• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina bordeaux

Wyniki dla

Wina bordeaux - Import eksport

 1. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 2. VINS ET PASSIONS

  Francja

  Verified by europages badge

  Witamy w VINS ET PASSIONS SAS, uprzywilejowanym partnerze w świecie wyjątkowych win. Specjalizując się w dystrybucji wielkich win z regionu Bordeaux, nasza firma wyróżnia się swoim dążeniem do doskonałości oraz dbałością o zaufanie i zadowolenie klienta. Nasza wyjątkowa oferta: VINS ET PASSIONS SAS, oferując szeroką gamę win Bordeaux Grands Crus zwraca się do wymagających profesjonalistów. Nasze starannie wyselekcjonowane portfolio produktów obejmuje najwyższej jakości wina pozyskiwane dzięki stałej współpracy z renomowanymi brokerami i wytwórniami win. Obecność międzynarodowa: Dzięki zespołowi 14 pracowników, w tym 8 zajmujących się regularnymi podróżami po wszystkich kontynentach, potrafimy sprawnie reagować na potrzeby naszych klientów w ponad 40 krajach. Ta międzynarodowa obecność pozwala nam zapewnić wiarygodne i trwałe relacje handlowe, a zarazem dopasować naszą ofertę do specyfiki każdego rynku. Doskonałość w logistyce: Świadomi znaczenia logistyki w branży wina, kładziemy szczególny nacisk na optymalizację warunków przechowywania. Nasze wina są składowane w kontrolowanym środowisku o odpowiedniej temperaturze i wilgotności, co gwarantuje optymalne zachowanie ich właściwości. Zapraszamy do odkrywania doskonałości, różnorodności i niezawodnej jakości każdej oferowanej przez nas butelki.

 3. CHATEAU BOIS MALOT

  Francja

  Verified by europages badge

  Le CHATEAU BOIS MALOT & CHATEAU VALENTONS-CANTELOUP to rodzinna winnica położona w pobliżu Bordeaux. Z 25 hektarami winnic odmiany winorośli AOC Bordeaux Supérieur, uprawiamy typowe odmiany winorośli regionu Bordeaux: Merlot, Cabernets, Sauvignon Blanc & Gris itp… Produkujemy szeroką gamę win białych, różowych i czerwonych, z jedną specjalnością: sprzedażą dojrzewających czerwonych win w rozłożonych rocznikach, które regularnie zdobywają nagrody. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem.

 4. CHÂTEAU DU GARDE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHÂTEAU DU GARDE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, wino francuskie, Wina Bordeaux, wina czerwone, wina białe, i białe wino wytrawne. Ma siedzibę w Cénac, Francja.

 5. DIXVINS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIXVINS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Wina - Francja, wino francuskie, Wina Bordeaux, Wina burgundzkie (Bourgogne), wina różowe, wina czerwone, French red wines, i wina białe. Ma siedzibę w Auxerre, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHÂTEAUX ET VINS DE BORDEAUX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHÂTEAUX ET VINS DE BORDEAUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina Bordeaux. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Piwo, producenci wina, wina - hurt, firmy produkujące wina, wino wytrawne, Wina, wina białe, i French red wines. Ma siedzibę w Saint-Sulpice-De-Faleyrens, Francja.

 2. SCEA CHATEAU BRANDE-BERGERE

  Francja

  Château Brande-Bergère to 8-hektarowa posiadłość położona na północ od Saint Emilion. Dużą wagę przykłada się do prac w winnicy, które w całości wykonywane są ręcznie (usuwanie liści, destemming, zbiór). Posiadłość posiada certyfikat "High Environmental Value" (H.E.V.); herbicydy są zabronione, a ścieki poddawane są recyklingowi. Wina powstają z tradycyjnej mieszanki w Bordeaux: Merlot (40%), Cabernet Franc (35%), Cabernet Sauvignon (25%). Wina z Château Brande-Bergère były wielokrotnie wyróżniane (złoty medal w Paryżu, World Wine Award by Decanter, ocena przez najlepszych krytyków winiarskich i uznanie najlepszych restauracji, jak np. Arpège w Paryżu, trzy gwiazdki w przewodniku Michelin. Słynny brytyjski krytyk, Jancis ROBINSON, wystawił Château Brande-Bergère Cuvée O'Byrne 2009 ocenę 92/100. Napisała: „To wino jest w znacznie wyższej kategorii niż jego cena pod względem postrzeganej przyjemności. Jest pełne owocu i uroku... Jest niesamowicie skoncentrowane z miękkimi taninami i dyskretnym aromatem drzew. Szczególnie podobało mi się jego bogactwo na podniebieniu i świeżość na finiszu. Ostatnio amerykańska agencja ratingowa International Wine Report przyznała mu ocenę 92/100 za rocznik 2018. Château Brande-Bergère oferuje jeden z najlepszych stosunków jakości do ceny na rynku.

 3. CHÂTEAU TAYAC

  Francja

  Zamek TAYAC jest posiadłością rodzinną. Winnica przylegająca do kamienistych grzbietów górskich Soussans znajduje się w Médoc, rozciąga się na 37 hektarach w sercu prestiżowej nazwy Margaux. Zamek TAYAC jest zarządzany przez właścicieli, rodzinę PORTET, która uprawia winnice od czterech pokoleń. Metoda COUSINIE stosowana w posiadłości umożliwia obfite odżywianie winorośli, przy jednoczesnym znacznym ograniczeniu zabiegów. W ten sposób ziemia odzyskuje równowagę i wzmacnia się naturalnie przeciwko zagrożeniom. Zarówno winnica jak i winogrona czerpią w pełni dzięki tym uprzywilejowanym warunkom. Usuwanie liście oraz powiązany z tym zbiór zielonych winogron umożliwiają również właściwe zarządzanie produktywnością i optymalizację jakości wina, które leżakuje w beczkach z dębu francuskiego przez 12 miesięcy. Wino z zamku TAYAC jest sprzedawane poprzez firmę pośredniczącą, kiperów, restauracje, jak również na drodze bezpośredniego eksportu.

 4. SELECTION DES VINS SCB

  Francja

  WYBÓR WIN S C B: producent win apelacji COTES DE BOURG, winnica CHRISTIAN BERNIER apelacja CONILH HAUTE LIBARDE, jakość „tradycja” i „doskonałość” oraz apelacja châteaux FONT GUILHEM, jakość „tradycja” i „gwiazda”. WYBÓR WIN S C B: handel winami francuskimi róznych różnych apelacji.

 5. VDC FRANCE VIE DE CHATEAUX

  Francja

  VDC France jest ważnym eksporterem produktów francuskich na rynki międzynarodowe. Nasza gama obejmuje produkty delikatesowe, foie gras, trufle, miód, słodycze, konfitury, czekoladę luksusową, po szampany i wina bordeaux. Możemy dostosować produkt do wymagań smakowych i ograniczeń celnych każdego kraju (produkty pod marką własną dystrybutora). VDC oznacza « Vie de Château », co jest nawiązaniem do francuskiej sztuki życia czyli Art de Vivre à la Française.

 1. CHATEAU ROQUEFORT

  Francja

  Firma CHATEAU ROQUEFORT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina Bordeaux. Jest również obecna w dziedzinach wina czerwone, wino francuskie, i wino importowane. Ma siedzibę w Lugasson, Francja.

 2. CHÂTEAU FERREYRES

  Francja

  Firma CHÂTEAU FERREYRES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, Wina Bordeaux, francuskie winnice, Merlot, i cabernet franc. Ma siedzibę w Pujols, Francja.

 1. GRAPE33

  Holandia

  Firma GRAPE33, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Deurne, Holandia.

 2. SCEA VIGNOBLES MC & FILS

  Francja

  Firma SCEA VIGNOBLES MC & FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, producenci wina, AOC label wines, Wina Bordeaux, i eksporter win. Ma siedzibę w Saint-Genis-Du-Bois, Francja.

 3. BARRIERE FRERES SA

  Francja

  Firma BARRIERE FRERES SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, Wina, Wina Bordeaux, i Wina. Ma siedzibę w Blanquefort Cedex, Francja.

 4. LA CAVE PATRIMONIALE SÀRL

  Szwajcaria

  Firma LA CAVE PATRIMONIALE SÀRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Genève, Szwajcaria.

 5. SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT

  Francja

  Firma SOCIÉTÉ ACHAT DISCOUNT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, wina czerwone, wina różowe, wina, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Artigues-Près-Bordeaux, Francja.

 6. JOSEPH JANOUEIX

  Francja

  Firma JOSEPH JANOUEIX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, wina czerwone, i wina białe. Ma siedzibę w Libourne, Francja.

 7. CHATEAU LE GRAND VERDUS

  Francja

  Firma CHATEAU LE GRAND VERDUS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, wina czerwone, wina różowe, i białe wino wytrawne. Ma siedzibę w Sadirac, Francja.

 8. CHÂTEAU PENIN

  Francja

  Firma CHÂTEAU PENIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Francja, Wina Bordeaux, i Merlot. Ma siedzibę w Genissac, Francja.

 1. CONSEIL DES VINS DU MEDOC

  Francja

  Firma CONSEIL DES VINS DU MEDOC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Doradztwo w zarządzaniu. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, Wina - Francja, Wina Bordeaux, Wina - region Południowo - Zachodni, i Wina - Francja. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 2. CHATEAU DE PANIGON

  Francja

  Firma CHATEAU DE PANIGON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Civrac En Medoc, Francja.

 3. CHÂTEAU LA TOUR DE BY

  Francja

  Firma CHÂTEAU LA TOUR DE BY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, AOC label wines, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Bégadan, Francja.

 4. BWINE

  Francja

  Firma BWINE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, Wina - Francja, wino francuskie, Wina - region Południowo - Zachodni, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Lignan De Bordeaux, Francja.

 5. CHATEAU DE PRESSAC

  Francja

  Firma CHATEAU DE PRESSAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, i AOC label wines. Ma siedzibę w Saint Etienne De Lisse, Francja.

 6. JJ MORTIER ET CIE

  Francja

  Firma JJ MORTIER ET CIE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 7. LD VINS

  Francja

  Firma LD VINS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, Wina Bordeaux, Wina - region Południowo - Zachodni, wina czerwone, i białe wino wytrawne. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 8. CHÂTEAU MAGENCE

  Francja

  Firma CHÂTEAU MAGENCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina Bordeaux, Wina - Francja, Wina Bordeaux, i wina czerwone. Ma siedzibę w Saint Pierre De Mons, Francja.

 9. BERNARD MAGREZ

  Francja

  Firma BERNARD MAGREZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Południowo - Zachodni, Wina Bordeaux, i wina rzadko spotykane. Ma siedzibę w Péssac, Francja.

 10. CHÂTEAU SIAURAC AND CO

  Francja

  Firma CHÂTEAU SIAURAC AND CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Francja. Jest również obecna w dziedzinach Wina Bordeaux, i Wina Bordeaux. Ma siedzibę w Néac, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo