• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. ATAK TEXTILE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Atak Textile Company jest dostawcą przędzy bawełnianej, dzianin bawełnianych i tkanin, mieszczącym się w Gaziantep/TURCJA. Obecnie dostarczamy pojedyncze tkaniny jerseyowe, tkaniny polarowe, tkaniny french terry, tkaniny żeberka, tkaniny swetrowe, tkaniny pika. Atak Textile Company służy klientom swojej hurtowni i producenta odzieży na całym świecie, zapewniając wysoką jakość i szybką obsługę. ASORTYMENT TKANIN: 1.POJEDYNCZY JERSEY, POJEDYNCZY JERSEY FULL ELASTAN 2.PIKA (PODWÓJNA PIKA, POJEDYNCZA PIKA, POJEDYNCZA PIKA FULL ELASTAN) 3.INTERLOCK 4.1x1 ŻEBERKA, 2x1 ŻEBERKA, ŻEBERKA Z ELASTANEM, ŻEBERKA FULL ELASTAN 5.FRENCH TERRY, BAWEŁNA/POLIESTER FRENCH TERRY, FRENCH TERRY FULL ELASTAN 6.POLAR BAWEŁNIANY, POLAR BAWEŁNA/POLIESTER, POLAR SZCZOTKOWANY, POLAR NIESZCZOTKOWANY WYKOŃCZENIE: 1.UTWARDZANIE TERMICZNE 2.POJEDYNCZE BARWIENIE 3.PODWÓJNE BARWIENIE 4.OBRÓBKA ENZYMATYCZNA 5.ZMIĘKCZANIE SILIKONEM 6.SANFORYZACJA 7.SZCZOTKOWANIE 8.SZCZOTKA KARBONOWA (EFEKT BRZOSKWINI) 9. MASZYNY DO STRZYŻENIA: 1.MASZYNY DZIEWIARSKIE (x45) 2.KONTROLA JAKOŚCI TKANIN SUROWYCH (x2) 3.MASZYNY BARWIARSKIE WYSOKOTEMPERATUROWE (x11) 4.MASZYNA STENTER (UTWARDZANIE TERMICZNE/USTAWIANIE TEMPERATURY) (x2) 5.MASZYNA DO SANFORYZACJI (KOMPAKTOR) (x2) 6.ODWADNIARKA ODŚRODKOWA (OTWIERACZ PASM) (x2) 7.MASZYNA DO SUSZENIA (x1) 8.SZCZOTKOWANIE (x2) 9.SZCZOTKA KARBONOWA (EFEKT BRZOSKWINI) (x1) 10.KOŃCOWA KONTROLA JAKOŚCI (X2) KOLORY: 1.KARTA KOLORÓW TKANIN ATAK 2.KOLORY PANTONE 3. ORYGINALNE KOLORY KLIENCKIE PRZĘDZ MAJĄCYCH W SKŁADZIE: 1.BAWEŁNA OE 2.BAWEŁNA VORTEX 3. BAWEŁNA TYPU RING 4.BAWEŁNA CZESANA KOMPAKTOWA 5.PRZĘDZA WISKOZOWA 6.PRZĘDZA ELASTANOWA 7.PRZĘDZA POLIESTROWA Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma COMERCIAL CATALANA DE MAQUINARIA TEXTIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, maszyny dziewiarskie przemysłowe i akcesoria, i Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Esparreguera-Barcelona, Hiszpania.

 3. GTT GERMAN TEXTILE TECHNOLOGIES LTD.

  Niemcy

  Lokalizacja w Konken w południowo-zachodniej części Palatynatu jest doskonałym adresem światowej klasy maszyn do haftowania, które znane są jako marka "KSM" i "Producer of Pfaff Embroidery Systems". Nasze korzenie sięgają dawnego G.M. Pfaff AG. Spójrzmy na naszą historię. Nasz program budowy maszyn obejmuje różne modele hafciarek przemysłowych spełniających wszystkie potrzeby w zakresie haftu z 1-60 głowicami. Obok hafciarek dla branży tekstylnej, profesjonalnych firm hafciarskich, producentów gotowych ubrań, urządzeń pomiarowych, tekstyliów domowych, czapek jak również haftów technicznych oferujemy specjalne modele dla przemysłu skórzanego, obuwniczego, wyrobu pasków, toreb oraz oczywiście także dla wnętrz samochodowych. Wszędzie tam, gdzie projektanci wymagają efektów haftu jako dodatkowej wartości jakościowej produktu, dysponujemy odpowiednią maszyną, a także odpowiednim wyposażeniem opcjonalnym pozwalającym na np. haft w stylu Schiffli, sznurek okrągły, cekiny, rozciągnięte pola haftu itp.

 4. GRANDIS SRL

  Włochy

  Grandis to firma dysponująca maszynami i technologiami, które pozwalają nam opracowywać i realizować wszystkie rodzaje konstrukcji szkieletowych ze stali nierdzewnej, aluminium i superstopów. Możemy więc zaspokoić wszystkie wymagania różnych branży przemysłu. Produkujemy przede wszystkim: maszyny do farbowania ze stali nierdzewnej; maszyny do operacji pad-steam oraz autoklawy ze stali nierdzewnej; maszyny i sprzęt laboratoryjny oraz wirówki różnego typu; kadzie, pojemniki i lejki ze stali nierdzewnej;

 5. TECMEC - TECNISUL MECATRÔNICA - BONDING AND LAMINATING MACHINES

  Brazylia

  Firma TECMEC - TECNISUL MECATRÔNICA - BONDING AND LAMINATING MACHINES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie tkanin, i Wykańczanie tkanin. Ma siedzibę w Estancia Velha, Brazylia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASTENJOHNSON

  Belgia

  Firma ASTENJOHNSON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny i dzianiny. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie tkanin, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkaniny i płótno bawełniane, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Wykańczanie tkanin, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkaniny i płótno bawełniane, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Eupen, Belgia.

 2. RED CARPET S.R.L.

  Włochy

  Firma RED CARPET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, maszyny do dekatyzacji nici, i dekatyzacja tkanin i wyrobów tekstylnych. Ma siedzibę w Carre', Włochy.

 3. GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD.

  Niemcy

  Firma GLOBAL ENGINEERING WORKSHOP LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny łączące. Ma siedzibę w Grossostheim, Niemcy.

 4. MAQUINAS DE COSER

  Hiszpania

  Firma MAQUINAS DE COSER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny do szycia, używane maszyny do szycia, i Sewing machines for textiles. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 5. SEKAISA

  Hiszpania

  Firma SEKAISA, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny do prasowania, przemysłowe, Maszyny do prasowania, przemysłowe, maszyny tekstylne, maszyny do obróbki i wykańczania włókien tekstylnych, i naprawa maszyn tekstylnych. Ma siedzibę w Banyoles - Girona, Hiszpania.

 1. OFFICINA MASTER S.P.A

  Włochy

  Firma OFFICINA MASTER S.P.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Prato, Włochy.

 2. PUMA PRO PARTS LTD

  Turcja

  Firma PUMA PRO PARTS LTD, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Budownictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, akcesoria do pomp do betonu, Gumowe rury i węże, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Tekirdag, Turcja.

 1. DANTI PAOLO & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma DANTI PAOLO & C. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie tkanin, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, i Wykańczanie tkanin. Ma siedzibę w Montemurlo, Włochy.

 2. NOSEDA S.R.L.

  Włochy

  Firma NOSEDA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Farbowanie materiałów - maszyny i urządzenia, i maszyny do farbowania tekstyliów. Ma siedzibę w Tavernerio, Włochy.

 3. ANDRITZ ASSELIN THIBEAU

  Francja

  Firma ANDRITZ ASSELIN THIBEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i przemysł tekstylny. Ma siedzibę w Elbeuf, Francja.

 4. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Irlandia

  Firma ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, maszyny i urządzenia do przędzenia i skręcania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i części zamienne i akcesoria do maszyn tekstylnych. Ma siedzibę w Galway, Irlandia.

 5. INNOTRANSFERS

  Hiszpania

  Firma INNOTRANSFERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie tkanin, ochronne maski robocze, Wykańczanie tkanin, i artykuły ochrony pracy. Ma siedzibę w Montornes Del Valles, Hiszpania.

 6. SECOND HAND TEXTILE

  Włochy

  Firma SECOND HAND TEXTILE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach używane maszyny tkackie, maszyny i wyposażenia do obróbki wykończeniowej przędzy, sprzedaż używanych maszyn włókienniczych, i maszyny do obróbki i wykańczania tkanin. Ma siedzibę w Gerenzano, Włochy.

 7. LAFER S.P.A.

  Włochy

  Firma LAFER S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach szlifierki, maszyny i urządzenia do drapania tkanin, i postrzygarki przędzy. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 8. MAKROCOSTURA

  Hiszpania

  Firma MAKROCOSTURA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Dodatki krawieckie, galanteria. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Alcala De Guadaira, Hiszpania.

 1. HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH

  Niemcy

  Firma HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wagenfeld, Niemcy.

 2. E.J. CZIRAKY

  Niemcy

  Firma E.J. CZIRAKY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tegernsee, Niemcy.

 3. NOWOTECMA GMBH

  Austria

  Firma NOWOTECMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Neuhofen An Der Krems, Austria.

 4. STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN

  Niemcy

  Firma STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 5. KARL L. HÜBSCHMANN GMBH

  Niemcy

  Firma KARL L. HÜBSCHMANN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 6. ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER

  Niemcy

  Firma ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 7. THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma THÜMLING TEXTILMASCHINEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Schwarzenbach a Wald, Niemcy.

 8. BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma BARUDAN STICKMASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Nettetal, Niemcy.

 9. HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A.

  Hiszpania

  Firma HIJOS DE A. FERRER-DALMAU S.A., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, przędzarki do włókien, maszyny tekstylne, i Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 10. SCHENK-TEXTILMASCHINEN

  Niemcy

  Firma SCHENK-TEXTILMASCHINEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Hafciarstwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Hafciarstwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

161 Przedsiębiorstwa