• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykrawanie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Wykrawanie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 2. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 3. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 4. REINLE GUMMI & KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pomysły w dobrych rękach. Od 2000 roku Reinle Technik GmbH posiada certyfikat zgodności z normą jakości DIN EN ISO 9001. Od wielu lat dostarczamy indywidualne rozwiązania naszym partnerom z branży inżynierii przemysłowej, motoryzacyjnej i elektrycznej. Dzięki najnowocześniejszym technikom produkcji, elastyczności, szybkości i kompetencjom, a także zaangażowaniu wszystkich pracowników, pomysły i wymagania są przekształcane w precyzyjne części techniczne z gumy i tworzyw sztucznych. Produkujemy i przetwarzamy dla Państwa: części tłoczone - profile - części formowane - części wykończone akrylem - tworzywa sztuczne - elastomery - materiały komórkowe - szkło akrylowe. Dostarczamy Państwu techniczne produkty budowlane: pianki do montażu, izolacji cieplnej i akustycznej, silikony do zastosowań specjalnych, taśmy nośne, blachy korkowe do układania w stosy.

 5. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SACFORM/AGMLINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline jest wiodącym producentem linii maszyn do obróbki zwojów, specjalizującym się w konceptualizacji, produkcji i instalacji zarówno standardowych, jak i niestandardowych maszyn. Założona na początku XXI wieku, nasza działalność w dziedzinie linii maszynowych do produkcji części metalowych, cięcia wzdłużnego zwojów i linii cięcia zwojów na długość, została nacechowana zaangażowaniem w doskonałość. Nasz oddany zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów działa z naszej strategicznie zlokalizowanej fabryki w sercu strefy przemysłowej w Istambule, zapewniając szybką i wydajną obsługę zarówno klientów krajowych, jak i międzynarodowych. Jako dostawca kompleksowych rozwiązań maszynowych "pod klucz", jesteśmy dumni z produkcji następujących maszyn i linii do obróbki metali: •Linie cięcia na długość •Linie cięcia wzdłużnego •Mechaniczno-hydrauliczne rozwijarki •Kompaktowe systemy podawania do prasy (rozwijarka-prostownica-podajnik serwo). W Sacform/AGMline naszym głównym celem jest dostarczanie opłacalnych rozwiązań, które zwiększają wydajność produkcji naszych klientów. Znani z niezawodności w obróbce metali, obsługujemy różne dziedziny, takie jak rusztowania, perforowany metal, sufity podwieszane, metalowe platformy kratowe, żaluzje, korytka kablowe, metalowe szafy typu rack, węże i Obejmy do rur, przybory kuchenne, zawiasy i inne części metalowe. Cieszymy się z możliwości zapewnienia Państwu naszych najlepszych konkurencyjnych cen i najwyższej jakości usług po otrzymaniu danych dotyczących Państwa projektu maszyny. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 2. MPRODUCT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Mproduct to polska firma zajmująca się produkcją części toczonych według dokumentacji klienta. Jesteśmy wiarygodnym dostawcą. Nasza oferta jest skierowana głównie do klientów z branży rolniczej, logistycznej, hydraulicznej, pneumatycznej, budowy maszyn i wielu innych. Od samego początku naszym głównym celem było zapewnianie satysfakcji klienta. Nasze główne zasady koncentrują się na terminowości i ciągłym dążeniu do zapewniania najwyższej jakości. Zapraszamy Państwa do współpracy.

 3. J. EDELHOFF PRESSEN-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma J. EDELHOFF PRESSEN-SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 4. WINTER-PRESSEN GMBH MASCHINENBAU FÜR HYDRAULISCHE PRESSEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WINTER-PRESSEN GMBH MASCHINENBAU FÜR HYDRAULISCHE PRESSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Kraichtal-Gochsheim, Niemcy.

 5. CAMU

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CAMU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, tokarka do obróbki metali, frezarki, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i wiertarki przemysłowe. Ma siedzibę w Legnano, Włochy.

 1. STANZTECHNIK GLASER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma STANZTECHNIK GLASER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Pirmasens, Niemcy.

 2. SERVITEC MASCHINENSERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SERVITEC MASCHINENSERVICE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Wustermark, Niemcy.

 1. AP&T AUTOMATION, PRESSEN & WERKZEUGE VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AP&T AUTOMATION, PRESSEN & WERKZEUGE VERTRIEBS-GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Burbach, Niemcy.

 2. HILLER & LUTZ GMBH + CO

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HILLER & LUTZ GMBH + CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Ötisheim, Niemcy.

 3. GEBELEIN LASER UND BIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GEBELEIN LASER UND BIEGETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Naila, Niemcy.

 4. EAGLE SP.ZO.O

  Polska

  EAGLE LASERS jest wiodącą marką w dziedzinie rozwoju i produkcji światłowodowych systemów cięcia laserowego. Dzięki zastosowaniu wysokich mocy źródła lasera fiber, przyspieszeń aż do 6G i najnowocześniejszej technologii cięcia, klienci Eagle mogą korzystać z pełnej wydajności przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji. Nasze wycinarki laserowe opierają się na opracowanej i doskonalonej koncepcji "idealnej maszyny". Składają się na nią: trawersa z włókna węglowego, silniki liniowe na wszystkich osiach, opatentowana głowica tnąca "eVa", najwyższe moce lasera na rynku i wymiana palet w zaledwie 9 sekund. Wszystkie te elementy zapewniają dynamiczne, wysokowydajne rozwiązania. Marka EAGLE LASERS od zawsze była kojarzona z innowacjami. Jako pierwsza wprowadziła na rynek urządzenia w technologii fiber o mocy 8 kW, 10 kW, 12 kW, 20 kW i 30 kW. Ponadto oferuje dopasowane do potrzeb rozwiązania automatyzacji i oprogramowanie wspierające produkcję. Firma Eagle zapewnia pełne wsparcie klienta w procesie decyzyjnym i zakupowym, analizuje najlepsze rozwiązania, a także zapewnia opiekę posprzedażową i obsługę serwisową dla wszystkich klientów. Wycinarki laserowe EAGLE są zaprojektowane tak, aby spełnić najwyższe oczekiwania klientów. To świetnie zintegrowany system i solidny partner do produkcji dla każdej grubości blach. Zaawansowane technologicznie, precyzyjne, dynamiczne i zbudowane z wykorzystaniem nowinek technologicznych maszyny zapewniają wydajność pracy na najwyższym poziomie.

 5. TECH.CO GLASER GMBH

  Niemcy

  Firma Tech.co Glaser GmbH została założona w 1993 roku jako techniczna agencja handlowa. Nasza działalność początkowo obejmowała automatyzację, serwis i konserwację wykrawarek oraz systemów transportu wewnętrznego i magazynowania. Od wielu lat sprzedajemy i budujemy na całym świecie własne wykrawarki do wykrawania wszystkich materiałów niemetalicznych. Począwszy od wykrawarek z obrotowym ramieniem, wykrawarek z belką poprzeczną, wykrawarek mostkowych, wykrawarek o dużej prędkości, wykrawarek rolkowych itp. Informacje o produktach są dostępne na stronie www.techco.de. Ponadto oferujemy serwis i części zamienne do wykrawarek Schön, Sandt lub Schoen i Sandt. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje nasze kompetencje. Ich zaangażowanie pozwoliło nam z powodzeniem zaistnieć na rynku i stale poszerzać naszą ofertę usług w zakresie technologii i maszyn, takich jak wykrawarki i wykrawarki z obrotowymi ramionami.

 6. REIPLINGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Witamy w Reiplinger GmbH & Co. KG. Jesteśmy jednym z wiodących międzynarodowych producentów wykrawarek i nożyc dla branży okiennej. Reiplinger jest dostawcą zarówno dla producentów sprzętu, jak i wytwórców ram okiennych / producentów okien. Nasza jakość jest potwierdzona i ceniona przez wiodących producentów. Oferta produktów obejmuje „wykrawarki otwarte“ i „wykrawarki zamknięte“, nożyce do cięcia prostego i rozłożonego. Asortyment uzupełniają wykrawarki do obróbki profili aluminiowych oraz wykrawarki do odlewania okuć drzwiowych. Na życzenie nasi inżynierowie mogą opracować specjalne projekty (nożyce / stemple) do wszystkich operacji obróbki, które są możliwe z użyciem techniki wykrawania. Udzielamy porad w celu rozwiązania problemów z wykrawaniem i opracowania indywidualnych rozwiązań. Przyślij nam rysunki i specyfikacje zamówienia. W krótkim czasie otrzymasz propozycję wykonalności i ofertę cenową.

 7. BEUTLER NOVA AG

  Szwajcaria

  Asortyment firmy Beutler Nova AG obejmuje wydajne i ekonomiczne kompaktowe rozwiązania w dziedzinie pras. Dostarczamy rocznie do 60 pras ramowych C i dwukolumnowych automatycznych wykrawarek do dostawców z branży motoryzacyjnej oraz firm z branży rozrywkowej, AGD, opakowań i handlu materiałami pomocniczymi. W oparciu o sprawdzony podstawowy asortyment Beutler Nova oferuje możliwość indywidualnej optymalizacji instalacji przy użyciu systemu modułowego. Dzięki temu klienci mogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla swoich urządzeń, jeśli chodzi o podawanie, systemy transferu, usuwanie odpadów i inny sprzęt peryferyjny. Ponadto Beutler Nova AG oferuje kompleksowe usługi, takie jak projektowanie i doradztwo projektowe, planowanie i budowa, rozruch, konserwacja, szkolenia, wsparcie produkcyjne i dostawa instalacji pod klucz.

 8. MECANUMERIC

  Francja

  Firma MECANUMERIC SA jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do wykrawania, maszyn do grawerowania i formowania termicznego, pod markami MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL oraz DIGITAL CONTROL (DCB) i firmy matki grupy. MECANUMERIC oferuje kompletną gamę maszyn CNC do cięcia przez frezowanie, maszyn do cięcia laserowego, strumieniem wody, maszyn do cięcia ultradźwiękami, maszyn do cięcia nożami, maszyn do grawerowania i innych. Rozwiązania dostosowane indywidualnie oraz kompleksowa i sprawna obsługa posprzedażowa. MECANUMERIC jest jedną z niewielu firm na świecie, która opanowała wszystkie procesy i technologie niezbędne do projektowania, produkcji, instalacji i konserwacji tych maszyn. Dzięki jakości naszych produktów zdobyliśmy zaufanie profesjonalistów, szczególnie w dziedzinie stomatologii, przemysłu i edukacji.

 1. SIBERT INSTRUMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Sibert Engineering oferuje zidywidualizowane projektowanie, opracowywanie i wykonywanie prototypów urządzeń przemysłowych. Specjalizujemy się w urządzeniach do wyciskania, cięcia i wykańczanie metali, tworzyw sztucznych i kompozytów, do m.in. automatyzacji i pracy w czystym pokoju, które dostarczamy na cały świat. Nasze dziedziny działalności to także obróbka maszynowa, szlifowanie z wysoką tolerancją, inspekcja w kontrolowanej temperaturze oraz montaż końcowy. Jesteśmy w stanie sprostać wymogom dotyczącym każdego komponentu lub urządzenia.

 2. KM&W MASCHINEN UND WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą usługową z wieloletnim doświadczeniem w budowie maszyn i narzędzi dla branży aluminium, tworzyw sztucznych i stali. KM&W to rozwijająca się firma rodzinna zatrudniająca 15 pracowników i posiadająca wieloletnie doświadczenie fachowe w budowie maszyn dla sektora aluminium, tworzyw sztucznych i stali. W naszym asortymencie produktów znajdują się maszyny do łączenia narożników ram okiennych i drzwiowych, wytłaczarki i narzędzia do obróbki profili, piły do aluminium i tworzyw sztucznych oraz maszyny specjalne konstruowane indywidualnie lub przebudowane według wymagań klienta. Konstrukcję i produkcję realizujemy z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania CAD 3D oraz najnowocześniejszych procesów produkcyjnych. Inne usługi KM&W to produkcja kontraktowa CNC, technika spawania, handel maszynami używanymi, techniczna obsługa i wsparcie klienta na miejscu oraz szeroki serwis hydrauliczny.

 3. EHRT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat EHRT stale opracowuje i produkuje wykrawarki i giętarki do szyn miedzianych, aluminiowych i stalowych. Opracowaliśmy nasze maszyny zainspirowani życzeniami naszych klientów i naszą motywacją do integracji nowych funkcjonalności. Skupiamy się przy tym na szczególnej modułowości, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 4. ALARSIS CORTE INDUSTRIAL

  Hiszpania

  Wykrawanie przemysłowe, frezarki, router i tasaki CNC.

 5. FABRICACIÓN Y REPARACIÓN DE MAQUINARIA ARAY S.L.

  Hiszpania

  Dystrybutor marki Lacfer. Kupno-sprzedaż obrabiarek Lacfer, tokarek do obróbki przez usuwanie wiórów, oryginalne części zamienne i akcesoria. Specjalista od remontu obrabiarek

 6. HERMANN KRAUSS JUN. KG KRAUSS MASCHINENBAU

  Niemcy

  Budowa maszyn niestandardowych i specjalnych. Maszyny specjalne do bezwiórowego cięcia i wykrawania rur, profili, blach i folii ze stali, VA, aluminium, metali nieżelaznych i tworzyw sztucznych.

 7. DARCOM ALEKSANDRA KOPEĆ

  Polska

  Autoryzowany dystrybutor polskich frezarek CNC, ploterów, grawerek CNC.

 8. MAANSHAN SINOSTAR INDUSTRY CO.,LTD

  Chiny

  Firma MAANSHAN SINOSTAR INDUSTRY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach industrial knives, i ostrz tnące. Ma siedzibę w Maanshan, Chiny.

 9. INOVER SARL

  Francja

  Firma INOVER SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w La Batie Montgascon, Francja.

 10. LETAC AG

  Szwajcaria

  Firma LETAC AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrawanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Bern, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wykrawanie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

8505 Przedsiębiorstwa