• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny

Wyniki dla

Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny - Import eksport

 1. GENERALPLAST SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GENERALPLAST SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach odkurzacze ogrodowe, instalacje, maszyny i urządzenia dla przemysłu tworzyw sztucznych, tworzywa sztuczne - produkcja i obróbka, i maszyny i urządzenia do cięcia tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Jerago Con Orago, Włochy.

 2. STAMPLANET S.R.L.

  Włochy

  Firma STAMPLANET S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach budowa form, opakowania kosmetyków, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i mould making and design. Ma siedzibę w Schio, Włochy.

 3. ACG F.LLI MANCA SRL

  Włochy

  Firma ACG F.LLI MANCA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach formowanie tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, i projektowanie form do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Cassina De Pecchi, Włochy.

 4. C.M.Z. SAS

  Włochy

  Firma C.M.Z. SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, i budowa forem do formowania materiału. Ma siedzibę w Nova Milanese, Włochy.

 5. PIOVAN S.P.A.

  Włochy

  Firma PIOVAN S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, tworzywa sztuczne, i Formowanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Santa Maria Di Sala, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. XTEK & C SAS

  Włochy

  Firma XTEK & C SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowanie termiczne tworzyw sztucznych - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, kształtowanie na gorąco, budowa form, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Automotive. Ma siedzibę w Castellalto, Włochy.

 2. AKRON S.R.L

  Włochy

  Firma AKRON S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Grone, Włochy.

 3. TECNOSTAMP S.A.S. DI BIFFI LUCA & C.

  Włochy

  Firma TECNOSTAMP S.A.S. DI BIFFI LUCA & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach mould making and design, obróbka na miarę, i ekspozytory z plastiku. Ma siedzibę w Ronco Briantino, Włochy.

 4. RUIAN UNIWONDER MACHINERY MANUFACTURER & TRADE CO.,LTD

  Niemcy

  Firma RUIAN UNIWONDER MACHINERY MANUFACTURER & TRADE CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. FP SERVICES SRL

  Włochy

  Firma FP SERVICES SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Automatyzacja - maszyny i urządzenia, Automatyzacja - maszyny i urządzenia, i manipulatory uchwytowe. Ma siedzibę w Toscanella Di Dozza, Włochy.

 1. ICMA SAN GIORGIO S.P.A.

  Włochy

  Firma ICMA SAN GIORGIO S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w San Giorgio Su Legnano, Włochy.

 2. S.I.R.T. S.R.L.

  Włochy

  Firma S.I.R.T. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Tortona, Włochy.

 1. ANFOSSI SRL

  Włochy

  Firma ANFOSSI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach formy do tworzyw sztucznych, i formowanie wtryskowe. Ma siedzibę w Guarene D'Alba, Włochy.

 2. VIPLAS S.R.L.

  Włochy

  Firma VIPLAS S.R.L., jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Gussago, Włochy.

 3. AMUT S.P.A.

  Włochy

  Firma AMUT S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Novara, Włochy.

 4. STAR AUTOMATION EUROPE S.P.A.

  Włochy

  Firma STAR AUTOMATION EUROPE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Santa Maria Di Sala, Włochy.

 5. BD PLAST FILTERING SYSTEM S.R.L.

  Włochy

  Firma BD PLAST FILTERING SYSTEM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Bondeno, Włochy.

 6. RANCO SRL

  Włochy

  Firma RANCO SRL, roku i działającą w sektorze Kucie i wygniatanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Wtryskiwanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Ancona (An), Włochy.

 7. MAST S.R.L.

  Włochy

  Firma MAST S.R.L., roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Calderara Di Reno, Włochy.

 8. MATEX VARESE S.R.L.

  Włochy

  Firma MATEX VARESE S.R.L., roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Casciago, Włochy.

 1. FARE' S.P.A.

  Włochy

  Firma FARE' S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Fagnano Olona, Włochy.

 2. ALEMA, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma ALEMA, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Tworzywa sztuczne - artykuły gospodarstwa domowego, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Lanskroun, Republika Czeska.

 3. MALCOMPLAST ENGINEERING S.A.S. DI MALVINO CLEMENTE & C.

  Włochy

  Firma MALCOMPLAST ENGINEERING S.A.S. DI MALVINO CLEMENTE & C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Fossano, Włochy.

 4. LB PRAEGE TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma LB PRAEGE TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Ludwigsburg, Niemcy.

 5. FEBA S.R.L.

  Włochy

  Firma FEBA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Magnago, Włochy.

 6. TECNOVA S.R.L.

  Włochy

  Firma TECNOVA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Oleggio, Włochy.

 7. MODELLPLAST

  Włochy

  Firma MODELLPLAST, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Oderzo, Włochy.

 8. S.C.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma S.C.M. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Argenta, Włochy.

 9. SELLA S.R.L.

  Włochy

  Firma SELLA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Settimo Torinese, Włochy.

 10. INTERPLAST

  Włochy

  Firma INTERPLAST, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Wygniatanie tworzyw sztucznych - maszyny. Ma siedzibę w Portomaggiore, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo