• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykrywacze metali

Wyniki dla

Wykrywacze metali - Import eksport

 1. ECLATS ANTIVOLS

  Francja

  ECLATS ANTIVOLS jest czołowym dystrybutorem sprzętu elektronicznego we Francji od ponad 40 lat. Wykorzystuje swoje know-how, aby zapewnić bezwzględne bezpieczeństwo swoim klientom. Wszystkie oferowane urządzenia są wyprodukowane we Francji lub w Europie, zgodnie ze standardami wiarygodności. Firma proponuje szeroki wachlarz produktów, Akcesoria do samochodów i motocykli, Alarmy domowe, Zasilacze i ładowarki, Automatyka do bram, Kable i wtyczki, Wykrywacze metali, Oświetlenie, Nadzór wideo, Odbiorniki i piloty, Oprzyrządowanie i Akcesoria, Odzież ochronna, itp... Regularnie oferujemy upłynniane partie towarów (na zamówienie), a także partie towarów dla biednych krajów. Wykonujemy dostawy do wszystkich państw europejskich i na całym świecie (pod pewnymi warunkami). Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w naszym sklepie przy 10 rue Gaston Evrard centrum hurtowe, 31094 Toulouse Cedex. W sprawie zakupów zapraszamy również do użycia konta pro na naszej stronie handlowej lub skonsultowania się z naszym zespołem.

 2. MESUTRONIC GERÄTEBAU GMBH

  Niemcy

  Innowacyjna technologia, wiodący know-how. MESUTRONIC Gerätebau GmbH produkuje od ponad 25 lat innowacyjną technikę wykrywania metali do zastosowań przemysłowych. Z naszej siedziby w Kirchberg im Wald dostarczamy naszym działającym globalnie klientom wysoko rozwinięte wykrywacze metalu, separatory metalu i systemy do badania metali promieniami rentgena. Nasza innowacyjność przyczynia się do najwyższych osiągnięć, dzięki czemu możemy się zaliczyć do liderów technologicznych w dziedzinie wykrywania metali i ciał obcych. Dla segmentów żywieniowego, farmaceutycznego, higienicznego, tworzyw sztucznych, drewna i górnictwa oferujemy szeroką paletę produktów, dzięki którym maszyny produkcyjne i Państwa klienci są chronieni przed ciałami obcymi. Jako firma zarządzana przez właściciela, od dziesięcioleci pokładamy zaufanie w naszym niemieckim zakładzie i ich pracownikach. Dzięki ich energii i wiedzy fachowej możliwe jest stosowanie naszych wysokiej jakości systemów.

 3. BIZERBA SE & CO. KG

  Niemcy

  Od pokoleń nazwa Bizerba jest ściśle związana z tematem „waga“. Najwyższa jakość, innowacyjne rozwiązania i kompleksowa oferta usług – to jest Bizerba. Bizerba oferuje klientom z branży rzemieślniczej, handlu, przemysłu i logistyki wyjątkowe, globalne rozwiązania sprzętowe i programowe w zakresie średniej wielkości „wagi”. Kompleksowe usługi od doradztwa po serwis, etykiety i materiały eksploatacyjne, a także leasing uzupełniają kompleksową gamę rozwiązań. Od 1866 firma Bizerba skupiła się na technologicznym rozwoju w dziedzinie ważenia i jest dziś obecna w ponad 120 krajach. Nasza baza klientów obejmuje zarówno globalne przedsiębiorstwa handlowe i przemysłowe, jak i detalistów np. rzemieślnicze piekarnie, sklepy mięsne. Siedzibą naszej firmy rodzinnej, która od pięciu pokoleń prowadzona jest ręką tej samej rodziny i zatrudnia ponad 3900 pracowników, jest Balingen w Badenii-Wirtembergii.

 4. MINEBEA INTEC GMBH

  Niemcy

  Minebea Intec jest wiodącym producentem przemysłowych technologii ważenia i kontroli. Z siedzibą w Hamburgu, w Niemczech, od ponad 150 lat firma oferuje produkty i usługi, które stały się synonimem innowacyjności, wydajności i niezawodności. Portfolio produktów firmy obejmuje wagi platformowe, czujniki wagowe, wagi zbiornikowe i silosowe, wagi kontrolne, detektory metalu, systemy kontroli rentgenowskiej oraz przyjazne dla użytkownika rozwiązania programowe. Zatrudniając około 1000 pracowników na całym świecie, posiadając 19 zakładów i sieć 200 certyfikowanych międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych, Minebea Intec jest globalnym graczem w swojej branży. Po sprzedaniu ponad 90 000 systemów kontroli, 350 000 wag przemysłowych i wskaźników, około 1 000 000 przemysłowych czujników wagowych oraz usług na całym świecie, na firmie mogą polegać jej klienci i partnerzy z wielu branż. Minebea Intec jest częścią MinebeaMitsumi Group, jednego z wiodących dostawców wysoce precyzyjnych komponentów produkcyjnych, takich jak łożyska kulkowe i silniki, a także wysokiej jakości komponentów elektronicznych, takich jak czujniki, anteny i rozwiązania IoT. Grupa, z siedzibą w Tokio, zatrudnia około 87 000 pracowników na całym świecie i odnotowała skonsolidowany obrót netto w wysokości 988, 424 mln JPY za rok 2020 (ok. 7, 61 mld EUR).

 5. STL SYSTEMS AG

  Szwajcaria

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GOUDSMIT MAGNETICS

  Holandia

  Firma GOUDSMIT MAGNETICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Magnesy. Jest również obecna w dziedzinach elementy magnetyczne, oddzielacze magnetyczne, filtry magnetyczne, magnesy trwałe, Magnets, chwytaki magnetyczne, magnesy ferrytowe, i wykrywacze metali. Ma siedzibę w Waalre, Holandia.

 2. HHL SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma HHL SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Biebergemünd, Niemcy.

 3. ERIEZ DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ERIEZ DEUTSCHLAND GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 4. DEFSECUR CONSULTING

  Niemcy

  Firma DEFSECUR CONSULTING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Kehl, Niemcy.

 5. THW-SERVICE E.K.

  Niemcy

  Firma THW-SERVICE E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Wentorf, Niemcy.

 1. SALEX ENGINEERING KG

  Austria

  Firma SALEX ENGINEERING KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrywacze metali. Ma siedzibę w Messern, Austria.

 2. MINEBEA INTEC BENELUX

  Belgia

  Firma Minebea Intec, wcześniej Sartorius Intec, to światowy lider w dziedzinie projektowania i produkcji solidnych ogniw obciążeniowych, wysokiej jakości wag laboratoryjnych i przemysłowych, wag i sprzętu do inspekcji in-line. Proponujemy kompleksowe usługi obejmujące legalne metrologiczne weryfikacje wag, przemysłowe systemy ważące i wagi. Bogata gama wykrywaczy metalu, wagi kontrolne i systemy rentgenowskie pozwala nam zapewniać najlepsze rozwiązania umożliwiające spełnienie wszystkich wymagań kontroli żywności.

 1. TECHIK EUROPA GMBH

  Niemcy

  Firma Techik jest jednym z wiodących na świecie projektantem i producentem systemów wykrywania metali, skanerów rentgenowskich, wag kontrolnych oraz systemów bezpieczeństwa publicznego. Naszymi klientami są przedsiębiorstwa z branży spożywczej i farmaceutycznej, przemysłu tworzyw sztucznych, opakowań oraz przemysłu włókienniczego, jak również z sektora publicznego, gdzie stawiane są najwyższe wymagania odnośnie jakości produktów, rentowności produkcji i maksymalnego poziomu bezpieczeństwa. Produkty firmy Techik cieszą się bardzo dobrą opinią pod względem ich jakości i niezawodności.

 2. ONIKS TECHNICS

  Belgia

 3. DENGE ELEKTRONIK LTD ,,

  Turcja

 4. ULTRAMATIC AG

  Szwajcaria

 5. DEDEKTÖR STORE

  Turcja

 6. EAB ELEKTROANLAGENBAU REINHAUSEN GMBH

  Niemcy

 7. ABC DETECTOR

  Turcja

 8. FORTRESS TECHNOLOGY (EUROPE) LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. ELEKTRAL

  Turcja

 2. LUX MAGNET

  Luksemburg

 3. WPL-INDUSTRIES

  Holandia

 4. DE MUNTZOEKER

  Belgia

 5. ROTECK

  Republika Południowej Afryki

 6. HAMOS GMBH

  Niemcy

 7. MEDIUMZ LTD

  Zjednoczone Królestwo

 8. COMETA FRANCE

  Francja

 9. VMI SECURITY

  Stany Zjednoczone

 10. MIDETECTOR.COM

  Hiszpania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo