym momentem w rozwoju firmy było wprowadzenie do oferty marki DJI wraz z ich pierwszym modelem drona, DJI Phantom 1. Aktualnie, po 8 latach współpracy firma INNPRO jest ekskluzywnym dystrybutorem marki DJI w Polsce. Obecnie INNPRO to ponad 150 pracowników (w kilku lokalizacjach w Polsce), ponad 1000 partnerów handlowych (w Polsce oraz innych krajach UE), kilkadziesiąt marek w ofercie oraz magazyn o powierzchni ok. 8000 m2. Sami określamy siebie jako VAD - Value Added Distributor nowej generacji. Poza standardową wartością dodaną w dystrybucji oraz kompleksową obsługą marek, kładziemy duży nacisk na partnerstwo oraz rezultaty długofalowe. Naszym głównym celem jest tworzenie silnych i wiodących w swojej kategorii brandów, a także osiągnięcie pozycji kluczowego partnera dystrybucyjnego przy jednoczesnym zagwarantowaniu atrakcyjnej oferty pozwalającej na dalszy rozwój naszych partnerów handlowych. Aktualna oferta produktowa liczy już ponad 4000 indeksów i jest nieustannie poszerzana o nowe brandy oraz nowe kategorie produktowe.

 2. PANEM INTERNATIONAL

  Francja

  W 1969 r. PANEM stworzył pierwszą komorę do kontroli fermentacji. Przeznaczona dla profesjonalnych piekarni i cukierni, ta innowacja technologiczna zrewolucjonowała zawód, zarówno jeśli chodzi o komfort pracy jak i regularność produkcji. Od tamtej chwili PANEM INTERNATIONAL stale rozwija rozwiązania, które bez względu na dziedzinę działalności, przynoszą innowacje, solidność, praktyczność i zyskowność, przy jednoczesnym jakości wyrobów końcowych. Odpowiadamy na zapotrzebowanie branży chłodniczej dostarczając wyroby pozwalające na szybkie głębokie mrożenie, fermentację kontrolowaną, składowanie chłodnicze obieg pozytywny lub negatywny, szybkie chłodzenie lub głębokie mrożenie. W stosunku do każdej potrzeby, każdej sytuacji, PANEM projektuje, testuje i wprowadza rozwiązania na miarę”. Posiadamy wewnętrzny dział usług ciesielskich. Produkujemy systemy półek sklepowych we wszystkich dziedzinach techniki i odpowiadające wymaganiom chłodnictwa wentylowanego dla profesjonalistów z branży piekarniczo-cukierniczej.

 3. FRANKELIA SRL

  Włochy

  Pełne umeblowanie dla hoteli, barów, restauracji i punktów zbiorowego żywienia. Meble do biura. Sprzedaż i pomoc techniczna w zakresie instalacji kuchni przemysłowych, profesjonalnych, kuchni dla punktów zbiorowego żywienia, chłodziarek przemysłowych, zmywarek, profesjonalnego sprzętu dla punktów zbiorowego żywienia, narzędzi i maszyn profesjonalnych dla barów, restauracji, hoteli i punktów zbiorowego żywienia. Sprzedaż i pomoc techniczna w zakresie lodówek do użytku naukowego dla banków krwi, aptek, laboratoriów analiz i do transportu organów.

 4. M & M - MICHAILIDIS M., & CO. PROFESSIONAL ELECTRIC APPARATUS

  Grecja

  M&M Professional Cooking Devices powstała w 1974 roku i do dzisiaj ma tę samą formę prawną. Zaplecze produkcyjne, będące naszą własnością, o powierzchni 3500 m2 obejmuje linię produkcyjną, magazyn, biura i salon wystawowy z pełnym asortymentem naszych produktów w tym elektryczne grille z pojemnikiem na wodę, elektryczne frytkownice pojedyncze i podwójne, kuchenki, sprzęt restauracyjny, multi grille, płyty do naleśników, frytkownice, grille elektryczne wodne. Rozwijamy się i poszukujemy hurtowników dla naszych produktów

 5. CARLSEN BALTIC, UAB

  Litwa

  Carlsen Baltic to wiodący na rynku producent samochodów gastronomicznych (food truck) i lekkich nadwozi samochodów chłodniczych służących do dostaw żywności mrożonej, schłodzonej i o różnych temperaturach. Firma Carlsen, założona w Danii w 1885 roku, posiada wieloletnie doświadczenie w branży i dysponuje obecnie ponad 15 000 lekkich samochodów dostawczych. Firma pomaga klientom uzyskać największą możliwą ładowność i wyższą opłacalność przewozu ich towarów, zapewniając jednocześnie stabilność temperaturową w każdych warunkach.

 6. TOMGAST

  Polska

  TOMGAST jest dystrybutorem i producentem wyposażenia gastronomicznego oraz zastawy stołowej dla rynku HoReCa. Produkty charakteryzuje wysoka jakość, trwałość i niezawodność. Marka własna Verlo to produkty ze szlachetnych materiałów, harmonijne w formie i funkcjonalne. W ofercie marki znajduje się wiele produktów użytkowych wykonanych z certyfikowanego drewna dębowego pochodzącego z Polski, zastawa stołowa została wykonana z porcelany, sztućce z wysokiej jakości stali nierdzewnej, akcesoria oraz meble bufetowe. Produkty marki TOMGAST to głownie wyposażenie kuchenne - wysokiej jakości garnki, pojemniki gn, noże i inne. Nasi doradcy handlowi doskonale rozumieją potrzeby właścicieli restauracji i hoteli, tworząc optymalne rozwiązania szyte na miarę. Oferta jest dostosowana do najnowszych trendów na rynku gastronomicznym, zachowując jednocześnie wysoki standard jakości, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. TOMGAST is a distributor and manufacturer of catering equipment and tableware for the HoReCa market. The products are characterised by high quality, durability and reliability. The Verlo own brand stands for products made of noble materials, harmonious in form and functional. The brand's offer includes many utility products made of certified oak wood from Poland, tableware made of porcelain, cutlery made of high-quality stainless steel, accessories and buffet furniture.

 7. MARATHON BARBARA JAKUBOWSKA

  Polska

  Zapraszamy do naszej hurtowni internetowej po najwyższej jakości wyposażenie gastronomii. W ofercie posiadamy urządzenia i meble gastronomiczne do restauracji, pizzerii, barów, stołówek oraz małej gastronomii. Klienci mogą zaopatrzyć się u nas w piece konwekcyjne i konwekcyjno-parowe - Rational SCC 61 oraz inne sprzęty stanowiące nieodzowne wyposażenie lokalu gastronomicznego. Proponujemy Państwu najwyższej jakości garnki i sztućce gastronomiczne, frytownice, warniki do wody, patelnie elektryczne uchylne, także takie przydatne akcesoria jak naczynia kuchenne i płyny do zmywarek gastronomicznych. Naszym Klientom oferujemy artykuły pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów takich jak Rational, Hendi, Stalgast, TomGast, RM Gastro, Plastmet czy Classeq. Produkowane przez nich urządzenia są gwarancją najwyższej jakości i niezawodności. W sklepie GastroMarathon nabyć można m.in. porcelanę RAK, szkło Libbey, tabletki Rational oraz podgrzewacze i pojemniki GN.

 8. DE KOBRA

  Belgia

  Firma De Kobra to Twój wyłączny adres w dziedzinie usług i systemów wentylacji kuchennej. Dzięki 50-letniemu doświadczeniu firma De Kobra proponuje ofertę dostosowaną dla wszystkich profesjonalistów z branży HoReCa oraz kuchni dla placówek zbiorowych: komfort bez kompromisu, oszczędności energii, poszanowanie środowiska naturalnego, bezpieczeństwo i solidne usługi. De Kobra ciągle poszukuje nowych technik w dziedzinie systemów wentylacji kuchennej. Wynik: usługi lepszej jakości, mniejsze zużycie energii, większy komfort, większe bezpieczeństwo.

 1. STEAK ROCK

  Polska

  Czym jest STEAK ROCK Sposób podawania dań na rozgrzanym kamieniu lawowym. Idealnie nadaje się do potraw takich jak steki, owoce morza, ryby i warzywa. Grillowanie na kamieniu lawowym można spotkać na całym świecie i cieszy się ogromną popularnością w hotelach, restauracjach, klubach golfowych i typowych steak house. Ta niezwykle zdrowa metoda smażenia wydobywa z potraw niespotykane smaki i aromaty, wprawiając w zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Wystarczą trzy kroki do przygotowania wyśmienitej potrawy: Rozgrzać kamień Położyć na kamieniu kawałek mięsa Całość podać na stół Sekret STEAK ROCK: Najważniejszym elementem całego zestawu jest specjalnie dobrany kamień z lawy wulkanicznej. Wydobywany z południowego zbocza, jednego z pięciu najniebezpieczniejszych wulkanów świata, położonego na Półwyspie Apeńskim

 2. KAPPS STORE

  Polska

  Firma Kapps Store od wielu lat wybiera dla swoich klientów doskonałe produkty, które ozdobią mieszkanie i uczynią życie każdego użytkownika przyjemniejszym. Kapps Store to sklep internetowy oferujący przede wszystkim wysokiej jakości garnki austriackiej firmy Riess. Kapps Store jest przedstawicielem w Polsce tej marki od ponad 10 lat. Doskonałe garnki emaliowane, rondelki, patelnie z powłoką ceramiczną Riess zdobyły zaufanie klientów, są dobrej jakości i cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Zachęcamy do zapoznania się z rozszerzoną ofertą sklepu Kapps Store na stronie internetowej https: //kapps-store.pl/ . Pracownicy firmy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania. Sklep Kapps Store oferuje również wyposażenie jadalni - unikatową i designerską ceramike, piękne szkło, dzbanki, szklanki i kieliszki. Klienci doceniają także lustra metalowe, półki, wazony, donice i chodniki. Lubią również od lat tureckie ręczniki hammam i frotte. W ofercie Kapps Store znajdziemy m.in.: garnki emaliowane, garnki ceramiczne, garnki indukcyjne, garnki na gaz, czajniki z gwizdkiem, lustro z półką, meble skandynawskie, dywany bawełniane. Zapraszamy do kontaktu z firmą Kapps Store: telefonicznie, mailowo oraz osobiście w godzinach od 8: 00 - 12: 00 w siedzibie przy ul.Poznańska 98, w Ożarowie Mazowieckim (05-850).

 3. SCHNITZELMASTER GMBH

  Niemcy

  Ręczna maszynka do kotletów Schnitzelmaster dla gastronomów, sklepów mięsnych i firm cateringowych – automatyczna maszynka do kotletów Schnitzelmaster do kuchni przemysłowych i rzeźni. Można rozbić kotlety, to głośna i brudząca praca, lub „spulchnić“ mięso, jakość mięsa nie ulega polepszeniu, mięso jest siekane. Różnicę robi Schnitzelmaster. „Mastern®“ to szczególny proces skruszania mięsa (możne być stosowany do wszystkich kawałków mięsa bez kości), w którym włókna mięsa są rozciągane bez zrywania, charakter świeżego mięsa zostaje zachowany.

 4. MARIANO ITALIANO

  Polska

  Firma Mariano Italiano specjalizuje się w sprzedaży, wynajmie i serwisie ekspresów do kawy. Celem firmy jest zaproponowanie przede wszystkim wysokiej jakości markowych urządzeń, które zapewniają najwyższą jakość parzenia kawy zachowując jednocześnie powtarzalność przygotowywania napojów. Oferowane ekspresy są intuicyjne w obsłudze i wyposażone są w wiele przydatnych, nowoczesnych funkcji. Mariano Italiano oferuje także kawę ziarnistą importowaną z Włoch gatunków Arabica i Robusta, które świetnie nadają się do automatycznych ekspresów ciśnieniowych. Firma prowadzi punkty serwisowe dla wszystkich marek ekspresów do kawy w Pszczynie i Katowicach.

 5. GASTRO-POL SYLWIA NOWAK

  Polska

  Firma oferuje kompleksowe wyposażenie gastronomiczne kuchni profesjonalnej, jak i domowej. Zaopatrujemy lokale użytkowe, restauracje, bary, pizzerie, piekarnie i cukiernie, bufety, ale także szkoły, przedszkola, żłobki, hotele itd. W ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt od czołowych dostawców takich jak Stalgast, Hendi, RM Gastro, Rational czy Soda Pluss. Zaopatrujemy firmy na obszarze Głogowa, ale także w takich miastach, jak Lubin, Legnica, Wrocław, Polkowice, Wschowa, Zielona Góra, Nowa Sól. Działamy na obszarze całego powiatu głogowskiego i województwa Dolnośląskiego. Nasz nowoczesny sklep internetowy oferuje aktualne i najniższe ceny producentów - sprzedajemy towary taniej, niż po cenach katalogowych naszych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz przemyślanych zakupów! Oferujemy montaż, serwis, dostawę - także bezpłatną powyżej konkretnego pułapu cenowego - oraz profesjonalne doradztwo w kwestii wyposażenia, aranżowania, użytkowania i konserwacji sprzętu gastronomicznego.

 6. HOT AND COLD EQUIPMENT LTD.

  Zjednoczone Królestwo

  Hot & Cold Equipment Ltd ma ponad 32 lata doświadczenia w branży urządzeń gastronomicznych. Dostrarczamy szeroki asortyment urządzeń w tym także lodówki i zamrażarki, piekarniki i płyty kuchenne, regały, zestawy przygotowawcze, naczynia kuchenne i stołowe oraz wiele innych produktów i urządzeń a także usług dla profesjonalnych firm w branży gastronomicznej i cateringowej w Wielkiej Brytanii i Europie. Komory chłodnicze dostarczane są w wymiarach według wymagań, podobnie jak lodówki i zamrażarki.

