• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wołowina - mięso z rzeźni

Wyniki dla

Wołowina - mięso z rzeźni - Import eksport

 1. SIRION SEAFOOD APS

  Dania

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS – Twój dostawca ryb i owoców morza w Europie. Założona w 2007 roku w København, w Danii, firma SIRION SEAFOOD APS stała się jedną z wiodących firm w Europie zajmujących się pozyskiwaniem & kontrolą jakości ryb i owoców morza. Jako kompleksowy dostawca rozwiązań w zakresie ryb i owoców morza w Europie, możemy zaoferować szeroką gamę mrożonych/świeżych ryb i owoców morza oraz nasze profesjonalne usługi (audyt fabryczny / kontrola jakości / nadzór załadunku / rozwój produktu). Dzięki naszej rozległej sieci dostawców, wysoce doświadczonej kadrze kierowniczej, wykwalifikowanemu zespołowi kontroli jakości, profesjonalnej obsłudze i sprawnej komunikacji, zbudowaliśmy solidną reputację w skandynawskim przemyśle ryb i owoców morza jako godny zaufania partner, który zaspokaja wszystkie potrzeby związane z rybami i owocami morza w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma sprawdzonymi fabrykami mającymi certyfikaty HACCP, ISO, BRC, ASC, MSC, BAP, BSCI, HALAL. Nasze główne rynki: Europa, USA, Kanada, Azja (Japonia, Korea itp.) & inne. Nasze główne produkty to: łosoś, dorsz, homar, makrela, ośmiornica, tuńczyk, małże, mintaj, kawior/ikra, mięso wieprzowe, wołowina, karma dla zwierząt. Krewetki (black tiger, vannamei, scampi, cat tiger itp.), panga/sum rekini, ryby dziko żyjące (tuńczyk, mahi-mahi, grouper itp.), ryby hodowlane (czerwona/czarna tilapa, barramundi itp.), głowonogi (ośmiornice, mątwy, kalmary), mięczaki (małże, kraby), ryby i owoce morza o wartości dodanej (sushi, nobashi, torpedo itp.), ryby i owoce morza w puszkach, inne (żaby, surimi itp.). Nogi wieprzowe, świeże udko wieprzowa bez kości, mrożony ogon wieprzowy, plędwica wieprzowa, żeberka wieprzowe, półtusza wieprzowa, wołowe omasum, be

 2. RELLMAN FOODS

  Belgia

  Verified by europages badge

  RELLMAN FOODS: Import i eksport najwyższej jakości, wiodącego na rynku mięsa. Świeża lub mrożona wołowina. Dostępne certyfikaty: Angus Beef; Halal i Organic. Importujemy z Argentyny, Brazylii, Urugwaju, Nowej Zelandii i Irlandii. Nasze mięso jest dystrybuowane w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Kuwejcie.

 3. MAZETTO COMPANY

  Brazylia

  Verified by europages badge

  Witamy! Jesteśmy MAZETTO COMPANY; Szybko rozwijająca się firma importowo-eksportową skoncentrowana na eksporcie brazylijskich produktów rolnych. Pracujemy nad transformacją handlu zagranicznego, prowadzimy negocjacje na całym świecie i rozwiązujemy problemy biurokracji w kupnie i sprzedaży w handlu zagranicznym, zapewniając klientom najlepsze produkty i warunki. W zglobalizowanym świecie naszą misją jest zapewnienie kompetencji, przejrzystości i lojalności. Dlatego zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości i doskonałe relacje międzynarodowe. Lokalizacje: MAZETTO COMPANY ma swoje biura strategiczne w São Paulo i Lizbonie. Produkty: Zajmujemy się głównie importem i eksportem brazylijskiej kawy, marchwi, pomidorów, ziemniaków, kukurydzy, soi, brazylijskiej wołowiny i kurczaków. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszym zespołem!

 4. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 5. ÁRIK 21 - AGRO KFT

  Węgry

  Verified by europages badge

  Witamy w ÁRIK 21 - AGRO KFT, prywatnej firmie handlowej z siedzibą w Rotterdamie w Holandii. Naszym celem jest dostarczanie niezrównanych rozwiązań biznesowych klientom na całym świecie. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości markowych produktów w przystępnych cenach hurtowych, zaspokajając potrzeby firm każdej wielkości. Dodatkowo nasza sprawna logistyka zapewnia terminowe dostawy. Będąc wiodącą firmą handlową, wyróżniamy się jako hurtownik i dystrybutor, oferując szeroką gamę produktów. Nasze portfolio obejmuje napoje, takie jak napoje bezalkoholowe i energetyczne, piwa alkoholowe i bezalkoholowe, produkty mleczne, w tym mleko dla niemowląt, a także artykuły spożywcze, takie jak czekolady, słodycze oraz herbaty i kawy premium. Nasze silne partnerstwo z renomowanymi producentami, takimi jak Nestle, Heinz, Mars, Red Bull, Coca Cola, Tchibo i Ferrero umożliwia nam doskonałą obsługę firm na całym świecie. Nasze dążenie do doskonałości motywuje nas do odkrywania atrakcyjnych niszowych kategorii produktów i unikatowych marek. Dbamy o niezawodne relacje z dostawcami, zapewniając szybką realizację zamówień w ciągu 48 godzin. Kluczową wartością dla ÁRIK 21 - AGRO KFT jest zaufanie i trwałe partnerstwo. Nasz doświadczony zespół łączy wiedzę handlową z wizjonerskim podejściem, zapewniając efektywne transakcje. Naszym celem jest wspieranie współpracy, która wykracza poza początkowe zamówienie, kładąc nacisk na wzajemy rozwój.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BRAZIL FROZEN FOOD EXPORTERS

  Brazylia

  Verified by europages badge

  Witamy w firmie Brazil Frozen Food Exporters, wiodącym międzynarodowym producencie i dystrybutorze mrożonego kurczaka, wieprzowiny i wołowiny. Nasza działalność obejmuje Europę, Bliski Wschód, Azję, Amerykę Północną i Południową oraz Afrykę. Z centralną lokalizacją w Azji i z doświadczeniem specjalistycznym w rozwiązaniach z zakresu łańcucha dostaw, obsługujemy ponad 600 światowych firm i instytucji. Dzięki naszemu doświadczeniu dostosowujemy rozwiązania do specyficznych wymagań naszych klientów. Wyróżnia nas podejście nastawione na proces, które konsekwentnie zapewnia lepsze wyniki, dzięki wyspecjalizowanym usługom. Współpracujemy z wiodącymi na świecie producentami materiałów pośrednich i jako dostawca najwyższej klasy zapewniamy niższe koszty całkowite produktu. Nasza sieć zakładów produkcyjnych i systemów dystrybucji zapewnia wydajne rozwiązania dla klientów na całym świecie. Nasze podstawowe wartości, takie jak ciężka praca, uczciwość, przejrzystość, niezawodność i rzetelność mają priorytetowo na celu satysfakcję klienta, dobre relacje z dostawcami, rentowność dla akcjonariuszy i dobro naszego zespołu.

 2. BRESSUIRE VIANDES

  Francja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo BRESSUIRE EXPORT jest ubojnią bydła zlokalizowaną w Bressuire, we Francji. Jesteśmy dostawcami mięsa wołowego, a zwłaszcza świeżego mięsa młodego bydła. Sprzedajemy także tusze i podroby wołowe. Nasza produkcja świeżego mięsa, odkostnionego lub nie, jest przeznaczona do wszystkich krajów Europy i Afryki Północnej. Sprzedajemy rasy mięsne: charolaise, blonde d'aquitaine, limousine, parteneska itp.

 3. HOREMEAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HOREMEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Mięso z rzeźni i świeży drób, Ćwiartowanie mięsa, Cielęcina - mięso z rzeźni, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Mouscron, Belgia.

 4. MOKOBODY SP. Z O.O.

  Polska

  Zakłady Mięsne Mokobody sp. z o.o. w Mokobodach powstały w 2008 r. Zakład zajmuje się skupem żywca wołowego, ubojem zwierząt oraz sprzedażą ćwierci, skór i podrobów wołowych. Poza eksportem do krajów Unii Europejskich, od marca roku 2010 uzyskaliśmy uprawnienia weterynaryjne do produkcji na rynek państw trzecich: Malezja, Irak, Iran, Kazachstan, Zjednoczone Emiraty Arabskie. Posiadamy również uprawnienia exportowe na wysyłkę wołowiny do Turcji, Libanu, Libii, Jordanii, Syrii, Afganistanu, Kataru, Tunezji, Bahrajnu, Egiptu, Nigerii, Tadżykistanu, Turkmenistanu, Macedonii, Kosowa, Bośni i Hercegowiny, Albanii, Malezji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Algierii, Azerbejdżanu, Republiki Mołdawii, Hongkongu, Japonii oraz Gruzji.

 5. MK-FLEISCH GMBH

  Niemcy

  "Idealny partner w międzynarodowym handlu mięsem.“ MK-Fleisch GmbH jest importerem i eksporterem świeżych i mrożonych produktów mięsnych z wołowiny, cielęciny, jagnięciny i drobiu posiadającym certyfikaty IFS Higher Level , QS i Bio. Naszymi klientami są producenci mięsa i wędlin m.in. producenci wyrobów mięsnych, zakłady rozbioru mięsa, hurtownie, gastronomia, punkty odbioru C+C, duże zakłady mięsne oraz przemysł produktów ubocznych. Dostarczamy produkty pochodzące z Europy, USA, Ameryki Południowej, Australii, Nowej Zelandii. Na życzenie dostępne są również wysokiej jakości mięsa, takie jak wołowina Angus oraz produkty mięsne Halal. Rzetelny, elastyczny, doświadczony i kompetentny. Uosabiamy dokładnie te cechy i uczyniliśmy je podstawą naszej filozofii korporacyjnej. Kierujemy się tymi wartościami każdego dnia i pracyjemy, aby zadowolić naszych klientów i partnerów.

 1. AGARAS, UAB

  Litwa

  UAB Agaras skupuje inwentarz żywy na Litwie, Łotwie, w Estonii i Polsce. Wydajność ubojni to 40 sztuk bydła na godzinę i 120 świń na godzinę. 40 ton tusz zwierzęcych jest oczyszczanych z kości w ciągu jednej zmiany w naszym dziale rozbiórki mięsa. W 2014 r. wyprodukowaliśmy 6300 ton tusz wołowych. Firma posiada certyfikat ISO 14001: 2004 BRC Global w dziedzinie bezpieczeństwa żywności oraz spełnia kryteria zamieszczone w standardach dobrej praktyki zawodowej i wymagań McDonalda dot. rzeźni wołowych oraz zakładów oczyszczania z kości.

 2. POL-EXPORT

  Polska

  Sprzedaż hurtowa mięsa mrożonego - export

 1. GRAND CARACTÈRE

  Francja

  Firma GRAND CARACTÈRE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe, i Sklep rzeźniczy - mięso. Ma siedzibę w Le Plessis Robinson, Francja.

 2. TOMATISFOOD LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOMATISFOOD LIMITED, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport - przedstawiciele, Import-eksport - przedstawiciele, jagnięta, mięso baranie, i Jagnięcina. Ma siedzibę w Birmingham, Zjednoczone Królestwo.

 3. EKOKEY FOREIGN TRADE DOO.

  Czarnogóra

  Firma EKOKEY FOREIGN TRADE DOO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Podgorica, Czarnogóra.

 4. LA HALLE PAYSANNE

  Belgia

  Firma LA HALLE PAYSANNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hodowla bydła - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, drób do uboju, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Soumagne, Belgia.

 5. SPRAVZHNE

  Ukraina

  Firma SPRAVZHNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Teifipol, Ukraina.

 6. VAN ENGELANDT

  Belgia

  Firma VAN ENGELANDT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, Jagnięcina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, mięso cielęce, i wędliny z mięsa mieszanego. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 7. FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH

  Austria

  Firma FLEISCHEREI FÜRNSCHUSS GMBH, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Dobl-Zwaring, Austria.

 8. MT SRL

  Włochy

  Firma MT SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso mrożone, Mięso mrożone, i Frozen offal. Ma siedzibę w Bussolengo, Włochy.

 1. CARNEIRO & SALGUEIRINHO, LDA

  Portugalia

  Firma CARNEIRO & SALGUEIRINHO, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, i Wieprzowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Trofa, Portugalia.

 2. HUIS PATRICK

  Belgia

  Firma HUIS PATRICK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, świeża ryba, Wołowina - mięso z rzeźni, skorupiaki, i mięso. Ma siedzibę w Lubbeek, Belgia.

 3. LAHAM BIO

  Czad

  Firma LAHAM BIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, Cielęcina - mięso z rzeźni, mięso wołowe, Mięso suszone, Cielęcina - mięso z rzeźni, i certyfikacja halal. Ma siedzibę w N'djamena, Czad.

 4. FOODMEAT

  Ukraina

  Firma FOODMEAT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, produkty mięsne mrożone, i mięsa mrożone. Ma siedzibę w Chervonograd, Ukraina.

 5. O'BOUCHER

  Francja

  Firma O'BOUCHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach sklep mięsny. Ma siedzibę w Saint Brieuc, Francja.

 6. TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH

  Niemcy

  Firma TLB TRANSPORT UND LAGERHAUS BREMEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Drób, króliki i dziczyzna – hodowla. Jest również obecna w dziedzinach Mięso z rzeźni i świeży drób, Wołowina - mięso z rzeźni, Mięso mrożone, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Mięso z rzeźni i świeży drób, Wołowina - mięso z rzeźni, Mięso mrożone, i Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 7. ALMAMEAT

  Hiszpania

  Firma ALMAMEAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wołowina - mięso z rzeźni. Jest również obecna w dziedzinach mięso wołowe, i hamburger. Ma siedzibę w Salinas De Pamplona, Hiszpania.

 8. GLOBAL TRADING COMPANY SRL

  Włochy

  Firma GLOBAL TRADING COMPANY SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, mięso świeże - hurt, Wołowina - mięso z rzeźni, wędliny wieprzowe, i produkty żywnościowe - hurt. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 9. VOLKOVYSK MEAT-PACKING PLANT

  Białoruś

  Firma VOLKOVYSK MEAT-PACKING PLANT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kiełbasy i parówki. Jest również obecna w dziedzinach Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, szynka, Wieprzowina - mięso z rzeźni, mięso wieprzowe mrożone, i Wołowina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Volkovysk, Białoruś.

 10. GOOD MEAT

  Belgia

  Firma GOOD MEAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso z rzeźni i świeży drób. Jest również obecna w dziedzinach Wołowina - mięso z rzeźni, Ćwiartowanie mięsa, Wołowina - mięso z rzeźni, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo