• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wkłady do długopisów

Wyniki dla

Wkłady do długopisów - Import eksport

 1. MOYU

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma MOYU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Papeteria - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Notesy i notesiki, Wkłady do długopisów, hafty i materiały eksploatacyjne do artykułów piśmiennych, wkłady i materiały eksploatacyjne do artykułów biurowych, pisaki, Notesy i notesiki, Wkłady do długopisów, notatniki reklamowe, i ściereczki do czyszczenia z mikrofibry. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 2. EURO PENTEL

  Francja

  Firma EURO PENTEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Długopisy. Jest również obecna w dziedzinach Wkłady do długopisów, Flamastry i pisaki, Wkłady do długopisów, Flamastry i pisaki, i ołówki automatyczne. Ma siedzibę w Bry-Sur-Marne, Francja.

 3. EGE PENCIL AND BALL PEN CO LTD

  Turcja

  Firma EGE PENCIL AND BALL PEN CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wkłady do długopisów. Jest również obecna w dziedzinach długopisy i ołówki promocyjne, i ołówki. Ma siedzibę w istanbul, Turcja.

 4. RUDOLF SELLNER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma RUDOLF SELLNER GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biurowe artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Wkłady do długopisów, i Wkłady do długopisów. Ma siedzibę w Marchtrenk, Austria.

 5. INFOCOM PLUS LTD

  Ukraina

  Firma INFOCOM PLUS LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wkłady do długopisów. Jest również obecna w dziedzinach korby. Ma siedzibę w Donetsk, Ukraina.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INNOWELL GMBH

  Niemcy

  Firma INNOWELL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wkłady do długopisów. Jest również obecna w dziedzinach Długopisy, i Długopisy. Ma siedzibę w Gosheim, Niemcy.

 2. KLIO-ETERNA SCHREIBGERÄTE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Klio-Eterna – Produkty markowe „Made in Germany". Od prawie 120 lat koncentrujemy się na produkcji wysokiej jakości materiałów piśmienniczych „Made in Germany“. Od dziesięcioleci jesteśmy wiarygodnym partnerem branży reklamowej. Wspólnie z naszymi klientami handlowymi realizujemy projekty wymagające najwyższej możliwej indywidualizacji naszych produktów w odpowiedzi na potrzeby klienta końcowego. Większość naszych przyborów do pisania, w tym wkłady do długopisów, wykonywanych jest przez nas i wykończonych metodą sitodruku, tampodruku i druku cyfrowego m.in. grawerowania. Około 125 pracowników codziennie zapewnia jakość i rozwój firmy. Oprócz możliwie największej proporcji produkcji własnej skupiamy wysiłki na zrównoważonym rozwoju. Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2015 i przestrzegamy surowych wytycznych systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001. Markowe produkty firmy Klio-Eterna zdobyły znak jakości „Made in Germany“.

 3. SKLEP PAPIER NOŻYCE. PETER BRANDS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy grupą młodych ludzi, tworzących specjalistyczny sklep z materiałami piśmienniczymi marek Parker, Waterman, Faber-Castell, Graf von Faber-Castell i Pelikan. Tak wąski obszar działalności pozwala nam zapewnić pełną ofertę piór, długopisów, ołówków i akcesoriów wymienionych producentów. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują wykonywane ręcznie, ekskluzywne pióra wieczne. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria do piór, takie jak: atramenty wraz z tłoczkami, naboje do piór, wkłady do długopisów oraz idealne na prezent - zestawy piór w praktycznych etui.

 4. EXOTIC WHIP

  Malta

  Verified by europages badge

  EXOTIC WHIP jest jednym z największych producentów wysokiej jakości, europejskich nabojów z podtlenkiem azotu do kremów i bitej śmietany. Nabój do kremów i bitej śmietany Exotic Whip zawiera łącznie 640 g podtlenku azotu w porównaniu do 580g w przeciętnym naboju. Nadaj swojemu koktajlowi lub bitej śmietanie pyszny tropikalny akcent, dodając po prostu któryś rodzaj koralików smakowych. Obecnie dostępne są następujące smaki: - Pleasure Passion Fruit (marakuia) - Wavey Watermelon (arbuz) - Pretty Pineapple (ananas). Jeśli asortyment naszego sklepu internetowego nie zapewnia ilości, których potrzebujesz, idealnym rozwiązaniem może być zostanie dystrybutorem. Będziesz wówczas w bezpośrednim kontakcie z naszymi dyrektorami ds. sprzedaży, którzy pomogą Ci zarządzać zamówieniami i odpowiedzą na Twoje pytania. Nasza usługa przez WhatsApp ułatwia kontakt z nami nawet poza godzinami pracy. Jako pierwszy dowiesz się o wszelkich zmianach cen i ofertach specjalnych, a my zawsze zapewnimy Ci najlepszą możliwą cenę i upewnimy się, że Twojej firmie nie zabraknie zapasów! Wystarczy wypełnić formularz dystrybutora dostępny na naszej stronie internetowej, aby skontaktować się z naszymi przedstawicielami handlowymi i zostać dystrybutorem nabojów Exotic Whip do kremów i bitej śmietany. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 5. FILTERTECHNIK JÄGER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  We własnym zakresie projektujemy i produkujemy włókniny filtracyjne, przede wszystkim nowe elementy CoraPleat. Wszystkie elementy z jednego źrόdła. W ten sposób otrzymujesz od nas produkty, które zostały zaprojektowane i zbudowane w Niemczech. Elementy CoraPleat nowego asortymentu wytwarzanego w Weißenhorn produkowane są na aktualnie najnowocześniejszych na świecie maszynach. Jeśli chcesz odnosić sukces na dłuższą metę, musisz się dalej rozwijać. Dlatego zobowiązujemy się do stałego postępu. Nasze technologie są zawsze najnowocześniejsze i oferują maksimum korzyści. Produkty: gama proponowanych wyrobów obejmuje prawie całe spektrum technologii filtrujących. Od obudów worków filtracyjnych i samych worków filtracyjnych, przez obudowy wkładόw filtracyjnych i wkłady filtracyjne, aż po tkaniny filtracyjne i nasze markowe włókniny Cora®. Oferujemy włókniny do każdego zastosowania filtracyjnego - prawie 60 różnych gatunków.

 1. AXRO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AXRO – to Twój specjalista w zakresie oryginalnych materiałów do sprzętu biurowego. Od ponad 25 lat jesteśmy wiarygodnym i kompetentnym partnerem dla dystrybutorów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej siedzibie w Hamburgu zatrudniamy 80 pracowników. Znamy potrzeby naszych klientów i stale podporządkowujemy im nasze działania. Zaopatrujemy detalistów na całym świecie w oryginalne materiały eksploatacyjne wszystkich głównych producentów. Nasz potężny magazyn centralny posiada na składzie prawie 6000 produktów OEM, takich jak: toner, atrament, bębny i części zamienne i jest skonfigurowany tak, że wymagania wysyłki dla indywidualnych klientów są realizowane w bardzo prosty sposób. Nasza główny cel to zadowolenie klienta: chcemy żeby nasi klienci byli obsługiwani w sposób profesjonalny i byli zadowoleni na 100%. Kompetentni, pracujący u nas od lat pracownicy wyróżniają naszą firmę. To podstawa naszego sukcesu.

 2. ODAV PRINT OÜ

  Estonia

  Verified by europages badge

  Firma ODAV PRINT OÜ, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Składanka komputerowa. Jest również obecna w dziedzinach toner do drukarek laserowych, atramenty do drukarek, toner do fotokopiarek, wkłady do drukarek atramentowych, kaseta do drukarek, rulony i wkłady do drukarek, Printer consumables, papiery, i papier do drukarek. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 1. TONERCYL

  Hiszpania

  Firma TONERCYL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych. Jest również obecna w dziedzinach toner do drukarek laserowych, wkłady zastępcze, drukarki, i wkłady do drukarek atramentowych. Ma siedzibę w Palencia, Hiszpania.