• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wosk pszczeli

Wyniki dla

Wosk pszczeli - Import eksport

 1. TUCHEL & SOHN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Tuchel & Sohn GmbH jest międzynarodowym producentem i dostawcą naturalnych surowców dla przemysłu spożywczego i napojów oraz sektora farmaceutycznego i kosmetycznego, założonym przez Gustava Tuchela, a obecnie działającym jako importer, dystrybutor, rafineria i rozlewnia. Od 2017 roku firmą zarządzają w czwartym i piątym pokoleniu Peter i Mirko Tuchel. Od momentu założenia siedziba firmy znajduje się w Hamburgu. Asortyment produktów składa się głównie z naturalnych substancji słodzących, które są oferowane w sposόb tak naturalny, jak to tylko możliwe. Są to miód pszczeli, różne syropy takie jak syrop klonowy, syrop z agawy, syrop ryżowy, syrop daktylowy lub kokosowy, a także inne produkty pszczele (wosk, propolis, pyłek kwiatowy), agawa (inulina), klonowiec (cukier, płatki) i inne. Dzięki obecności na całym świecie i międzypokoleniowej współpracy z dostawcami, Tuchel & Sohn może oferować zrównoważone towary najwyższej jakości bezpośrednio ze źrόdła pochodzenia.

 2. MICHAEL GUTSCHKE ROHSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w świecie surowców! Przedsiębiorstwo Michael Gutschke Rohstoffhandel specjalizuje się w imporcie bezpośrednim oraz w dystrybucji wysokiej jakości surowców naturalnych i półproduktów. Cechuje nas niezawodność i indywidualne podejście do klienta. Opierając się na gruntownej znajomości produktów i uwarunkowań rynkowych oraz wieloletnim doświadczeniu, oferujemy szeroki asortyment naturalnych surowców, stosowanych w produkcji środków aromatyzujących, kosmetyków, słodyczy, w przemyśle tytoniowym i spożywczym, jak również przeznaczonych do użytku technicznego. Oferujemy surowce o właściwościach aromatyzujących, wiążących, zagęszczających, antyadhezyjnych, stabilizujących, koloryzujących i powlekających. Produkty są magazynowane i kontrolowane w Hamburgu. Dzięki ścisłej współpracy, przez wiele lat rozbudowaliśmy doskonałe relacje z naszymi partnerami i sieć na całym świecie. Nasz aparat administracyjny jest optymalnej wielkości, w związku z czym działamy szybko i elastycznie.

 3. MAISON DU TALENT D'OR

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON DU TALENT D'OR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świece i świeczki. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, świeczki naturalne, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Niort, Francja.

 4. BEEOFIX - INH. ANNA SOPHIE RIEGLER

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BEEOFIX - INH. ANNA SOPHIE RIEGLER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Waidhofen/ybbs, Austria.

 5. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, pyłek kwiatowy, wosk, Miód, Wosk pszczeli, sprzedaż miodu, sprzedaż wosku, i sprzedaż pyłku kwiatoxwego. Ma siedzibę w Pinofranqueado-Cáceres, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COPLA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma COPLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach Oleje roślinne, Oleje roślinne, parafina, i oleje silikonowe. Ma siedzibę w Castelculier, Francja.

 2. APIHAPPY

  Francja

  Firma APIHAPPY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, usługi dla pszczelarzy, Wosk pszczeli, chów królowych pszczół, i ule. Ma siedzibę w Gometz La Ville, Francja.

 3. GAIA SUSTAINABLE CONCEPT UG

  Niemcy

  Firma GAIA SUSTAINABLE CONCEPT UG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. HONGLER KERZEN AG

  Szwajcaria

  Firma HONGLER KERZEN AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Altstätten, Szwajcaria.

 5. WACHSLING GMBH

  Niemcy

  Firma WACHSLING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Dormagen, Niemcy.

 1. MESSINIAN CANDLES

  Grecja

  Firma MESSINIAN CANDLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach Liturgiczne przedmioty i dewocjonalia, świece do święcenia, parafina, i Liturgiczne przedmioty i dewocjonalia. Ma siedzibę w Neromilos Messinias, Grecja.

 2. RONDA GMBH

  Niemcy

  Firma RONDA GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach produkcja świec. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Grecja

  Firma MELOSTAGMA - HONEY DROP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, miód pszczeli, Wosk pszczeli, i miód z kasztanowca. Ma siedzibę w Skalokhori, Lesvos, Grecja.

 2. APINORTE

  Hiszpania

  Firma APINORTE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Miód. Jest również obecna w dziedzinach Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie, Wosk pszczeli, pyłek kwiatowy, Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 3. VARA GROUP

  Ukraina

  Firma VARA GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach produkty pszczele. Ma siedzibę w Kyiv, Ukraina.

 4. NUVOLA TRADE

  Turcja

  Firma NUVOLA TRADE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach gorzkie migdały, i tragakanta. Ma siedzibę w Diyarbakir, Turcja.

 5. VYROBNI PODNIK JESTED, S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma VYROBNI PODNIK JESTED, S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, Świece i świeczki, Pszczelarstwo i hodowla jedwabników, Miód, Wosk pszczeli, Świece i świeczki, i Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Ma siedzibę w Liberec, Republika Czeska.

 6. LACOURCELLE BENOIT

  Francja

  Firma LACOURCELLE BENOIT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, kit pszczeli, pyłek kwiatowy, miód, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Chaumeil, Francja.

 7. PROREUSE SRLS

  Włochy

  Firma PROREUSE SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Jest również obecna w dziedzinach pszczeli wosk, wosk, i woski barwione. Ma siedzibę w VALLO, Włochy.

 8. SER WAX INDUSTRY

  Włochy

  Firma SER WAX INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne. Jest również obecna w dziedzinach woskowanie, wosk, dodatki, i pszczeli wosk. Ma siedzibę w Santena, Włochy.

 1. MAB MIELS ET ABEILLES

  Francja

  Firma MAB MIELS ET ABEILLES, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach Miód, pszczoły, Miód, i produkcja i sprzedaż hurtowa. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 2. BEE ART IKE

  Grecja

  Firma BEE ART IKE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach usługi dla pszczelarzy, beekeeping products, Beeswax, i pasza dla pszczół. Ma siedzibę w Xanthi, Grecja.

 3. LANUCO GMBH

  Niemcy

  Firma LANUCO GMBH, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Witaminy i prowitaminy. Jest również obecna w dziedzinach Dodatki odżywcze, Dodatki konserwujące żywność, Esencje spożywcze, Wosk pszczeli, Dodatki odżywcze, Dodatki konserwujące żywność, Esencje spożywcze, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. PROQUINAT S.L.

  Hiszpania

  Firma PROQUINAT S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach woski przemysłowe, woski i ich pochodne dla przemysłu tekstylnego, i maszyny do zrywania oliwek. Ma siedzibę w Badalona, Hiszpania.

 5. BEE PURE

  Austria

  Firma BEE PURE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wosk pszczeli. Jest również obecna w dziedzinach Diet - food, produkty pszczele, produkty do uli, Diet - food, i beekeeping products. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 6. SERRAPIGLIO UMBERTO

  Włochy

  Firma SERRAPIGLIO UMBERTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Wosk pszczeli, Dodatki konserwujące żywność, Wosk pszczeli, i Dodatki konserwujące żywność. Ma siedzibę w Agropoli, Włochy.

 7. APICOLTURA VERBANO DI CESAREO ROBERTA

  Włochy

  Firma APICOLTURA VERBANO DI CESAREO ROBERTA, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, Miód, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Castelletto Sopra Ticino, Włochy.

 8. DOLCI QUALITA' SAS DI CASTALDO ALESSANDRA & C.

  Włochy

  Firma DOLCI QUALITA' SAS DI CASTALDO ALESSANDRA & C., roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, Miód, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Pozzuoli, Włochy.

 9. ''APICOLTURA ORAZI S.S. SOC. AGRICOLA''

  Włochy

  Firma ''APICOLTURA ORAZI S.S. SOC. AGRICOLA'', roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, Miód, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Marsciano, Włochy.

 10. GIUGLIANO CARMELA

  Włochy

  Firma GIUGLIANO CARMELA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Pszczelarstwo i hodowla jedwabników. Jest również obecna w dziedzinach Miód, Wosk pszczeli, Miód, i Wosk pszczeli. Ma siedzibę w Poggiomarino, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo