• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wosk pszczeli

Wyniki dla

Wosk pszczeli - Import eksport

 1. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w świecie surowców! Przedsiębiorstwo Michael Gutschke Rohstoffhandel specjalizuje się w imporcie bezpośrednim oraz w dystrybucji wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów. Cechuje nas niezawodność i indywidualne podejście do klienta. Opierając się na gruntownej znajomości produktów i uwarunkowań rynkowych oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy szeroki asortyment naturalnych surowców, stosowanych w produkcji środków aromatyzujących, kosmetyków, słodyczy, w przemyśle tytoniowym i spożywczym, jak również przeznaczonych do użytku technicznego. Oferujemy surowce o właściwościach aromatyzujących, wiążących, zagęszczających, antyadhezyjnych, stabilizujących, koloryzujących i powlekających. Produkty są magazynowane i kontrolowane w Hamburgu. Dzięki ścisłej współpracy, przez wiele lat rozbudowaliśmy doskonałe relacje z naszymi partnerami i sieć na całym świecie. Nasz aparat administracyjny jest optymalnej wielkości, w związku z czym działamy szybko i elastycznie.

  Witryna www Open In New icon
 2. TUCHEL & SOHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tuchel & Sohn GmbH jest międzynarodowym producentem i dostawcą naturalnych surowców dla przemysłu spożywczego i napojów oraz sektora farmaceutycznego i kosmetycznego, założonym przez Gustava Tuchela, a obecnie działającym jako importer, dystrybutor, rafineria i rozlewnia. Od 2017 roku firmą zarządzają w czwartym i piątym pokoleniu Peter i Mirko Tuchel. Od momentu założenia siedziba firmy znajduje się w Hamburgu. Asortyment produktów składa się głównie z naturalnych substancji słodzących, które są oferowane w sposόb tak naturalny, jak to tylko możliwe. Są to miód pszczeli, różne syropy takie jak syrop klonowy, syrop z agawy, syrop ryżowy, syrop daktylowy lub kokosowy, a także inne produkty pszczele (wosk, propolis, pyłek kwiatowy), agawa (inulina), klonowiec (cukier, płatki) i inne. Dzięki obecności na całym świecie i międzypokoleniowej współpracy z dostawcami, Tuchel & Sohn może oferować zrównoważone towary najwyższej jakości bezpośrednio ze źrόdła pochodzenia.

  Witryna www Open In New icon
 3. MAISON DU TALENT D'OR

  Francja

  Verified by europages badge
 4. GAIA SUSTAINABLE CONCEPT UG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. BEEOFIX - INH. ANNA SOPHIE RIEGLER

  Austria

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 2. BEE BREEDING COMPLEX MAIKOPSKY

  Rosja

  Produkcja wyrobów pszczelarskich stanowi główną działalność naszej firmy. 300 pszczelich rodzin żyje na 3 obszarach bartnych położonych na powierzchni 1 ha u podnóża Kaukazu. Naszym głównym celem jest produkcja miodu, płodnych królowych oraz opakowań. Firma dostarcza produkty pszczele prawie do wszystkich regionów Rosji. Główną misją firmy jest efektywne stosowanie nowoczesnych metod i technologii w celu osiągnięcia maksymalnej produkcji płodnych królowych, miodu, mleczka pszczelego oraz innych produktów pszczelich, a także efektywne wykorzystanie rojów pszczelich do zapylania roślin entomofilnych. Kierując się wymaganiami współczesnego rynku, firma wykonuje szeroko zakrojone prace przygotowawcze do wykorzystania pożytków oraz zbioru popularnych miodów – z robinii akacjowej, lipy, kasztanowca, kolendry, gryki, nostrzyka czy słonecznika. Specyfikacja opracowana dla produktu specjalnego „SILA MEDA+”. „SILA MEDA +” to tajemnice miodu z Kaukaskiego Rezerwatu Przyrody połączone w jednym produkcie.

 3. MESSINIAN CANDLES

  Grecja

 4. HONGLER KERZEN AG

  Szwajcaria

 5. WACHSLING GMBH

  Niemcy

 1. LUSOCOPLA FABRICA DE COLAS INDUSTRIAIS LDA.

  Portugalia

 2. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Grecja

 3. RONDA GMBH

  Niemcy

 4. VARA GROUP

  Ukraina

 5. COPLA

  Francja

 6. BEE PROPOLIS BRASIL LTDA

  Brazylia

 7. ZADORUS

  Polska

 8. NUVOLA TRADE

  Turcja

 9. OOO KONSTANTA

  Rosja

 10. PROREUSE SRLS

  Włochy

 1. LANUCO GMBH

  Niemcy

 2. PROQUINAT S.L.

  Hiszpania

 3. ANTICA APICOLTURA KABERLABA DI FRIGO LUCIA & C. S.N.C.

  Włochy

 4. ADI APICOLTURA S.R.L.

  Włochy

 5. ALPHA INGREDIENTS S.R.L.

  Włochy

 6. DOLCI QUALITA' SAS DI CASTALDO ALESSANDRA & C.

  Włochy

 7. SERRAPIGLIO UMBERTO

  Włochy

 8. GIUGLIANO CARMELA

  Włochy

 9. COOP. AGR. ARL APE REGINA

  Włochy

 10. ''APICOLTURA ORAZI S.S. SOC. AGRICOLA''

  Włochy