• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region katalonia

Wyniki dla

Wina - region katalonia - Import eksport

 1. HOLZLAND JACOBSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HOLZLAND JACOBSEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Marne, Niemcy.

 2. PILOSITH GMBH LEHMBAUSTOFFE

  Niemcy

  Firma PILOSITH GMBH LEHMBAUSTOFFE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Nörten-Hardenberg, Niemcy.

 3. AXEL SPRETER GMBH

  Niemcy

  Firma AXEL SPRETER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Rottweil, Niemcy.

 4. MEYER & CO

  Holandia

  Firma MEYER & CO, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Katalonia. Jest również obecna w dziedzinach oliwa z oliwek, i wino musujące champenois. Ma siedzibę w Amsterdam, Holandia.

 5. CELLER HERMS SL

  Hiszpania

  Firma CELLER HERMS SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Katalonia. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win. Ma siedzibę w Gandesa, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROSA MARIA TORRES SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma ROSA MARIA TORRES SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Sarral, Hiszpania.

 2. MIGUEL TORRES SA

  Hiszpania

  Firma MIGUEL TORRES SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Vilafranca Del Penedes, Hiszpania.

 3. ALVARO PALACIOS SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma ALVARO PALACIOS SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Gratallops, Hiszpania.

 4. CANALS MUNNE SL

  Hiszpania

  Firma CANALS MUNNE SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Sant Sadurni D Anoia, Hiszpania.

 5. VINOS D.O. ESPAÑOLES

  Hiszpania

  Firma VINOS D.O. ESPAÑOLES, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Tarragona, Hiszpania.

 1. BODEGAS GUTIÉRREZ DE LA VEGA

  Hiszpania

 2. ABANTIA SISTEMAS & TELECOM S.A.

  Hiszpania

 1. COCKTAILS WORLD S.L.

  Hiszpania

 2. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 3. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 4. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 5. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 6. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 7. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, enoteka, wina, i wina czerwone. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 8. VINEDOS Y BODEGAS GARCIA FIGUERO S.L.

  Hiszpania

 1. BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS Y VIÑEDOS MARTÍNEZ CORTA, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, wina stołowe, wina czerwone, Wina - region Rioja, i piwniczka win. Ma siedzibę w Uruñuela-La Rioja, Hiszpania.

 2. TENUTA IL CANOVINO

  Włochy

  Firma TENUTA IL CANOVINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, wina czerwone, amarone della valpolicella, corvina veronese, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Mizzole, Włochy.

 3. BODEGAS MOYA-PALAFOX

  Hiszpania

  Firma BODEGAS MOYA-PALAFOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, piwniczka win, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 4. CA.VI.BEN. (S.P.A.)

  Włochy

  Firma CA.VI.BEN. (S.P.A.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Wenecji, i Wina - region Wenecji. Ma siedzibę w Cazzano Di Tramigna (Vr), Włochy.

 5. BODEGAS PIEDEMONTE S. COOP.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS PIEDEMONTE S. COOP., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, wine cellars, Wina - region Nawarra, i eksporter win. Ma siedzibę w Olite, Navarra, Hiszpania.

 6. BODEGAS FRANCO ESPAÑOLAS SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS FRANCO ESPAÑOLAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Logrono, Hiszpania.

 7. WINERIES AGRO DE BAZAN S.A.

  Hiszpania

  Firma WINERIES AGRO DE BAZAN S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Galicia. Ma siedzibę w Vilanova De Arousa, Pontevedra., Hiszpania.

 8. ABADIA CISTERCIENSE SANTA MARIA DE LA OL

  Hiszpania

 9. BODEGAS CAMILO CASTILLA S.A.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS CAMILO CASTILLA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, i Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Corella, Hiszpania.

 10. BODEGAS CORRAL SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS CORRAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Navarrete, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo