• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - region estremadura

Wyniki dla

Wina - region estremadura - Import eksport

 1. BODEGAS ROMALE SL

  Hiszpania

  Firma BODEGAS ROMALE SL, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Estremadura, Wina - region Estremadura, wino musujące w stanie surowym, Apelacja A.O.C. (Appellation d'Origine Controlée - Kontrolowana Nazwa Pochodzenia), i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Almendralejo - Badajoz, Hiszpania.

 2. MARTA MERO PSICOLOGA

  Hiszpania

  Firma MARTA MERO PSICOLOGA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina - region Estremadura. Ma siedzibę w Badajoz, Hiszpania.

 3. BODEGAS CERROSOL SA

  Hiszpania

 4. SDAD COOP CAMPO CORAZON DE JESUS

  Hiszpania

 5. VINEDOS Y BODEGAS GARCIA FIGUERO S.L.

  Hiszpania

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SDAD COOP STA MARIA EGIPCIACA

  Hiszpania

 2. SAT N 2566 GRUPO ILLERA

  Hiszpania

 3. MAISON RIVIERE

  Francja

  Verified by europages badge

  Maison RIVIERE, producent i kupiec wina, jest rodzinną firmą z siedzibą w Saint-Emilion od 1875 roku. Uprawiamy 90 hektarów winorośli w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: Saint-Emilion Grand Cru, Montagne, Lussac Saint-Emilion, Bordeaux Supérieur. Zbudowaliśmy prawdziwą posiadłość składającą się z oddzielnych nieruchomości w najbardziej prestiżowych apelacjach Bordeaux: 1/ EXCELLENCE Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 2/ Clos des Menuts, Saint-Emilion Grand Cru, 3/ Château Cheval Brun, Saint-Emilion Grand Cru, 4/ Château Beaulieun Montagne St Emilion 5/ Château Haut Piquat, Lussac Saint-Emilion, 6/ Château Picampeau, Lussac Saint-Emilion, 7/ Château de Lavagnac, Bordeaux Supérieur. To właśnie z winogronem wiąże się nasza pasja, zdobywana rok po roku i kierowana poszukiwaniem jakości oraz dumą z naszej ziemi! Naszą rodzinną produkcję uzupełniamy rygorystyczną selekcją win od właścicieli, pasjonatów winnic, z którymi od wielu lat blisko współpracujemy we wszystkich apelacjach Bordeaux (Pauillac - Saint Julien - Saint Estèphe - Margaux - Pomerol...)Uwaga: nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia. Należy spożywać z umiarem. Zawartość alkoholu: 13° do 13, 5° w zależności od wina."

 4. SCEA DOMAINE TOUR CAMPANETS

  Francja

  Verified by europages badge

  WITAMY w posiadłości Domaine Tour Campanets! Położona w gminie Le Puy-Sainte-Réparade między masywem Luberon i Morzem Śródziemnym, 20 minut od Aix-en-Provence, nasza zachwycająca posiadłość rozciąga się na 60 hektarach lasu i 35 hektarach winorośli, na wysokości 250 metrów. NASZE WINOROŚLE są sadzone na glebie gliniasto-wapiennej i są uprawiane z wielką starannością, w rolnictwie ekologicznym, aby wyrazić pełny potencjał naszej wyjątkowej okolicy uprawnej. NASZE WINA: Winifikacja odbywa się w tradycyjny sposób z dojrzewaniem na delikatnym osadzie, długą zimną fermentacją, dotlenianiem i zarządzaniem temperaturą, ograniczonym stosowaniem siarczynów i dodatków. Naszym słowem kluczowym jest: przede wszystkim winogrona! PIWNICA: Symbol miejsca, nasza 4-piętrowa wieża do produkcji wina jest unikalną koncepcją we Francji. Innowacyjna, pozwala na winifikację grawitacyjną w duchu jakości: "Tutaj schodzimy w sposób okrężny w dół, bardzo delikatnie". Nasz cel: oferować wina dla przyjemności i dzielenia się...

