• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - lombardia

Wyniki dla

Wina - lombardia - Import eksport

 1. AZIENDA AGRICOLA LA TORRE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA LA TORRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Lombardia. Jest również obecna w dziedzinach przedsiębiorstwa uprawy winorośli, piwniczka win, eksporter win, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Calvagese Della Riviera, Włochy.

 2. CANTINE DI MEZZALUNA

  Włochy

  Firma CANTINE DI MEZZALUNA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Włochy, Wina - Lombardia, Wina - Włochy, i Wina - Lombardia. Ma siedzibę w Montalto Pavese, Włochy.

 3. SOCIETÀ AGRICOLA PRATUM COLLER SRL

  Włochy

  Firma SOCIETÀ AGRICOLA PRATUM COLLER SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Lombardia. Jest również obecna w dziedzinach Wina, i Wina. Ma siedzibę w Flero, Włochy.

 4. AZIENDA AGRICOLA MALAVASI DI MALAVASI DANIELE

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA MALAVASI DI MALAVASI DANIELE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Lombardia. Ma siedzibę w Pozzolengo, Włochy.

 5. CANTINE TORREVILLA

  Włochy

  Firma CANTINE TORREVILLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Lombardia. Ma siedzibę w Torrazza Coste, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PANIZZARI SRL SOCIETÀ AGRICOLA

  Włochy

  Firma PANIZZARI SRL SOCIETÀ AGRICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Lombardia. Ma siedzibę w Via Madonna Dei Monti 43, Włochy.

 2. AZ AGRICOLA FRATELLI FERRARI

  Włochy

  Firma AZ AGRICOLA FRATELLI FERRARI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Lombardia. Jest również obecna w dziedzinach ryzling włoski. Ma siedzibę w Oliva Gessi, Włochy.

Filtry

Wyniki dla

Wina - lombardia - Import eksport

Liczba wyników

7 Przedsiębiorstwa

Kategorii firm