• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina

Wyniki dla

Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina - Import eksport

 1. BUCHER VASLIN

  Francja

  Bucher Vaslin specjalizuje się w opracowaniu, produkcji i sprzedaży na całym świecie technologii i sprzętu do winifikacji: przyjęcie i przygotowanie zebranych winogron, wyciskanie pneumatyczne i pionowe, filtrowanie styczne osadów, wina i dna kadzi z winem. Produkujemy wysokoprecyzyjny sprzęt do selekcji optycznej plonu winobrania.

 2. JM INOX TECHNOLOGIE

  Francja

  Firma JM INOX TECHNOLOGIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach wycinanie laserowe, Cylindrical and parallelpiped tanks, instalacje i sprzęt dla zakładów piwowarskich, i instalacje do pasteryzacji soków owocowych. Ma siedzibę w Prades Le Lez, Francja.

 3. BARED SRL

  Włochy

  Firma BARED SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Sprzęt i instalacje do butelkowania pod ciśnieniem, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, maszyn winiarskie - hurt, i Sprzęt i instalacje do butelkowania pod ciśnieniem. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 4. CADALPE SRL

  Włochy

  Firma CADALPE SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, instalacje i sprzęt dla zakładów piwowarskich, kolumny destylacyjne, urządzenia do koncentracji, i Kadzie do fabrykacji win. Ma siedzibę w Vazzola, Włochy.

 5. RTB SRL

  Włochy

  Firma RTB SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, filtracja poprzeczna, enologiczne środki wspomagające, i produkty enologiczne. Ma siedzibę w Gallo D'alba, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TMCI PADOVAN SPA

  Włochy

  Firma TMCI PADOVAN SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł konserwowy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe, instalacje do pasteryzacji soków owocowych, filtry do płynów, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, i Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Ma siedzibę w Vittorio Veneto, Włochy.

 2. PULEO S.R.L.

  Włochy

  Firma PULEO S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach Winiarstwo - maszyny i urządzenia, Winiarstwo - maszyny i urządzenia, prasy do winogron dla przemysłu winiarskiego, i maszyny winiarskie. Ma siedzibę w Marsala, Włochy.

 3. TNP

  Ukraina

  Firma TNP, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 4. C.E.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma C.E.M. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Winiarstwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, instalacje i urządzenia dla przemysłu winiarskiego, i Maszyny do butelkowania i napełniania - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 5. PMH VINICOLE

  Francja

  Firma PMH VINICOLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach pompy krzywkowe, i pompy dla przemysłu winiarskiego. Ma siedzibę w Montanay, Francja.

 1. GIMAR S.R.L.

  Włochy

  Firma GIMAR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wanny i kadzie metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Cysterny metalowe, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Cysterny metalowe, wytwórcy win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, i zbiorniki do składowania. Ma siedzibę w Occimiano, Włochy.

 2. CAZAUX ROTORFLEX

  Francja

  Firma CAZAUX ROTORFLEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach pump manufacturing, i pompy tłokowe. Ma siedzibę w Montussan, Francja.

 1. AMOS INDUSTRIE

  Francja

  Firma AMOS INDUSTRIE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, maszyny do produktów rolno-spożywczych, kadź na winogrono, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Beaune, Francja.

 2. THEMAS

  Francja

  Firma THEMAS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach amfory. Ma siedzibę w Pernes Les Fontaines, Francja.

 3. ARTENA S.R.L.

  Włochy

  Firma ARTENA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach beczki enologiczne, Materiały DLA ENOLOGII, i taniny enologiczne. Ma siedzibę w Gemonio, Włochy.

 4. NEXO WINES, S.L.

  Hiszpania

  Firma NEXO WINES, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, marki na zamówienie, Winery, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, i Marka dystrybutora. Ma siedzibę w Requena, Hiszpania.

 5. PE DIONIS

  Ukraina

  Firma PE DIONIS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach cabernet-merlot. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 6. CFA

  Turcja

  Firma CFA, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, uzupełnianie, wina do mięsa, bar z degustacją win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 7. VINOROB

  Ukraina

  Firma VINOROB, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach wine cellars, i prasy dla przemysłu winiarskiego. Ma siedzibę w Uzhgorod, Ukraina.

 8. DANANIKA LTD

  Bułgaria

  Firma DANANIKA LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Zlataritsa, Bułgaria.

 1. COCCINELLAWINE

  Turcja

  Firma COCCINELLAWINE, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Jest również obecna w dziedzinach wina alkoholizowane. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR

  Francja

  Firma SCA VIGNERONS REUNIS DE MONSEGUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Wina Bordeaux, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Le Puy, Francja.

 3. PLOYEZ-JACQUEMART

  Francja

  Firma PLOYEZ-JACQUEMART, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Ludes, Francja.

 4. SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET

  Francja

  Firma SCA CAVES DES VIGNERONS DE ST PAULET, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w St Paulet De Caisson, Francja.

 5. CAVE COOPERATIVE VINICOLE

  Francja

  Firma CAVE COOPERATIVE VINICOLE, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Soultz, Francja.

 6. INOX MAREMMA S.R.L.

  Włochy

  Firma INOX MAREMMA S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Gavorrano, Włochy.

 7. SPAGNI

  Włochy

  Firma SPAGNI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Scandiano, Włochy.

 8. PA.VE.R. S.R.L.

  Włochy

  Firma PA.VE.R. S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Palo Del Colle, Włochy.

 9. LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME

  Francja

  Firma LES VIGNERONS DE LA SAINTE BAUME, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Rougiers, Francja.

 10. CAVES COOPERATIVE LES COTEAUX DE CABRIERES

  Francja

  Firma CAVES COOPERATIVE LES COTEAUX DE CABRIERES, roku i działającą w sektorze Wina metodą szampańską. Jest również obecna w dziedzinach Kadzie do fabrykacji win, Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina, Kadzie do fabrykacji win, i Wino - maszyny i urządzenia do produkcji wina. Ma siedzibę w Cabrieres, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo