• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. PROGRESS SILICONES

  Francja

  Verified by europages badge

  PROGRESS SILICONES specjalizuje się w produkcji elementów z silikonu oraz innych elastomerów dla przemysłu i sektora medycznego od roku 1985. PROGRESS SILICONES projektuje, produkuje i sprzedaje elementy z silikonu dla najbardziej wymagających gałęzi przemysłu. Obsługuje takie sektory, jak: rolno-spożywczy, nuklearny, kosmetyczny, lotniczy, farmaceutyczny i biomedyczny. Począwszy od pojedynczych części, aż po produkcję wielkoseryjną, wykonujemy wszelkie typy elementów poprzez odlewanie, formowanie, wytłaczanie, współwytłaczanie, konfekcjonowanie i wycinanie. Wszystkie te rodzaje produkcji można powiązać z określonymi procesami znakowania i kondycjonowania, zgodnie z założeniami technicznymi klienta. Posiadamy 2 pomieszczenia czyste o łącznej powierzchni 550 m2, sklasyfikowane jako ISO 7 i ISO 8, przystosowane do produkcji wyrobów medycznych i farmaceutycznych. Nasz system zarządzania jakością posiada certyfikat ISO 9001 i ISO 13485.

 2. DOREY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOREY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Spawanie, zgrzewanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, sprzęt do spawania ultradźwiękowego, Welding, wykrawanie, montaż ultradźwiękowy, maszyny i urzadzenia dla przemysłu graficznego, Sewing machines for tarpaulins, System wycinania, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Chatillon St-Jean, Francja.

 3. DEME

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DEME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uszczelki i pierścienie uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, uszczelki do gazu, uszczelki do złączy sanitarnych, Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, uszczelki do zaworów gazowych, uszczelki do złączy gazowych, uszczelki do zaworów wodnych, wykrawanie uszczelek, i uszczelki do armatury. Ma siedzibę w Beauchamps, Francja.

 4. STANZA DIE MAKING NV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma STANZA DIE MAKING NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Oekene, Belgia.

 5. FRIMO GROUP GMBH

  Niemcy

  Grupa FRIMO to jeden z czołowych światowych producentów rozwiązań systemowych do produkcji wysokiej jakości komponentów z tworzyw sztucznych. Od ponad pięćdziesięciu lat produkujemy narzędzia i instalacje dla klientów FRIMO na całym świecie. Zaczynając jako dostawca klasycznych narzędzi i urządzeń, firma następnie stała się globalnym partnerem technologicznym. FRIMO posiada również duże doświadczenie w dziedzinie zarządzania dużymi międzynarodowymi projektami. FRIMO oferuje klientom neutralne doradztwo opierające się na szerokim wachlarzu rozwiązań technologicznych, nieporównywalnych z jakimkolwiek innym dostawcą na rynku. Korzyści dla klienta: bezpieczeństwo decyzji i niezawodność procesów produkcyjnych oraz optymalnie dopasowane kombinacji technologii do danego projektu.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AJTM

  Francja

  Firma AJTM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach pierścienie uszczelniające okrągłe, i Uszczelki wycinane. Ma siedzibę w Mandres Les Roses, Francja.

 2. ROLF SCHLICHT GMBH

  Niemcy

  Firma ROLF SCHLICHT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, Cięcie tworzyw sztucznych - maszyny, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Reinfeld/holstein, Niemcy.

 3. OERLIKON BALZERS COATING BENELUX

  Belgia

  Firma OERLIKON BALZERS COATING BENELUX, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, maszyny do kładzenia tynku, coating, okładziny epoksydowo-poliuretanowe, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sint-Truiden, Belgia.

 4. GECAM SRL

  Włochy

  Firma GECAM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach uszczelka płaska, uszczelnienia bez azbestu, artykuły techniczne z tworzyw sztucznych, i artykuły gumowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Minerbio, Włochy.

 5. FOAMTEC ADHESIVE, S.L.

  Hiszpania

  Firma FOAMTEC ADHESIVE, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach uszczelnienia zapobiegające przeciągom, taśmy klejące, uszczelki, i Plastik - pianki. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 1. MAJICAP-SHOP

  Francja

  Firma MAJICAP-SHOP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Cernay, Francja.

 2. LENZKES SPANNTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LENZKES SPANNTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Stabilizatory napięcia, Stabilizatory napięcia, formowanie pod ciśnieniem, wytłaczarki, i maszyny do produkcji strzemion. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 1. FUSTELLATURA ELLEESSE

  Włochy

  Firma FUSTELLATURA ELLEESSE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach krojenie i składanie tkanin i wyrobów tekstylnych, rozcinanie papieru, slicing expanded polyethylene, i wykrawanie. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 2. LE PAC DECOUPE

  Francja

  Firma LE PAC DECOUPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach opakowania z polistyrenu ekspandowanego. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 3. LDSA

  Francja

  Firma LDSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, cięcie strumieniem wody, i Wykrawanie stali i metali. Ma siedzibę w Bar Le Duc, Francja.

 4. BLUEMAY WESTON LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BLUEMAY WESTON LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach uszczelki z kauczuku, podkładki plastikowe, podkładki z ptfe, i uszczelki według rysunku. Ma siedzibę w South Molton, Zjednoczone Królestwo.

 5. SIKORSKI INDUSTRIE

  Francja

  Firma SIKORSKI INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach przemysłowe uszczelnienia techniczne, i uszczelki przemysłowe. Ma siedzibę w Briare, Francja.

 6. USIPLAST COMPOSITES

  Francja

  Firma USIPLAST COMPOSITES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w LA SEGUINIERE, Francja.

 7. ATLANTIC AQUA DECOUPE

  Francja

  Firma ATLANTIC AQUA DECOUPE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie stali i metali, i Wykrawanie stali i metali. Ma siedzibę w Aizenay, Francja.

 8. ATLANTIC JOINT

  Francja

  Firma ATLANTIC JOINT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Uszczelki z elastomeru, Elastomer shock-absorbers, i Kauczuk - maszyny do obróbki i transformacji. Ma siedzibę w Saint Aignan De Grandlieu, Francja.

 1. MULTIJOINT SA

  Szwajcaria

  Firma MULTIJOINT SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Sanitarne urządzenia łazienkowe, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Sanitarne urządzenia łazienkowe, Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, i Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Ma siedzibę w Meyrin, Szwajcaria.

 2. ECO GREEN EQUIPMENT

  Stany Zjednoczone

  Firma ECO GREEN EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Salt Lake City, Stany Zjednoczone.

 3. INDUSTRIAL SERVICE

  Belgia

  Firma INDUSTRIAL SERVICE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Aalst, Belgia.

 4. FLEXPACK AUTOMATION S.A.

  Szwajcaria

  Firma FLEXPACK AUTOMATION S.A., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Delémont, Szwajcaria.

 5. NAVEIRA BARCELONA,S.A.

  Hiszpania

  Firma NAVEIRA BARCELONA,S.A., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Sant Fost De Campsentelles, Hiszpania.

 6. TB & C OUTSERT CENTER GMBH

  Niemcy

  Firma TB & C OUTSERT CENTER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, i Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 7. OFFICINA MECCANICA A.D. DI ANDREA DOSSI

  Włochy

  Firma OFFICINA MECCANICA A.D. DI ANDREA DOSSI, roku i działającą w sektorze Plastik - produkty do mechaniki. Jest również obecna w dziedzinach Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych, Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, i Frezowanie i toczenie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Agrate Brianza (Mb), Włochy.

 8. QINGDAO XINCHENGYIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO XINCHENGYIMING RUBBER MACHINERY CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Shandong, Chiny.

 9. C.M.R. (S.R.L.)

  Włochy

  Firma C.M.R. (S.R.L.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Drukowanie i rytowanie gumy i tworzyw sztucznych, Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych, Drukowanie i rytowanie gumy i tworzyw sztucznych, i Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Robbio (PV), Włochy.

 10. SANT ENGINEERING COMPANY

  Indie

  Firma SANT ENGINEERING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ambala City, Indie.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wykrawanie gumy i tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1699 Przedsiębiorstwa