• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykrawanie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Wykrawanie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Żyjemy i pracujemy z pasją dla naszej rodzinnej firmy - od prawie 100 lat: Dzięki swojemu wykształceniu w dziedzinie typografii Josef Altmann mόgł rozpocząć w 1919 roku naszą rodzinną tradycję w przemyśle graficznym. Jego syn Gerhard poszedł w ślady ojca w 1949 roku, a brat Werner dołączył w 1955 roku. Od 1993 roku Peter Altmann kontynuuje to dziedzictwo w obecnie trzecim już pokoleniu. W 1980 roku, wraz z założeniem Altmann Graphische Maschinen GmbH, wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym handlu używanymi maszynami do druku i uszlachetniania - nasza główna dziedzina kompetencji. Od tego czasu stale rozwijamy naszą reputację jako poważnego, doświadczonego technicznie i zorientowanego na usługi partnera - daleko poza granicami naszej siedziby w Magstadt pod Stuttgartem. Nasze maszyny są używane na całym świecie. Jesteśmy z tego bardzo dumni. Nasz cel to oferowanie Państwu najlepszych maszyn z najlepszą obsługą w najlepszej cenie.

 2. BLECH-TEC GMBH

  Niemcy

  Aby skutecznie wygiąć nawet najmniejsze elementy i tym samym odpowiedzieć na oczekiwania naszych klientów, opracowaliśmy gientarkę do ekstremalnie małych elementów, o nazwie BT-150. Wreszcie nawet najmniejsze elementy takie jak techniczne sprężyny, kontakty, pokrywy, uchwyty i obudowy mogą być produkowane szybko i niedrogo bez specyficznych narzędzi. Urządzenie znajduje zastosowanie w szczególności w branży budowy oprzyrządowania, elektronicznej, obróbki cienkich blach, techniki medycznej, ale także w wielu innych. Ponieważ dzięki naszej BT-150 możemy rozwiązać problemy innych firm, Blech-Tec szybko zajęła pozycję producenta maszyn. Nasza lokalizacja w Sauerlach, Ortsteil Altkirchen, na południe od Monachium, tuż za granicami miasta jest szczególnie korzystna. Dzięki lokalizacji przy A8 i A99 nasza firma jest łatwo i szybka dostępna nie tylko z poza regionu, lecz także niemal z każdej części Monachium.

 3. IPS-WERKZEUGTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ips - werkzeugtechnik Gmbh konsekwentnie kieruje się potrzebami klientów. Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom dokładnie takich rozwiązań w zakresie wykrawania, jakich potrzebują do wykonywanych czynności. Elastycznie odpowiadamy na zróżnicowane zapotrzebowanie – od projektowania, poprzez produkcję, po sprzedaż i obsługę. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi klientami oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, przeznaczone do różnych zastosowań, spełniając jednocześnie wysokie standardy jakości. Nasze produkty: prasy hydrauliczne, prasy hydropneumatyczne, wykrawarki, jednostki wykrawające (tłoczniki) do pras, narzędzia wielofunkcyjne, prasy mechaniczne, instalacje do cięcia laserem rur, maszyny do wytłaczania, maszyny i instalacje do dziurkowania rur, maszyny i instalacje do dziurkowania profili

 4. KM&W MASCHINEN UND WERKZEUGBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą usługową z wieloletnim doświadczeniem w budowie maszyn i narzędzi dla branży aluminium, tworzyw sztucznych i stali. KM&W to rozwijająca się firma rodzinna zatrudniająca 15 pracowników i posiadająca wieloletnie doświadczenie fachowe w budowie maszyn dla sektora aluminium, tworzyw sztucznych i stali. W naszym asortymencie produktów znajdują się maszyny do łączenia narożników ram okiennych i drzwiowych, wytłaczarki i narzędzia do obróbki profili, piły do aluminium i tworzyw sztucznych oraz maszyny specjalne konstruowane indywidualnie lub przebudowane według wymagań klienta. Konstrukcję i produkcję realizujemy z wykorzystaniem najnowszego oprogramowania CAD 3D oraz najnowocześniejszych procesów produkcyjnych. Inne usługi KM&W to produkcja kontraktowa CNC, technika spawania, handel maszynami używanymi, techniczna obsługa i wsparcie klienta na miejscu oraz szeroki serwis hydrauliczny.

 5. REINLE GUMMI & KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Pomysły w dobrych rękach. Od 2000 roku Reinle Technik GmbH posiada certyfikat zgodności z normą jakości DIN EN ISO 9001. Od wielu lat dostarczamy indywidualne rozwiązania naszym partnerom z branży inżynierii przemysłowej, motoryzacyjnej i elektrycznej. Dzięki najnowocześniejszym technikom produkcji, elastyczności, szybkości i kompetencjom, a także zaangażowaniu wszystkich pracowników, pomysły i wymagania są przekształcane w precyzyjne części techniczne z gumy i tworzyw sztucznych. Produkujemy i przetwarzamy dla Państwa: części tłoczone - profile - części formowane - części wykończone akrylem - tworzywa sztuczne - elastomery - materiały komórkowe - szkło akrylowe. Dostarczamy Państwu techniczne produkty budowlane: pianki do montażu, izolacji cieplnej i akustycznej, silikony do zastosowań specjalnych, taśmy nośne, blachy korkowe do układania w stosy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

 2. EMSIL TECHTRANS SRL

  Rumunia

  Firma Emsil została założona w 1995 roku w Rumunii w dziedzinie projektowania, produkcji i sprzedaży obrabiarek CNC. Pierwsza obrabiarka CNC została zainstalowana w Finlandii w 1997 roku. Strategia firmy Emsil polega na dywersyfikacji i poszerzaniu swoich możliwości i elastyczności w wytwarzaniu szerokiej gamy produktów dla wielu różnych gałęzi przemysłu. Emsil jest otwartą na świat firmą, która podejmuje wyzwania inżynieryjne zarówno w zakresie obrabiarek, jak i w dziedzinie spawania i produkcji stali, stając się z czasem silnym dostawcą i partnerem dla swoich klientów. Z tych powodów w 2007 roku firma Emsil rozszerzyła swoją działalność. Firma Gemil skupiła się na spawaniu dużych wyrobów stalowych, aby zaspokoić zapotrzebowanie na takie usługi. Ponadto Emsil zaczęła przenosić produkcję głównych elementów obrabiarek z żeliwa na konstrukcje spawane ze stali węglowej. Siltech, trzecia firma, została utworzona w 2007 roku w celu doradztwa i ostatecznie w 2012 roku przekształcona w firmę produkującą stal. Dzisiaj Siltech ma swoją siedzibę w Aiud, trzeciej lokalizacji. W 2011 roku Emsil wykupiła rumuńską spółkę zależną francuskiej firmy inżynieryjnej i weszła do branży lotniczej. Głównymi produktami są urządzenia i konstrukcje stalowe do montażu elementów samolotów. Obecnie prowadzimy działalność w 3 rumuńskich lokalizacjach, produkując zaawansowane technologicznie obrabiarki CNC oraz wyroby ze stali węglowej i nierdzewnej. Branże, w których jesteśmy obecni to: marynarka, energetyka, ropa i gaz, lotnictwo, transport, instalacje próżniowe.

 3. WINTER-PRESSEN GMBH MASCHINENBAU FÜR HYDRAULISCHE PRESSEN

  Niemcy

 4. J. EDELHOFF PRESSEN-SERVICE GMBH

  Niemcy

 5. CAMU

  Włochy

 1. STANZTECHNIK GLASER GMBH

  Niemcy

 2. HEILBRONN UNTERNEHMENSGRUPPE GMBH

  Niemcy

 1. XIPEX ENGINEERING INH. DIPL. ING. PETER BODNER

  Austria

 2. SERVITEC MASCHINENSERVICE GMBH

  Niemcy

 3. AP&T AUTOMATION, PRESSEN & WERKZEUGE VERTRIEBS-GMBH

  Niemcy

 4. GEBELEIN LASER UND BIEGETECHNIK GMBH

  Niemcy

 5. HILLER & LUTZ GMBH + CO

  Niemcy

 6. SPARX MACHINE TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

 7. BLOCK & MOHR GMBH

  Niemcy

 8. TECH.CO GLASER GMBH

  Niemcy

  Firma Tech.co Glaser GmbH została założona w 1993 roku jako techniczna agencja handlowa. Nasza działalność początkowo obejmowała automatyzację, serwis i konserwację wykrawarek oraz systemów transportu wewnętrznego i magazynowania. Od wielu lat sprzedajemy i budujemy na całym świecie własne wykrawarki do wykrawania wszystkich materiałów niemetalicznych. Począwszy od wykrawarek z obrotowym ramieniem, wykrawarek z belką poprzeczną, wykrawarek mostkowych, wykrawarek o dużej prędkości, wykrawarek rolkowych itp. Informacje o produktach są dostępne na stronie www.techco.de. Ponadto oferujemy serwis i części zamienne do wykrawarek Schön, Sandt lub Schoen i Sandt. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników gwarantuje nasze kompetencje. Ich zaangażowanie pozwoliło nam z powodzeniem zaistnieć na rynku i stale poszerzać naszą ofertę usług w zakresie technologii i maszyn, takich jak wykrawarki i wykrawarki z obrotowymi ramionami.

 1. REIPLINGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Witamy w Reiplinger GmbH & Co. KG. Jesteśmy jednym z wiodących międzynarodowych producentów wykrawarek i nożyc dla branży okiennej. Reiplinger jest dostawcą zarówno dla producentów sprzętu, jak i wytwórców ram okiennych / producentów okien. Nasza jakość jest potwierdzona i ceniona przez wiodących producentów. Oferta produktów obejmuje „wykrawarki otwarte“ i „wykrawarki zamknięte“, nożyce do cięcia prostego i rozłożonego. Asortyment uzupełniają wykrawarki do obróbki profili aluminiowych oraz wykrawarki do odlewania okuć drzwiowych. Na życzenie nasi inżynierowie mogą opracować specjalne projekty (nożyce / stemple) do wszystkich operacji obróbki, które są możliwe z użyciem techniki wykrawania. Udzielamy porad w celu rozwiązania problemów z wykrawaniem i opracowania indywidualnych rozwiązań. Przyślij nam rysunki i specyfikacje zamówienia. W krótkim czasie otrzymasz propozycję wykonalności i ofertę cenową.

 2. BEUTLER NOVA AG

  Szwajcaria

  Asortyment firmy Beutler Nova AG obejmuje wydajne i ekonomiczne kompaktowe rozwiązania w dziedzinie pras. Dostarczamy rocznie do 60 pras ramowych C i dwukolumnowych automatycznych wykrawarek do dostawców z branży motoryzacyjnej oraz firm z branży rozrywkowej, AGD, opakowań i handlu materiałami pomocniczymi. W oparciu o sprawdzony podstawowy asortyment Beutler Nova oferuje możliwość indywidualnej optymalizacji instalacji przy użyciu systemu modułowego. Dzięki temu klienci mogą wybrać najlepsze rozwiązanie dla swoich urządzeń, jeśli chodzi o podawanie, systemy transferu, usuwanie odpadów i inny sprzęt peryferyjny. Ponadto Beutler Nova AG oferuje kompleksowe usługi, takie jak projektowanie i doradztwo projektowe, planowanie i budowa, rozruch, konserwacja, szkolenia, wsparcie produkcyjne i dostawa instalacji pod klucz.

 3. MECANUMERIC

  Francja

  Firma MECANUMERIC SA jest wyspecjalizowana w projektowaniu i produkcji urządzeń i maszyn sterowanych cyfrowo do wykrawania, maszyn do grawerowania i formowania termicznego, pod markami MECANUMERIC, MECAMATIC, NORMAPROFIL oraz DIGITAL CONTROL (DCB) i firmy matki grupy. MECANUMERIC oferuje kompletną gamę maszyn CNC do cięcia przez frezowanie, maszyn do cięcia laserowego, strumieniem wody, maszyn do cięcia ultradźwiękami, maszyn do cięcia nożami, maszyn do grawerowania i innych. Rozwiązania dostosowane indywidualnie oraz kompleksowa i sprawna obsługa posprzedażowa. MECANUMERIC jest jedną z niewielu firm na świecie, która opanowała wszystkie procesy i technologie niezbędne do projektowania, produkcji, instalacji i konserwacji tych maszyn. Dzięki jakości naszych produktów zdobyliśmy zaufanie profesjonalistów, szczególnie w dziedzinie stomatologii, przemysłu i edukacji.

 4. SIBERT INSTRUMENTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Sibert Engineering oferuje zidywidualizowane projektowanie, opracowywanie i wykonywanie prototypów urządzeń przemysłowych. Specjalizujemy się w urządzeniach do wyciskania, cięcia i wykańczanie metali, tworzyw sztucznych i kompozytów, do m.in. automatyzacji i pracy w czystym pokoju, które dostarczamy na cały świat. Nasze dziedziny działalności to także obróbka maszynowa, szlifowanie z wysoką tolerancją, inspekcja w kontrolowanej temperaturze oraz montaż końcowy. Jesteśmy w stanie sprostać wymogom dotyczącym każdego komponentu lub urządzenia.

 5. EHRT MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Od ponad 50 lat EHRT stale opracowuje i produkuje wykrawarki i giętarki do szyn miedzianych, aluminiowych i stalowych. Opracowaliśmy nasze maszyny zainspirowani życzeniami naszych klientów i naszą motywacją do integracji nowych funkcjonalności. Skupiamy się przy tym na szczególnej modułowości, aby dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

 6. ALARSIS CORTE INDUSTRIAL

  Hiszpania

  Wykrawanie przemysłowe, frezarki, router i tasaki CNC.

 7. FABRICACIÓN Y REPARACIÓN DE MAQUINARIA ARAY S.L.

  Hiszpania

  Dystrybutor marki Lacfer. Kupno-sprzedaż obrabiarek Lacfer, tokarek do obróbki przez usuwanie wiórów, oryginalne części zamienne i akcesoria. Specjalista od remontu obrabiarek

 8. HERMANN KRAUSS JUN. KG KRAUSS MASCHINENBAU

  Niemcy

  Budowa maszyn niestandardowych i specjalnych. Maszyny specjalne do bezwiórowego cięcia i wykrawania rur, profili, blach i folii ze stali, VA, aluminium, metali nieżelaznych i tworzyw sztucznych.

 9. FAM NV

  Belgia

 10. FMGROUP

  Rosja

Filtry

Wyniki dla

Wykrawanie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

9286 przedsiębiorstwa