• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • woda pitna - produkcja i dystrybucja

Wyniki dla

Woda pitna - produkcja i dystrybucja - Import eksport

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 2. MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Alling, Niemcy.

 3. ARSTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Polska

  Jesteśmy zespołem ludzi o nowoczesnym podejściu biznesowym, dążących do osiągnięcia sukcesu w projekcie GAME. Naszą siłą jest kombinacja doświadczenia handlowego i umiejętności managerskich, co pozwala nam na kompleksowe podejście do realizacji celów. Działamy z determinacją, zdecydowani na osiągnięcie założonych celów, nie boimy się nowych wyzwań i zawsze jesteśmy otwarci na innowacyjne podejścia. Nasze doświadczenie jest fundamentem naszych działań, a każdy etap projektu oparty jest na praktycznych wnioskach i efektywnych rozwiązaniach. Nasz zespół jest skoncentrowany na obecnych celach, co pozwala nam podejmować szybkie decyzje i osiągać zamierzone rezultaty. Mamy świadomość, że biznes jest dynamiczny i wymaga elastycznego podejścia, dlatego jesteśmy gotowi dostosować nasze działania do zmieniających się warunków rynkowych. Wspólnie tworzymy kreatywną atmosferę, która sprzyja rozwojowi innowacyjnych rozwiązań i pomaga nam w budowaniu unikalnej marki GAME. Nasza determinacja i zaangażowanie są silnym motorem napędowym, który prowadzi nas ku sukcesowi. Cechuje nas także otwartość na współpracę z innymi ekspertami, partnerami i specjalistami, co pozwala nam wykorzystać w pełni potencjał projektu GAME. Doceniamy różnorodność perspektyw i wiemy, że współpraca z innymi zaowocuje jeszcze lepszymi wynikami. Jako zespół ludzi z pasją, doświadczeniem i zdeterminowaniem, jesteśmy gotowi sprostać wszelkim wyzwaniom, jakie niesie za sobą projekt GAME.

 4. AQUALOGIC

  Polska

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znanego dostawcy dystrybutorów do wody na Śląsku – firmą AQUALOGIC. Proponujemy Państwu wynajem dystrybutorów wody pitnej, wykorzystujących tradycyjną filtrację oraz dezynfekcję metodą UV w procesie oczyszczania wody. Zajmujemy się również dzierżawą ekspresów do kawy szwajcarskiej firmy JURA w zestawie z najlepszą na rynku marką kawy LAVAZZA. Korzystając z naszych usług, mogą być Państwo pewni stałego dostępu do świeżej i smacznej wody oraz aromatycznej kawy w Waszym miejscu pracy. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, jeśli chodzi o łatwe i tanie pozyskiwanie czystej wody. Firma Aqualogic wdraża najnowsze technologie i systemy do uzdatniania wody pitnej. Rozwiązania, które proponujemy, to długo i starannie opracowywane systemy filtracji wody pitnej. Nasi specjaliści każdorazowo dostosują urządzenie, zestaw filtrujący, system zmiękczający lub odżelaźniający do potrzeb klienta.

 5. IWONICZANKA - WODA ŹRÓDLANA

  Polska

  Woda jest bardzo ważna w naszym życiu. Idealnie także gasi pragnienie, ale ważne jest, aby pić wodę zdrową i bogatą w składniki mineralne. Taką wodą jest Iwoniczanka. Iwoniczanka to woda źródlana, która wydobywana jest z najczystszej ziemi karpackiej. Ze względu na wysoką zawartość minerałów woda ta zaliczana jest do najcenniejszych wód butelkowanych. Woda ma delikatny smak i idealnie gasi pragnienie w upalne dni. Polecana jest zarówno dorosłym jak i również dzieciom. W ofercie do wyboru woda: niegazowana, lekko gazowana, gazowana. Zamówienia można dokonać także na stronie: https: //iwoniczanka.pl/

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK

  Niemcy

  Perfekcyjne systemy i indywidualne rozwiązania | Städtler + Beck jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rzemieślniczym z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju i produkcji technik kontrolnych i grodziowych dla instalacji kanalizacyjnych i gazowych. Jako rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami jesteśmy dumni, że samodzielnie produkujemy nasze produkty w Spirze i wciąż je udoskonalamy. Nasze certyfikowane produkty i usługi przekonują klientów w Niemczech i na całym świecie.

 2. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Włochy

  To w Modica, na ogromnej i żyznej równinie wapiennej pochodzenia tektonicznego znajduje się firma zajmująca powierzchnię ponad 8 000 m²: SI.A.M ( marque: Santa Maria). Santa Maria). SI.A.M. jest w stanie zadowolić wszystkie wymagania rynku pochodzące z Sycylii, Kalabrii, Malty i częściowo z zagranicy. Poszukiwanie innowacyjnych narzędzi o dużej wartości technologicznej zachęca firmę do inwestowania w proces produkcji i dystrybucji, aby osiągnąć nowe cele.

 3. DYSTRYBUCJA WODY MINERALNEJ

  Polska

  Naturalna woda mineralna Rzeszowianka z czystego regionu Podkarpacia. W ofercie woda gazowana i niegazowana 0, 5L: gazowana, lekko gazowana i niegazowana 1, 5L oraz niegazowana 5L.Ogólna zawartość składników mineralnych 587mg/l

 4. GALASA

  Hiszpania

  Gospodarka wodna strefy Levante Almeriense.

 5. BRUMAZUR

  Francja

  Firma BRUMAZUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach sprayers, treatment of smells, Usuwanie pyłu mgłą wodną, i klimatyzatory powietrza ekologiczne. Ma siedzibę w Bourgoin-Jallieu, Francja.

 1. NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG

  Niemcy

  Firma NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Baden-Baden, Niemcy.

 2. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma GUSTI D'ITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Czekolada. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, makarony suche, kawa - hurt, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i ocet winny. Ma siedzibę w Moncalieri, Włochy.

 1. CASTELLO SRL - ACQUA AMATA

  Włochy

  Firma CASTELLO SRL - ACQUA AMATA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach wody mineralne, wody mineralne gazowane o niskiej zawartości soli mineralnych, i wody słabo zmineralizowane. Ma siedzibę w Casamassima, Włochy.

 2. AKATJA GMBH

  Niemcy

  Firma AKATJA GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Oberhausen-Kreut, Niemcy.

 3. BEVY EXPRESS

  Włochy

  Firma BEVY EXPRESS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Napoje gazowane bezalkoholowe, sparkling water, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Napoje gazowane bezalkoholowe. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 4. LPW SERVICES GMBH

  Niemcy

  Firma LPW SERVICES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Erlangen, Niemcy.

 5. ECOFINCONCEPT GMBH

  Niemcy

  Firma ECOFINCONCEPT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Armatura sanitarna, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Armatura sanitarna, i Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Ma siedzibę w Hückelhoven, Niemcy.

 6. STE LEVEQUE FLUIDES

  Francja

  Firma STE LEVEQUE FLUIDES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe, Sprzęt medyczny, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe, Sprzęt medyczny, i Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia. Ma siedzibę w Lille, Francja.

 7. ABATI

  Belgia

  Firma ABATI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Ogrzewanie i klimatyzacja - roboty instalacyjne, i instalacje sanitariatów. Ma siedzibę w Wilrijk, Belgia.

 8. PIDPA

  Belgia

  Firma PIDPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków przemysłowych, dystrybucja wody zdatnej do picia, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Asenizacja, i usługi oczyszczania wód gruntowych. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 1. IWVA

  Belgia

  Firma IWVA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, Woda pitna - dystrybucja, asenizacja kanałów ściekowych, Oczyszczanie ścieków przemysłowych, i Refuse drums. Ma siedzibę w Oostduinkerke, Belgia.

 2. INTERCOMMUNALE D'ETUDE ET DE GESTION

  Belgia

  Firma INTERCOMMUNALE D'ETUDE ET DE GESTION, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w zarządzaniu, optymalizacja wyniuków ekonomicznych, budowanie instalacji rozrywkowych, laboratorium naukowe, i Doradztwo w zarządzaniu. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 3. VIVAQUA

  Belgia

  Firma VIVAQUA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Oczyszczanie ścieków, Oczyszczanie ścieków, badania wody pitnej, dystrybucja wody zdatnej do picia, i zaopatrzenie w wodę zdatną do picia. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, i Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Veitsbronn, Niemcy.

 5. ZORKO GMBH

  Niemcy

  Firma ZORKO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, instalacje termosanitarne, i Renewable energies. Ma siedzibę w Pforzheim, Niemcy.

 6. AIRKAN

  Belgia

  Firma AIRKAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, instalacje do kanalizacji powietrza, i kratki filtrujące do oczyszczania powietrza. Ma siedzibę w Leupegem, Belgia.

 7. TUBEX

  Belgia

  Firma TUBEX, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia i surowce - usługowe firmy przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, heating, i urządzenia sanitarne. Ma siedzibę w Machelen (Bt.), Belgia.

 8. RAMUS INDUSTRIE SA

  Francja

  Firma RAMUS INDUSTRIE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - dystrybucja, Armatura rurociągowa przemysłowa, Woda pitna - dystrybucja, armatura, plumbing fittings for the building industry, i Armatura rurociągowa przemysłowa. Ma siedzibę w La Motte Servolex, Francja.

 9. ERITEC

  Francja

  Firma ERITEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ogrzewanie centralne - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, ogrzewanie i klimatyzacja, Pompy cieplne ogrzewcze do użytku domowego, i Boiler plant construction. Ma siedzibę w St Orens De Gameville, Francja.

 10. IDEA

  Belgia

  Firma IDEA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekonomia i polityka - analizy i badania. Jest również obecna w dziedzinach Woda pitna - produkcja i dystrybucja, systemy dozoru środowiska i obszaru, Woda pitna - produkcja i dystrybucja, water purification, i doradztwo w dziedzinie oczyszczania i uzdatniania wód. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Woda pitna - produkcja i dystrybucja - Import eksport

Liczba wyników

30 817 Przedsiębiorstwa