 7. ZFM-ONLINE.PL

  Polska

  Nasza firma produkuje sprzęt dla zakładów gastronomicznych i miejsc, gdzie produkowane są produkty żywnościowe. Zakres produkcji naszego przedsiębiorstwa jest bardzo zróżnicowany, zaczynając od sztandarowego produktu, jakim jest komora wędzarniczo - parzelnicza, poprzez komory piekarnicze, kotły warzelne aż po ofertę urządzeń dla garmażerii, jak linie technologiczne do gotowania pierogów lub smażenia krokietów. Własne biuro konstrukcyjne wyposażone jest w innowacyjne systemy do projektowania, a profesjonalna kadra konstruktorów pracuje nad ciągłym poprawianiem urządzeń i tworzeniem nowych modeli. Urządzenia wykonywane przez naszą firmę kupują też klienci z Rosji, Ukrainy, USA, Rumunii, Australii, Kazachstanu, Łotwy, Niemiec, RPA, Grecji oraz Anglii. Na sam koniec zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej i skomunikowania się z ZFM. Wykonywane przez nas maszyny bez wątpienia przypadną Wam do gustu.

 8. PREMIUMGASTRO

  Polska

  Każdy lokal gastronomiczny musi być wyposażony w ogromną ilość różnego rodzaju sprzętu i akcesoriów, by mógł świadczyć swoje usługi i robić to dobrze. Sklep internetowy premiumgastro.pl jest w tym wielką pomocą, gdyż w jego ofercie przedsiębiorcy z branży gastronomicznej znaleźć mogą wszystko, co tylko może im być potrzebne w tej działalności, od mebli i urządzeń gastronomicznych, aż po środki czystości. Pozwala to usprawnić pracę pracowników, zachować przyjemne otoczenie, które odpowiada gościom oraz przepisom, a także świadczyć usługi na bardzo wysokim poziomie. Co można znaleźć? Oferta premiumgastro.pl jest bardzo rozbudowana. Znajdują się w niej propozycje dla restauracji, pizzerii, kawiarni czy bufetów. Są to urządzenia chłodnicze, propozycje z obszaru AGD czy pomniejsze akcesoria, jak blachy do pieczenia czy miesiarki. Wśród propozycji można też znaleźć wiele produktów, które nie zawsze są niezbędne, ale ich posiadanie jest olbrzymim ułatwieniem w codziennej pracy, jak na przykład maszyna dzieląco-zaokrąglająca dedykowana dla pizzerii. Każdy posiadacz lokalu gastronomicznego powinien więc zapoznać się z tym asortymentem.

 9. COMITOR SP. Z O.O.

  Polska

  Comitor to firma oferująca podstawowe wyposażenie do kuchni. Firma istnieje na rynku od 1994 r. i jest importerem także wielu znanych marek jak np.: Blanco, Echtermann, Dudson. Produkty Comitor są ekskluzywne, profesjonalne a także nowoczesne. W asortymencie sprzedaży znajduje się również nowoczesne wyposażenie do gastronomii a ponadto: zlewozmywaki, okapy kuchenne, płyty grzewcze, baterie, akcesoria, piekarniki. Cała ofertę można zobaczyć na stronie: https: //comitor.pl/. Produkt można też w łatwy sposób zamówić przez internet i otrzymać go do domu.

 10. DIAMOND EUROPE

  Belgia

  Od 1985 roku Diamond® przyczynia się do rozwoju w sektorze profesjonalnego sprzętu kuchennego i chłodniczego; renoma i sukces odniesiony przez markę, wspierane przez nowoczesną oranizację, stawia firmę Diamond® Europe na liście TOP 5 dystrybutorów europejskich z obrotami rocznymi przekraczającymi 30 mln euro. W ostatnich latach dystrybucja produktów Diamond® wykroczyła poza granice Europy, rozszerzając się na rynki światowe. Jesteśmy obecni w ponad 30 krajach, posiadamy gęstą sieć 1200 sprzedawców - instalatorów łączących profesjonalizm, doświadczenie i kompetencje, de manière à proposer rozwiązania na miarę. Filozofia firmy Diamond® : ułatwić Ci pracę przy jednoczesnym ciągłym zwiększaniu produktywności, wszystko po mniejszych kosztach. Nasze wartości: poszanowanie klienta, poszanowanie współpradowników, poszanowanie środowiska naturalnego.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyposażenie kuchni dla gastronomii - Import eksport

Liczba wyników

1475 Przedsiębiorstwa