• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina bordeaux

Wyniki dla

Wina bordeaux - Import eksport

 1. MAISON RIVIERE

  Francja

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 2. SCEA CHATEAU BRANDE-BERGERE

  Francja

  Château Brande-Bergère to 8-hektarowa posiadłość położona na północ od Saint Emilion. Dużą wagę przykłada się do prac w winnicy, które w całości wykonywane są ręcznie (usuwanie liści, destemming, zbiór). Posiadłość posiada certyfikat "High Environmental Value" (H.E.V.); herbicydy są zabronione, a ścieki poddawane są recyklingowi. Wina powstają z tradycyjnej mieszanki w Bordeaux: Merlot (40%), Cabernet Franc (35%), Cabernet Sauvignon (25%). Wina z Château Brande-Bergère były wielokrotnie wyróżniane (złoty medal w Paryżu, World Wine Award by Decanter, ocena przez najlepszych krytyków winiarskich i uznanie najlepszych restauracji, jak np. Arpège w Paryżu, trzy gwiazdki w przewodniku Michelin. Słynny brytyjski krytyk, Jancis ROBINSON, wystawił Château Brande-Bergère Cuvée O'Byrne 2009 ocenę 92/100. Napisała: „To wino jest w znacznie wyższej kategorii niż jego cena pod względem postrzeganej przyjemności. Jest pełne owocu i uroku... Jest niesamowicie skoncentrowane z miękkimi taninami i dyskretnym aromatem drzew. Szczególnie podobało mi się jego bogactwo na podniebieniu i świeżość na finiszu. Ostatnio amerykańska agencja ratingowa International Wine Report przyznała mu ocenę 92/100 za rocznik 2018. Château Brande-Bergère oferuje jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny na rynku.

 3. CHATEAU BOIS MALOT

  Francja

  Le CHATEAU BOIS MALOT & CHATEAU VALENTONS-CANTELOUP to rodzinna winnica położona w pobliżu Bordeaux. Z 25 hektarami winnic odmiany winorośli AOC Bordeaux Supérieur, uprawiamy typowe odmiany winorośli regionu Bordeaux: Merlot, Cabernets, Sauvignon Blanc & Gris itp… Produkujemy szeroką gamę win białych, różowych i czerwonych, z jedną specjalnością: sprzedażą dojrzewających czerwonych win w rozłożonych rocznikach, które regularnie zdobywają nagrody. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem.

 4. CHÂTEAU DU GARDE

  Francja

  Firma CHÂTEAU DU GARDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, wino francuskie, Wina Bordeaux, wina czerwone, wina białe, i białe wino wytrawne. Ma siedzibę w Cénac, Francja.

 5. DIXVINS

  Francja

  Firma DIXVINS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), wina różowe, wina czerwone, French red wines, i wina białe. Ma siedzibę w Auxerre, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DOMAINES FABRE

  Francja

  Firma DOMAINES FABRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Wina, producenci wina, wino francuskie, AOC label wines, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, Napoje - import-eksport, i French red wines. Ma siedzibę w Cissac Medoc, Francja.

 2. CHÂTEAU TAYAC

  Francja

  Zamek TAYAC jest posiadłością rodzinną. Winnica przylegająca do kamienistych grzbietów górskich Soussans znajduje się w Médoc, rozciąga się na 37 hektarach w sercu prestiżowej nazwy Margaux. Zamek TAYAC jest zarządzany przez właścicieli, rodzinę PORTET, która uprawia winnice od czterech pokoleń. Metoda COUSINIE stosowana w posiadłości umożliwia obfite odżywianie winorośli, przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu zabiegów. W ten sposób ziemia odzyskuje równowagę i wzmacnia się naturalnie przeciwko zagrożeniom. Zarówno winnica jak i winogrona czerpią w pełni dzięki tym uprzywilejowanym warunkom. Usuwanie liście oraz powiązany z tym zbiór zielonych winogron umożliwiają również właściwe zarządzanie produktywnością i optymalizację jakości wina, które leżakuje w beczkach z dębu francuskiego przez 12 miesięcy. Wino z zamku TAYAC jest sprzedawane poprzez firmę pośredniczącą, kiperów, restauracje, jak również na drodze bezpośredniego eksportu.

 3. SELECTION DES VINS SCB

  Francja

  WYBÓR WIN S C B: producent win apelacji COTES DE BOURG, winnica CHRISTIAN BERNIER apelacja CONILH HAUTE LIBARDE, jakość „tradycja” i „doskonałość” oraz apelacja châteaux FONT GUILHEM, jakość „tradycja” i „gwiazda”. WYBÓR WIN S C B: handel winami francuskimi róznych różnych apelacji.

 4. VDC FRANCE VIE DE CHATEAUX

  Francja

  VDC France jest ważnym eksporterem produktów francuskich na rynki międzynarodowe. Nasza gama obejmuje produkty delikatesowe, foie gras, trufle, miód, słodycze, konfitury, czekoladę luksusową, po szampany i wina bordeaux. Możemy dostosować produkt do wymagań smakowych i ograniczeń celnych każdego kraju (produkty pod marką własną dystrybutora). VDC oznacza « Vie de Château », co jest nawiązaniem do francuskiej sztuki życia czyli Art de Vivre à la Française.

 5. CHÂTEAU FERREYRES

  Francja

 1. CHATEAU ROQUEFORT

  Francja

 2. GRAPE33

  Holandia

 1. SCEA VIGNOBLES MC & FILS

  Francja

 2. BARRIERE FRERES SA

  Francja

 3. LA CAVE PATRIMONIALE SÀRL

  Szwajcaria

 4. SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT

  Francja

 5. SCEV DES COMTES DE NEIPPERG

  Francja

 6. LE CLOS

  Luksemburg

 7. CHATEAU DE PANIGON

  Francja

 8. FABIEN CASTAING

  Francja

 1. CHATEAU GARRAUD-TREYTINS

  Francja

 2. CHATEAU LA RAME

  Francja

 3. JJ MORTIER ET CIE

  Francja

 4. THUNEVIN SAS

  Francja

 5. BWINE

  Francja

 6. IN VINO VERITAS

  Luksemburg

 7. CHATEAU VIEUX ROBIN

  Francja

 8. CHÂTEAU LA PRIOULETTE

  Francja

 9. CHÂTEAU LA TOUR DE BY

  Francja

 10. CHATEAU BARATEAU

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo