• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt

Wyniki dla

Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt - Import eksport

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1987 r. przez specjalistę od sprzedaży Reimunda Freunda i technika Raimunda Foidla, firma Rover Technik Freund und Foidl GmbH jest obecne znanym przedsiębiorstwem z siedzibą w Lennestadt – w Południowej Westfalii, a główna działalność obejmuje wytwarzanie, sprzedaż i doradztwo w dziedzinie układania rurociągów podziemnych. W sercu działalności znajdują się techniki wiercenia i wybijania, poziomego i pionowego. Skuteczność w połączeniu z szybkością i elastycznością. W oparciu o tę filozofię oferujemy naszym klientom, w przeciwieństwie do dużych korporacji, wszystkie zalety przedsiębiorstwa charakteryzującego się uproszczoną strukturą i szybkimi decyzjami. Przez ponad 20 lat firma Rover Technik zrealizowała liczne wymagające projekty w dziedzinie budowy rurociągów podziemnych, w Niemczech i za granicą, które prowadziła i nadzorowała. Doskonałe osiągnięcia i wyniki potwierdzają efektywność naszych urządzeń i jakość naszych porad.

 2. PROJECT DRILL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Sprzedaż nowych oraz regenerowanych maszyn i urządzeń wiertniczych do wykonywania studni, pali, mikropali, sondowań. Pompy błotne, głowice obrotowe, imadła, wciągarki. Wiertnice, platformy wiertnicze, pompy, wszystkie dostarczane są z certyfikatem zgodności i CE, testami i homologacjami. Pomoc i naprawy na miejscu, wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Sprzedaż ponownie przystosowanych i w 100% sprawnych maszyn na całym świecie.

 3. DIMAFOR SARL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIMAFOR SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Pace, Francja.

 4. ABBRUCH UND BAU S.R.O.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ABBRUCH UND BAU S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Mansfeld, Niemcy.

 5. INOVATOOLS ECKERLE & ERTEL GMBH

  Niemcy

  Firma InovaTools (Eckerle & Ertel GmbH) z siedzibą w sercu Bawarii jest od ponad 20 lat znana z najwyższej jakości produktów i usług. Dla klientów na całym świecie pracujących w różnych branżach projektujemy i produkujemy nasze narzędzia INOVAtools: narzędzia standardowe i specjalne, pojedyncze i małoseryjne, części precyzyjne i maszyny. Nasze produkty gwarantują ekonomikę i wysoką jakość produkcji między innymi w sektorze budowy maszyn, aeronautyki i przemysłu motoryzacyjnego. Ze szczegółową ofertą można zapoznać się na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa: narzędzia do frezowania dla przemysłu motoryzacyjnego, narzędzia precyzyjne stosowane w aeronautyce, producent frezów do gwintów, frezów, wierteł specjalnych ze stopów twardych, narzędzi skrawających i in.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. REPRO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma RePro GmbH została założona w 1997 roku i od tego czasu produkuje wyroby z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Widzimy siebie jako średniej wielkości firmę, która pielęgnuje komunikację i wymianę techniczną ze swoimi partnerami. Ze względu na strukturę naszej firmy, mamy krótkie drogi do realizacji życzeń klientów i możemy szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby. Naszym pierwotnym pomysłem było wyprodukowanie podstawy ogrodzenia budowlanego, która jest lżejsza, łatwiejsza w obsłudze oraz bardziej odporna na złamania niż betonowa podstawa ogrodzenia budowlanego. I udało nam się to. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy różne modele podstaw ogrodzeń budowlanych lub podpór do ogrodzeń budowlanych. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Są one znacznie bardziej odporne na złamania niż wyroby betonowe, można je układać w stosy i są odporne na działanie oleju, benzyny, mrozu i soli. Ponadto, koszty transportu są niższe, ponieważ dzięki mniejszej masie każdego elementu można ich załadowac więcej jednocześnie.

 2. GEOACTIV PIOTR TAŃSKI

  Polska

  Firma GEOactiv świadczy kompleksowe usługi w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki oraz hydrogeologii. Wykonujemy wiercenia badawcze, otwory obserwacyjne. badania laboratoryjne gruntów oraz prowadzimy nadzory geotechniczne na budowach. Opracowujemy: opinie geotechniczne, dokumnetacje badań podłoża gruntowego, projekty geotechniczne, dokumentacje geologiczno-inżynierskie, hydrogeologiczne oraz projekty robót geologicznych. Zajmujemy się również rozpoznaniem środowiska gruntowo-wodnego pod względem występowania potencjalnych zanieczyszczeń. Współpracujemy z firmami branżowymi, ośrodkami badawczymi oraz laboratoriami akredytowanymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 3. PHU SATURN

  Polska

  P.H.U. Saturn z Bielska-Białej wykonuje na zlecenie swoich Klientów szeroki wachlarz badań geologicznych i hydrologicznych, zarówno w terenie, jak i laboratorium. Nasi geolodzy i geotechnicy tworzą zgrany zespół, co daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Prowadzimy badania geologiczne w zakresie rozpoznania podłoża budowlanego, a w szczególności wykonujemy: opinie i ekspertyzy geotechniczne, nadzory geologiczne i geotechniczne, wiercenia geotechniczne, otwory geologiczne, projekty geologiczne i dokumentacje geologiczno-inżynierskie. Specjalizujemy się również w badaniach hydrogeologicznych, w ramach których określamy zasoby eksploatacyjne ujęć wód podziemnych oraz warunki hydrogeologiczne dla inwestycji zagrażających środowisku. W zakresie badań hydrogeologicznych wykonujemy: projekty i dokumentacje hydrogeologiczne, rozpoznania hydrogeologiczne i geotermiczne, nadzory przy wierceniach studni głębinowych.

 4. VGS AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  VGS Automatisierungstechnik GmbH to nowoczesne przedsiębiorstwo średniej wielkości działające w dziedzinie budowy maszyn specjalnych. Jego dwóch właścicieli, Jan von Gescher i Reinhard Siek, założyło je w 2010 roku, po tym jak wspólnie przepracowali wiele lat w zakładzie produkującym różne maszyny dla znanych firm. Celem VGS jest indywidualna budowa maszyn specjalnych według specyficznych wymagań klientów. Wszyscy pracownicy VGS Automatisierungstechnik mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu bardzo złożonych maszyn i urządzeń. Projekty są oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach umożliwiających oszczędności, jeśli chodzi o koszty wytwarzania. Do tego dochodzą 3 fakty: Budowa maszyn odbywa się za pomocą systemów CAD z wykorzystaniem prezentacji 2- i 3-wymiarowej. Cały obszar hali ma ok. 700 metrów kwadratowych, miejsce montażu ma 30 metrów długości i 15 metrów szerokości. Bardzo ciężkie elementy można przenosić za pomocą dźwigu halowego o nośności 10 ton.

 5. PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNO-KONSULTINGOWE GEO-MERITUM MIROSŁAW PYTASZ

  Polska

  Przedsiębiorstwo Geologiczno-Konsultingowe Geo-Meritum (w skrócie PGK Geo-Meritum) powstało w marcu 2012 roku. Od tego czasu firma prowadziła kilkadziesiąt nadzorów geologicznych oraz sporządziła kilkadziesiąt dokumentacji geologicznych i geotechnicznych. Swoją siedzibę firma ma w jednym z największych miast Zagłębia Dąbrowskiego – na Górnym Śląsku, w Dąbrowie Górniczej. Działalność PGK Geo-Meritum obejmuje głównie sektor geologii inżynierskiej i geotechniki. Nasze usługi świadczymy głównie w regionie Śląsk, ale wiele prac wykonujemy także w innych rejonach Polski. W naszej ofercie posiadamy: badania geologiczne w regionie Śląsk i w innych regionach kraju, badania geotechniczne w regionie Śląsk i w innych regionach kraju, badania gruntu, przygotowanie dokumentacji geotechnicznych i geologicznych, nadzory geologiczne budów oraz wiele innych.

 1. ZAKŁAD WIERTNICZO-GEOLOGICZNY GOR-GEO GORLICE

  Polska

  Zakład Wiertniczo-Geologiczny Gor-Geo z siedzibę w miejscowości Gorlice działa od 2007 r.Firma Gor-Geo wykonuje prace z zakresu: - wiercenie studni głębinowych, - wykonywanie odwiertów pod pompy ciepła, - czyszczenie i renowacje studni wierconych, - wykonywanie odwiertów geologicznych i geologiczno-pomiarowych, - wykonywanie projektów i dokumentacji geologicznej.Firma Gor-Geo zatrudnia wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczno-inżynierską i świadczy swoje usługi głównie na terenie Małopolski i Podkarpacie.

 2. EPD

  Francja

  EPD jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzęcie wiertniczym, sprzęt nowy (sprzedawca Francja marek CMV, Massenza, Petrogen) i używany. Oferujemy: wiercenie studzien, sondowanie, fundamenty, kamieniołomy, wiertnictwo naftowe, świder, sprężarka, pompa płuczkowa, świder trójgryzowy, świder ręczny, młoty wieloramienne, koronka wiertnicza, pręty, pale. CFA, specjalista w dziedzinie geotermii. KLASTER MŁOTY WIELORAMIENNE. Wszystkie części są dostępne na życzenie.

 1. BIO-GEO WIOLETA MAŁECKA

  Polska

  Usługi geologiczne i geotechniczne. Firma zajmuje się badaniami geologicznymi i geotechnicznymi gruntu dla potrzeb budownictwa.

 2. HB DRILLING

  Belgia

  Firma HB DRILLING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Uzdatnianie i oczyszczanie wód - aparaty i urządzenia, i construction of water treatment machines. Ma siedzibę w Fontaine-L'Eveque, Belgia.

 3. AVANT TECNO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma AVANT TECNO DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Eppertshausen, Niemcy.

 4. BURENERGOSERVIS PUE

  Białoruś

  Firma BURENERGOSERVIS PUE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wiertnice, pręty uziemiające, wiertarki do drążenia studni, i perforatory dla kopalń i kamieniołomów. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 5. TECNA SNC DI MORETTI DR. GIULIANO & C.

  Włochy

  Firma TECNA SNC DI MORETTI DR. GIULIANO & C., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Topografia - przyrządy i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, konstrukcja fundamentów palowych, mikrofilary, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i sondowanie geognostyczne i geofizyczne. Ma siedzibę w Arezzo, Włochy.

 6. C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA

  Włochy

  Firma C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe, instalacje przemysłowe, i Kolejki linowe, wyciągi krzesełkowe, orczykowe i zaczepowe. Ma siedzibę w Acqui Terme, Włochy.

 7. PARTNER ENGINEERING COMPANY

  Hiszpania

  Firma PARTNER ENGINEERING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach instalacje do wiercenia studni wodnych. Ma siedzibę w Portbou, Hiszpania.

 8. FORAGE EQUIPEMENTS IMPORT EXPORT

  Algieria

  Firma FORAGE EQUIPEMENTS IMPORT EXPORT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych, Geotechnika - urządzenia i sprzęt wiertniczy, i Import-eksport w dziedzinie budownictwa i robót publicznych. Ma siedzibę w Constantine, Algieria.

 1. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia poszukiwawcze - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, wiertarka, wytaczarki, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Meinersen, Niemcy.

 2. DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD.

  Turcja

  Firma DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Odkrywki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. TENCNO POZZI 2002

  Włochy

  Firma TENCNO POZZI 2002, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, wiercenie bijakiem hydraulicznym, wiercenie studni artezyjskich, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Geotechnika - urządzenia i sprzęt wiertniczy. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 4. GEOSONDEDILE S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOSONDEDILE S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie, słupy wwiercane, wiercenie studzien, i earthquake-proof constructions. Ma siedzibę w Sant'agata Li Battiati, Włochy.

 5. ATLAS EKIPMAN MAKINA INS.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma ATLAS EKIPMAN MAKINA INS.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach młoty do drążenia chodników. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 6. GEOTECH ANDRZEJ KRZEMIŃSKI

  Polska

  Firma GEOTECH ANDRZEJ KRZEMIŃSKI, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Badania geologiczne poszukiwania złóż węglowodorów, geologia, Geologia - prace badawczo-naukowe, i urządzenia i systemy bezpieczeństwa geologicznego. Ma siedzibę w Kraków, Polska.

 7. EBERHARD FRANCE-FAMMAB

  Francja

  Firma EBERHARD FRANCE-FAMMAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Narzędzia przenośne zasilane. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane, Frezarki, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Narzędzia ręczne niezasilane, projektowanie narzędzi, Frezarki, i Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Saverne, Francja.

 8. BIZIM SONDAJ

  Turcja

  Firma BIZIM SONDAJ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. SPU KOMPLEKT

  Białoruś

  Firma SPU KOMPLEKT, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach rurki polietylenowe. Ma siedzibę w Zhodino, Białoruś.

 10. PAULY

  Belgia

  Firma PAULY, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Budownictwo - wyposażenie i sprzęt, i wynajem elektrycznych wózków podnośnikowych. Ma siedzibę w Lambermont, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

2781 Przedsiębiorstwa