• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiertarki do drewna

Wyniki dla

Wiertarki do drewna - Import eksport

 1. PAUL OTT GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Paul OTT GesmbH jest firmą rodzinną z wieloletnim know-how w dziedzinie budowy maszyn. Opracowujemy i wykonujemy specjalne maszyny do obróbki drewna. W obu zakładach w Lambach prowadzone są prace począwszy od konstrukcji stalowej po montaż i końcową instalację. OTT oznacza precyzyjne rozwiązania w zakresie oklejania krawędzi. Klientami są stolarze i przemysł meblarski, zarówno w kraju, jak i za granicą. Jesteśmy jednym z wiodących producentów najwyższej jakości maszyn do oklein do krawędzi.

 2. VKM TRADE GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Oferujemy rozwiązania "pod klucz" z maszynami i systemami, które spełniają najwyższe wymagania nowoczesnego przemysłu drzewnego i obróbki wzorów drewna. Maszyny i systemy dla przemysłu drzewnego przeznaczone dla segmentu drewna trudnego zostały specjalnie opracowane i zaprojektowane przez firmę VKM. W przypadku innych maszyn od dziesięcioleci korzystamy wyłącznie z usług starannie dobranych partnerów, z którymi ściśle współpracujemy, aby dostosować maszyny i moduły do wymagań klienta. Po prostu oferujemy więcej niż tylko zakup nowej lub używanej maszyny. Zaczynamy od szczegółowej konsultacji, aby wspólnie z klientem osobiście przeanalizować warunki operacyjne. Towarzyszymy naszym klientom od opracowania szczegółowej koncepcji zakupu, poprzez instalację, aż po konserwację i usługi posprzedażowe. Nawet starsze modele są przez nas unowocześniane przy użyciu najnowszych technologii. Wszystko po to, aby zapewnić jak najbardziej płynny i wydajny przepływ wszystkich łańcuchów produkcyjnych. Wszystko z jednego źródła. Wszystko można uzyskać z jednego źródła. Po uczciwej cenie. Z partnerem u boku, który w pełni popiera Twoje indywidualne życzenia. Użytkownik otrzymuje swój indywidualny system - dokładnie dostosowany do wymogów operacyjnych i specyfiki swojej działalności. Jesteśmy również dostępni dla Was w razie pytań za pośrednictwem wszystkich zwykłych kanałów komunikacji, tak abyśmy mogli szybko wcielić Wasze pomysły w życie.

 3. HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HOKUBEMA MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, maszyny do obróbki drewna, cięcie piłą, Wiertarki do drewna, i strugarki wzdłużne. Ma siedzibę w Krauchenwies, Niemcy.

 4. EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K.

  Niemcy

  Firma EBSER MECHANICAL ENGINEERING E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Todtnau, Niemcy.

 5. MAGGI TECHNOLOGY SRL

  Włochy

  Firma MAGGI TECHNOLOGY SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach wiertarki do drewna, krawędziarki, i maszyny do obróbki drewna. Ma siedzibę w Certaldo, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CAMAM S.R.L.

  Włochy

  Firma CAMAM S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Frezy do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, polerki do drewna, wiertarki do drewna, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, i dłutarki do drewna. Ma siedzibę w Manzano, Włochy.

 2. SELECT

  Holandia

  Firma SELECT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, Wiertarki do drewna, narzędzie do obróbki drewna, i obrabiarki do drewna. Ma siedzibę w Esbeek, Holandia.

 3. DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR

  Niemcy

  Firma DIE POSAMENTEN MANUFAKTUR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, Wyroby gumowe, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Tkaniny i dzianiny, Wiertarki do drewna, Wyroby gumowe, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, i Tkaniny i dzianiny. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 4. AYZA MIZRAK

  Turcja

  Firma AYZA MIZRAK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 5. JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Firma JOSTING MASCHINENFABRIK GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Szlifierki do drewna, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Automaty do strugania (heblowania), Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Szlifierki do drewna, Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, Automaty do strugania (heblowania), i Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Enger, Niemcy.

 1. SHARP TOOLS SRL

  Rumunia

  Firma SHARP TOOLS SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach brzeszczoty do piły, i przecinak. Ma siedzibę w SACELE, Rumunia.

 2. CHENGDU YIBAI CUTTING TOOLS

  Chiny

  Firma CHENGDU YIBAI CUTTING TOOLS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśmy tnące obrotowe. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, Wiertarki do drewna, i pełne linie obróbki drewna. Ma siedzibę w Chengdu, Chiny.

 1. AGRO-ROL-MET

  Polska

  Firma AGRO-ROL-MET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Koło, Polska.

 2. PHILIPS CONSTANT

  Belgia

  Firma PHILIPS CONSTANT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, Frezy do drewna, Wiertarki do drewna, i Frezy do drewna. Ma siedzibę w Puurs, Belgia.

 3. LEKIS UAB

  Litwa

  Firma LEKIS UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH

  Austria

  Firma ALFRED LOCH ALO KARNIESEN-FABRIKATION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Drewno - galanteria drewniana, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria, Tworzywa sztuczne - wykładziny podłogowe, Drewno - galanteria drewniana, Artykuły drewniane meblarskie i dekoracyjne, i Dekoracja wnętrz - artykuły i akcesoria. Ma siedzibę w Wals, Austria.

 5. A E T LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A E T LTD, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Bolton, Zjednoczone Królestwo.

 6. KINGTOOLS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KINGTOOLS, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Rushden, Zjednoczone Królestwo.

 7. CD POWER TOOLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma CD POWER TOOLS LTD, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Leeds, Zjednoczone Królestwo.

 8. S Y P LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma S Y P LTD, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Doncaster, Zjednoczone Królestwo.

 1. EVOLUTION POWER TOOLS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma EVOLUTION POWER TOOLS LTD, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 2. GARRISON DALES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GARRISON DALES LTD, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Droitwich, Zjednoczone Królestwo.

 3. BURTON SAW INTERNATIONAL LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BURTON SAW INTERNATIONAL LTD, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. HANGZHOU MINGZHU TOOLS CO., LTD.

  Chiny

  Firma HANGZHOU MINGZHU TOOLS CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Fuyang, Chiny.

 5. ENTWISTLE & JOYNT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ENTWISTLE & JOYNT, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Wigan, Zjednoczone Królestwo.

 6. ONLINEBOREN.NL

  Holandia

  Firma ONLINEBOREN.NL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Wiertarki. Jest również obecna w dziedzinach wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Hensbroek, Holandia.

 7. PROTRADE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PROTRADE, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Mansfield, Zjednoczone Królestwo.

 8. PRIMULTINI S.P.A.

  Włochy

  Firma PRIMULTINI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki do drewna, Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały, Wiertarki do drewna, i Oklejanie i fornirowanie - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Marano Vicentino, Włochy.

 9. TOOLFIX

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOOLFIX, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Newton Abbot, Zjednoczone Królestwo.

 10. MILLCOT TOOLS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MILLCOT TOOLS, roku i działającą w sektorze Wiertarki przenośne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertarki, Wiertarki do drewna, Wiertarki, i Wiertarki do drewna. Ma siedzibę w Chelmsford, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo