• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wygniatanie metali - obrabiarki

Wyniki dla

Wygniatanie metali - obrabiarki - Import eksport

 1. ERO PROJEKT D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  ERO PROJEKT D.O.O. jest firmą rodzinną z ponad 35-letnim doświadczeniem w branży matryc i wykrojek. Firma zajmuje się projektowaniem i produkcją tłoczników do obróbki plastycznej blach (transferowe, progresywne), narzędzi do odlewania ciśnieniowego i ciśnieniowo-odlewniczego aluminium i cynku, formowania wtryskowego, wulkanizacji, zagęszczania proszków, różnych prototypów oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych. Zajmujemy się również produkcją wyrobów końcowych i dostosowujemy się do życzeń naszych klientów, specyficznych potrzeb, skupiając się w szczególności na jakości i funkcjonalności. Naszym celem jest stać się jedną z wiodących firm w Słowenii w dziedzinie projektowania i produkcji matryc, aby zapewnić najwyższe standardy jakości naszych produktów i nadążyć za innowacjami w technologii. Firma stosuje normy jakości ISO 9001: 2015. Naszym klientom zapewniamy również usługi naprawcze i konsultacyjne odnośnie wszystkich naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. PROFIPACK S.R.O.

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  Profipack opracowuje i produkuje narzędzia do wytłaczania zarówno dla branży graficznej, jak i tworzyw sztucznych. Nasze narzędzia znajdują zastosowanie w licznych sektorach przemysłu, takich jak papierniczy, tekturowy, opakowań luksusowych, druku książek, motoryzacyjny, farmaceutyczny, kosmetyczny i wielu innych. Wyznaczamy najwyższe standardy jakości, precyzji i krótkoterminowej dostępności naszych tłoczników i narzędzi. Profipack jest firmą rodzinną, z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. TŁOCZENIE FOLIĄ NA GORĄCO: Wymaga precyzyjnego transferu folii do tłoczenia na materiały. TŁOCZENIE WYPUKŁE: Ta technika powoduje zaakcentowanie uwypuklenia na materiałach, bez włączenia folii. Nasze, dostępne matryce do tłoczenia wypukłego są mosiężne, zaś stosowane przez nas stemple są wykonane z mosiądzu lub twardych tworzyw sztucznych. NARZĘDZIA SZTANCUJĄCE ZE ZINTEGROWANYM TŁOCZENIEM WYPUKŁYM: Narzędzia te ułatwiają jednoczesne wykonywanie tłoczenia wklęsłego i cięcia w ramach jednego procesu. FOLIA ROWKOWANA: Narzędzie to łączy w sobie tłoczenie wypukłe i tłoczenie folią na gorąco w ramach jednego procesu. MIKROWYPUKŁOŚĆ / HOLOGRAMY / ELEMENTY ZABEZPIECZAJĄCE: Folia o delikatnej strukturze daje intrygujące efekty. Tworzymy elementy zabezpieczające bez użycia folii holograficznej. WYPUKŁE WYDRUKI W ALFABECIE BRAILLE'A: Za sprawą uniwersalnych matryc żeńskich, a także głównych czcionek alfabetu Braille'a, stosowanych w Europie. NARZĘDZIA SILIKONOWE: Umożliwiają transfer folii przy wykorzystywaniu tworzyw sztucznych, za pomocą matryc silikonowych. NARZĘDZIA Z TECHNOLOGIĄ CIENKOPŁYTKOWĄ: Zastosowanie mosiężnych matryc, zamontowanych na płytach stalowych, zgodnie z parametrami Twojego urządzenia.

 3. BODMER KÜSNACHT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  BODMER KÜSNACHT AG: Producent nitownic, maszyn do formowania, maszyn do formowania na zimno Taumel, urządzeń do nitowania i formowania, producent pras, pras do nitowania, pras do formowania, hydraulicznych i pneumatycznych, producent urządzeń do automatyzacji, producent systemów bezpieczeństwa. Kompleksowa obsługa od fazy projektu po realizację! Dzięki niezwykle szerokiej palecie narzędzi prawie wszystkie operacje formowania na zimno możemy zrealizować na standardowych maszynach.

 4. ARNO WALLPACH METALLWARENFABRIK GES.M.B.H.

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ARNO WALLPACH METALLWARENFABRIK GES.M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Golling An Der Salzach, Austria.

 5. DIBUMET 2010, S.L.U.

  Hiszpania

  Firma DIBUMET 2010, S.L.U., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach dziurkacze, matryce blokowe, industrial design, i druk wypukły emaliowany. Ma siedzibę w Ermua, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GRAVIERTECHNIK OTTO GROSS

  Niemcy

  Firma GRAVIERTECHNIK OTTO GROSS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Nistertal, Niemcy.

 2. MATRIX MOLDES Y MATRICES

  Hiszpania

  Firma MATRIX MOLDES Y MATRICES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wygniatanie metali - obrabiarki, Formowanie tworzyw sztucznych, Wygniatanie metali - obrabiarki, obrabiarki do odlewania metali, Formowanie tworzyw sztucznych, i obrabiarki do przecinania metali. Ma siedzibę w Ripoll, Hiszpania.

 3. SIRMACI MAKINA SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma SIRMACI MAKINA SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach grafit do erozji elektrycznej, grafit, Mould design using CAD/CAM technology, i elektrody grafitowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 4. WEIDMANN MASCHINENBAU AG

  Szwajcaria

  Firma WEIDMANN MASCHINENBAU AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Kucie i wygniatanie stali i metali, Prasy przemysłowe do metali, prasy mechaniczne do formowania metali, rozcieracze, Kucie i wygniatanie stali i metali, i Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Glattbrugg, Szwajcaria.

 5. YOU JI FRANCE

  Francja

  Firma YOU JI FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach wieże pionowe, i Milling arbors. Ma siedzibę w Meung-Sur-Loire, Francja.

 1. AGME AUTOMATED ASSEMBLY SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma AGME AUTOMATED ASSEMBLY SOLUTIONS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Eibar, Hiszpania.

 2. SENA MAKINE

  Turcja

  Firma SENA MAKINE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach obróbka miedzi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. LARA AUTOMATIZACIÓN DE PRENSAS S. L.

  Hiszpania

  Firma LARA AUTOMATIZACIÓN DE PRENSAS S. L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Wygniatanie metali - obrabiarki, i Wygniatanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Barberá Del Vallés ( Barcelona ), Hiszpania.

 2. FFG WERKE GMBH - MODUL CHEMNITZ

  Niemcy

  Firma FFG WERKE GMBH - MODUL CHEMNITZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 3. H. W. PICKARDT EK

  Niemcy

  Firma H. W. PICKARDT EK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Wygniatanie metali - obrabiarki, Rytowanie - obrabiarki, Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Wygniatanie metali - obrabiarki, Rytowanie - obrabiarki, i Obrabiarki do wykrawania metali - części maszyn. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 4. GLEASON-PFAUTER MASCHINENFABRIK GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG STUDEN

  Szwajcaria

  Firma GLEASON-PFAUTER MASCHINENFABRIK GMBH, ZWEIGNIEDERLASSUNG STUDEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Studen, Szwajcaria.

 5. MILL WIRE TECHNOLOGY

  Portugalia

  Firma MILL WIRE TECHNOLOGY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach narzędzia do cięcia, wycinaki przemysłowe, i fine blanking tools. Ma siedzibę w Àgueda, Portugalia.

 6. HWX ADVANCED TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma HWX ADVANCED TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Sakarya, Turcja.

 7. ASS-SIGNIERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ASS-SIGNIERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sygnalizacja - tablice i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Artykuły gospodarstwa domowego, metalowe, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, i Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 8. KLINGELNBERG GMBH PRODUKTION ETTLINGEN

  Niemcy

  Firma KLINGELNBERG GMBH PRODUKTION ETTLINGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Ma siedzibę w Ettlingen, Niemcy.

 1. C. MERGET & CO OHG

  Niemcy

  Firma C. MERGET & CO OHG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Skład, fotoskład i fotochemigrafia, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Skład, fotoskład i fotochemigrafia. Ma siedzibę w Hanau, Niemcy.

 2. STEMPEL-BLACHA GMBH

  Niemcy

  Firma STEMPEL-BLACHA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wytłaczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Rytowanie (przemysłowe) stali i metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Rytowanie (przemysłowe) stali i metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Wygniatanie metali - obrabiarki, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Dinslaken, Niemcy.

 3. MIKFORMEN THERMOFORMING

  Turcja

  Firma MIKFORMEN THERMOFORMING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Beylikdüzü, Turcja.

 4. LAURA GIULIETTI

  Włochy

  Firma LAURA GIULIETTI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach prasy wysięgowe, prasy dwukolumnowe, i kontraktowa konsultacja techniczna. Ma siedzibę w Druento, Włochy.

 5. EMS MUHENDISLIK MAKINA CNC TALASLI IMALAT

  Turcja

  Firma EMS MUHENDISLIK MAKINA CNC TALASLI IMALAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. FROHLICH

  Turcja

  Firma FROHLICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach prasy mechaniczne do formowania metali, i prasy transferowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 7. HOMMEL CNC TECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HOMMEL CNC TECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Wygniatanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Wygniatanie metali - obrabiarki, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, i Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. HWW GMBH & CO. HOLZWERKE KG

  Niemcy

  Firma HWW GMBH & CO. HOLZWERKE KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stolarnie - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wygniatanie metali - obrabiarki, i Wygniatanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Waal, Niemcy.

 9. SACMA LIMBIATE S.P.A.

  Włochy

  Firma SACMA LIMBIATE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach Prasy przemysłowe do metali, prasy automatyczne, formowanie na zimno, i Prasy przemysłowe do metali. Ma siedzibę w Limbiate, Włochy.

 10. NESSEN INTERNATIONAL TRADE & CONSULTANCY LTD. CO.

  Turcja

  Firma NESSEN INTERNATIONAL TRADE & CONSULTANCY LTD. CO., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wygniatanie metali - obrabiarki. Jest również obecna w dziedzinach frezarki przemysłowe, i Maszyny - import-eksport. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wygniatanie metali - obrabiarki - Import eksport

Liczba wyników

7809 Przedsiębiorstwa