• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wosk pszczeli

Wyniki dla

Wosk pszczeli - Import eksport

 1. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Serdecznie witamy w świecie surowców! Przedsiębiorstwo Michael Gutschke Rohstoffhandel specjalizuje się w imporcie bezpośrednim oraz w dystrybucji wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów. Cechuje nas niezawodność i indywidualne podejście do klienta. Opierając się na gruntownej znajomości produktów i uwarunkowań rynkowych oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy szeroki asortyment naturalnych surowców, stosowanych w produkcji środków aromatyzujących, kosmetyków, słodyczy, w przemyśle tytoniowym i spożywczym, jak również przeznaczonych do użytku technicznego. Oferujemy surowce o właściwościach aromatyzujących, wiążących, zagęszczających, antyadhezyjnych, stabilizujących, koloryzujących i powlekających. Produkty są magazynowane i kontrolowane w Hamburgu. Dzięki ścisłej współpracy, przez wiele lat rozbudowaliśmy doskonałe relacje z naszymi partnerami i sieć na całym świecie. Nasz aparat administracyjny jest optymalnej wielkości, w związku z czym działamy szybko i elastycznie.

 2. TUCHEL & SOHN GMBH

  Niemcy

  Tuchel & Sohn GmbH jest międzynarodowym producentem i dostawcą naturalnych surowców dla przemysłu spożywczego i napojów oraz sektora farmaceutycznego i kosmetycznego, założonym przez Gustava Tuchela, a obecnie działającym jako importer, dystrybutor, rafineria i rozlewnia. Od 2017 roku firmą zarządzają w czwartym i piątym pokoleniu Peter i Mirko Tuchel. Od momentu założenia siedziba firmy znajduje się w Hamburgu. Asortyment produktów składa się głównie z naturalnych substancji słodzących, które są oferowane w sposόb tak naturalny, jak to tylko możliwe. Są to miód pszczeli, różne syropy takie jak syrop klonowy, syrop z agawy, syrop ryżowy, syrop daktylowy lub kokosowy, a także inne produkty pszczele (wosk, propolis, pyłek kwiatowy), agawa (inulina), klonowiec (cukier, płatki) i inne. Dzięki obecności na całym świecie i międzypokoleniowej współpracy z dostawcami, Tuchel & Sohn może oferować zrównoważone towary najwyższej jakości bezpośrednio ze źrόdła pochodzenia.

 3. APIHAPPY

  Francja

  Firma APIHAPPY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, usługi dla pszczelarzy, Wosk pszczeli, chów królowych pszczół, i ule. Ma siedzibę w Gometz La Ville, Francja.

 4. MAISON DU TALENT D'OR

  Francja

  Firma MAISON DU TALENT D'OR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świece i świeczki. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, świeczki naturalne, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Niort, Francja.

 5. BEEOFIX - INH. ANNA SOPHIE RIEGLER

  Austria

  Firma BEEOFIX - INH. ANNA SOPHIE RIEGLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Waidhofen/ybbs, Austria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Hiszpania

  Firma SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, pyłek kwiatowy, wosk, Miód, Wosk pszczeli, sprzedaż miodu, sprzedaż wosku, i sprzedaż pyłku kwiatoxwego. Ma siedzibę w Pinofranqueado-Cáceres, Hiszpania.

 2. GAIA SUSTAINABLE CONCEPT UG

  Niemcy

 3. MESSINIAN CANDLES

  Grecja

 4. HONGLER KERZEN AG

  Szwajcaria

 5. WACHSLING GMBH

  Niemcy

 1. LUSOCOPLA FABRICA DE COLAS INDUSTRIAIS LDA.

  Portugalia

 2. APINORTE

  Hiszpania

 1. RONDA GMBH

  Niemcy

 2. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Grecja

 3. VARA GROUP

  Ukraina

 4. LACOURCELLE BENOIT

  Francja

 5. BEE PROPOLIS BRASIL LTDA

  Brazylia

 6. NUVOLA TRADE

  Turcja

 7. COPLA

  Francja

 8. PROREUSE SRLS

  Włochy

 1. LANUCO GMBH

  Niemcy

 2. PROQUINAT S.L.

  Hiszpania

 3. SER WAX INDUSTRY

  Włochy

 4. ''APICOLTURA ORAZI S.S. SOC. AGRICOLA''

  Włochy

 5. ANTICA APICOLTURA KABERLABA DI FRIGO LUCIA & C. S.N.C.

  Włochy

 6. ADI APICOLTURA S.R.L.

  Włochy

 7. GIUGLIANO CARMELA

  Włochy

 8. ALPHA INGREDIENTS S.R.L.

  Włochy

 9. SERRAPIGLIO UMBERTO

  Włochy

 10. DOLCI QUALITA' SAS DI CASTALDO ALESSANDRA & C.

  Włochy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo