• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wkłady do długopisów

Wyniki dla

Wkłady do długopisów - Import eksport

 1. MOYU

  Holandia

 2. EURO PENTEL

  Francja

 3. INFOCOM PLUS LTD

  Ukraina

 4. RUDOLF SELLNER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

 5. INNOWELL GMBH

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EGE PENCIL AND BALL PEN CO LTD

  Turcja

 2. KLIO-ETERNA SCHREIBGERÄTE GMBH & CO KG

  Niemcy

  Klio-Eterna – Produkty markowe „Made in Germany". Od prawie 120 lat koncentrujemy się na produkcji wysokiej jakości materiałów piśmienniczych „Made in Germany“. Od dziesięcioleci jesteśmy wiarygodnym partnerem branży reklamowej. Wspólnie z naszymi klientami handlowymi realizujemy projekty wymagające najwyższej możliwej indywidualizacji naszych produktów w odpowiedzi na potrzeby klienta końcowego. Większość naszych przyborów do pisania, w tym wkłady do długopisów, wykonywanych jest przez nas i wykończonych metodą sitodruku, tampodruku i druku cyfrowego m.in. grawerowania. Około 125 pracowników codziennie zapewnia jakość i rozwój firmy. Oprócz możliwie największej proporcji produkcji własnej skupiamy wysiłki na zrównoważonym rozwoju. Posiadamy certyfikat ISO 9001: 2015 i przestrzegamy surowych wytycznych systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001. Markowe produkty firmy Klio-Eterna zdobyły znak jakości „Made in Germany“.

 3. SKLEP PAPIER NOŻYCE. PETER BRANDS SP. Z O.O.

  Polska

  Jesteśmy grupą młodych ludzi, tworzących specjalistyczny sklep z materiałami piśmienniczymi marek Parker, Waterman, Faber-Castell, Graf von Faber-Castell i Pelikan. Tak wąski obszar działalności pozwala nam zapewnić pełną ofertę piór, długopisów, ołówków i akcesoriów wymienionych producentów. Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują wykonywane ręcznie, ekskluzywne pióra wieczne. Naszą ofertę uzupełniają akcesoria do piór, takie jak: atramenty wraz z tłoczkami, naboje do piór, wkłady do długopisów oraz idealne na prezent - zestawy piór w praktycznych etui.

 4. EXOTIC WHIP

  Malta

  EXOTIC WHIP jest jednym z największych producentów wysokiej jakości, europejskich nabojów z podtlenkiem azotu do kremów i bitej śmietany. Nabój do kremów i bitej śmietany Exotic Whip zawiera łącznie 640 g podtlenku azotu w porównaniu do 580g w przeciętnym naboju. Nadaj swojemu koktajlowi lub bitej śmietanie pyszny tropikalny akcent, dodając po prostu któryś rodzaj koralików smakowych. Obecnie dostępne są następujące smaki: - Pleasure Passion Fruit (marakuia) - Wavey Watermelon (arbuz) - Pretty Pineapple (ananas). Jeśli asortyment naszego sklepu internetowego nie zapewnia ilości, których potrzebujesz, idealnym rozwiązaniem może być zostanie dystrybutorem. Będziesz wówczas w bezpośrednim kontakcie z naszymi dyrektorami ds. sprzedaży, którzy pomogą Ci zarządzać zamówieniami i odpowiedzą na Twoje pytania. Nasza usługa przez WhatsApp ułatwia kontakt z nami nawet poza godzinami pracy. Jako pierwszy dowiesz się o wszelkich zmianach cen i ofertach specjalnych, a my zawsze zapewnimy Ci najlepszą możliwą cenę i upewnimy się, że Twojej firmie nie zabraknie zapasów! Wystarczy wypełnić formularz dystrybutora dostępny na naszej stronie internetowej, aby skontaktować się z naszymi przedstawicielami handlowymi i zostać dystrybutorem nabojów Exotic Whip do kremów i bitej śmietany. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 5. FILTERTECHNIK JÄGER GMBH

  Niemcy

  We własnym zakresie projektujemy i produkujemy włókniny filtracyjne, przede wszystkim nowe elementy CoraPleat. Wszystkie elementy z jednego źrόdła. W ten sposób otrzymujesz od nas produkty, które zostały zaprojektowane i zbudowane w Niemczech. Elementy CoraPleat nowego asortymentu wytwarzanego w Weißenhorn produkowane są na aktualnie najnowocześniejszych na świecie maszynach. Jeśli chcesz odnosić sukces na dłuższą metę, musisz się dalej rozwijać. Dlatego zobowiązujemy się do stałego postępu. Nasze technologie są zawsze najnowocześniejsze i oferują maksimum korzyści. Produkty: gama proponowanych wyrobów obejmuje prawie całe spektrum technologii filtrujących. Od obudów worków filtracyjnych i samych worków filtracyjnych, przez obudowy wkładόw filtracyjnych i wkłady filtracyjne, aż po tkaniny filtracyjne i nasze markowe włókniny Cora®. Oferujemy włókniny do każdego zastosowania filtracyjnego - prawie 60 różnych gatunków.

 1. AXRO BÜROKOMMUNIKATION DISTRIBUTION IMPORT EXPORT GMBH

  Niemcy

  Firma AXRO – to Twój specjalista w zakresie oryginalnych materiałów do sprzętu biurowego. Od ponad 25 lat jesteśmy wiarygodnym i kompetentnym partnerem dla dystrybutorów oryginalnych materiałów eksploatacyjnych. W naszej siedzibie w Hamburgu zatrudniamy 80 pracowników. Znamy potrzeby naszych klientów i stale podporządkowujemy im nasze działania. Zaopatrujemy detalistów na całym świecie w oryginalne materiały eksploatacyjne wszystkich głównych producentów. Nasz potężny magazyn centralny posiada na składzie prawie 6000 produktów OEM, takich jak: toner, atrament, bębny i części zamienne i jest skonfigurowany tak, że wymagania wysyłki dla indywidualnych klientów są realizowane w bardzo prosty sposób. Nasza główny cel to zadowolenie klienta: chcemy żeby nasi klienci byli obsługiwani w sposób profesjonalny i byli zadowoleni na 100%. Kompetentni, pracujący u nas od lat pracownicy wyróżniają naszą firmę. To podstawa naszego sukcesu.

  Wszystkie wyroby na "wkłady do długopisów"

 2. TONERCYL

  Hiszpania