• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyposażenie kawiarni i barów

Wyniki dla

Wyposażenie kawiarni i barów - Import eksport

 1. OKSUZOGULLARI HORECA VE EV GERECLERI A.S

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Öksüzoğulları HoReCa, zaufanym dystrybutorze tureckich zastaw stołowych od 1968 roku. Specjalizując się w dystrybucji porcelany, szkła, szkła kryształowego, stali, drewna i powiązanych produktów dla hoteli, kawiarni i restauracji, stawiamy na jakość, niezawodność i szybką obsługę. Jako pionierzy branży zapewniamy, że reprezentowane przez nas marki zyskują znaczącą obecność na rynku. Współpracując z renomowanymi markami, takimi jak JUMBO, PAŞABAHÇE, BONNA, KAPP, PORLAND i innymi, zapewniamy kompleksowy wybór dostosowany do Twoich potrzeb. Nasz oddany zespół, znany z niezawodności i dynamiki, w połączeniu z rozległą siecią, pozycjonuje nas jako liderów dystrybucji zarówno na rynkach importowych, jak i eksportowych. Zapoznaj się z naszą szeroką gamą sprzętu kuchennego, kawiarnianego i barowego, a także narzędzi cukierniczych, wykonanych zgodnie z najwyższymi tureckimi standardami. Z prawie 100 renomowanymi firmami w naszej sieci, wybieramy różnorodne produkty, aby wzbogacić Twoją ofertę, jednocześnie optymalizując rentowność i minimalizując koszty. Naszymi klientami są sprzedawcy detaliczni wyrobów szklanych, lokalne rynki, firmy specjalizujące się w dekoracjach szklanych, hotele, restauracje i kawiarnie. Wykorzystując ponad 56-letnie doświadczenie, w 2024 roku nadal będziemy dominować na rynku dystrybucji. Wspierani przez młodych i proaktywnych pracowników, docieramy do klientów za pośrednictwem punktów sprzedaży detalicznej, platform internetowych i kanałów dystrybucji hurtowej. Już dziś rozpocznij współpracę z Öksüzoğulları HoReCa już dziś, aby uzyskać doskonałość w tureckich rozwiązaniach hotelarskich.

 2. DIGBY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIGBY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie, degustacje win, Wyposażenie kawiarni i barów, i Przemysł spożywczy - maszyny i wyposażenie. Ma siedzibę w Parçay-Meslay, Francja.

 3. D. UND E. GÜNTHER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma D. UND E. GÜNTHER GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Bergkirchen, Niemcy.

 4. SPEISENVERTEILUNG KOCHEN & LOGISTIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma SPEISENVERTEILUNG KOCHEN & LOGISTIK GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Wiener Neudorf / Wien, Austria.

 5. MEBLANT

  Polska

  Firma MEBLANT jest producentem i dystrybutorem mebli do biur, sklepów, lokali gastronomicznych, firm usługowych, hoteli, szkół i wielu innych. Wysyłamy meble do Klientów na terenie całej Polski. W naszej ofercie: stoły konferencyjne i uniwersalne, podstawy stolików i stołów, krzesła konferencyjne i uniwersalne, meble i krzesła biurowe, meble tapicerowane (sofy, kanapy, wersalki, fotele, pufy), meble barowe i restauracyjne, zestawy kuchenne, lady recepcyjne, meble gabinetowe, meble sklepowe, witryny, gabloty, lady, meble do aptek i przychodni, szafy metalowe, biurka z regulacją wysokości, blaty robocze, krzesła obrotowe. Obsługujemy Klientów na terenie całej Polski. Wystawiamy faktury VAT.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MATORECA

  Belgia

  Firma MATORECA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Wyposażenie kawiarni i barów, Wyposażenie restauracji, szafa chłodnicza, Wyposażenie kuchni dla gastronomii, Wyposażenie kawiarni i barów, i Wyposażenie restauracji. Ma siedzibę w Namur, Belgia.

 2. COSTADORO S.P.A.

  Włochy

  Firma COSTADORO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach kawa, kawa biologiczna, kawa włoska, i ziarna kawy. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 3. SANTOS PALACE

  Belgia

  Firma SANTOS PALACE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ekspresy do kawy, profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Wyposażenie kawiarni i barów, Ekspresy i maszyny do kawy, Zmywarki do naczyń, profesjonalne, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Wyposażenie kawiarni i barów, Ekspresy i maszyny do kawy, i Zmywarki do naczyń, profesjonalne. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. YOUR COFFEE SRL

  Włochy

  Firma YOUR COFFEE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach italian espresso coffee, i palenie ziaren kawy. Ma siedzibę w Isola Di Capo Rizzuto, Włochy.

 5. CAFES SOUBIRA

  Francja

  Firma CAFES SOUBIRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, coffee-roasting, kawa - hurt, kawa palona i podobne - hurt, i Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Floirac, Francja.

 1. ANTOINE BELGIUM

  Belgia

  Firma ANTOINE BELGIUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, instalacje do piwa beczkowego, maszyny do pakowania szkła, Wyposażenie kawiarni i barów, i aplikacje dla barów-restauracji-miejsc publicznych. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. NUOVA RICAMBI SRL

  Włochy

  Firma NUOVA RICAMBI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach części zamienne do ekspresów do expresso, i AKCESORIA barowe. Ma siedzibę w Carugate, Włochy.

 1. UYAR OTEL EKIPMANLARI

  Turcja

  Firma UYAR OTEL EKIPMANLARI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, Wyposażenie restauracji, hotel equipment, Wyposażenie kawiarni i barów, Wyposażenie restauracji, i udogodnienia hotelowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. BAR RISTORANTE PIZZERIA CAFFÈ LE LOGGE

  Włochy

  Firma BAR RISTORANTE PIZZERIA CAFFÈ LE LOGGE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Greve In Chianti, Włochy.

 3. CHURRERIA GRANADA - CHURRERIA DESI

  Hiszpania

  Firma CHURRERIA GRANADA - CHURRERIA DESI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Granada, Hiszpania.

 4. PANNUS

  Hiszpania

  Firma PANNUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. VAPEPAL MANCHESTER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VAPEPAL MANCHESTER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Manchester, Zjednoczone Królestwo.

 6. BRANDLINE PRODUCTS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BRANDLINE PRODUCTS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Daventry, Zjednoczone Królestwo.

 7. CAFESPELEN MARCEL

  Belgia

  Firma CAFESPELEN MARCEL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gry elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Automaty do gier, Wyposażenie kawiarni i barów, Automaty do gier, wynajem gier do salonów gier i barów, i Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 8. HACCP-KÜCHENPLANUNG

  Niemcy

  Firma HACCP-KÜCHENPLANUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Brake, Niemcy.

 1. ATELIERS PH. BUCKENS

  Belgia

  Firma ATELIERS PH. BUCKENS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, powlekanie tapczanów, odnawianie tapczanów, foteli i krzeseł, i Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Ma siedzibę w Montignies-Sur-Sambre, Belgia.

 2. FARMABIOMED SRL

  Rumunia

  Firma FARMABIOMED SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Kawa, herbata, herbaty ziołowe. Jest również obecna w dziedzinach Herbaty owocowe i ziołowe, Żywność - import-eksport, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Wyposażenie kawiarni i barów, Herbaty owocowe i ziołowe, Żywność - import-eksport, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, i Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Flamanzi, Rumunia.

 3. LA RUTA DE KALDI

  Hiszpania

  Firma LA RUTA DE KALDI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Fuengirola, Hiszpania.

 4. NEXTS SRL

  Włochy

  Firma NEXTS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Kapsle metalowe, kapsle do opakowań, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, i Kapsle metalowe. Ma siedzibę w Cernusco Sul Naviglio, Włochy.

 5. DELIDRINKS - NATURAL DRINKS

  Francja

  Firma DELIDRINKS - NATURAL DRINKS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach podstawowe preparaty spożywcze dla wytwórców lodów. Ma siedzibę w Arles, Francja.

 6. CAFFÈ SERVICE CARIOLI

  Włochy

  Firma CAFFÈ SERVICE CARIOLI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach kawa, Espresso coffees, i italian espresso coffee. Ma siedzibę w Brignano Gera D'adda, Włochy.

 7. VIROGA ITALIA DI VITO ROCCO GAGLIARDI

  Włochy

  Firma VIROGA ITALIA DI VITO ROCCO GAGLIARDI, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach Automaty sprzedające i dystrybutory, Automaty sprzedające i dystrybutory, i Coffee pods. Ma siedzibę w Rutigliano, Włochy.

 8. BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S

  Turcja

  Firma BAYSAN ISITMA SOGUTMA CIHAZLARI A.S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, Wyposażenie kawiarni i barów, Piekarniki i ruszta, profesjonalne, frytownice dla kolektywów, i maszyny i urządzenia dla hoteli, restauracji i lokali publicznych. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. RESTOMAX

  Belgia

  Firma RESTOMAX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kasy rejestrujące i fiskalne. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie kawiarni i barów, papier rolkowy do kas rejestrujących, roulony i wkłady do kas fiskalnych, akcesoria dla restauracji, i Wyposażenie kawiarni i barów. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 10. CAMURI INDUSTRIES S.R.L.

  Włochy

  Firma CAMURI INDUSTRIES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kawiarni i barów. Jest również obecna w dziedzinach Ekspresy do kawy, profesjonalne, Automaty sprzedające napoje, Ekspresy do kawy, profesjonalne, Automaty sprzedające napoje, dzbanki do czekolady, i water bath. Ma siedzibę w Reggiolo, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo