• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt

Wyniki dla

Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt - Import eksport

 1. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Niemcy

  Założona w 1987 r. przez specjalistę od sprzedaży Reimunda Freunda i technika Raimunda Foidla, firma Rover Technik Freund und Foidl GmbH jest obecne znanym przedsiębiorstwem z siedzibą w Lennestadt – w Południowej Westfalii, a główna działalność obejmuje wytwarzanie, sprzedaż i doradztwo w dziedzinie układania rurociągów podziemnych. W sercu działalności znajdują się techniki wiercenia i wybijania, poziomego i pionowego. Skuteczność w połączeniu z szybkością i elastycznością. W oparciu o tę filozofię oferujemy naszym klientom, w przeciwieństwie do dużych korporacji, wszystkie zalety przedsiębiorstwa charakteryzującego się uproszczoną strukturą i szybkimi decyzjami. Przez ponad 20 lat firma Rover Technik zrealizowała liczne wymagające projekty w dziedzinie budowy rurociągów podziemnych, w Niemczech i za granicą, które prowadziła i nadzorowała. Doskonałe osiągnięcia i wyniki potwierdzają efektywność naszych urządzeń i jakość naszych porad.

 2. PROJECT DRILL

  Włochy

  Sprzedaż nowych oraz regenerowanych maszyn i urządzeń wiertniczych do wykonywania studni, pali, mikropali, sondowań. Pompy błotne, głowice obrotowe, imadła, wciągarki. Wiertnice, platformy wiertnicze, pompy, wszystkie dostarczane są z certyfikatem zgodności i CE, testami i homologacjami. Pomoc i naprawy na miejscu, wykonywane przez wyspecjalizowany personel. Sprzedaż ponownie przystosowanych i w 100% sprawnych maszyn na całym świecie.

 3. DIMAFOR SARL

  Francja

  Firma DIMAFOR SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Pace, Francja.

 4. ABBRUCH UND BAU S.R.O.

  Niemcy

  Firma ABBRUCH UND BAU S.R.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Mansfeld, Niemcy.

 5. REPRO HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma RePro GmbH została założona w 1997 roku i od tego czasu produkuje wyroby z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Widzimy siebie jako średniej wielkości firmę, która pielęgnuje komunikację i wymianę techniczną ze swoimi partnerami. Ze względu na strukturę naszej firmy, mamy krótkie drogi do realizacji życzeń klientów i możemy szybko i elastycznie reagować na ich potrzeby. Naszym pierwotnym pomysłem było wyprodukowanie podstawy ogrodzenia budowlanego, która jest lżejsza, łatwiejsza w obsłudze oraz bardziej odporna na złamania niż betonowa podstawa ogrodzenia budowlanego. I udało nam się to. Na przestrzeni lat opracowaliśmy i wyprodukowaliśmy różne modele podstaw ogrodzeń budowlanych lub podpór do ogrodzeń budowlanych. Wszystkie produkty wykonane są w 100% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Są one znacznie bardziej odporne na złamania niż wyroby betonowe, można je układać w stosy i są odporne na działanie oleju, benzyny, mrozu i soli. Ponadto, koszty transportu są niższe, ponieważ dzięki mniejszej masie każdego elementu można ich załadowac więcej jednocześnie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GEOACTIV PIOTR TAŃSKI

  Polska

  Firma GEOactiv świadczy kompleksowe usługi w zakresie geologii inżynierskiej, geotechniki oraz hydrogeologii. Wykonujemy wiercenia badawcze, otwory obserwacyjne. badania laboratoryjne gruntów oraz prowadzimy nadzory geotechniczne na budowach. Opracowujemy: opinie geotechniczne, dokumnetacje badań podłoża gruntowego, projekty geotechniczne, dokumentacje geologiczno-inżynierskie, hydrogeologiczne oraz projekty robót geologicznych. Zajmujemy się również rozpoznaniem środowiska gruntowo-wodnego pod względem występowania potencjalnych zanieczyszczeń. Współpracujemy z firmami branżowymi, ośrodkami badawczymi oraz laboratoriami akredytowanymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

 2. VGS AUTOMATISIERUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  VGS Automatisierungstechnik GmbH to nowoczesne przedsiębiorstwo średniej wielkości działające w dziedzinie budowy maszyn specjalnych. Jego dwóch właścicieli, Jan von Gescher i Reinhard Siek, założyło je w 2010 roku, po tym jak wspólnie przepracowali wiele lat w zakładzie produkującym różne maszyny dla znanych firm. Celem VGS jest indywidualna budowa maszyn specjalnych według specyficznych wymagań klientów. Wszyscy pracownicy VGS Automatisierungstechnik mają wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, budowaniu i wdrażaniu bardzo złożonych maszyn i urządzeń. Projekty są oparte na najnowocześniejszych rozwiązaniach umożliwiających oszczędności, jeśli chodzi o koszty wytwarzania. Do tego dochodzą 3 fakty: Budowa maszyn odbywa się za pomocą systemów CAD z wykorzystaniem prezentacji 2- i 3-wymiarowej. Cały obszar hali ma ok. 700 metrów kwadratowych, miejsce montażu ma 30 metrów długości i 15 metrów szerokości. Bardzo ciężkie elementy można przenosić za pomocą dźwigu halowego o nośności 10 ton.

 3. PRZEDSIĘBIORSTWO GEOLOGICZNO-KONSULTINGOWE GEO-MERITUM MIROSŁAW PYTASZ

  Polska

  Przedsiębiorstwo Geologiczno-Konsultingowe Geo-Meritum (w skrócie PGK Geo-Meritum) powstało w marcu 2012 roku. Od tego czasu firma prowadziła kilkadziesiąt nadzorów geologicznych oraz sporządziła kilkadziesiąt dokumentacji geologicznych i geotechnicznych. Swoją siedzibę firma ma w jednym z największych miast Zagłębia Dąbrowskiego – na Górnym Śląsku, w Dąbrowie Górniczej. Działalność PGK Geo-Meritum obejmuje głównie sektor geologii inżynierskiej i geotechniki. Nasze usługi świadczymy głównie w regionie Śląsk, ale wiele prac wykonujemy także w innych rejonach Polski. W naszej ofercie posiadamy: badania geologiczne w regionie Śląsk i w innych regionach kraju, badania geotechniczne w regionie Śląsk i w innych regionach kraju, badania gruntu, przygotowanie dokumentacji geotechnicznych i geologicznych, nadzory geologiczne budów oraz wiele innych.

 4. EPD

  Francja

  EPD jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w sprzęcie wiertniczym, sprzęt nowy (sprzedawca Francja marek CMV, Massenza, Petrogen) i używany. Oferujemy: wiercenie studzien, sondowanie, fundamenty, kamieniołomy, wiertnictwo naftowe, świder, sprężarka, pompa płuczkowa, świder trójgryzowy, świder ręczny, młoty wieloramienne, koronka wiertnicza, pręty, pale. CFA, specjalista w dziedzinie geotermii. KLASTER MŁOTY WIELORAMIENNE. Wszystkie części są dostępne na życzenie.

 5. BIO-GEO WIOLETA MAŁECKA

  Polska

  Usługi geologiczne i geotechniczne. Firma zajmuje się badaniami geologicznymi i geotechnicznymi gruntu dla potrzeb budownictwa.

 1. HB DRILLING

  Belgia

 2. AVANT TECNO DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. C.T.E. COSTRUZIONI TECNO ELETTRICHE SPA

  Włochy

 2. BURENERGOSERVIS PUE

  Białoruś

 3. TECNA SNC DI MORETTI DR. GIULIANO & C.

  Włochy

 4. BOHAK BOHRGERÄTE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. FORAGE EQUIPEMENTS IMPORT EXPORT

  Algieria

 6. TENCNO POZZI 2002

  Włochy

 7. DELKON MACHINERY INTL.IND.LTD.

  Turcja

 8. GEOSONDEDILE S.R.L.

  Włochy

 1. ATLAS EKIPMAN MAKINA INS.ITH.IHR.SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

 2. RPM DRILLING EQUIPMENTS

  Turcja

 3. COLLOMIX RÜHR- UND MISCH-GERÄTE GMBH

  Niemcy

 4. AUXILIAR EURO INDUSTRIAL, S.L.

  Hiszpania

 5. THELAGUMMI PRODUKTIONS UND HANDELS GMBH

  Niemcy

 6. GEOTECH ANDRZEJ KRZEMIŃSKI

  Polska

 7. PROKOLSPECSTROY

  Białoruś

 8. SPU KOMPLEKT

  Białoruś

 9. SONDAGENS DO OESTE

  Portugalia

 10. MBI FRANCE

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

2779 Przedsiębiorstwa