• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • woski- pasty i politury do użytku domowego

Wyniki dla

Woski- pasty i politury do użytku domowego - Import eksport

 1. DEUREX AG

  Niemcy

  DEUREX jest wiodącym dostawcą syntetycznych i naturalnych wosków przemysłowych wszystkich rodzajów. DEUREX charakteryzuje się maksymalną elastycznością form dostawy. Gama obejmuje produkty od A do Z, od wosku amidowego, poprzez P jak wosk polietylenowy, aż do T jak wosk z trzciny cukrowej. Do standardowego asortymentu należą także woski Fischera-Tropscha i woski polipropylenowe. Całość uzupełniają woski hybrydowe i woski powlekane. Oferta wosków DEUREX wyróżnia się maksymalną elastycznością dostaw. Woski są dostępne w różnych postaciach, również płynnej. Asortyment wosków obejmuje granulki, drobne granulki, proszek, drobny proszek, woski mikronizowane, jak również dyspersje woskowe i emulsje woskowe. Dyspersje woskowe i emulsje woskowe są oparte na bazie wody, olejów i rozpuszczalników. Nasze woski znajdują zastosowanie przede wszystkim w przemyśle bitumicznym, farb drukarskich, farb płynnych i proszkowych.

 2. NANOFORMULA OU

  Estonia

  Firma NANOFORMULA OU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Proszki i środki do prania. Jest również obecna w dziedzinach Woski, pasty i politury do użytku domowego, Produkty do konserwacji pojazdów, Czyszczenie domowe - środki czyszczące, detergents for cars, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Produkty do konserwacji pojazdów. Ma siedzibę w Voka, Estonia.

 3. OLI LACKE GMBH

  Niemcy

  Firma OLI LACKE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Lichtenau, Niemcy.

 4. CHROME STAR CHEMICAL WORKS

  Indie

  Firma CHROME STAR CHEMICAL WORKS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woski, pasty i politury do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach produkty cierne i polerujące, polerowanie wysokoprecyzyjne, produkty chemiczne przemysłowe, i woskowanie/polerowanie kostek marmurowych. Ma siedzibę w Gurgaon, Indie.

 5. CANTELLO S.R.L.

  Włochy

  Firma CANTELLO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Woski, pasty i politury do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, detergenty przemysłowe - hurt, Papierowe naczynia i artykuły jednorazowe, sukna z mikrofibry, i Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa. Ma siedzibę w TORINO, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FEHRENBACH KERZEN KIRCHENBEDARF E.K.

  Niemcy

  Firma FEHRENBACH KERZEN KIRCHENBEDARF E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Rottweil, Niemcy.

 2. HERZOG KERZEN AG

  Szwajcaria

  Firma HERZOG KERZEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Sursee, Szwajcaria.

 3. KERZEN KOLB GESMBH

  Austria

  Firma KERZEN KOLB GESMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, i Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Matrei Am Brenner, Austria.

 4. KERZEN-BURGER

  Niemcy

  Firma KERZEN-BURGER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, i Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Mahlberg, Niemcy.

 5. CHRISTAS LADEN - PANDUR KG

  Austria

  Firma CHRISTAS LADEN - PANDUR KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Mistelbach, Austria.

 1. SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K.

  Niemcy

  Firma SEHESTEDTER NATURFARBEN INH. MARTEN RIEDL E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Szelak, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Szelak, Farby i lakiery, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, i Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Sehestedt, Niemcy.

 2. IMMELEN & CO. ALFRED BEAUMONT GMBH

  Niemcy

  Firma IMMELEN & CO. ALFRED BEAUMONT GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ścierniwa naturalne. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane do elektrotechniki, Farby i lakiery, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Narzędzia - drobne wyroby metalowe, Narzędzia ręczne niezasilane do elektrotechniki, Farby i lakiery, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Narzędzia - drobne wyroby metalowe. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 1. KERZEN ZIMMERMANN INH. SCHLACHTBERGER E.K.

  Niemcy

  Firma KERZEN ZIMMERMANN INH. SCHLACHTBERGER E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Amberg, Niemcy.

 2. WERNER KRÜGER

  Niemcy

  Firma WERNER KRÜGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Farby i lakiery, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Zierenberg, Niemcy.

 3. TRIERISCHE WACHSWAREN AUGUST HAMACHER

  Niemcy

  Firma TRIERISCHE WACHSWAREN AUGUST HAMACHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Trier, Niemcy.

 4. KERZENART SEMRA SEN

  Niemcy

  Firma KERZENART SEMRA SEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. KERZEN-INSEL

  Niemcy

  Firma KERZEN-INSEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Doberlug-Kirchhain, Niemcy.

 6. GABRIELA RIMMELE

  Niemcy

  Firma GABRIELA RIMMELE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Oppenweiler, Niemcy.

 7. P. JOCHAM E.K.

  Niemcy

  Firma P. JOCHAM E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Środki chemiczne trawiące i ścierne, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, i Środki chemiczne trawiące i ścierne. Ma siedzibę w Tussenhausen, Niemcy.

 8. KERZEN MEYER GMBH

  Szwajcaria

  Firma KERZEN MEYER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, i Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Horw, Szwajcaria.

 1. F. X. ALTMANN SOHN

  Niemcy

  Firma F. X. ALTMANN SOHN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Königsbronn, Niemcy.

 2. GOTHAER KERZENFABRIK GMBH

  Niemcy

  Firma GOTHAER KERZENFABRIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Gotha, Niemcy.

 3. SARL REMUAUX

  Francja

  Firma SARL REMUAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woski, pasty i politury do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach yellow beeswax, woski przemysłowe, i parafina. Ma siedzibę w Barbentane, Francja.

 4. WACHSZIEHEREI BEIM KLOSTER ROSENTHAL GMBH

  Niemcy

  Firma WACHSZIEHEREI BEIM KLOSTER ROSENTHAL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kakao i czekolada. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby cukiernicze, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Wyroby cukiernicze, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Ralbitz-Rosenthal, Niemcy.

 5. WEB- & IT-SOLUTIONS MICHAEL HINRICHS

  Niemcy

  Firma WEB- & IT-SOLUTIONS MICHAEL HINRICHS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, i Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 6. PRODUCTOS EXPRES S.L.

  Hiszpania

  Firma PRODUCTOS EXPRES S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woski, pasty i politury do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach wosk, i olej terpentynowy. Ma siedzibę w MADRID, Hiszpania.

 7. JOHANN SCHLÖSSER GMBH

  Niemcy

  Firma JOHANN SCHLÖSSER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Smary przemysłowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 8. ASTA ZAGREB D.O.O.

  Chorwacja

  Firma ASTA ZAGREB D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Prace budowlane wykończeniowe, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, i Woski, pasty i politury do użytku domowego. Ma siedzibę w Zagreb, Chorwacja.

 9. SHOP ELEVEN GBR

  Niemcy

  Firma SHOP ELEVEN GBR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Woski, pasty i politury do użytku domowego, Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia, Czyszczące środki przemysłowe i profesjonalne - chemia przemysłowa, Czyszczące środki domowe - chemia gospodarcza, Woski, pasty i politury do użytku domowego, i Oczyszczanie i uzdatnianie wody - chemikalia. Ma siedzibę w Burkau, Niemcy.

 10. BALKAN PARKET OOD

  Bułgaria

  Firma BALKAN PARKET OOD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woski, pasty i politury do użytku domowego. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, i Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Ma siedzibę w LOVECH, Bułgaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo