• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyposażenie dla instytucji kulturalnych

Wyniki dla

Wyposażenie dla instytucji kulturalnych - Import eksport

 1. KRYFIL METACRILATO S.L.

  Hiszpania

  Produkcja i sprzedaż pulpitów z metakrylanu na konferencje i imprezy, puplity do kościołów i sal widowiskowych. Pulpity łączone z drewnem i udźwiękowione. Ponad 40 modeli różnych pulpitów. Pełne wyposażenie dla muzeów i sal sztuki, z witrynami z metakrylanu. Dekoracja i urządzenia z metakrylanu dla hoteli i restauracji. Trofea z metakrylanu. Płyty kommemoracyjne. Wycinanie i grawerowanie laserowe metakrylanu. Osłony maszyn.

 2. MARPRIEH

  Hiszpania

  Projektujemy i produkujemy Twoje fotele. Wyposażenie dla potrzeb kin oraz instytucji kulturalnych. Fotele dla audytoriów, dla placówek szkolnych, fotele do salonów, fotele dla teatrów, fotele na stadiony. Meble dla struktur użytku zbiorowego, szkół i uniwersytetów. Meble dla szkół i dla uniwersytetów.

 3. SUMO DIDACTIC

  Hiszpania

  Elementy do edukacji psychoruchowej dziecka. Meble z gąbki, dywaniki, wielkie gry, zabezpieczenia...

 4. TRÄUME - IDEEN RAUM GEBEN

  Niemcy

  Firma TRÄUME - IDEEN RAUM GEBEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Jest również obecna w dziedzinach architektura wnętrz. Ma siedzibę w Nürnberg, Niemcy.

 5. CULTURA

  Belgia

  Firma CULTURA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Usługi kulturalne. Jest również obecna w dziedzinach Reprografia, Sitodruk, Wyposażenie dla instytucji kulturalnych, Reprografia, Sitodruk, książki kulturalne i artystyczne, i Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Ma siedzibę w Wetteren, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALTERBIBLI & CO

  Belgia

  Firma ALTERBIBLI & CO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Architektoniczne biura projektów. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie dla instytucji kulturalnych, Wyposażenie dla instytucji kulturalnych, wyposażenie bibliotek, Office fit-out, i architekci. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 2. ARTEX GMBH

  Austria

  Firma ARTEX GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Jest również obecna w dziedzinach witryny ekspozycyjne dla muzeów, i gabloty i gablotki. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 3. GRUPO PERCORIN DECORACION SL

  Hiszpania

  Firma GRUPO PERCORIN DECORACION SL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Jest również obecna w dziedzinach Clothes hangers, i Wooden hangers. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 4. M&U DESIGN

  Turcja

  Firma M&U DESIGN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Jest również obecna w dziedzinach amfory. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 5. GRUPO SACH

  Hiszpania

  Firma GRUPO SACH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Ma siedzibę w Santa Pola, Hiszpania.

 1. EINRICHTUNGSHAUS WILLI JÄGER GMBH

  Niemcy

  Firma EINRICHTUNGSHAUS WILLI JÄGER GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Ma siedzibę w Birkenau, Niemcy.

 2. NATURALITER SRL

  Włochy

  Firma NATURALITER SRL, roku i działającą w sektorze Galerie sztuki. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie dla instytucji kulturalnych, kalki artystyczne, Wyposażenie dla instytucji kulturalnych, i dioramy. Ma siedzibę w Capannoli (Pi), Włochy.

 1. SCUOLA PER PARRUCCHIERI COSMO HAIR

  Włochy

  Firma SCUOLA PER PARRUCCHIERI COSMO HAIR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Jest również obecna w dziedzinach szkoły fryzjerskie, i szkoła zawodowa. Ma siedzibę w Taranto, Włochy.

 2. DIVICAT

  Hiszpania

  Firma DIVICAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Jest również obecna w dziedzinach ścianki działowe ruchome. Ma siedzibę w Badalona, Hiszpania.

 3. KARROZAS

  Hiszpania

  Firma KARROZAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Ma siedzibę w San Vicente Del Raspeig ( Alicante ), Hiszpania.

 4. PICCOLO CONSERVATORIO DI MUSICA MILANO

  Włochy

  Firma PICCOLO CONSERVATORIO DI MUSICA MILANO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyposażenie dla instytucji kulturalnych. Jest również obecna w dziedzinach sala muzyczna, i kursy gry na gitarze. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. CUISINOX

  Francja

  Firma CUISINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyposażenie kuchni dla gastronomii. Jest również obecna w dziedzinach Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, Hotele, kawiarnie, restauracje - instalacje, wyposażenie, kuchnie dla społeczności - hurt, dostawy dla hoteli, barów, restauracji i instytucji użytku publicznego, i kuchnie profesjonalne. Ma siedzibę w Artigues Pres Bordeaux, Francja.