• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • windy- wyciągi towarowe- schody ruchome

Wyniki dla

Windy- wyciągi towarowe- schody ruchome - Import eksport

 1. LÖDIGE INDUSTRIES GMBH

  Niemcy

  Grupa Lödige Industries została założona w 1948 roku i posiada samodzielne siedziby w Hongkongu, Londynie, Nowym Jorku i w Doha (Katar), a także liczne przedsiębiorstwa zależne. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 pracowników na całym świecie, z czego jedną trzecią stanowią pracownicy zatrudnieni w Niemczech. Lödige oferuje rozwiązania transportowe dla szerokiego spektrum branż oraz specjalizuje się w kompleksowych systemach logistycznych związanych z przepływem materiałów. Przedsiębiorstwo ma wiodącą na świecie pozycję w zakresie terminali przeładunkowych. Paleta produktów obejmuje rozwiązania umożliwiające swobodne prowadzenie prac budowlanych (windy schodowe, windy platformowe), dźwigi towarowe, jak również windy samochodowe, pomosty podnoszące i układarki regałowe oraz zautomatyzowane systemy parkowania, systemy obsługi transportu lotniczego i oprogramowanie do zarządzania ruchem produktów w magazynach. Oferowane przez Lödige usługi serwisowe obejmują konserwację, modernizację, naprawę i części zamienne do wind, podnośników, pomostów podnoszących oraz do przemysłowych systemów firmy Lödige oraz innych producentów.

 2. LAWECO MASCHINEN- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Szeroki asortyment systemów podnośnikowych, wysoka jakość produktów i doskonała obsługa klienta czynią LAWECO liderem swojej branży w Europie. Stałym elementem oferty LAWECO jest projektowanie i produkcja systemów podnośników stołowych dla różnych branż oraz realizacja konstrukcji na specjalne zamówienia. LAWECO oferuje systemy podnośników stołowych, podnośniki stołowe płaskie, podnośniki wrzecionowe, podnośniki stołowe z łańcuchem, podnośniki z napędem taśmowym i podnośniki przeładunkowe do wszystkich potrzeb w zakresie podnoszenia oraz takie jak CARGO MASTER, tradycyjna marka urządzeń podnośnikowych. Nasze produkty: podnośniki widłowe, podnośniki stołowe, podesty nożycowe, podnośniki taśmowe, podnośniki stołowe z łańcuchem

 3. SHZ SÄCHSISCHE HEBE- UND ZURRTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Już od 2002 roku firma SHZ Sächsische Hebe- und Zurrtechnik GmbH z Großröhrsdorf koło Derzna jest gotowa do współpracy, jeśli szukacie produktów wysokiej jakości wytwarzanych w Niemczech. Produkujemy między innymi pasy mocujące, pasy do podwieszania i zawiesia i w tym zakresie należymy do najbardziej znanych firm w Europie. Ze względu na jakość naszych taśm mocujących, inne produkty z naszej oferty oraz wyjątkową dbałość o obsługę klienta, w minionych latach nieustannie rozwijamy się i stale poszerzamy nasz asortyment oraz zakres usług. Znajdzecie u nas różnorodne rozwiązania w następujących dziedzinach: zabezpieczanie ładunku, zawiesia i pasy tekstylne, łańcuchy i liny, zaczepy.

 4. GEDA GMBH

  Niemcy

  Nazwa GEDA od 90 lat znana jest w branży maszyn i urządzeń budowlanych z wyjątkowej jakości i know-how made in Germany. Przez dziesięciolecia działalności GEDA opracowała szeroki asortyment produktów: Od kabin dźwigowych do obciążeń 60 kg po platformy transportowe do dźwigów osobowych i materiałowych – oferta GEDA nie mogłaby być szersza. Ponadto dostępna jest gama produktów obejmująca urządzenia fasadowe i dźwigi przemysłowe do stałego użytkowania w cementowniach, instalacjach offshore itp.

 5. PFLANZ-HOMELIFT INH. MARIO PFLANZ

  Niemcy

  Firma PFLANZ-HOMELIFT INH. MARIO PFLANZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Neukirchen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SAUTTER LIFT COMPONENTS GMBH

  Niemcy

  Firma SAUTTER LIFT COMPONENTS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 2. ELTEC

  Włochy

  Firma ELTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy. Jest również obecna w dziedzinach Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, winda, platforma podnoszenia metodą wysokościową, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, i produkcja własna. Ma siedzibę w Ronchi Dei Legionari, Włochy.

 3. ONIK LIFTSERVICE INH. RAIK SCHWARZ

  Niemcy

  Firma ONIK LIFTSERVICE INH. RAIK SCHWARZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Mammendorf, Niemcy.

 4. GVE INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GVE INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Ma siedzibę w Einbeck, Niemcy.

 5. EUROSTONE HERMELER GMBH

  Niemcy

  Firma EUROSTONE HERMELER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ciągi transportu wewnętrznego - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali, Obrabiarki i maszyny do wykrawania metali, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Obrabiarki do kształtowania metali - części i akcesoria, Obrabiarki - części i osprzęt, Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Haltern Am See, Niemcy.

 1. COLOMBO ASCENSORI

  Włochy

  Firma COLOMBO ASCENSORI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Windy, wyciągi towarowe, schody ruchome. Jest również obecna w dziedzinach winda, konserwacja wind, podnośniki dla niepełnosprawnych, winda towarowa tradycyjna, wyciągarka na schody, i platforma podnoszenia metodą wysokościową. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 2. WINDA-WARSZAWA SP. Z O. O.

  Polska

  Działamy na rynku od 1988r, początkowo jako Zakład Konserwacji Dźwigów SBM "Ursynów", przekształcony w 1992r w Spółkę prywatną pod nazwą "WINDA" Sp. z o.o. (od 14.11.2002r "WINDA-WARSZAWA") z siedzibą w Warszawie ul. Surowieckiego 12. Dostarczamy kompletne dźwigi wraz z dokumentacją techniczną i montażem oraz zapewniamy całodobową obsługę serwisową. Realizujemy projekty w dowolnych szybach dźwigowych wykonanych zgodnie ze sztuką budowlaną. Wykonujemy kabiny o dowolnym kształcie i wystroju z uwzględnieniem indywidualnych wymagań inwestorów. Posiadamy w stałej konserwacji ponad 2700 dźwigów oraz zapewniamy skuteczną łączność z ekipami ratunkowymi za pomocą całodobowej dyspozytorni, a także bezpłatnej infolinii pod numerem 0 800 15 18 18. Gwarantujemy szybki dostęp do części zamiennych, dzięki rozbudowanej strukturze produkcyjnej i magazynowej. Dysponujemy powierzchnią ok. 5 tys. m2, na której zlokalizowane są hale produkcyjne, pomieszczenia biurowe i warsztatowe. Nasza misja to zwiększenie dostępności użytkowania dźwigów osobom starszym, cierpiącym na klaustrofobię i niepełnosprawnym, a także zmniejszenie kosztów eksploatacji instalowanych urządzeń. Głównymi zleceniodawcami spółki są klienci indywidualni (Wspólnoty Mieszkaniowe) i korporacyjni oraz instytucjonalni (Spółdzielnie Mieszkaniowe, Instytucje Publiczne i Przedsiębiorstwa Budowlane). Dotychczas zmodernizowaliśmy i zainstalowaliśmy w nowym budownictwie ponad 2000 wind.

  Wszystkie wyroby na "windy- wyciągi towarowe- schody ruchome"

 1. NAULED SRL

  Włochy

  Nauled oferuje rozwiązania w zakresie oświetlenia LED do kabin wind, wyciągów towarowych, platform podnośnikowych i schodów ruchomych dostarczane z zestawem awaryjnym. Znajomość branży podnośników pozwoliła nam zaoferować naszym klientom spersonalizowane rozwiązania dla ich specyficznych wymagań, zgodnie z obowiązującymi normami, dotycząymi oświetlenia kabin. Nasz katalog oferuje szeroką gamę produktów, które w większości są wytwarzane we Włoszech: plafoniery punktowe, oświetlenie szynowe i płyty LED, żarówki, taśmy elastyczne LED, plafoniery robione zgodnie z życzeniami klienta, itp...

 2. FABOC DUE S.R.L.

  Włochy

  Faboc Due to jedna z głównych włoskich firm produkujących systemy zwalczające ograniczenia architektoniczne. Od osób prywatnych po duże firmy, Faboc Due jest w stanie zaoferować osobom o ograniczonych zdolnościach ruchowych różnorodne rozwiązania umożliwiające dostęp do miejsc. Platformy schodowe, windy schodowe fotelowe i platformy podnośnikowe (mini-windy, wózki podnośnikowe), układy zaprojektowane i spersonalizowane tak, by dostosowywać się do wszystkich wymagań i rodzajów schodów wewnętrznych i zewnętrznych.

 3. AQUARIUS GERMANY GMBH

  Niemcy

  AQUARIUS Germany oferuje zakładom przemysłowym pełną usługę w zakresie corocznego zakupu materiałów i sprzętu we wszystkich dziedzinach. Dzięki warsztatom mechanicznym i liniom montażowym AQUARIUS Germany zamyka dużą lukę między produkami mechanicznymi i OEM. Główna działalność warsztatów skupia się na produkcji komponentów do sprzętu o najwyższych istniejących standardach, aby zapewnić ich maksymalną żywotność i stabilność. AQUARIUS Germany to usługi, niezawodność i przejrzystość na najwyższym poziomie. AQUARIUS Germany – Twój dostawca!

 4. FAIGLE KUNSTSTOFFE GMBH

  Austria

  faigle - to tworzywa sztuczne, gotowe elementy z tworzyw sztucznych i półprodukty z tworzyw sztucznych. Od ponad 60 lat Faigle pisze historię tworzyw sztucznych. Odegraliśmy decydującą rolę w rozwoju nowych tworzyw sztucznych i nowych technologii tworzyw sztucznych. Dzięki licznym własnym patentom i wielu pierwszorzędnym rozwiązaniom w zakresie technologii aplikacji, firma faigle udowodniła swoje kompetencje. Pionierski duch lat założycielskich do dziś charakteryzuje wysoką gotowość przedsiębiorstwa do wprowadzania innowacji.

 5. D.T.D. IMPIANTI ELEVATORI

  Włochy

  Firma D.T.D. Azienda, instalator wind i dźwigów towarowych w sektorze okrętowym, pragnie obecnie wejść na rynek wind osobowych domowych. Opieramy się na wiodących na świecie producentach wind, proponując konkurencyjne ceny. Instalujemy windy i dźwigi wszelkiego rodzaju, nawet w bardzo ograniczonych przestrzeniach. Obsługa 24 godz. na 24 włącznie z usuwaniem awarii wind w nocy. Wykonujemy stolarskie konstrukcje zewnętrzne. Nasza firma nie odwołuje się do personelu zewnętrznego, a nasi technicy przechodzą szkolenie wewnętrzne. W celu uzyskania dalszych informacy, prosimy o kontakt z numerem +39 3393010323 w godzinach od 8.00 do 18.00.

 6. ELMECH-DŹWIG S.C.

  Polska

  Elmech-Dźwig s.c. zajmuje się montażem, naprawą, konserwacją i modernizacją urządzeń dźwigowych: dźwigów osobowych i towarowych (wind), suwnic, dźwigników przemysłowych i samochodowych, podestów ruchomych, podestów ruchomych w elektrowniach wiatrowych (siłowniach wiatrowych), platform i innych urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych, dźwigów WBT, schodów i chodników ruchomych, przenośników do celów rekreacyjno-rozrywkowych, elektrowciągów, wciągarek i wciągników, żurawi (przewoźnych, przenośnych, samojezdnych i stacjonarnych), rusztowań wiszących, wózków jezdniowych (wózków widłowych), przeciągarek pojazdów szynowych. Obszar działania to głównie woj. łódzkie. Nasze tradycje sięgają 1962 r.

 7. ASCENSORES TRESA

  Hiszpania

  Opracowanie, produkcja, montaż i konserwacja dźwigów każdego typu w budynkach powstających oraz istniejących budynkach mieszkalnych. Ostry dyżur przez całą dobę. TRESA, firma z ponad 25 letnim doświadczeniem, zajmuje się wyrobem i sprzedażą urządzeń dźwigowych. Zespół ponad 150 wykwalifikowanych fachowców współpracuje w celu zapewnienia kompleksowej usługi transportu pionowego: projektowanie, produkcja, montaż i konserwacja urządzeń dźwigowych.

 8. GLOBAL LIFT POLSKA SP. ZO.O

  Polska

  Firma Global-Lift jest polskim producentem z miasta Warszawa takich rozwiązań, jak: - windy towarowe magazynowe, - windy osobowe, - platformy towarowe, - części i komponenty do windy, - platformy dla niepełnosprawnych, - krzesełka dźwigowe, - platformy przyschodowe, - dźwigi towarowe. Do tego firma świadczy usługi w całej Polsce z zakresu serwisu i przeglądu wind i urządzeń dźwigowych. Zapraszamy do kontaktu.

  Wszystkie wyroby na "windy- wyciągi towarowe- schody ruchome"

 1. FUJITEC DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Witamy w Fujitec Deutschland GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: schody ruchome, windy osobowe, modernizacja wind, chodniki ruchome, małe dźwigi towarowe, windy towarowe, windy panoramiczne ze szkła, wyciągi linowe, konserwacja wind

 2. PROJECT LIFT S.R.L.S.

  Włochy

 3. AS ELEVATOR

  Turcja

 4. ACCELIB

  Francja

 5. KEPI ELEVATORS

  Turcja

 6. NILIS INDUSTRIES

  Niemcy

 7. KÄFER'S TREPPENLIFTE GMBH

  Niemcy

 8. BSB ASANSOR SAN.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

 9. HAUSHAHN AUFZÜGE GMBH

  Austria

 10. AYGUNRAY

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Windy- wyciągi towarowe- schody ruchome - Import eksport

Liczba wyników

2841 Przedsiębiorstwa