 5. BODEGAS IBAÑESAS DE EXPORTACIÓN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Bodegas ibañesas eksportuje wino i moszcz winogronowy na litry na skalę światową. Nie jesteśmy zwykłą winnicą, lecz raczej projektem rodzinnym, poprzez który wyrażamy nasz sposób korzystania z ziemi i wina, doceniania go i dzielenia się nim. Nasza winnica jest objęta nazwą pochodzenia «la manchuela». Wina białe. Wina czerwone. Wina różowe. Moszcze.

 1. BODEGAS NAJERILLA

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma BODEGAS NAJERILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - region Rioja, młode wino, wina czerwone, Wina, crianza, pochodzenie kontrolowane i gwarantowane, i winnica. Ma siedzibę w Arenzana De Abajo-La Rioja, Hiszpania.

 2. CHATEAU CANTELAUZE-MEZY

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHATEAU CANTELAUZE-MEZY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - region Południowo - Zachodni, Wina - Francja, AOC label wines, Organic wines, i Wina - region Południowo - Zachodni. Ma siedzibę w Duravel, Francja.

 1. CANTINE INTROVIGNE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma CANTINE INTROVIGNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, enoteka, wina, i wina czerwone. Ma siedzibę w Codognè, Włochy.

 2. BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS JULIAN CHIVITE S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Nawarra, i Wina - region Nawarra. Ma siedzibę w Cintruenigo, Hiszpania.

 3. TENUTA IL CANOVINO

  Włochy

  Firma TENUTA IL CANOVINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, wina czerwone, amarone della valpolicella, corvina veronese, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Mizzole, Włochy.

 4. COOREMAN

  Belgia

  Firma COOREMAN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - region Aragonia, Wina - Francja, Wina - Hiszpania, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - region Aragonia, Wina - Francja, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Groot-Bijgaarden, Belgia.

 5. BODEGAS MARÍN ACOSTA, S.L.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS MARÍN ACOSTA, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Valencia, Hiszpania.

 6. BODEGAS FRANCO ESPAÑOLAS SA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS FRANCO ESPAÑOLAS SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Logrono, Hiszpania.

 7. BODEGAS LUZON SL.

  Hiszpania

  Firma BODEGAS LUZON SL., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Murcja, i Wina - region Murcja. Ma siedzibę w Jumilla, Hiszpania.

 8. ROSA MARIA TORRES SOCIEDAD LIMITADA.

  Hiszpania

  Firma ROSA MARIA TORRES SOCIEDAD LIMITADA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Katalonia, i Wina - region Katalonia. Ma siedzibę w Sarral, Hiszpania.

 1. M GIL LUQUE SA

  Hiszpania

 2. BODEGAS DIOS BACO S.L.

  Hiszpania

 3. BODEGAS SAN ALEJANDRO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS SAN ALEJANDRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Aragonia. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Miedes de Aragón ( Zaragoza), Hiszpania.

 4. COCKTAILS WORLD S.L.

  Hiszpania

 5. BODEGAS CAMPORICO

  Hiszpania

  Firma BODEGAS CAMPORICO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Murcja. Jest również obecna w dziedzinach wina biologiczne. Ma siedzibę w Caravaca De La Cruz, Hiszpania.

 6. ABANTIA SISTEMAS & TELECOM S.A.

  Hiszpania

 7. BODEGAS VIÑA ELENA

  Hiszpania

  Firma BODEGAS VIÑA ELENA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Murcja. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, producenci wina, migdały, i Oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Jumilla, Hiszpania.

 8. COOP AGRICOLA I CAIXA AGRARIA DE LLORENC DEL PENEDES SCCL

  Hiszpania

 9. BODEGAS RIOJA WEINHANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma BODEGAS RIOJA WEINHANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - Hiszpania. Jest również obecna w dziedzinach Wina - region Rioja, i Wina - region Rioja. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 10. STEWART HILL WALKER

  Zjednoczone Królestwo

  Firma STEWART HILL WALKER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wina - region Rioja. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina - Hiszpania, wina czerwone, eksporter win, Wina, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo