• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykrywacze metali

Wyniki dla

Wykrywacze metali - Import eksport

 1. MESUTRONIC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjna technologia, wiodący know-how. MESUTRONIC Gerätebau GmbH produkuje od ponad 25 lat innowacyjną technikę wykrywania metali do zastosowań przemysłowych. Z naszej siedziby w Kirchberg im Wald dostarczamy naszym działającym globalnie klientom wysoko rozwinięte wykrywacze metalu, separatory metalu i systemy do badania metali promieniami rentgena. Nasza innowacyjność przyczynia się do najwyższych osiągnięć, dzięki czemu możemy się zaliczyć do liderów technologicznych w dziedzinie wykrywania metali i ciał obcych. Dla segmentów żywieniowego, farmaceutycznego, higienicznego, tworzyw sztucznych, drewna i górnictwa oferujemy szeroką paletę produktów, dzięki którym maszyny produkcyjne i Państwa klienci są chronieni przed ciałami obcymi. Jako firma zarządzana przez właściciela, od dziesięcioleci pokładamy zaufanie w naszym niemieckim zakładzie i ich pracownikach. Dzięki ich energii i wiedzy fachowej możliwe jest stosowanie naszych wysokiej jakości systemów.

 2. BIZERBA SE & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem „waga“. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i kompleksowa oferta usług – to jest Bizerba. Bizerba oferuje klientom z branży rzemieślniczej, handlu, przemysłu i logistyki wyjątkowe, globalne rozwiązania sprzętowe i programowe w zakresie średniej wielkości „wagi”. Kompleksowe usługi od doradztwa po serwis, etykiety i materiały eksploatacyjne, a także leasing uzupełniają kompleksową gamę rozwiązań. Od 1866 firma Bizerba skupiła się na technologicznym rozwoju w dziedzinie ważenia i jest dziś obecna w ponad 120 krajach. Nasza baza klientów obejmuje zarówno globalne przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe, jak i detalistów np. rzemieślnicze piekarnie, sklepy mięsne. Siedzibą naszej firmy rodzinnej, która od pięciu pokoleń prowadzona jest ręką tej samej rodziny i zatrudnia ponad 3900 pracowników, jest Balingen w Badenii-Wirtembergii.

 3. MINEBEA INTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Minebea Intec jest wiodącym producentem przemysłowych technologii ważenia i kontroli. Z siedzibą w Hamburgu, w Niemczech, od ponad 150 lat firma oferuje produkty i usługi, które stały się synonimem innowacyjności, wydajności i niezawodności. Portfolio produktów firmy obejmuje wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi zbiornikowe i silosowe, wagi kontrolne, detektory metalu, systemy kontroli rentgenowskiej oraz przyjazne dla użytkownika rozwiązania programowe. Zatrudniając około 1000 pracowników na całym świecie, posiadając 19 zakładów i sieć 200 certyfikowanych międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych, Minebea Intec jest globalnym graczem w swojej branży. Po sprzedaniu ponad 90 000 systemów kontroli, 350 000 wag przemysłowych i wskaźników, około 1 000 000 przemysłowych czujników wagowych oraz usług na całym świecie, na firmie mogą polegać jej klienci i partnerzy z wielu branż. Minebea Intec jest częścią MinebeaMitsumi Group, jednego z wiodących dostawców wysoce precyzyjnych komponentów produkcyjnych, takich jak łożyska kulkowe i silniki, a także wysokiej jakości komponentów elektronicznych, takich jak czujniki, anteny i rozwiązania IoT. Grupa, z siedzibą w Tokio, zatrudnia około 87 000 pracowników na całym świecie i odnotowała skonsolidowany obrót netto w wysokości 988, 424 mln JPY za rok 2020 (ok. 7, 61 mld EUR).

 4. ERIEZ DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERIEZ DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 5. DEFSECUR CONSULTING

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEFSECUR CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HHL SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HHL SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Biebergemünd, Niemcy.

 2. THW-SERVICE E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma THW-SERVICE E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Wentorf, Niemcy.

 3. MINEBEA INTEC BENELUX

  Belgia

  Firma Minebea Intec, wcześniej Sartorius Intec, to światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji solidnych ogniw obciążeniowych, wysokiej jakości wag laboratoryjnych i przemysłowych, wag i sprzętu do inspekcji in-line. Proponujemy kompleksowe usługi obejmujące legalne metrologiczne weryfikacje wag, przemysłowe systemy ważące i wagi. Bogata gama wykrywaczy metalu, wagi kontrolne i systemy rentgenowskie pozwala nam zapewniać najlepsze rozwiązania umożliwiające spełnienie wszystkich wymagań kontroli żywności.

 4. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

 5. TECHIK EUROPA GMBH

  Niemcy

  Firma Techik jest jednym z wiodących na świecie projektantem i producentem systemów wykrywania metali, skanerów rentgenowskich, wag kontrolnych oraz systemów bezpieczeństwa publicznego. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z branży spożywczej i farmaceutycznej, przemysłu tworzyw sztucznych, opakowań oraz przemysłu włókienniczego, jak również z sektora publicznego, gdzie stawiane są najwyższe wymagania odnośnie jakości produktów, rentowności produkcji i maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Produkty firmy Techik cieszą się bardzo dobrą opinią pod względem ich jakości i niezawodności.

 1. DENGE ELEKTRONIK LTD ,,

  Turcja

  Firma DENGE ELEKTRONIK LTD ,,, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali, elektroniczne systemy bezpieczeństwa i wyposażenie, detektory wad promieniami x, i doradztwo i usługi w zakresie bezpieczeństwa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ONIKS TECHNICS

  Belgia

  Firma ONIKS TECHNICS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Automatyzacja - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wykrywacze metali, czujniki, Automatyka przemysłowa, Sensors, probes, transmitters, i Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Waterloo, Belgia.

 1. ULTRAMATIC AG

  Szwajcaria

  Firma ULTRAMATIC AG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Winterthur, Szwajcaria.

 2. LUX MAGNET

  Luksemburg

  Firma LUX MAGNET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Osprzętowanie magnetyczne. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali, oddzielacze magnetyczne, urządzenia podnośnikowe magnetyczne, i naprawa urządzeń podnoszących. Ma siedzibę w Foetz, Luksemburg.

 3. DE MUNTZOEKER

  Belgia

  Firma DE MUNTZOEKER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Jest również obecna w dziedzinach Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe, bramy ewakuacyjne, bezpieczeństwo technologiczne, i Alarmy - systemy nadzoru i instalacje alarmowe. Ma siedzibę w Houthalen-Oost, Belgia.

 4. SALEX ENGINEERING KG

  Austria

  Firma SALEX ENGINEERING KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Messern, Austria.

 5. MEDIUMZ LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MEDIUMZ LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Northampton, Zjednoczone Królestwo.

 6. HAMOS GMBH

  Niemcy

  Firma HAMOS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odzysk i użycie wtórne odpadków i odpadów przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, utylizacja odpadów, Odpady przemysłowe - urządzenia i sprzęt do zbierania i wykorzystania gospodarczego, wykrywacze metali, i przecinarki do metalu. Ma siedzibę w Penzberg, Niemcy.

 7. ROOSJEN

  Belgia

  Firma ROOSJEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Jest również obecna w dziedzinach Magnets, i giętkie magnesy trwałe. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 8. ELEKTRAL

  Turcja

  Firma ELEKTRAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. OCS CHECKWEIGHERS

  Holandia

  Firma OCS CHECKWEIGHERS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ważenie i dozowanie - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali, przyrządy do ważenia i dozowania, sortowanie, i systemy sortowania. Ma siedzibę w Almere, Holandia.

 2. WPL-INDUSTRIES

  Holandia

  Firma WPL-INDUSTRIES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Maszyny do etykietowania. Jest również obecna w dziedzinach Transport wewnętrzny ciągły - systemy, wykrywacze metali, automatyczne systemy dozowania, Transport wewnętrzny ciągły - systemy, i przyrządy do ważenia przemysłowego. Ma siedzibę w Geldermalsen, Holandia.

 3. COMETA FRANCE

  Francja

  Firma COMETA FRANCE, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Zamki, zasuwy i klucze. Jest również obecna w dziedzinach systemy przeciwwłamaniowe biometryczne, i wykrywacze metali. Ma siedzibę w Tremblay En France, Francja.

 4. FORTRESS TECHNOLOGY (EUROPE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma FORTRESS TECHNOLOGY (EUROPE) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości i certyfikacja ISO. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali, Metal detectors for conveyor belts, i Dynamiczne wagi kontrolne. Ma siedzibę w Banbury, Zjednoczone Królestwo.

 5. ABC DETECTOR

  Turcja

  Firma ABC DETECTOR, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali, i Detektory biletów. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. JANSEN TECHNIEK PUTTEN

  Holandia

  Firma JANSEN TECHNIEK PUTTEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Przenośniki taśmowe. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali, i systemy sortowania. Ma siedzibę w Putten, Holandia.

 7. EAB ELEKTROANLAGENBAU REINHAUSEN GMBH

  Niemcy

  Firma EAB ELEKTROANLAGENBAU REINHAUSEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Gleichen, Niemcy.

 8. SPARC SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SPARC SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - urządzenia do pakowania. Jest również obecna w dziedzinach Dynamiczne wagi kontrolne, i wykrywacze metali. Ma siedzibę w Malvern, Zjednoczone Królestwo.

 9. DEDEKTÖR STORE

  Turcja

  Firma DEDEKTÖR STORE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 10. METALLDETEKTOREN.DE

  Niemcy

  Firma METALLDETEKTOREN.DE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sport i wypoczynek czynny. Jest również obecna w dziedzinach wykrywacze metali. Ma siedzibę w Neustadt / Cob, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo