• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wody mineralne

Wyniki dla

Wody mineralne - Import eksport

 1. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SWISS WATERS INTERNATIONAL GMBH MEGGEN

  Szwajcaria

  Swiss Waters International GmbH Meggen prowadzi międzynarodowy handel wodą mineralną z całego świata. Naszą filozofią jest promowanie zrównoważonego handlu wodą, przy jednoczesnym wspieraniu różnych małych i średnich producentów. Celem naszych działań jest stworzenie bogatej oferty różnych wód mineralnych i umożliwienie utrzymania się wielu dostawcom, a jednocześnie zapewnienie dostępu do wody w sposób jak najbardziej zrównoważony i przyjazny dla środowiska. Woda mineralna premium jest eksportowana ze wszystkich części świata i dystrybuowana. Nasza usługa obejmuje również dostawę na całym świecie bezpośrednio do wybranej lokalizacji klienta. Wiele z naszych wód jest również dostępnych pod marką własną i dlatego szczególnie dobrze nadają się jako nośnik reklamy dla Twojej firmy. Oprócz wód mineralnych premium oferujemy również różne zrównoważone produkty dodatkowe, takie jak np. słomki wykonane z papieru, szkła, drewna, ale także kubki i sztućce wykonane z kompostowalnych materiałów naturalnych oraz wiele innych artykułów związanych z napojami. Mogą być z nadrukiem na zamówienie i dzięki temu bezpośrednio wspierać Twój wizerunek jako odpowiedzialnej firmy.

 3. ASIA EUROPE TRADE

  Belgia

  Asia Europe Trade (AET) jest firmą europejską z biurami w Europie i Azji i specjalizuje się w takich dziedzinach jak handel 1) produktami szybkozbywalnymi (tzw. FMCG), 2) prywatnymi markami (słodycze i ciastka, napoje, produkty spożywcze i niespożywcze), 3) najlepszymi markami międzynarodowymi, 4) zapewnianie rozwiązań jednoetapowych, dostawa od drzwi do drzwi, dostawy towarów od drzwi do drzwi dla supermarketów i firm handlu elektronicznego, 5) wina, whisky i alkohole różne, 6) nabiał. 7) sery (mrożone i świeże), 8) owoce i warzywa. Skontaktuj się z nami, otrzymasz od nas szybką, efektywną i konkurencyjną ofertę skrojoną na miarę. Dostawa minimalna to jedna paleta na SKU w kontenerach grupowanych 20’ i 40’. AET może dostarczyć wyroby: P&G, Unilever, Ferrero, piwo i wody mineralne marek międzynarodowych, Coca-Cola, Pepsi, Nestle, Kraft, Cadbury, Kimberly-Clark, Henkel, Ritter Sport, Mondelez itp. 7) Wyroby niespożywcze (sprzęt kuchenny, wyroby typu fasionary, kosmetyki, produkty do pielęgnacji urody i zdrowia, perfumy, baterie). Pracujemy bez zapasów, aby móc zapewnić najświeższe produkty i najlepsze ceny.

 4. ZIÓŁKO

  Polska

  Firma Ziółko dostarcza swoim Klientom produkty, których zbawienny wpływa na organizm znany jest od zarania dziejów. Początkowo zajmowaliśmy się jedynie oferowaniem wody mineralnej (głównie leczniczej). Odkąd zaczęliśmy wprowadzać do oferty różnego rodzaju zioła, herbatki i leki ziołowe, nasz apetyt na rozwój ciągle rósł. Dziś w naszym szerokim asortymencie znajduje się również zdrowa żywność oraz naturalne kosmetyki i herbaty na wagę. Oferujemy: zioła sypkie, zioła fix i herbaty owocowe, leki i suplementy diety, witaminy pochodzenia naturalnego, miody i produkty pszczele, zdrowa żywność, oleje zimno tłoczone, kosmetyki pielęgnacyjne, przyprawy ziołowe, olejki eteryczne, herbaty na wagę, maści przeciwbólowe, poduszki z łuski gryki, yerba mate i akcesoria.

 5. EKO NOVA BV/SRL

  Belgia

  EKO NOVA to międzynarodowe przedsiębiorstwo handlowe. Naszymi głównymi produktami są napoje (woda, napoje bezalkoholowe, piwa, alkohole), zestawy toaletowe, produkty FMCG czyli szybkozbywalne i Duty-free. Inne produkty markowe nie są wykluczone. Prosimy o kontakt z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGUA SANA

  Hiszpania

  Naturalna woda mineralna, 1 nagroda na Termaliach 2009. Woda lekko mineralizowana. Naturalna woda mineralna, która wspomaga nawodnienie całego ciała, szczególnie zalecana do przygotowywania pokarmu dla dzieci.

 2. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Włochy

  To w Modica, na ogromnej i żyznej równinie wapiennej pochodzenia tektonicznego znajduje się firma zajmująca powierzchnię ponad 8 000 m²: SI.A.M ( marque: Santa Maria). Santa Maria). SI.A.M. jest w stanie zadowolić wszystkie wymagania rynku pochodzące z Sycylii, Kalabrii, Malty i częściowo z zagranicy. Poszukiwanie innowacyjnych narzędzi o dużej wartości technologicznej zachęca firmę do inwestowania w proces produkcji i dystrybucji, aby osiągnąć nowe cele.

 3. DINÇ SU

  Turcja

 4. CASTELLO SRL - ACQUA AMATA

  Włochy

 5. ALPE GUIZZA

  Włochy

 1. MADE FOR TRADE

  Ukraina

 2. BIBITE LACONI S.R.L.

  Włochy

 1. FONTI PREALPI S.R.L.

  Włochy

 2. BOSSOK

  Luksemburg

 3. HATAY SIFA DOGAL KAYNAK SU - MAYSU

  Turcja

 4. CIEFFE BEVANDE DI CARLETTI E FERRETTI S.N.C.

  Włochy

 5. AGUA MINERAL CRISTALINA, S.L

  Hiszpania

 6. ACQUA DI FONTE S.R.L.

  Włochy

 7. VILLERS MONOPOLE

  Belgia

 8. ÁGUA DO FASTIO - COMÉRCIO E ENGARRAFAMENTO DE ÁGUAS MINERAIS S.A.

  Portugalia

 1. INTER-DRINKS

  Belgia

 2. AGUA SAO SILVESTRE - INDUSTRIA DE BEBIDAS E PRODUTOS ALIMENTARES, S.A.

  Portugalia

 3. TRUCK SPEED EXPEDITION

  Rumunia

 4. GETRÄNKEPOOL HANDELS GMBH

  Austria

 5. CORPORATION “UKRAINIAN MINERAL WATERS”, LLC

  Ukraina

 6. MILAGROS

  Bośnia i Hercegowina

 7. GALANZ BOTTLERS JCS

  Kazachstan

 8. MAGIC DRINKS

  Niemcy

 9. ASYA SU

  Turcja

 10. GETRÄNKE WEIBEL AG

  Szwajcaria

Filtry

Wyniki dla

Wody mineralne - Import eksport

Liczba wyników

2594 przedsiębiorstwa