• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt

Wyniki dla

Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt - Import eksport

 1. EZSO, LLC

  Rosja

  Verified by Europages badge

  Nasza firma zajmuje się dostawą urządzeń do gięcia spirali ślimakowej. Na naszym sprzęcie można giąć śrubę z dowolnego gatunku stali, o dowolnej grubości obrabianego przedmiotu, wysokości krawędzi oraz dowolnego kroku obrotu bez zmiany matrycy na maszynie. Maszyna posiada sterowanie CNC, więc jeśli istnieje potrzeba wykonania śruby o niestandardowej geometrii, to po prostu wystarczy zmienić parametry maszyny. Jest to bardzo wygodne i znacznie przyspiesza produkcję. Wykonamy dowolne produkty śrubowe zgodnie z Państwa wymaganiami. Posiadamy zaplecze naukowo-produkcyjne, nowoczesny sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji ślimaków. W przeciwieństwie do zagranicznych producentów nie mamy żadnych ograniczeń co do produkcji jakiejkolwiek geometrii. Nasze produkty mogą być takie same, jakich Państwo potrzebują, wysokiej jakości i jednocześnie tańszych niż jakiekolwiek analogi, ze względu na niskie koszty pracy i produkcję na miejscu w Rosji.

  Witryna www Open In New icon
 2. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Założona w 1987 r. przez specjalistę od sprzedaży Reimunda Freunda i technika Raimunda Foidla, firma Rover Technik Freund und Foidl GmbH jest obecne znanym przedsiębiorstwem z siedzibą w Lennestadt – w Południowej Westfalii, a główna działalność obejmuje wytwarzanie, sprzedaż i doradztwo w dziedzinie układania rurociągów podziemnych. W sercu działalności znajdują się techniki wiercenia i wybijania, poziomego i pionowego. Skuteczność w połączeniu z szybkością i elastycznością. W oparciu o tę filozofię oferujemy naszym klientom, w przeciwieństwie do dużych korporacji, wszystkie zalety przedsiębiorstwa charakteryzującego się uproszczoną strukturą i szybkimi decyzjami. Przez ponad 20 lat firma Rover Technik zrealizowała liczne wymagające projekty w dziedzinie budowy rurociągów podziemnych, w Niemczech i za granicą, które prowadziła i nadzorowała. Doskonałe osiągnięcia i wyniki potwierdzają efektywność naszych urządzeń i jakość naszych porad.

  Witryna www Open In New icon
 3. PROJECT DRILL

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Sprzedaż nowych i regenerowanych maszyn i urządzeń wiertniczych do wykonywania studni, pali, mikropali, sondowań. Pompy błotne, głowice obrotowe, imadła, wciągarki. Wiertnice, platformy wiertnicze, pompy, wszystkie dostarczane są z certyfikatem zgodności i CE, testami i homologacjami. Pomoc i naprawy na miejscu, wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Sprzedaż ponownie przystosowanych i w 100% sprawnych maszyn na całym świecie.

  Witryna www Open In New icon
 4. DIMAFOR SARL

  Francja

  Verified by Europages badge
 5. ABBRUCH UND BAU S.R.O.

  Niemcy

  Verified by Europages badge
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. SONGEOCAROTTAGGILONGARONE

  Włochy

  Verified by Europages badge
 2. P.I.G.I. S.R.L. COSTRUZIONI E FONDAZIONI

  Włochy

  Verified by Europages badge
 3. INOVATOOLS ECKERLE & ERTEL GMBH

  Niemcy

  Firma InovaTools (Eckerle & Ertel GmbH) z siedzibą w sercu Bawarii jest od ponad 20 lat znana z najwyższej jakości produktów i usług. Dla klientów na całym świecie pracujących w różnych branżach projektujemy i produkujemy nasze narzędzia INOVAtools: narzędzia standardowe i specjalne, pojedyncze i małoseryjne, części precyzyjne i maszyny. Nasze produkty gwarantują ekonomikę i wysoką jakość produkcji między innymi w sektorze budowy maszyn, aeronautyki i przemysłu motoryzacyjnego. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa: narzędzia do frezowania dla przemysłu motoryzacyjnego, narzędzia precyzyjne stosowane w aeronautyce, producent frezów do gwintów, frezów, wierteł specjalnych ze stopów twardych, narzędzi skrawających i in.

 4. REPRO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma RePro GmbH została założona w 1997 roku i od tego czasu produkuje wyroby z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Widzimy siebie jako średniej wielkości firmę, która pielęgnuje komunikację i wymianę techniczną ze swoimi partnerami. Ze względu na strukturę naszej firmy, mamy krótkie drogi do realizacji życzeń klientów i możemy szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby. Naszym pierwotnym pomysłem było wyprodukowanie podstawy ogrodzenia budowlanego, która jest lżejsza, łatwiejsza w obsłudze oraz bardziej odporna na złamania niż betonowa podstawa ogrodzenia budowlanego. I udało nam się to. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy różne modele podstaw ogrodzeń budowlanych lub podpór do ogrodzeń budowlanych. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Są one znacznie bardziej odporne na złamania niż wyroby betonowe, można je układać w stosy i są odporne na działanie oleju, benzyny, mrozu i soli. Ponadto, koszty transportu są niższe, ponieważ dzięki mniejszej masie każdego elementu można ich załadowac więcej jednocześnie.

 5. PHU SATURN

  Polska

  P.H.U. Saturn z Bielska-Białej wykonuje na zlecenie swoich Klientów szeroki wachlarz badań geologicznych i hydrologicznych, zarówno w terenie, jak i laboratorium. Nasi geolodzy i geotechnicy tworzą zgrany zespół, co daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Prowadzimy badania geologiczne w zakresie rozpoznania podłoża budowlanego, a w szczególności wykonujemy: opinie i ekspertyzy geotechniczne, nadzory geologiczne i geotechniczne, wiercenia geotechniczne, otwory geologiczne, projekty geologiczne i dokumentacje geologiczno-inżynierskie. Specjalizujemy się również w badaniach hydrogeologicznych, w ramach których określamy zasoby eksploatacyjne ujęć wód podziemnych oraz warunki hydrogeologiczne dla inwestycji zagrażających środowisku. W zakresie badań hydrogeologicznych wykonujemy: projekty i dokumentacje hydrogeologiczne, rozpoznania hydrogeologiczne i geotermiczne, nadzory przy wierceniach studni głębinowych.

 1. GEOACTIV PIOTR TAŃSKI

  Polska

  Firma GEOactiv świadczy kompleksowe usługi w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki oraz hydrogeologii. Wykonujemy wiercenia badawcze, otwory obserwacyjne. badania laboratoryjne gruntów oraz prowadzimy nadzory geotechniczne na budowach. Opracowujemy: opinie geotechniczne, dokumnetacje badań podłoża gruntowego, projekty geotechniczne, dokumentacje geologiczno-inżynierskie, hydrogeologiczne oraz projekty robót geologicznych. Zajmujemy się również rozpoznaniem środowiska gruntowo-wodnego pod względem występowania potencjalnych zanieczyszczeń. Współpracujemy z firmami branżowymi, ośrodkami badawczymi oraz laboratoriami akredytowanymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 2. VGS AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  VGS Automatisierungstechnik GmbH to nowoczesne przedsiębiorstwo średniej wielkości działające w dziedzinie budowy maszyn specjalnych. Jego dwóch właścicieli, Jan von Gescher i Reinhard Siek, założyło je w 2010 roku, po tym jak wspólnie przepracowali wiele lat w zakładzie produkującym różne maszyny dla znanych firm. Celem VGS jest indywidualna budowa maszyn specjalnych według specyficznych wymagań klientów. Wszyscy pracownicy VGS Automatisierungstechnik mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu bardzo złożonych maszyn i urządzeń. Projekty są oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach umożliwiających oszczędności, jeśli chodzi o koszty wytwarzania. Do tego dochodzą 3 fakty: Budowa maszyn odbywa się za pomocą systemów CAD z wykorzystaniem prezentacji 2- i 3-wymiarowej. Cały obszar hali ma ok. 700 metrów kwadratowych, miejsce montażu ma 30 metrów długości i 15 metrów szerokości. Bardzo ciężkie elementy można przenosić za pomocą dźwigu halowego o nośności 10 ton.

 3. PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNO-KONSULTINGOWE GEO-MERITUM MIROSŁAW PYTASZ

  Polska

  Przedsiębiorstwo Geologiczno-Konsultingowe Geo-Meritum (w skrócie PGK Geo-Meritum) powstało w marcu 2012 roku. Od tego czasu firma prowadziła kilkadziesiąt nadzorów geologicznych oraz sporządziła kilkadziesiąt dokumentacji geologicznych i geotechnicznych. Swoją siedzibę firma ma w jednym z największych miast Zagłębia Dąbrowskiego – na Górnym Śląsku, w Dąbrowie Górniczej. Działalność PGK Geo-Meritum obejmuje głównie sektor geologii inżynierskiej i geotechniki. Nasze usługi świadczymy głównie w regionie Śląsk, ale wiele prac wykonujemy także w innych rejonach Polski. W naszej ofercie posiadamy: badania geologiczne w regionie Śląsk i w innych regionach kraju, badania geotechniczne w regionie Śląsk i w innych regionach kraju, badania gruntu, przygotowanie dokumentacji geotechnicznych i geologicznych, nadzory geologiczne budów oraz wiele innych.

 4. ZAKŁAD WIERTNICZO-GEOLOGICZNY GOR-GEO GORLICE

  Polska

  Zakład Wiertniczo-Geologiczny Gor-Geo z siedzibę w miejscowości Gorlice działa od 2007 r.Firma Gor-Geo wykonuje prace z zakresu: - wiercenie studni głębinowych, - wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła, - czyszczenie i renowacje studni wierconych, - wykonywanie odwiertów geologicznych i geologiczno-pomiarowych, - wykonywanie projektów i dokumentacji geologicznej.Firma Gor-Geo zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczno-inżynierską i świadczy swoje usługi głównie na terenie Małopolski i Podkarpacie.

 5. EPD

  Francja

  EPD jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzęcie wiertniczym, sprzęt nowy (sprzedawca Francja marek CMV, Massenza, Petrogen) i używany. Oferujemy: wiercenie studzien, sondowanie, fundamenty, kamieniołomy, wiertnictwo naftowe, świder, sprężarka, pompa płuczkowa, świder trójgryzowy, świder ręczny, młoty wieloramienne, koronka wiertnicza, pręty, pale. CFA, specjalista w dziedzinie geotermii. KLASTER MŁOTY WIELORAMIENNE. Wszystkie części są dostępne na życzenie.

 6. BIO-GEO WIOLETA MAŁECKA

  Polska

  Usługi geologiczne i geotechniczne. Firma zajmuje się badaniami geologicznymi i geotechnicznymi gruntu dla potrzeb budownictwa.

 7. FORWARD GROUP

  Rosja

 8. HB DRILLING

  Belgia

 9. AVANT TECNO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 10. BURENERGOSERVIS PUE

  Białoruś

 1. C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA

  Włochy

 2. TECNA SNC DI MORETTI DR. GIULIANO & C.

  Włochy

 3. PARTNER ENGINEERING COMPANY

  Hiszpania

 4. TENCNO POZZI 2002

  Włochy

 5. FORAGE EQUIPEMENTS IMPORT EXPORT

  Algieria

 6. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 7. DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD.

  Turcja

 8. GEOSONDEDILE S.R.L.

  Włochy

 9. AUXILIAR EURO INDUSTRIAL, S.L.

  Hiszpania

 10. GEOTECH ANDRZEJ KRZEMIŃSKI

  Polska

Filtry

Wyniki dla

Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

3048 przedsiębiorstwa