• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region murcja

Wyniki dla

Wina - region murcja - Import eksport

 1. SINNER WINE

  Hiszpania

 2. BODEGA ARTESANAL VIÑA CAMPANERO

  Hiszpania

 3. BODEGAS MONTEREBRO, JUMILLA

  Hiszpania

 4. BODEGAS LUZON SL.

  Hiszpania

 5. BODEGAS VIÑA ELENA

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BODEGAS CAMPORICO

  Hiszpania

 2. ASES. INVERS.Y FINAN. M.A.D.I.S.A, S.A.

  Hiszpania

 3. BODEGAS FERNÁNDEZ SA

  Hiszpania

 4. MAISON RIVIERE

  Francja

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 5. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 1. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 2. EARL DOMAINE SIBILLE

  Francja

 1. GALÁN DE MEMBRILLA BODEGAS REZUELO

  Hiszpania

 2. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

 3. DOMAINES FABRE

  Francja

 4. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

 5. CANTINA VALDADIGE

  Włochy

 6. SEÑORÍO DE RUBIÓS

  Hiszpania

 7. ANAVAL GOURMET S. COOP

  Hiszpania

 8. LA MAGALLONERA SA

  Hiszpania

 1. BODEGAS SAN VALERO GRUPO BSV

  Hiszpania

 2. BODEGAS CAMILO CASTILLA S.A.

  Hiszpania

 3. VINUM LEVANTE

  Hiszpania

 4. ALVARO PALACIOS SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

 5. AZIENDA AGRICOLA CASAROTTO

  Włochy

 6. BODEGAS MARÍN ACOSTA, S.L.

  Hiszpania

 7. R.LOPEZ DE HEREDIA VIÑA TONDONIA SA

  Hiszpania

 8. NEEF ZERSPANUNGSTECHNIK

  Niemcy

 9. CANTINE VITEVIS

  Włochy

 10. BOUZA DE CARRIL

  Hiszpania