• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wydawnictwa elektroniczne

Wyniki dla

Wydawnictwa elektroniczne - Import eksport

 1. MICROGRAF SRL

  Włochy

  Od 1986 roku, Micrograf bada, projektuje i wytwarza produkty i świadczy usługi komunikacyjne «Below the Line», proponując metody drukowania i zarządzania dokumentami. Oferta jest uzupełniona działalnością zarezerwowaną dla imprez okolicznościowych i organizacji: nowatorskie rozwiązania dla przestrzeni, w których zasoby ludzkie są uznane jako mienie podstawowe i zasługujące na wszelki możliwy wzgląd. Micrograf od zawsze inwestuje w poszukiwanie młodych talentów i obecnie może liczyć na wysoko wykwalifikowaną ekipę.

 2. TECHNISCHE DOKUMENTATION - KARLA FLEMMING

  Niemcy

  Firma TECHNISCHE DOKUMENTATION - KARLA FLEMMING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Hessisch Lichtenau, Niemcy.

 3. LIBERTAS - EUROPÄISCHES INSTITUT GMBH

  Niemcy

  Firma LIBERTAS - EUROPÄISCHES INSTITUT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Marketing - biura badań rynkowych i społecznych. Jest również obecna w dziedzinach Wydawnictwa książkowe, Wydawnictwa elektroniczne, Wydawnictwa książkowe, i Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Rangendingen, Niemcy.

 4. IFIS PUBLISHING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IFIS PUBLISHING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Reading, Zjednoczone Królestwo.

 5. AGENCY CROSS

  Bułgaria

  Firma AGENCY CROSS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SHIELDCREST PUBLISHING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma SHIELDCREST PUBLISHING, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa szkolne. Jest również obecna w dziedzinach Wydawnictwa dziecięce, Wydawnictwa elektroniczne, Wydawnictwa dziecięce, Wydawnictwa elektroniczne, produkty wydawnicze na papierze, i doradztwo i usługi wydawnicze. Ma siedzibę w Boston, Zjednoczone Królestwo.

 2. GIUFFRÈ FRANCIS LEFEBVRE - AGENZIA DI BOLOGNA

  Włochy

  Firma GIUFFRÈ FRANCIS LEFEBVRE - AGENZIA DI BOLOGNA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach książki, doradztwo w dziedzinie systemów zarządzania, usługi w zakresie informacji dotyczących lokalnych przepisów prawnych za granicą, i oprogramowania aplikacyjne do badań profesjonalnych. Ma siedzibę w Bologna, Włochy.

 3. ELECTRONICA TECNOBUS SRL

  Argentyna

  Firma ELECTRONICA TECNOBUS SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Vicente Lopez, Argentyna.

 4. CAJA ALTA EDICIÓN & COMUNICACIÓN

  Hiszpania

  Firma CAJA ALTA EDICIÓN & COMUNICACIÓN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 5. IDRATE PENSATE

  Włochy

  Firma IDRATE PENSATE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach prace edytorskie, doradztwo i usługi wydawnicze, i związki przedsiębiorstw przemysłu graficznego i wydawniczego. Ma siedzibę w Manfredonia, Włochy.

 1. WORLDWIDE LUXURY CORNER S.R.L.

  Włochy

  Firma WORLDWIDE LUXURY CORNER S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. PRESCOTT STUDIO SRL

  Włochy

  Firma PRESCOTT STUDIO SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach nadtytuły, i wydanie elektroniczne. Ma siedzibę w Scandicci, Włochy.

 1. DEUTSCHER MEDIEN VERLAG GMBH

  Niemcy

  Firma DEUTSCHER MEDIEN VERLAG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Prasa specjalistyczna - wydawnictwa, Komunikacja medialna - wydawnictwa elektroniczne, Prasa specjalistyczna - wydawnictwa, i Komunikacja medialna - wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Cottbus, Niemcy.

 2. BIOBETTY

  Holandia

  Firma BIOBETTY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Alkmaar, Holandia.

 3. GCWORLD.IT

  Włochy

  Firma GCWORLD.IT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach Smartfon. Ma siedzibę w Catania, Włochy.

 4. BERTHOLET PUBLISHING

  Belgia

  Firma BERTHOLET PUBLISHING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Braine-L Alleud, Belgia.

 5. BRABANT BUSINESS MEDIA

  Holandia

  Firma BRABANT BUSINESS MEDIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Jest również obecna w dziedzinach usługi w połączeniu bezpośrednim. Ma siedzibę w Eindhoven, Holandia.

 6. ASSOCIAZIONE ALVORADA - EDIZIONI ALVORDA

  Włochy

  Firma ASSOCIAZIONE ALVORADA - EDIZIONI ALVORDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 7. MADFORMADELSKERE.DK

  Dania

  Firma MADFORMADELSKERE.DK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa elektroniczne. Ma siedzibę w Toftlund, Dania.

 8. ORION VERSAND GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Erotyka wysyłkowa podniecających produktów erotycznych - Kobiety, mężczyźni i pary coraz częściej decydują się na korzystanie z zabawek i gadżetów erotycznych oraz innych niezwykłych produktów, które oferuje ORION, aby życie codzienne i życie miłosne uczynić bardziej ekscytującym, a my mamy wszystko czego serce – i pragnienie – potrzebuje. Odkryj swoje sekretne pragnienia, przeżyj swoje fantazje i wzbogać swoje życie seksualne – ORION zapewni Ci odpowiednie, ekscytujące akcesoria. W naszym sex-shopie ORION Sexshop szczególnie popularna jest seksowna bielizna. Kobieta uwodzi bielizną z delikatnej koronki, romantyczną lub prowokującą. Ale także mężczyźni mogą podkreślić swoje zalety mocną i sugestyną bielizną. Nasza seksowna bielizna rozbudzi pragnienie otworami, przezroczystymi wstawkami i napiętymi wcięciami i cięciami. Szukasz czegoś bardziej niezwykłego? Miłośnicy lateksu, sadomasochiści, dominujący i dominowani znujdą w naszym sklepie erotycznym ORION ekscytujące stroje dla fetyszystów i do gry ról. Dildosy, wibratory i wiele więcej!

 1. PRINTMASTA

  Polska

  Verified by europages badge

  Printmasta drukarnia oraz tłocznia płyt CD/DVD/Blu-Ray to specjalista w dziedzinie druku, . Tłoczenie oraz duplikacja płyt CD oraz DVD. Nasza oferta: druk na płytach CD/DVD/BD, także małe i średnie nakłady, technika cyfrowa UV, offsetowa oraz sitodrukowa, duplikacja oraz tłoczenie płyt CD/DVD, produkcja opakowań na płyty takich jak; digipack, ekopack, koperta kartonowa, okładki do pudełek na płyty CD/DVD, koperty na płyty winylowe, możliwe lakierowanie wybiórcze UV także małych nakładów. Drukujemy cyfrowo ulotki, foldery, plakaty i inne wyroby papierowe i kartonowe. Druk opakowań na karty kredytowe, karty upominkowe i rabatowe z nadrukiem klienta i warstwą ochronną RFID. Zajmujemy się nagrywaniem oraz drukiem kaset magnetofonowych oraz opakowań do kaset. W naszej ofercie również druk cyfrowy kartonowych pudełek z nadrukiem klienta. Oferujemy pudełka z dnem składanym oraz pudełka fasonowe. Duży wybór rozmiarówi typów pudełek w zależnosci od przeznaczenia i produktu. Pudełka na kosmetyki -pudełka na mydła, szampony, perfumy, olejki zapachowe, olejki CBD, czekoladki, świece i wiele innych. Możemy wykonać pudełko o dowolnych wymiarach dostsowanych do potrzeb i produktu klienta Najniższe ceny, najwyższa jakość. Nasze towary dostarczamy do wszystkich krajów Unii Europejskiej, szybko i bezpiecznie.

 2. THE BOOKLETS PRINT

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasza drukarnia to miejsce, gdzie sztuka spotyka się z technologią, a kreatywne wizje przechodzą w rzeczywistość. Jesteśmy dumni z faktu, że od lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości usługi drukarskie, spełniając ich najbardziej wymagające oczekiwania. Nasza firma jest nie tylko miejscem pracy, ale przede wszystkim miejscem twórczym, gdzie każde zlecenie jest traktowane indywidualnie i z pasją. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych profesjonalistów, których pasją jest sztuka drukarska. Każdy z naszych pracowników ma bogate doświadczenie w branży i stale podnosi swoje umiejętności, aby zapewnić klientom usługi najwyższej jakości. Bez względu na to, czy potrzebujesz wydruku ulotek, katalogów, plakatów płyt CD/DVD, możesz być pewien, że Twój projekt zostanie wykonany z najwyższą starannością i dbałością o detale. Nasza drukarnia wykorzystuje najnowocześniejsze technologie drukarskie, co pozwala nam osiągnąć doskonałe rezultaty w krótkim czasie. Dysponujemy różnorodnym parkiem maszynowym, który umożliwia nam realizację różnorodnych projektów, niezależnie od ich skali czy złożoności. Ponadto, stosujemy ekologiczne rozwiązania w naszej produkcji, dbając o środowisko naturalne. Jednym z naszych najważniejszych atutów jest indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy projekt jest inny i wymaga unikalnego podejścia. Dlatego też, nasz zespół jest zawsze gotowy do wysłuchania Twoich potrzeb. Skontaktuj się, a pomożemy Ci w realizacji Twoich projektów!

 3. ANIMATIONS AND MORE 3D COMMUNICATIONS GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ANIMATIONS AND MORE 3D COMMUNICATIONS GMBH & CO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dyski, płyty i kasety wideo, nagrane. Ma siedzibę w Mäder, Austria.

 4. SWISS TXT AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma SWISS TXT AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dyski, płyty i kasety wideo, nagrane. Ma siedzibę w Bienne, Szwajcaria.

 5. NDA GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma NDA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dyski, płyty i kasety wideo, nagrane. Ma siedzibę w Wiener Neustadt, Austria.

 6. 360 KATIA COLLINET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 360 KATIA COLLINET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wydawnictwa multimedialne. Ma siedzibę w Pierry, Francja.

 7. MAST-ER-SONO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAST-ER-SONO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Muzyka - wydawnictwa muzyczne. Jest również obecna w dziedzinach sound systems, Oprogramowania dla show biznesu i imprez okolicznościowych, zarządzanie imprezami, i organizowanie imprez firmowych. Ma siedzibę w Ormoy, Francja.

 8. STEREO STYLE S.C.

  Polska

  We have been making a professional production of audio cassettes for almost 30 years. As one of the few in Europe and in the World, we have a complete machine park for the production of tapes. We offer: - Recording audio cassettes - C-0 audio cassettes - Almost 200 C0 colors - Various colors of packaging. Transparent, black, white, green, yellow etc. - Preparation of material for recording (mixing, mastering) - Boxes for cassettes, records and vinyls - Printing and packaging - Packing and foiling the cassettes We operate throughout Europe, US, Asia and Australia. Only with us - digital record! What does it mean? Compared to analogue machines, where an analog recording (the so-called mother) is needed before production starts, which increases production costs by several dozen percent, we have machines with digital recording at our disposal. All you need to do is deliver the recording to us on a pendrive, CD or send it in the cloud. This saves you time and money. What else? For several years, we have been offering prints that were not possible in the past. In addition to the unique color of the cassette itself, you can print your graphics on the entire size of the cassette! Including sides. The cassettes come in a variety of lengths and colors.

 9. DIGICON AG CD- & DVD-PRESSWERK

  Niemcy

  digiCon AG, posiadająca 15-letnie doświadczenie w tłoczeniu płyt CD, należy do najnowocześniejszych producentów wysokiej jakości płyt CD w Europie. Najbardziej renomowane wydawnictwa, studia muzyczne i przedsiębiorstwa przemysłowe Niemiec zlecają produkcję płyt CD firmie digiCon. Nasza oferta: tłoczenie płyt DVD, produkcja płyt CD, produkcja płyt DVD, tłocznia płyt CD, tłocznia płyt DVD, digipaki, wykonywanie szklanej matrycy płyt DVD, pamięć USB. Produkujemy również pamięci USB z nadrukiem logo, pamięci USB z grawerowanym logo, opakowania do pamięci USB.

 10. OP GRAFIKA - PROJEKTY GRAFICZNE I OBRÓBKA ZDJ??

  Polska

  Firma graficzno marketingowa której zakres dzia? a? obejmuje: Przerabianie zdj? ? , projektowanie wizytówek, ulotek, plakatów, Logotypy dla firm i znaki firmowe, projektowanie stron internetowych i grafika internetowa, prowadzenie fanpage, marketing internetowy, projektowanie materia? ów wyborczych i reklamowych. Op Grafika powsta? a w 2018 roku i jest m? od? rozwijaj? c? si? firm? , która ? wiadczy us? ugi przedsi? biorcom i osobom prywatnym. Firma ci? gle poszerza swoj? wiedz? w dziedzinie przerabiania zdj? ? i grafiki reklamowej, aby dzia? a? w zgodzie z najnowszymi trendami. Wszystkie zlecenia wykonywane s? najszybciej jak to tylko mo? liwe, a g? ównym celem jest zadowolenie klienta.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wydawnictwa elektroniczne - Import eksport

Liczba wyników

3054 Przedsiębiorstwa