• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wyżymaczki i wirówki

Wyniki dla

Wyżymaczki i wirówki - Import eksport

 1. GORENJE SLOVAKIA, S.R.O.

  Słowacja

  Firma GORENJE SLOVAKIA, S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszarki automatyczne do bielizny. Jest również obecna w dziedzinach Okapy kuchenne i wyciągi, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, Wyżymaczki i wirówki, Okapy kuchenne i wyciągi, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Pralki domowe, i Wyżymaczki i wirówki. Ma siedzibę w Bratislava-Dubravka, Słowacja.

 2. VERONESI SEPARATORI S.P.A.

  Włochy

  Firma VERONESI SEPARATORI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, wirówki dla przemysłu chemicznego, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Castenaso, Włochy.

 3. BOVERIO LUIGI S.R.L.

  Włochy

  Firma BOVERIO LUIGI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, urządzenia i sprzęt do mycia ryb i owoców morza, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Sannazzaro De' Burgondi, Włochy.

 4. DECANTER SYSTEM S.R.L.

  Włochy

  Firma DECANTER SYSTEM S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, granulatory dla laboratoriów farmaceutycznych, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Ornago, Włochy.

 5. HAJDU HAJDUSÁGI IPARI ZRT

  Węgry

  Firma HAJDU HAJDUSÁGI IPARI ZRT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Podgrzewacze wody na użytek domowy, Pralki domowe, Podgrzewacze wody na użytek domowy, i Pralki domowe. Ma siedzibę w Teglas, Węgry.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CBB DECANTER S.R.L.

  Włochy

  Firma CBB DECANTER S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, fitry dla przemysłu chemicznego, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Monte Roberto, Włochy.

 2. GENNARETTI S.P.A.

  Włochy

  Firma GENNARETTI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Jesi, Włochy.

 3. SR-BOLIG SUSANNE RASMUSSEN

  Dania

  Firma SR-BOLIG SUSANNE RASMUSSEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki i wirówki. Ma siedzibę w Rønnede, Dania.

 4. W.E.S. KFT

  Węgry

 5. KAY-METZELER LTD

  Zjednoczone Królestwo

 1. TETRA PAK FOOD ENGINEERING S.P.A.

  Włochy

 2. MANTOVANI & VICENTINI S.R.L.

  Włochy

 1. MA PETITE LAVERIE SARL INNOPRESS

  Francja

  Verified by europages badge

  Opracowaliśmy innowacyjną usługę pomagającą budować lojalność klientów dzięki własnemu kioskowi pralniczemu „Moja mała pralnia” („Ma Petite Laverie”), który spełni wszystkie potrzeby Twojej klienteli. Zaprojektowaliśmy ten kiosk tak, aby był praktyczny, szybki i bezpieczny, organizując wszystko tak, abyś mógł otrzymać swój kiosk pod klucz, gotowy do wykonania pierwszego prania. Dzięki „Ma Petite Laverie” możesz generować dodatkowe dochody 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, a samofinansowanie następuje szybko: przy zaledwie 2 cyklach dziennie na jedną maszynę, Twoja inwestycja zwróci się w ciągu 5 latach. Ponadto, w przeciwieństwie do innych biznesów, Twój dochód nie ucierpi od ewentualnych kryzysów społecznych lub zdrowotnych, nie będziesz musiał płacić żadnego czynszu ani opłat, dzięki autonomicznemu działaniu kiosku „Ma Petite Laverie". Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. ASTRA LT AB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma ASTRA LT AB, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Zbiorniki metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Zbiorniki i skrzynki do składowania, Transport drogowy - cysterny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Alytus, Litwa.

 3. SCHREYER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHREYER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Gerabronn, Niemcy.

 4. LOU NIEUWENHUIZEN AGRATECHNIEK B.V.

  Holandia

  Firma LOU NIEUWENHUIZEN AGRATECHNIEK B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Anna Paulowna, Holandia.

 5. TORRES & BELO, S.A.

  Portugalia

 6. VENTILEX B.V.

  Holandia

  Firma VENTILEX B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Wieże suche chłodnicze, Chłodnice powietrza suche, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wieże suche chłodnicze. Ma siedzibę w Heerde, Holandia.

 7. BOLZ PROCESS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Pierwotnie firma BOLZ Process Technology GmbH rozwinęła się z wyspecjalizowanego działu firmy Alfred Bolz Apparatebau GmbH & Co KG, założonej w 1964 roku, klasycznego producenta kotłów i aparatury ze zbiornikami magazynowymi, zbiornikami ciśnieniowymi i procesowymi oraz maszynami ze stali szlachetnej i materiałów specjalnych. Skupiając się od początku na typowych wymaganiach w zakresie mieszania i suszenia ciał stałych, zespół coraz częściej zdobywał wiedzę technologiczną i ostatecznie stał się wiodącym producentem aparatury procesowej do delikatnego mieszania i suszenia ciał stałych w przemyśle chemicznym i chemii drobnej na całym świecie. Ciągła optymalizacja i ukierunkowany dalszy rozwój specjalnych maszyn umożliwił zespołowi dostęp do przemysłu chemicznego i farmaceutycznego z jego zaawansowanymi materiałami nośnymi, farmaceutykami i aktywnymi składnikami. Wysokiej jakości, zamknięte i bezpiecznie obsługiwane komponenty i systemy szybko stały się uznaną marką firmy BOLZ.

 8. SPS REHMUS SCREEN PRINTING SYSTEMS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SPS REHMUS SCREEN PRINTING SYSTEMS GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 1. ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG

  Niemcy

  Firma ADVANCED PHOTONICS TECHNOLOGIES AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Bruckmühl-Heufeld, Niemcy.

 2. OPEL THERM GMBH

  Niemcy

  Firma OPEL THERM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport obrabiarek, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Import-eksport obrabiarek, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Unterensingen, Niemcy.

 3. HEINKEL PROCESS TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Firma HEINKEL PROCESS TECHNOLOGY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Filtracja - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach industrial centrifuges, Centrifuges, wirówki pionowe, i wirówki używane i odnowione. Ma siedzibę w Besigheim, Niemcy.

 4. TOP TROCK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma TOP TROCK HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 5. TECHNI PROCESS

  Francja

  Firma TECHNI PROCESS, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Rousset, Francja.

 6. VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VOITH PAPER KRIEGER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, i Grzejnictwo przemysłowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 7. HASTRA

  Niemcy

  Firma HASTRA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, i Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Weinstadt, Niemcy.

 8. IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma IRT - PROZESSWÄRMETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe, Przemysł poligraficzny - maszyny i materiały, i Części elektryczne i elektroniczne - urządzenia do produkcji. Ma siedzibę w Kassel, Niemcy.

 9. NUOVASARA SRL

  Włochy

  Firma NUOVASARA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyżymaczki, suszarki - pralnie przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe, industrial centrifuges, maszyny i urządzenia do odwirowywania, i Pralki, wirówki - pralnie przemysłowe. Ma siedzibę w Parma, Włochy.

 10. MASKOT MUTFAK ESYALARI SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

  Firma MASKOT MUTFAK ESYALARI SAN VE TIC LTD STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach wirówki kuchenne, instalacje i sprzęt do krojenia i zgniatania owoców, i kraty z aluminium. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wyżymaczki i wirówki - Import eksport

Liczba wyników

208 Przedsiębiorstwa