• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wykładziny podłogowe kwasoodporne

Wyniki dla

Wykładziny podłogowe kwasoodporne - Import eksport

 1. FONTAINE SA

  Francja

  Wykonawca uprawniony od 1982 roku i wyspecjalizowany w dziedzinie specyficznych powierzchni podłogowych dla przemysłu rolno-spożywczego, firma FONTAINE SA, wylewa żywice, warstwy antypoślizgowe MONILE zatwierdzone przez CNAMTS, powierzchnie podłogowe przemysłowe MONOPUR (żywica poliuretanowa), żywice MONACRYL i MONEPOX (żywica epoksydowa). Powierzchnie podłogowe odporne na kwasy. Powierzchnie podłogowe poliuretan-cement. Powierzchnie podłogowe przemysłowe MONILE pod wodę. Przedsiębiorstwo FONTAINE istnieje od 1964 roku i stosuje żywicę MONILE od 1980 roku współpracując z firmą RPM Belgia (producent). Są to powierzchnie podłogowe dla przemysłu ubojniczego lub przetwarzania produktów mięsnych, produktów morskich lub owoców i warzyw o bardzo specyficznych wymogach, powierzchnie podłogowe żywiczne dla przemysłu cukierniczego, gdzie przepisy i wielka dystrybucja (AFAQ, IFS, BRC) wymagają dziś powierzchni podłogowych o jakości bez zarzutu, powierzchni podłogowych odpornych, antypoślizgowych, by spełniać zadanie.

 2. INSTALLFLOOR

  Hiszpania

  Firma INSTALLFLOOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach podłogi przemysłowe antypoślizgowe, i Farba epoksydowa do podłogi. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. HELLER KIMYA

  Turcja

  Firma HELLER KIMYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach okładziny epoksydowo-poliuretanowe, i farba epoksydowa. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. SERVIARNAU

  Hiszpania

  Firma SERVIARNAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Cheste, Hiszpania.

 5. POL KEM DI POLONI SABINA

  Włochy

  Firma POL KEM DI POLONI SABINA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żywice. Jest również obecna w dziedzinach Wykładziny podłogowe kwasoodporne, żywice epoksydowe, dodatki do betonu, Wykładziny podłogowe kwasoodporne, i żywice do budynków. Ma siedzibę w Crocetta Del Montello, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COIN NATURE

  Francja

  Firma COIN NATURE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Sainte Maxime, Francja.

 2. PAVIMENTOS REFESURESTE

  Hiszpania

  Firma PAVIMENTOS REFESURESTE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach industrial paintings. Ma siedzibę w Alfaz Del Pi, Hiszpania.

 3. ÖZ-CONSTRUCTION GMBH

  Niemcy

  Firma ÖZ-CONSTRUCTION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach posadzki przemysłowe, prace przy fundamentach cywilne i przemysłowe, podłogi betonowe, i fundamentowanie budynków. Ma siedzibę w Frankenthal, Niemcy.

 4. A1-INDUSTRIEBÖDEN AG

  Szwajcaria

  Firma A1-INDUSTRIEBÖDEN AG, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wykładziny podłogowe kwasoodporne, i Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Zurich, Szwajcaria.

 5. SENSO

  Niemcy

  Firma SENSO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach Wykładziny podłogowe z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Dusseldorf, Niemcy.

 1. PAUL THIRY - DECOR

  Belgia

  Firma PAUL THIRY - DECOR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, dekoracja wnętrza, Meble - wyposażenie wnętrz mieszkalnych, i powłoka ścienna. Ma siedzibę w Herent, Belgia.

 2. MAXASPHALT LDA

  Portugalia

  Firma MAXASPHALT LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach konglomeraty bitumiczne, i sztuczna trawa. Ma siedzibę w Linda a Velha, Portugalia.

 1. VESTA IND

  Bułgaria

  Firma VESTA IND, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 2. STONHARD - STONCOR PORTUGAL

  Portugalia

  Firma STONHARD - STONCOR PORTUGAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w V. N. De Gaia, Portugalia.

 3. BNK, A.S.

  Republika Czeska

  Firma BNK, A.S., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Wykładziny podłogowe kwasoodporne, Meble i akcesoria ogrodowe, Nieruchomości komercyjne i przemysłowe - agencje sprzedaży i wynajmu, firmy deweloperskie, Wykładziny podłogowe kwasoodporne, i Meble i akcesoria ogrodowe. Ma siedzibę w Strakonice, Republika Czeska.

 4. 4M LUX

  Luksemburg

  Firma 4M LUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki przemysłowe gumowe, Wykładziny podłogowe kwasoodporne, Podłogi i posadzki przemysłowe, Posadzki przemysłowe gumowe, Wykładziny podłogowe kwasoodporne, Podłogi i posadzki przemysłowe, i podłogi przemysłowe antypoślizgowe. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 5. RESINTECH & LOGISTIC SRL

  Włochy

  Firma RESINTECH & LOGISTIC SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach Pokrycia przemysłowe z żywicy, i Pokrycia przemysłowe z żywicy. Ma siedzibę w Chieri, Włochy.

 6. DELTA MOSAIC

  Albania

  Firma DELTA MOSAIC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Vlore, Albania.

 7. PLANCHER CHIC

  Kanada

  Firma PLANCHER CHIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w St-Roch-De-L'achigan, Kanada.

 8. CB RESINE

  Francja

  Firma CB RESINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach żywice do podłoży, i Urządzenie do nanoszenia żywicy epoksydowej. Ma siedzibę w Sablé Sur Sarthe, Francja.

 1. ABEMAT

  Belgia

  Firma ABEMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wykładziny podłogowe kwasoodporne, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Dywany i wykładziny podłogowe, Wykładziny podłogowe kwasoodporne, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Winylowe wykładziny podłogowe, i Dywany i wykładziny podłogowe. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 2. STEULER-KCH FRANCE SARL

  Francja

  Firma STEULER-KCH FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podłogi i posadzki przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wykładziny podłogowe kwasoodporne, Wykładziny podłogowe kwasoodporne, i pokrycia kauczukowe. Ma siedzibę w Mondelange, Francja.

 3. PAVIT CERAMICS

  Indie

  Firma PAVIT CERAMICS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Ahmedabad, Indie.

 4. BESATEC HOLSTEN GMBH

  Niemcy

  Firma BESATEC HOLSTEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach oczyszczanie cementu, i termostaty do urządzeń i instalacji chłodniczych. Ma siedzibę w Braunschweig Schapen, Niemcy.

 5. PAVIPOP, S.L.

  Hiszpania

  Firma PAVIPOP, S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Alcala De Henares, Hiszpania.

 6. DECO CRETE STAMPED CONCRETE

  Liban

  Firma DECO CRETE STAMPED CONCRETE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Jounieh, Liban.

 7. SPETSIALNIE STROITELNIE RABOTI OOO

  Białoruś

  Firma SPETSIALNIE STROITELNIE RABOTI OOO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Jest również obecna w dziedzinach specjalistyczne narzędzia pneumatyczne, i posadzki przemysłowe. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 8. BIGWINDBEAUTY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BIGWINDBEAUTY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Portsmouth, Zjednoczone Królestwo.

 9. QINGDAO BAREFOOT CONSTRUCTION MATERIAL CO., LTD

  Chiny

  Firma QINGDAO BAREFOOT CONSTRUCTION MATERIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Qingdao, Chiny.

 10. RD LUNA MAQUINARIA, S.L.

  Hiszpania

  Firma RD LUNA MAQUINARIA, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wykładziny podłogowe kwasoodporne. Ma siedzibę w Vilassar De Dalt, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo