• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyżymaczki- suszarki - pralnie przemysłowe

Wyniki dla

Wyżymaczki- suszarki - pralnie przemysłowe - Import eksport

 1. VETTERTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  „VetterTec – to wyspecjalizowana globalna firma należąca do grupy Moret Industries – proponuje systemy odwadniania i suszenia dla branży etanolu, piwa, skrobi, ochrony środowiska, przemysłu chemicznego i spirytusowego. Działamy jako strategiczny partner w dziedzinie rozwoju oraz dostawca systemów i urządzeń odpowiadających wymaganiom naszych klientów. VetterTec oferuje: Wszystkie technologie zaprojektowane i stworzone w ramach grupy Moret Industries. Najlepsze technologie, doskonale dopasowane do Twoich zastosowań, skoncentrowane technologie i aplikacje, innowacyjne i zaawansowane rozwiązania, zoptymalizowane i bezproblemowe procesy suszenia, wydajne, ekonomicznie niezawodnie rozwiązania. Ponad 1500 rozwiązań i systemów suszących na całym świecie potwierdzają nasze motto: „SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany ": "SUCCESSFUL DRYING SYSTEMS, engineered in Germany."

 2. ASTRA LT AB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma ASTRA LT AB, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

 3. BOLZ PROCESS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Pierwotnie firma BOLZ Process Technology GmbH rozwinęła się z wyspecjalizowanego działu firmy Alfred Bolz Apparatebau GmbH & Co KG, założonej w 1964 roku, klasycznego producenta kotłów i aparatury ze zbiornikami magazynowymi, zbiornikami ciśnieniowymi i procesowymi oraz maszynami ze stali szlachetnej i materiałów specjalnych. Skupiając się od początku na typowych wymaganiach w zakresie mieszania i suszenia ciał stałych, zespół coraz częściej zdobywał wiedzę technologiczną i ostatecznie stał się wiodącym producentem aparatury procesowej do delikatnego mieszania i suszenia ciał stałych w przemyśle chemicznym i chemii drobnej na całym świecie. Ciągła optymalizacja i ukierunkowany dalszy rozwój specjalnych maszyn umożliwił zespołowi dostęp do przemysłu chemicznego i farmaceutycznego z jego zaawansowanymi materiałami nośnymi, farmaceutykami i aktywnymi składnikami. Wysokiej jakości, zamknięte i bezpiecznie obsługiwane komponenty i systemy szybko stały się uznaną marką firmy BOLZ.

 4. ESSOREX

  Francja

  Firma ESSOREX, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Chateauroux, Francja.

 5. DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE VACUUMTROCKNER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Sangerhausen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma AMBOSS & LANGBEIN ELEKTRO-ELEKTRONIK GERÄTEBAU GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, suszarki, dozowniki granulatów, Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia, i mieszarki do granulatów. Ma siedzibę w Haan, Niemcy.

 2. ROUSSELET CENTRIFUGATION SA

  Francja

  Firma ROUSSELET CENTRIFUGATION SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Metale kolorowe - odzysk i użycie jako surowce wtórne. Jest również obecna w dziedzinach Oleje - odzysk i użycie wtórne, Odpady - recykling, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Centrifuges, Oleje - odzysk i użycie wtórne, Odpady - recykling, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Annonay, Francja.

 3. STALAM S.P.A.

  Włochy

  Firma STALAM S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszarnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, maszyny i urządzenia do wulkanizacji kauczuku, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i szafy do odmrażania do zastosowań handlowych. Ma siedzibę w Nove, Włochy.

 4. AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH

  Niemcy

  Firma AHK SERVICE & SOLUTIONS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach osuszacze do wędlin, maszyny do kładzenia tynku, i maszyny piekarskie. Ma siedzibę w Schwaigern, Niemcy.

 5. BOMBI MECCANICA S.R.L.

  Włochy

  Firma BOMBI MECCANICA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach gładziarki, i maszyny do kładzenia tynku. Ma siedzibę w Barberino Di Mugello, Włochy.

 1. HASTRA

  Niemcy

  Firma HASTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Weinstadt, Niemcy.

 2. ELECTRONORD SCANDINAVIA

  Grecja

  Firma ELECTRONORD SCANDINAVIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach krawędziarka, i papryka w proszku. Ma siedzibę w Katerini, Grecja.

 1. NUOVASARA SRL

  Włochy

  Firma NUOVASARA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, industrial centrifuges, maszyny i urządzenia do odwirowywania, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 2. IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 3. BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD.

  Republika Czeska

  Firma BEIJING SONGYUAN HUAXING TECHNOLOGY DEVELOPMENT CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Prague, Republika Czeska.

 4. VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 5. UNICA

  Belgia

  Firma UNICA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach pralki przemysłowe, i suszarki do użytku handlowego. Ma siedzibę w Merchtem, Belgia.

 6. VERONESI SEPARATORI S.P.A.

  Włochy

  Firma VERONESI SEPARATORI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, wirówki dla przemysłu chemicznego, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Castenaso, Włochy.

 7. BOVERIO LUIGI S.R.L.

  Włochy

  Firma BOVERIO LUIGI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, urządzenia i sprzęt do mycia ryb i owoców morza, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Sannazzaro De' Burgondi, Włochy.

 8. GHELFI SPURGHI S.R.L.

  Włochy

  Firma GHELFI SPURGHI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie pomieszczeń przemysłowych i usługi porządkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Ochrona środowiska i walka z zanieczyszczeniem, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Modena, Włochy.

 1. KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma KATRE MAKINA SAN TIC LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach maszyna do mycia tkanin. Ma siedzibę w Gaziantep, Turcja.

 2. DECANTER SYSTEM S.R.L.

  Włochy

  Firma DECANTER SYSTEM S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, granulatory dla laboratoriów farmaceutycznych, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Ornago, Włochy.

 3. VENTILEX B.V.

  Holandia

  Firma VENTILEX B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Wieże suche chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Heerde, Holandia.

 4. TOP TROCK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma TOP TROCK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 5. CBB DECANTER S.R.L.

  Włochy

  Firma CBB DECANTER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, fitry dla przemysłu chemicznego, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Monte Roberto, Włochy.

 6. INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S

  Dania

  Firma INGENIOERFIRMAET LYTZEN A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sterylizacja i dezynfekcja - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Piece i kominy przemysłowe, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Piece i kominy przemysłowe. Ma siedzibę w Herlev, Dania.

 7. WULFF TROCKNUNGSSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WULFF TROCKNUNGSSYSTEME GMBH & CO. KG, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia, osuszacze, i Ogrzewanie domowe - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Emden, Niemcy.

 8. GENNARETTI S.P.A.

  Włochy

  Firma GENNARETTI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Jesi, Włochy.

 9. OPEL THERM GMBH

  Niemcy

  Firma OPEL THERM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Import-eksport obrabiarek, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Unterensingen, Niemcy.

 10. ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG

  Niemcy

  Firma ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Bruckmühl-Heufeld, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo

Wyszukaj wyceny dla