• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyżymaczki- suszarki - pralnie przemysłowe

Wyniki dla

Wyżymaczki- suszarki - pralnie przemysłowe - Import eksport

 1. VETTERTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  „VetterTec – to wyspecjalizowana globalna firma należąca do grupy Moret Industries – proponuje systemy odwadniania i suszenia dla branży etanolu, piwa, skrobi, ochrony środowiska, przemysłu chemicznego i spirytusowego. Działamy jako strategiczny partner w dziedzinie rozwoju oraz dostawca systemów i urządzeń odpowiadających wymaganiom naszych klientów. VetterTec oferuje: Wszystkie technologie zaprojektowane i stworzone w ramach grupy Moret Industries. Najlepsze technologie, doskonale dopasowane do Twoich zastosowań, skoncentrowane technologie i aplikacje, innowacyjne i zaawansowane rozwiązania, zoptymalizowane i bezproblemowe procesy suszenia, wydajne, ekonomicznie niezawodnie rozwiązania. Ponad 1500 rozwiązań i systemów suszących na całym świecie potwierdzają nasze motto: „SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany ": "SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany."

 2. ASTRA LT AB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma ASTRA LT AB, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

 3. BOLZ PROCESS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Pierwotnie firma BOLZ Process Technology GmbH rozwinęła się z wyspecjalizowanego działu firmy Alfred Bolz Apparatebau GmbH & Co KG, założonej w 1964 roku, klasycznego producenta kotłów i aparatury ze zbiornikami magazynowymi, zbiornikami ciśnieniowymi i procesowymi oraz maszynami ze stali szlachetnej i materiałów specjalnych. Skupiając się od początku na typowych wymaganiach w zakresie mieszania i suszenia ciał stałych, zespół coraz częściej zdobywał wiedzę technologiczną i ostatecznie stał się wiodącym producentem aparatury procesowej do delikatnego mieszania i suszenia ciał stałych w przemyśle chemicznym i chemii drobnej na całym świecie. Ciągła optymalizacja i ukierunkowany dalszy rozwój specjalnych maszyn umożliwił zespołowi dostęp do przemysłu chemicznego i farmaceutycznego z jego zaawansowanymi materiałami nośnymi, farmaceutykami i aktywnymi składnikami. Wysokiej jakości, zamknięte i bezpiecznie obsługiwane komponenty i systemy szybko stały się uznaną marką firmy BOLZ.

 4. JINHUA ECOL PRODUCTS CO., LTD

  Chiny

  Firma JINHUA ECOL PRODUCTS CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Lanxi, Chiny.

 5. ESSOREX

  Francja

  Firma ESSOREX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Chateauroux, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Sangerhausen, Niemcy.

 2. ROUSSELET CENTRIFUGATION SA

  Francja

  Firma ROUSSELET CENTRIFUGATION SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje - odzysk i użycie wtórne, Odpady - recykling, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Centrifuges, Oleje - odzysk i użycie wtórne, Odpady - recykling, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Annonay, Francja.

 3. AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, suszarki, dozowniki granulatów, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i mieszarki do granulatów. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 4. STALAM S.P.A.

  Włochy

  Firma STALAM S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, maszyny i urządzenia do wulkanizacji kauczuku, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i szafy do odmrażania do zastosowań handlowych. Ma siedzibę w Nove, Włochy.

 5. IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 1. AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach osuszacze do wędlin, maszyny do kładzenia tynku, i maszyny piekarskie. Ma siedzibę w Schwaigern, Niemcy.

 2. ELECTRONORD SCANDINAVIA

  Grecja

  Firma ELECTRONORD SCANDINAVIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach krawędziarka, i papryka w proszku. Ma siedzibę w Katerini, Grecja.

 1. HASTRA

  Niemcy

  Firma HASTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Weinstadt, Niemcy.

 2. BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD.

  Republika Czeska

  Firma BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 3. NUOVASARA SRL

  Włochy

  Firma NUOVASARA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, industrial centrifuges, maszyny i urządzenia do odwirowywania, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 4. BOMBI MECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma BOMBI MECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach gładziarki, i maszyny do kładzenia tynku. Ma siedzibę w Barberino Di Mugello, Włochy.

 5. VERONESI SEPARATORI S.P.A.

  Włochy

  Firma VERONESI SEPARATORI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, wirówki dla przemysłu chemicznego, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Castenaso, Włochy.

 6. UNICA

  Belgia

  Firma UNICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pralki przemysłowe, i suszarki do użytku handlowego. Ma siedzibę w Merchtem, Belgia.

 7. VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 8. CBB DECANTER S.R.L.

  Włochy

  Firma CBB DECANTER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, fitry dla przemysłu chemicznego, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Monte Roberto, Włochy.

 1. BOVERIO LUIGI S.R.L.

  Włochy

  Firma BOVERIO LUIGI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, urządzenia i sprzęt do mycia ryb i owoców morza, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Sannazzaro De' Burgondi, Włochy.

 2. GHELFI SPURGHI S.R.L.

  Włochy

  Firma GHELFI SPURGHI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 3. GENNARETTI S.P.A.

  Włochy

  Firma GENNARETTI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Jesi, Włochy.

 4. KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyna do mycia tkanin. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 5. INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S

  Dania

  Firma INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Piece i kominy przemysłowe, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Herlev, Dania.

 6. DECANTER SYSTEM S.R.L.

  Włochy

  Firma DECANTER SYSTEM S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, granulatory dla laboratoriów farmaceutycznych, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Ornago, Włochy.

 7. VENTILEX B.V.

  Holandia

  Firma VENTILEX B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Wieże suche chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Heerde, Holandia.

 8. OPEL THERM GMBH

  Niemcy

  Firma OPEL THERM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Import-eksport obrabiarek, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Unterensingen, Niemcy.

 9. ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG

  Niemcy

  Firma ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Bruckmühl-Heufeld, Niemcy.

 10. SCHREYER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHREYER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Gerabronn, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla