• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - piemont

Wyniki dla

Wina - piemont - Import eksport

 1. AZIENDA SAN MICHELE S.N.C

  Włochy

  San Michele jest firmą produkującą wino, założoną w 1973 r. obok trzech innych winnic, przez archiprezbitera Don Giuseppe Cogno, proboszcza Neive, małej miejscowości znajdującej się w samym sercu obszaru produkcji Barbaresco, jednego z najlepszych czerwonych win włoskich. Gospodarstwo posiada plantację winorośli zajmującą sześć hektarów na terenach Gallian, Cottà i Gaia. Produkuje wino Barbaresco DOCG z odmian Gallina i Gaia, wino Moscato d'Asti DOCG, wino Roero Arneis DOCG, wino Barbera d'Alba DOC z odmiany Gallina, wino Dolcetto d'Alba DOC z odmiany Cottà oraz wino Langhe Nebbiolo DOC.

 2. PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO

  Włochy

  Firma PODERI MORETTI DI MORETTI FRANCESCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Ma siedzibę w Monteu Roero, Włochy.

 3. CONTERNO FANTINO

  Włochy

  Firma CONTERNO FANTINO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Piemont, Wina - Włochy, Wina - Piemont, barolo, i barbera d'alba. Ma siedzibę w Monforte D'alba, Włochy.

 4. AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA CARLO GIACOSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Jest również obecna w dziedzinach firmy produkujące wina, i bar z degustacją win. Ma siedzibę w Barbaresco, Włochy.

 5. ALESSANDRO MOTTA

  Włochy

  Firma ALESSANDRO MOTTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Ma siedzibę w Castel Rocchero, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL

  Włochy

  Firma SOCIETÀ AGRICOLA ROCCIA ROSSA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Jest również obecna w dziedzinach przedsiębiorstwa uprawy winorośli. Ma siedzibę w Brusnengo, Włochy.

 2. AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA

  Włochy

  Firma AZIENDA VITIVINICOLA FONTECHIARA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, i degustacje win. Ma siedzibę w Borgomanero, Włochy.

 3. MAURO VINI SRL

  Włochy

  Firma MAURO VINI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Jest również obecna w dziedzinach PRODUKCJA Wina, i typowe wina włoskie. Ma siedzibę w Dronero, Włochy.

 4. AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA LA PALAZZINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Jest również obecna w dziedzinach nebbiolo, i wina czerwone. Ma siedzibę w Roasio, Włochy.

 5. CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA

  Włochy

  Firma CANTINA DELSIGNORE - AZ. VITIVINICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Ma siedzibę w Gattinara, Włochy.

 1. AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI

  Włochy

  Firma AZ. AGR. BIOLOGICA BIANCHI, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Piemont, i Wina - Piemont. Ma siedzibę w Sizzano (No), Włochy.

 2. GANCIA.IT

  Włochy

  Firma GANCIA.IT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Ma siedzibę w Canelli, Włochy.

 1. BAROLO WIJNIMPORT

  Holandia

  Firma BAROLO WIJNIMPORT, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Ma siedzibę w Leeuwarden, Holandia.

 2. GIORGIO CANTAMESSA

  Włochy

  Firma GIORGIO CANTAMESSA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Jest również obecna w dziedzinach barbera, i małmazja z casorzo. Ma siedzibę w Casorzo, Włochy.

 3. CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.)

  Włochy

  Firma CANTINA VITICOLTORI DELL'ACQUESE (SOC.COOP.R.L.), roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Piemont, i Wina - Piemont. Ma siedzibę w Acqui Terme (al), Włochy.

 4. NOCETO MICHELOTTI WINERY

  Włochy

  Firma NOCETO MICHELOTTI WINERY, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Ma siedzibę w Castel Boglione, Włochy.

 5. AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA CANATO MARCO, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Piemont, i Wina - Piemont. Ma siedzibę w Vignale Monferrato (Al), Włochy.

 6. CASTELLARI BERGAGLIO

  Włochy

  Firma CASTELLARI BERGAGLIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Jest również obecna w dziedzinach gavi. Ma siedzibę w Gavi, Włochy.

 7. CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.)

  Włochy

  Firma CANTINA SOCIALE DEL DOLCETTO (SOC.COOP.R.L.), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Piemont, i Wina - Piemont. Ma siedzibę w Clavesana (CN), Włochy.

 8. AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA

  Włochy

  Firma AZ. AGR. CANTAMESSA MARIA, roku i działającą w sektorze Wina - Piemont. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Govone (Cn), Włochy.

 1. BIASON RENZO

  Włochy

Filtry

Wyniki dla

Wina - piemont - Import eksport

Liczba wyników

21 Przedsiębiorstwa