• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • woda pitna - produkcja i dystrybucja

Wyniki dla

Woda pitna - produkcja i dystrybucja - Import eksport

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 2. MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MELTEM WÄRMERÜCKGEWINNUNG GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Alling, Niemcy.

 3. AQUALOGIC

  Polska

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą znanego dostawcy dystrybutorów do wody na Śląsku – firmą AQUALOGIC. Proponujemy Państwu wynajem dystrybutorów wody pitnej, wykorzystujących tradycyjną filtrację oraz dezynfekcję metodą UV w procesie oczyszczania wody. Zajmujemy się również dzierżawą ekspresów do kawy szwajcarskiej firmy JURA w zestawie z najlepszą na rynku marką kawy LAVAZZA. Korzystając z naszych usług, mogą być Państwo pewni stałego dostępu do świeżej i smacznej wody oraz aromatycznej kawy w Waszym miejscu pracy. Jesteśmy nie tylko pasjonatami, jeśli chodzi o łatwe i tanie pozyskiwanie czystej wody. Firma Aqualogic wdraża najnowsze technologie i systemy do uzdatniania wody pitnej. Rozwiązania, które proponujemy, to długo i starannie opracowywane systemy filtracji wody pitnej. Nasi specjaliści każdorazowo dostosują urządzenie, zestaw filtrujący, system zmiękczający lub odżelaźniający do potrzeb klienta.

 4. IWONICZANKA - WODA ŹRÓDLANA

  Polska

  Woda jest bardzo ważna w naszym życiu. Idealnie także gasi pragnienie, ale ważne jest, aby pić wodę zdrową i bogatą w składniki mineralne. Taką wodą jest Iwoniczanka. Iwoniczanka to woda źródlana, która wydobywana jest z najczystszej ziemi karpackiej. Ze względu na wysoką zawartość minerałów woda ta zaliczana jest do najcenniejszych wód butelkowanych. Woda ma delikatny smak i idealnie gasi pragnienie w upalne dni. Polecana jest zarówno dorosłym jak i również dzieciom. W ofercie do wyboru woda: niegazowana, lekko gazowana, gazowana. Zamówienia można dokonać także na stronie: https: //iwoniczanka.pl/

 5. STÄDTLER + BECK GMBH PRÜF- UND ABSPERRTECHNIK

  Niemcy

  Perfekcyjne systemy i indywidualne rozwiązania | Städtler + Beck jest średniej wielkości przedsiębiorstwem rzemieślniczym z wieloletnim doświadczeniem w rozwoju i produkcji technik kontrolnych i grodziowych dla instalacji kanalizacyjnych i gazowych. Jako rodzinne przedsiębiorstwo z tradycjami jesteśmy dumni, że samodzielnie produkujemy nasze produkty w Spirze i wciąż je udoskonalamy. Nasze certyfikowane produkty i usługi przekonują klientów w Niemczech i na całym świecie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SICIL ACQUE MINERALI SRL

  Włochy

  To w Modica, na ogromnej i żyznej równinie wapiennej pochodzenia tektonicznego znajduje się firma zajmująca powierzchnię ponad 8 000 m²: SI.A.M ( marque: Santa Maria). Santa Maria). SI.A.M. jest w stanie zadowolić wszystkie wymagania rynku pochodzące z Sycylii, Kalabrii, Malty i częściowo z zagranicy. Poszukiwanie innowacyjnych narzędzi o dużej wartości technologicznej zachęca firmę do inwestowania w proces produkcji i dystrybucji, aby osiągnąć nowe cele.

 2. NEXTPROTECT PIPPI UND PEPPONE SANITÄRSYSTEME UG

  Niemcy

 3. CASTELLO SRL - ACQUA AMATA

  Włochy

 4. BRUMAZUR

  Francja

 5. AKATJA GMBH

  Niemcy

 1. BEVY EXPRESS

  Włochy

 2. LPW SERVICES GMBH

  Niemcy

 1. ECOFINCONCEPT GMBH

  Niemcy

 2. HÖLSCHER WASSERBAU GMBH

  Niemcy

 3. FONTAINE JOLIVAL

  Francja

 4. FONTAINE JOLIVAL

  Francja

 5. GROUPA SAUR

  Francja

 6. MOBIL IN TIME GMBH

  Austria

 7. INTERCOMMUNALE D'ETUDE ET DE GESTION

  Belgia

 8. MARLOU DRANKEN

  Belgia

 1. RIOKA DEL CANTÁBRICO S.L.

  Hiszpania

 2. AIRKAN

  Belgia

 3. HOOYBERGHS

  Belgia

 4. ORDAL

  Belgia

 5. HYDROTEC T.P. FRANCE SAS

  Francja

 6. FUNKE FRANCE

  Francja

 7. ERITEC

  Francja

 8. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Niemcy

 9. GREEN-ECOPOWER GMBH

  Niemcy

 10. SCHICK TECHNIK GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Woda pitna - produkcja i dystrybucja - Import eksport

Liczba wyników

30 820 Przedsiębiorstwa