• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wina - friuli wenecja julijska

Wyniki dla

Wina - friuli wenecja julijska - Import eksport

 1. CANTINA DI BERTIOLO SPA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Cantina di Bertiolo, którego marka Cabert jest syntetycznym skrótem, to znany już od 1960 r producent szlachetnych win apelacji AOC. Nasze wina to wspaniały wynik przyjęcia i bycia wiernym filozofii: od rozmiaru do degustacji. By móc zagwarantować czystość i wyrafinowanie produktu, przetwarzamy na wino wyłącznie winogrona zebrane w naszych winnicach, znajdujących się w centrum strefy apelacji AOC Friuli Grave, charakteryzującej się idealnymi warunkami geopedologicznymi, jeśli chodzi o siedlisko winnej latorośli.

 2. REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S.

  Włochy

  Firma REGUTA DI ANSELMI GIUSEPPE E LUIGI SOC. AGRICOLA S.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Friuli Wenecja Julijska, Wina - Włochy, Wina - Friuli Wenecja Julijska, wino friulskie, i Wina - Włochy. Ma siedzibę w Pocenia, Włochy.

 3. VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA

  Włochy

  Firma VILLA CANTHUS AZ.VINICOLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - region Wenecji. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Friuli Wenecja Julijska, wino z wenecji, Wina - Friuli Wenecja Julijska, i słodkie wino. Ma siedzibę w Fossalta Di Piave, Włochy.

 4. AZ. AGR. MOSOLO GLENI

  Włochy

  Firma AZ. AGR. MOSOLO GLENI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina - Friuli Wenecja Julijska. Jest również obecna w dziedzinach firmy produkujące wina. Ma siedzibę w Faedis, Włochy.

Filtry

Wyniki dla

Wina - friuli wenecja julijska - Import eksport

Liczba wyników

4 Przedsiębiorstwa

Kategorii firm