• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne

Wyniki dla

Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne - Import eksport

 1. TAUCHER FREY GMBH - PROFESSIONELLES TAUCHEN IN HAMBURG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TAUCHER FREY GMBH - PROFESSIONELLES TAUCHEN IN HAMBURG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. KERNBOHRTECHNIK KAHR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KERNBOHRTECHNIK KAHR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Lehrberg, Niemcy.

 3. TOMA ABELE TRIVELLAZIONI SRL

  Włochy

  Od czterdziestu lat firma Toma Abele Trivellazioni udostępnia klientom na terenie całego kraju, profesjonalne usługi swojego personelu specjalizującego się w dziedzinie odwiertów, w celu wykonywania badań geognostycznych i środowiskowych, montażu urządzeń w otworach, geofizyki i testów na miejscu. Przedsiębiorstwo posiada świadectwo SOA dla kategorii referencji OS20/B (ex OS21) III kategorii, z uprawnieniem ministerialnym nr 1820 do wykonywania i poświadczania testów na miejscu, świadectwo jakości ISO 9001: 2008.

 4. PHU SATURN

  Polska

  P.H.U. Saturn z Bielska-Białej wykonuje na zlecenie swoich Klientów szeroki wachlarz badań geologicznych i hydrologicznych, zarówno w terenie, jak i laboratorium. Nasi geolodzy i geotechnicy tworzą zgrany zespół, co daje Państwu gwarancję wysokiej jakości świadczonych usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Prowadzimy badania geologiczne w zakresie rozpoznania podłoża budowlanego, a w szczególności wykonujemy: opinie i ekspertyzy geotechniczne, nadzory geologiczne i geotechniczne, wiercenia geotechniczne, otwory geologiczne, projekty geologiczne i dokumentacje geologiczno-inżynierskie. Specjalizujemy się również w badaniach hydrogeologicznych, w ramach których określamy zasoby eksploatacyjne ujęć wód podziemnych oraz warunki hydrogeologiczne dla inwestycji zagrażających środowisku. W zakresie badań hydrogeologicznych wykonujemy: projekty i dokumentacje hydrogeologiczne, rozpoznania hydrogeologiczne i geotermiczne, nadzory przy wierceniach studni głębinowych.

 5. KELLER POLSKA SP. Z O.O. GDAŃSK

  Polska

  Keller Polska Sp. z o.o. Gdańsk to lider rozwiązań geotechnicznych. W swoich pracach wykorzystuje szeroki zakres technologii, jednocześnie zachowując najwyższą jakość i standardy bezpieczeństwa. Keller Polska to członek światowej grupy Keller. Działa nie tylko w Polsce, ale jest też liderem rozwiązań geotechnicznych na rynku Europy Północno-Wschodniej. To duża firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Gdański oddział Keller Polska to również sekcja hydrotechniczna, która specjalizuje się w projektowaniu i budowie nowych portów, pomostów i nabrzeży, a także rozbudowie już istniejących konstrukcji hydrotechnicznych. Oprócz tego Keller Polska Sp. z o.o. Gdańsk swoją ofertą obejmuje: fundamenty głębokie (pal CFA, pal przemieszczeniowy, pal prefabrykowany, pal SDP, mikropale, itp.), wzmacnianie podłoża (kolumny DSM, zagęszczanie dynamiczne, kolumny przemieszczeniowe CSC, itp.), technologie iniekcyjne (m.in. jet grouting czy wypełnianie pustek), zabezpieczenie wykopów i skarp (ściana szczelinowa i szczelna, obudowy berlińskie, zakotwienia gruntowe, itp.). Swoją ofertę kieruje głównie do klientów firmowych, generalnych wykonawców, projektantów, architektów czy firm deweloperskich. Oddział Północ Keller Polska znajduje się w Gdańsku, przy ul. Azymutalnej 11.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. M-BERT ZELEWSKI ROBERT

  Polska

  Firma M-BERT to w tym momencie najlepiej oceniany wykonawca przewiertów i przecisków w województwie pomorskim. Duża liczba zadowolonych klientów potwierdza doskonałe kompetencje firmy i gwarantuje sprawną realizację wszystkich zadań bez ryzyka komplikacji. Na zamówienie wykonywane mogą być profesjonalne przewierty sterowane w różnym gruncie i na różnych głębokościach, jak również przeciski pod drogami, dzięki którym możliwa jest rozbudowa infrastruktury w postaci rur, kabli czy przewodów. Kluczowe atuty, na które mogą liczyć kontrahenci wykonawcy to między innymi: • nowoczesne zaplecze techniczne - jego sercem są wydajne wiertnice, które radzą sobie doskonale nawet w gruncie o trudnej strukturze, • wieloletnie doświadczenie - zatrudnieni specjaliści są operatorami z wiedzą i praktyką, co pozwala im podejmować się zadań wymagających największej precyzji, • różnorodność usług - przedsiębiorstwo jest w stanie szykować przestrzeń dla różnych wariantów infrastruktury poziomej. Bazę klientów stanowią w podobnym stopniu podmioty gospodarcze, co inwestorzy z sektora publicznego, w tym jednostki samorządów lokalnych. Jeżeli zachodzi potrzeba, zamówienie na przewierty czy przeciski mogą składać także osoby prywatne, o ile zachodzi konieczność wykonania takowych na prywatnych działkach.

 2. BIO-GEO WIOLETA MAŁECKA

  Polska

  Usługi geologiczne i geotechniczne. Firma zajmuje się badaniami geologicznymi i geotechnicznymi gruntu dla potrzeb budownictwa.

 3. WERMMER-PRZEWIERTY S.C.

  Polska

  Firma WERMMER-PRZEWIERTY oferuje usługi w zakresie bezwykopowych przewiertów sterowanych oraz bezwykopowej wymianie sieci wod-kan przy wykorzystaniu metody krakingu wiertniczego

 4. STRATOS BAU GMBH

  Szwajcaria

  Firma STRATOS BAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Ehrendingen, Szwajcaria.

 5. PERFORACIONES AIGÜES DE MALLORCA S.L.

  Hiszpania

  Firma PERFORACIONES AIGÜES DE MALLORCA S.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie, i instalacje do wiercenia studni wodnych. Ma siedzibę w Sa Pobla (mallorca), Hiszpania.

 1. TENCNO POZZI 2002

  Włochy

  Firma TENCNO POZZI 2002, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, wiercenie bijakiem hydraulicznym, wiercenie studni artezyjskich, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, i Geotechnika - urządzenia i sprzęt wiertniczy. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. OTTAVIA TRIVELLAZIONI SRL

  Włochy

  Firma OTTAVIA TRIVELLAZIONI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach studnie artezyjskie, i mikrofilary. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. GERMANIA TAUCHER GMBH

  Niemcy

  Firma GERMANIA TAUCHER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Bochum, Niemcy.

 2. DELTATAU - SONDAGENS E ESTUDOS GEOTÉCNICOS, LDA

  Portugalia

  Firma DELTATAU - SONDAGENS E ESTUDOS GEOTÉCNICOS, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach sondaże geologiczne. Ma siedzibę w Aveiro, Portugalia.

 3. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumunia

  Firma FORAJE PUTURI FORAMAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi utrzymania odwiertów, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi utrzymania odwiertów. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 4. SONDAGENS DO OESTE

  Portugalia

  Firma SONDAGENS DO OESTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty budowlane ciężkie, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, Roboty budowlane ciężkie, Wiertnictwo geologiczno-poszukiwawcze - urządzenia i sprzęt, wiercenie studni artezyjskich, i sondaże geologiczne. Ma siedzibę w GUIA-POMBAL, Portugalia.

 5. SC N&A TRADE SRL

  Rumunia

  Firma SC N&A TRADE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi nadzorowania wierceń, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi nadzorowania wierceń. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 6. SONDEOS NORAGUA

  Hiszpania

  Firma SONDEOS NORAGUA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w La Coruña, Hiszpania.

 7. CELIS WATERTECH-PUTBORINGEN

  Belgia

  Firma CELIS WATERTECH-PUTBORINGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Roboty studniarskie, i wiertarki do drążenia studni. Ma siedzibę w (geetbets), Belgia.

 8. FODETRA

  Belgia

  Firma FODETRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty ziemne - przygotowanie gruntu. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, oświetlenie publiczne, wykonawstwo dróg i asfaltu, i instalacje kanalizacyjne. Ma siedzibę w Courcelles, Belgia.

 1. TECNASOL - FGE, FUNDAÇOES E GEOTECNIA, S.A.

  Portugalia

  Firma TECNASOL - FGE, FUNDAÇOES E GEOTECNIA, S.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty podziemne - przedsiębiorstwa. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, palowanie fundamentów budynków, fundamenty do prac drogowych, i Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Montijo, Portugalia.

 2. VERHELST LUC

  Belgia

  Firma VERHELST LUC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, Geotermika - instalacje, Nawadnianie i podlewanie - urządzenia, horizontal drilling operations, i Geotermika - instalacje. Ma siedzibę w Warneton, Belgia.

 3. NOTERMAN PUTBORINGEN

  Belgia

  Firma NOTERMAN PUTBORINGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Roboty studniarskie, głębokie fundamenty, i wykopy w poszukiwaniu źródeł wody. Ma siedzibę w Brakel, Belgia.

 4. MARICHAL FORAGE

  Belgia

  Firma MARICHAL FORAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Roboty studniarskie, wiercenie w skale, wiercenie bijakiem hydraulicznym, i instalacje do wiercenia studni wodnych. Ma siedzibę w Rochefort, Belgia.

 5. BAUGRUND LINKE GMBH

  Niemcy

  Firma BAUGRUND LINKE GMBH, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Balgstädt / Ot Größnitz, Niemcy.

 6. APER-VERMEULEN

  Belgia

  Firma APER-VERMEULEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Usługi odwiertów, Pompy, Roboty studniarskie, Usługi odwiertów, i Pompy. Ma siedzibę w Lichtervelde, Belgia.

 7. EUROAMBIENTE - TECNOLOGIAS DO AMBIENTE, LDA

  Portugalia

  Firma EUROAMBIENTE - TECNOLOGIAS DO AMBIENTE, LDA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Arcozelo, Vila Nova De Gaia, Portugalia.

 8. GEBO

  Belgia

  Firma GEBO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, plots drilled, wiertarki do drążenia studni, i Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Dessel, Belgia.

 9. PUTBORINGEN VERHEYDEN

  Belgia

  Firma PUTBORINGEN VERHEYDEN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, wykopy w poszukiwaniu źródeł wody, Geothermics, i Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Ma siedzibę w Sint-Katelijne-Waver, Belgia.

 10. WROBEL BETON,- BOHR- UND SÄGETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WROBEL BETON,- BOHR- UND SÄGETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Koleje - układanie i konserwacja, i Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Ma siedzibę w Jübek, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo