• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wrzecienniki

Wyniki dla

Wrzecienniki - Import eksport

 1. IMT GES. FÜR INDUSTRIELLE MASCHINENTECHNOLOGIE MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMT GES. FÜR INDUSTRIELLE MASCHINENTECHNOLOGIE MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wrzecienniki. Ma siedzibę w Heuchelheim, Niemcy.

 2. KPTEC PRECISION PARTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KPTEC PRECISION PARTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wrzecienniki. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 3. FISCHER FORTUNA GMBH

  Niemcy

  Projektowanie, produkcja i dystrybucja precyzyjnych wrzecion maszynowych marki FORTUNA. Doradztwo i dystrybucja precyzyjnych wrzecion maszynowych marek FISCHER i PRECISE. Wrzeciona maszynowe do napędów zewnętrznych i bezpośrednich, wrzeciona średniej częstotliwości, zmienne połączenia narzędzia z wrzecionem, ręczne lub automatyczne mocowanie narzędzia, wysoko precyzyjne, zmienne obroty i moce. Specjalne konstrukcje na indywidualne zamówienie klientów. Bardzo długie wrzeciona do szlifowania wewnętrznego otworów wąskich i wydłużonych. Serwis naprawczy wrzecion maszynowych FISCHER, FORTUNA i PRECISE oraz innych producentów. Nasze produkty i usługi: wrzeciona hydrostatyczne, wrzeciona silnikowe, serwis wrzecion, silniki średniej częstotliwości, wrzeciona główne do obrabiarek, naprawa wrzecion szlifierskich, naprawa wrzecion do frezowania (szlifowanie wrzecion narzędziowych do centrów obróbkowych), wrzeciona średniej częstotliwości, wrzeciona do frezowania, wrzeciona do wiercenia

 4. SPINDELSERVICE 1 A GMBH

  Niemcy

  Firma SPINDELSERVICE 1 A GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wrzecienniki. Ma siedzibę w Geislingen, Niemcy.

 5. TURNER MACHINE TOOLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TURNER MACHINE TOOLS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przeciągacze. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Wrzecienniki, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, i Wrzecienniki. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PRECISE PRÄZISIONSSPINDELN GMBH

  Niemcy

  Firma PRECISE PRÄZISIONSSPINDELN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wrzecienniki, i Wrzecienniki. Ma siedzibę w Leichlingen, Niemcy.

 2. NAMDEMIR ESYA SAN.TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma NAMDEMIR ESYA SAN.TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki - części i osprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wrzecienniki, i Wrzecienniki. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. FISCHER PRECISE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 4. IBAG SWITZERLAND AG

  Szwajcaria