• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyburzenia- rozbiórki - wyposażenie i sprzęt

Wyniki dla

Wyburzenia- rozbiórki - wyposażenie i sprzęt - Import eksport

 1. TREVI BENNE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Powstanie z 30-letnim doświadczeniem w dziedzinie urządzeń do maszyn do robót ziemnych jest dla przedsiębiorstwa Trevi Benne spa niezaprzeczalnym atutem. Śledzenie innowacji technologicznych rynku jest zadaniem, które wymaga wytrwałości i kompetencji. Roboty ziemne i wyburzenia, koparki, cęgi do wyburzania, nożyce, skrzynie ładunkowe, maszyny do wyburzania, skrzynie ładunkowe i szybkozłącza, części zamienne do maszyn do robót ziemnych, cęgi i kruszarki do wyburzeń, nożyce z żelaza.

 2. MYSCRAPMACHINE

  Luksemburg

  Verified by europages badge

  Firma MYSCRAPMACHINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Kruszarki i młyny, Żurawie samochodowe, Recyrkulacja i wykorzystanie odpadów - urządzenia, Collection, recycling, elimination waste, roboty konstrukcyjne, i Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Luxembourg, Luksemburg.

 3. ROTAIR SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ROTAIR SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, sprężarki alternatywne, RAMPICAR, akcesoria do sprężarek, Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne, urządzenia mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, i pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Caraglio, Włochy.

 4. WIECHA SP. Z O.O.

  Polska

  Przedmiotem działania firmy jest kompleksowe wykonawstwo robót budowlanych budynków przemysłowych, użyteczności publicznej oraz budynków prywatnych. Wykonujemy bądź pośredniczymy w wykonaniu wszelkich prac związanych z wznoszeniem i remontami obiektów budowlanych oraz infrastruktury towarzyszącej. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług oraz ich terminowe wykonanie. Specjalizujemy się w wykonywaniu: stanów surowych, robót żelbetowych, wykończeniach wnętrz, remontach budowli hydrotechnicznych, budowie hal stalowych, pracach termomodernizacyjnych, renowacji zabytków, świadczymy usługi sprzętowe oraz wyburzeniowe

 5. KAMECKI RADOSŁAW. ROBOTY ZIEMNE I DROGOWE

  Polska

  Specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie prac ziemnych, w szczególności w budownictwie drogowym. Szeroka baza sprzętowa, ogromny potencjał kadry oraz możliwości logistyczne pozwalają jej na realizacje trudnych zleceń (także rozbiórek) z zachowaniem najwyższej jakości usług oraz w możliwie jak najkrótszym czasie. Współpracujemy z takimi firmami jak: Skanska S.A, Hydrobud24, Leier- Malbork Sp.z.o.o., Stogowski, Kargo, Zenex, Meyer. Na liście współpracujących z nami firm znajdują się również Strabag, Eurovia, Tuga i Budimex. W naszej ofercie znajdą Państwo usługi profesjonalnym sprzętem budowlanym (w tym usługi koparką, ładowarką lub koparko-ładowarką) oraz transport ciężarowy. Wykonujemy także inne specjalistyczne usługi, w tym frezowanie asfaltu frezarką Wirtgen. W zakresie naszej działalności mieści się również sprzedaż kruszyw. w tym piasku i żwiru. Ponadto zajmujemy się wywozem gruzu w workach typu Big Bag o ładowności 1 lub 2 ton, wykonanych ze specjalistycznych materiałów.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. F.H.U. DOBROWOLSKI DOBROWOLSKI ŁUKASZ

  Polska

  Istniejemy na rynku od 1995r. Specjalizujemy się w wynajmie maszyn budowlanych oraz realizujemy zlecenia w zakresie robót ziemnych, wyburzeń i rozbiórek, sprzedaży i transporcie materiałów sypkich. Szczególny nacisk kładziemy na jakość wykonywanych przez nas usług, opierając się na doświadczeniu naszej kadry pracowniczej. Oferujemy przystępne ceny i profesjonalną obsługę. Obsługujemy zarówno firmy, instytucje jak i klientów indywidualnych.

 2. FORTIS

  Peru

  Fortis jest przedsiębiorstwem organizującym w roboty strzałowe. Zawierają się w tym wyburzenia i rozbiórki. Firma wychodzi naprzeciw zmianom gospodarczym w Polsce, dzięki czemu możliwa jest restrukturyzacja i powstawanie nowych inwestycji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej http: //www.fortis-pbw.com.pl.

 3. RINK

  Niemcy

  Firma RINK, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Neunkirchen-Seelscheid, Niemcy.

 4. BISELLO MOVIMENTO TERRA DI BISELLO PIERENZO & C. S.N.C.

  Włochy

  Firma BISELLO MOVIMENTO TERRA DI BISELLO PIERENZO & C. S.N.C., roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach koparki, maszyny do rozbiórki, maszyny i urządzenia dla budownictwa, i szalowanie. Ma siedzibę w Agugliaro, Włochy.

 5. VTN EUROPE S.P.A.

  Włochy

  Firma VTN EUROPE S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Górnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, nożyce hydrauliczne, i Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Pojana Maggiore, Włochy.

 1. GROUPE DONITIAN SA

  Francja

  Firma GROUPE DONITIAN SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Żurawie i suwnice pomostowe. Jest również obecna w dziedzinach Żurawie przejezdne, Podnośniki kubełkowe, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Żurawie przejezdne, Podnośniki kubełkowe, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, i Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w LORMONT, Francja.

 2. WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH

  Niemcy

  Firma WEB MASCHINEN- UND GERAETEHANDEL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne zasilane do robót amatorskich. Jest również obecna w dziedzinach Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, Czujniki ciśnienia, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Pasy do podnoszenia i rozmieszczenia ładunku, Agregaty wodne wysokociśnieniowe, i Czujniki ciśnienia. Ma siedzibę w Sehnde, Niemcy.

 1. DÉMOLITION ET DEBARRAS

  Francja

  Firma DÉMOLITION ET DEBARRAS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, i Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. VACOMET

  Belgia

  Firma VACOMET, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, burzenie budynków, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, transport materiałów rozbiórkowych, i wynajem młotów rozbiórkowych. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 3. DEMOLTECH SRL

  Włochy

  Firma DEMOLTECH SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Modugno, Włochy.

 4. VEGA HYDRAULIC BREAKERS

  Turcja

  Firma VEGA HYDRAULIC BREAKERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. BÖHM ENGINEERING GMBH

  Niemcy

  Firma BÖHM ENGINEERING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR

  Niemcy

  Firma SVEN SUCHERT BAUMASCHINEN ZUBEHÖR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Chwytaki, czerpaki i kubły, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, i Chwytaki, czerpaki i kubły. Ma siedzibę w Oelsnitz, Niemcy.

 7. IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  Włochy

  Firma IMPIANTI INDUSTRIALI SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem urządzeń przemysłowych, Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne, Wynajem urządzeń przemysłowych, i Odpadki budowlane - odzysk i użycie wtórne. Ma siedzibę w Dalmine, Włochy.

 8. CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA.

  Portugalia

  Firma CARVALHO COIMBRA & ESTEVES, LDA., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach młoty hydrauliczne. Ma siedzibę w Faião, Portugalia.

 1. IMPRESA GOBBI

  Włochy

  Firma IMPRESA GOBBI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach burzenie techniczne, i wyposażenie sygnalizacyjne i kontrolne do robót drogowych. Ma siedzibę w Podenzano, Włochy.

 2. COSMO

  Belgia

  Firma COSMO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, burzenie budynków, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, i młoty wyburzające do wykopów. Ma siedzibę w Baasrode, Belgia.

 3. OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA

  Hiszpania

  Firma OBRAS Y SERVICIOS MÁLAGA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Cement i zaprawy ogniotrwałe, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, serwis murarski, drobne prace murarskie, Cement i zaprawy ogniotrwałe, i Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Coin, Hiszpania.

 4. ITALIADEMOLITORI S.R.L.

  Włochy

  Firma ITALIADEMOLITORI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach młoty hydrauliczne, i Stone crushers. Ma siedzibę w Bitonto, Włochy.

 5. VAN DEN BERG METAL GMBH

  Niemcy

  Firma VAN DEN BERG METAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, Scrap metal business, burzenie prywatne i przemysłowe, Rozbiórki i wyburzanie - przedsiębiorcy, i odbiór odpadów. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 6. CORIMAG SRL

  Włochy

  Firma CORIMAG SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Bosconero, Włochy.

 7. VISIBILITY AGENCY

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VISIBILITY AGENCY, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Nottingham, Zjednoczone Królestwo.

 8. KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma KS INDUSTRIE UND HANDELS GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Erfurt, Niemcy.

 9. AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO

  Włochy

  Firma AUTODEMOLIZIONI ROMA PIPPO E CLAUDIO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 10. FAVA DAVIES

  Włochy

  Firma FAVA DAVIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Drogi - budowa, roboty ziemne, roboty drogowe, Drogi - budowa, i rozbiórki. Ma siedzibę w Cison Di Valmarino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo